Jump to content

problem čudne prirode


Recommended Posts

brate, da nisu teletabisi i da su skapirali posle prvog puta ne bi niko ni ponavljao jednu istu stvar ffs

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo ga i ovaj roka :)

ti si imao kablovski :D to je pravih 64 :D a on ima 64 adsl :D sto znaci da ima onaj gubitak retardirani :D ali opet 64 je malo :D moze da se igra ali sa nekim jalovim rejtovima.....a to nije igra... :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Ajde sad svi koji tvrdite da 64 k ul nije dovoljno kako objasnjavate :

1. na nonstam nema povremenog laga, na steam ima

2. POVREMEN, dakle POVREMEN, sto znaci da je POVREMEN.

64k da nije dovoljno imao bi konstantan lag. On nema konstantn lag. Ajmo trablsut :

1. neki proces se povremeno ukljuci, trazi nesto sa neta, i optereti ti tih 64k UL.

2. Ako nemas maliciozne programe, a javlja se kad si na steamu, moguce da je neki proces uklucen u steam.

3. Mozda je i do provajdera, dolazi do povremenog zagusenja.

Eto pokusaj da izolujes taj proces koji pravi problem, ako uopste postoji, a nije do provajdera.

Mozes to uraditi snimanjem saobracaja i pregledom procesa koji koriste konekciju. Ako imas iskustva mozes i iz task managera u kombinaciji sa event viewerom to uraditi.

Dok sam igrao sa ptt kablom (256/64) cs mi je SAVRSENO radio sa odzivom 25-40. Dakle 64 jeste dovolno uz par ogranicenja :)

1.Ako pricash o non steam i steam serverima odgovor je :Drugaciji endzin , Ako pricash o klijentima odgovor je : steam client mora da komunicira sa auth serverom ... tako da na tom malom uploadu dodje do laga kada ga zagusi neshto

2.?

64k:

To shto si napisao je vec spomenulo nekoliko ljudi...

Neznam shta komplikujete i bunite decka skini neki dobar fw sa kontrolom programa ... meni ZA odrajduje posao vec nekoliko godina ma kolko prost bio

Edited by Intru
Link to comment
Share on other sites

Drugaciji endgine čega molim lepo ?

ti si imao kablovski :D to je pravih 64 :D a on ima 64 adsl :D sto znaci da ima onaj gubitak retardirani :D ali opet 64 je malo :D moze da se igra ali sa nekim jalovim rejtovima.....a to nije igra... :D

To dal su rejtovi jalovi nije predmet ovog sada dragi kali :D

A sad ti objasni razliku izmedju adsl 64 k i cable modem 64 k.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Moje objasnjenje da je 64k nedovoljno za cs je samo to sto sam igrao na 64k uploada pa na vise i mogu da kazem da cs mnogo bolje radi na 128 a optimalno po meni je 256.E sad ja imam kablovski net i kapiram da je vama drugacije na adslu ali kazem ogranicavam se na moje isqstvo:D

In a city you must fight to survive, he sold tortillas on the corner and the mob wanted him.

Link to comment
Share on other sites

Drugaciji endgine čega molim lepo ?

To dal su rejtovi jalovi nije predmet ovog sada dragi kali :D

A sad ti objasni razliku izmedju adsl 64 k i cable modem 64 k.

pa koliko sam ja cuo :D adsl ima neki gubitak od 10% 15% tako nesto :D dok to kod kablovskog nema :D pa mesto 64 ima oko 45 :D ako si me to pitao :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...