Jump to content

Citeri i pro igraci ?


Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ raven A sta kad ima steam onda ne moze da se koristi cheat ?^

ma koji su to novi dobri online igrace , ima samo umisljenih dijabola koji ne znaju sta je walk ( sry za h8~~)

NIKAD NIKOME IZVINI

...i ako jos na guzi

seva tetovaza

ti shvati da si onda

prava gotivaza...

Link to comment
Share on other sites

moze ali vecina nece da rizikuje da mu banuju nalog pa citera ima 99% manje na steamu ...

mozes da cheatujes na steamu lagano.

pa ne mora biti cheater ako shuri pub. shta sad jebiga...

edit: jebali vas skorovi. ko da je sve u tome da li si 20-0 ili 30-2. to nije poenta

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

da, a ja sam rekao da ne mozhe :)

dok god updateujes redovno cheatove koje Vac jos nema u bazi mozes radis shta hoces. e sad jednom zaboravis da update, to ti je to. cao acc

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ja sam ucestvovao na dva 'lan turnira.. oba su bila u mom gradu, posto nemam vremena, a ni para da idem negde dalje. nikako ne mogu da shvatim te bolide koji chituju, znaci, budu banovani sa drugih servra, onda promene nick i dodju na neki server, pa tamo prodaju fore kako su "pro" igracu.

Link to comment
Share on other sites

ja sam ucestvovao na dva 'lan turnira.. oba su bila u mom gradu, posto nemam vremena, a ni para da idem negde dalje. nikako ne mogu da shvatim te bolide koji chituju, znaci, budu banovani sa drugih servra, onda promene nick i dodju na neki server, pa tamo prodaju fore kako su "pro" igracu.

sta ti nije jasno?! [:(!]

www.senseyeesports.com

Link to comment
Share on other sites

omg

warn 10% spam. :(

zna iz iskustva formi

drugar je tako radio 3 i po god i imao je 5 cifara. koje je mogao da proda za oko 100-150 dolara.

jedan dan mu je burazer seo za komp i poceo da shuri cs bez update chitova i sad ima permanent ban. tuzno

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

teach cheatuje

juce ga je izbacio server i to dva puta kada mu se smucilo da gleda kroz mape

opak taj server

ALI posle sam updejtovo onaj RaveN-ov cheat (rekao sam vam na ts-u) i sve je radilo ok! :-)

Pa da ako malo ispremeshtate ta slova od Teach dobijete Cheat :)

damn, im BUSTED [:D]

A to shto malo bolji igrachi dobijaju banove po publicima to je zato shto sad ima imba admina.. I kad nekog banuju pishnu od uzbudjenja

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...