Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Izadjem iz kuce kisa , vratim se kuci sunce pa opet sve u krug :(

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

boledu me ochi od engleskog.. sad uzela da vidim shta ima ovdje.. da pogledam jednu epizodu nip/tuckA.. pa o5 na uchenje..

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

Vratio sam se iz skole i jos ne znam dal ce se smilovati razredna i pokloniti mi 2.

Jos su nam danas maznuli nekoliko dnevnika, nama i jos par odeljenja. Na kraju se ispostavilo da je to uradio neki shaban iz 3-2. Uvatise ga panduri, hteli da ga biju jer nece da kaze gde su, ali ne smeju nista da rade dok roditelji ne dodju.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako su ga izvalili, ali da je ukrao samo svoj, spisak sumnjivih bi se sveo samo na njegovo odeljenje. Ovako, drpi jos par, da ne posumnjaju.

@Raven: I meni je dobra razredna, ali je ispoklanjala u prvoj godini 15 dvojki, jer je navodno isla u Ameriku za raspust. Ove godine nigde ne ide, pa mozda nece da se smara za raspust :)

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

evo radim i ne znam sta tju sam sa sobom. ali samo da izdrzim do 4 jula i posle tje da sve bude do jaja : )

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

a ti si uspeo da, bez obzira o kom je predmetu rech, da kod RAZREDNE imash keca ili sad u srednjoj mozhe jedan profa drugom da ispravlja ocene? zlo

e moj kole, ne znam koja je situacija sa juniorom, ali znam ja podosta budala kojima dozvoljavaju da predaju. i josh da imaju svoje razrede. to shto je razredni ne mora da znachi ama bash nishta. mozhe kao i meni, da mi smuchi predmet, da bude losh profesor, plus da bude djubre od choveka, to jest zhene :]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...