Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Im in the club...

Vratio se u 3, ustao u 730...

Vozim rodjake na aerodrom, putuju u London, na Vimbldon :)))

Svi su pobegli iz Beograda...

Kad se vratim, planiram da trchim 20 km...:) Bice tesko, s obzirom da je jako toplo....:)

@igore

ali, bebac.com [roflmao]

Sta kaze Jeca na to, jel posetila site :)))))

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Пробудио ме телефон који је ђускао по дрвеној столици на метар од кревета после поруке.

Да ствар буде страшнија од кад сам устао певушим песмицу коју сам јуче чуо на радију и још не могу да је избацим из главе.Чак сам толико пукао да сам сазнао и ко пева и скинуо је- магазин пуут путујеееем [xx(]

...немој да ме убијеш Рамиз,плиз

10092008372130x65vk0rk0.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sad da si ti žensko i da te neko zove na večernju bleju (EJ!!! bleju jebote) ni ti ne bi pristao.

Da si je zvao na šimi-tanc ili na biftek i bocu burgundca, pristala bi.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Zvao neku devojku na večernju bleju i izduvao ga. Kad te neće, neće te.

mozda zato shto si je zvao u 10 ujutru dok josh spava, pa je bila mrzovoljna;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Inace 'teo da vozim bajk, izasao napolje, pomislio na :

1 srcani udar

2 toplotni udar

3 Slog

I vratio se u kucicu!! to teh internetz!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Sad da si ti žensko i da te neko zove na večernju bleju (EJ!!! bleju jebote) ni ti ne bi pristao.

Da si je zvao na šimi-tanc ili na biftek i bocu burgundca, pristala bi.

Ima 18 godina, kakav biftek i burgundac, nisu svi matore udavače ko ti...

Link to comment
Share on other sites

sinotj divno veche beshe.. uz euroviziJske pesme.. 3x je bio bosanac.. i onaj bangavi shpanac.. :smajlikojipovratja: a lepo se dogovorih sa menagerom da bude house veche.. pre o2h mi se sve smuchilo i krenula qtj.. svi pametni ljudi su otishli ranije.. ostali su meteroseksualci.. maaa.. ono su bile pederchine!!! da vrckaju svojim guzichicama.. nije bash bio neki lep prizor.. oO

danas je sisterkino venchanje u crkvi.. i malac se krsti.. dobio je odelce.. lone.. koshuljicu.. prsluk i leptir mashnu.. <3 ..

odoh..

sm_bye2.gif

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

Ima 18 godina, kakav biftek i burgundac, nisu svi matore udavače ko ti...

Ona je mlada zena :))). Voodoo kupi riblje ulje, nesto si mi depresivan 'zadnjih' dana :(((

in b4 on je depresivan otkad ga znam

Edited by Nikita

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Jel to da namažem pišu?

An idle mind is devil's playground, odo da operem sudove i usisam kuću, a onda da se bacim na knjige, jebo ih ja dabog da se zapalile.

Ne, gel kapsule :*

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Ma opusti se Vudse, zena kad kaze ne, ona misli da.

Kad žena kaže ne, misli mozda,

kad kaže mozda misli da,

prava žena nikad ne kaže da ! :)

Sto znaci upravo ono sto je bole napisao!

Odustao na oko 12km kad sam poceo da se jezim i kad mi je majca odrala bradavice :(...Moram da resim taj problem...

Pretoplo je, zaista...

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

sinotj divno veche beshe.. uz euroviziJske pesme.. 3x je bio bosanac.. i onaj bangavi shpanac.. :smajlikojipovratja: a lepo se dogovorih sa menagerom da bude house veche.. pre o2h mi se sve smuchilo i krenula qtj.. svi pametni ljudi su otishli ranije.. ostali su meteroseksualci.. maaa.. ono su bile pederchine!!! da vrckaju svojim guzichicama.. nije bash bio neki lep prizor.. oO

Shpanac je bre najjachi!!! :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Kad žena kaže ne, misli mozda,

kad kaže mozda misli da,

prava žena nikad ne kaže da ! :)

Sto znaci upravo ono sto je bole napisao!

Odustao na oko 12km kad sam poceo da se jezim i kad mi je majca odrala bradavice :(...Moram da resim taj problem...

Pretoplo je, zaista...

mmmmmmmmm

Inace 12 km, da li si ti lud majko moja!

Inace vudi, vince i burgundac su bile posalica. A kako je meni moj iskusni ucitelj seksa jednom davno rekao " ovim klinkama od 16-17-18 samo je jedna stvar na pameti. Ne moras ih ni vodati nit ista"

Doduse moj iskusni ucitelj seksa je to tvrdio za sve uzraste, a i inace njegovi saveti ne vrede pisljiva boba :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

mmmmmmmmm

Inace 12 km, da li si ti lud majko moja!

Inace vudi, vince i burgundac su bile posalica. A kako je meni moj iskusni ucitelj seksa jednom davno rekao " ovim klinkama od 16-17-18 samo je jedna stvar na pameti. Ne moras ih ni vodati nit ista"

Doduse moj iskusni ucitelj seksa je to tvrdio za sve uzraste, a i inace njegovi saveti ne vrede pisljiva boba :)

no, i just have a death wish...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...