Jump to content

top gear


Guest

Recommended Posts

Lik koji je vikao okolo koliko je nov TG sjajan i kako im je visoka gledanost prvih epizoda, napušta TG zato što je sam postao svestan koliko smara. Verujem da je u toj spoznaji pomoglo i ogromno pljuvanje fanova kao i strmoglav pad gledanosti. A ljudi su prve epizode gledali masovno samo da bi ocenili koliko govno će nova sezona biti. 

Link to comment
Share on other sites

mene više smara witch hunt na evansa nego sam evans

odgledao sam 4 epizode ove sezone i meni su dobre, čak su mi bolje nego stari top gear poslednjih par sezona. evans mi je bio užasan samo prvu epizodu kad se baš ložio, posle kritika se smirio pa mi je prihvatljiv. i sasvim mi odgovara ova postavka gde imaju okej prezentere (džordan, evans i leblank, s tim što je lebank najbolji ali mi ni džordan ne smeta zato što je on oduvek bio klasičan showman), ribu koja ume da vozi, harisa koji se razume u superaute, rida koji se kao razume u aute ali ima šeretski neki osmeh jer je majmun srećan što je na kameri. dobra je atmosfera medju njima i epizode su odlično osmišljene.

još ova trojica imaju svoju emisiju i mislim da mi je ovo što se dešava najbolji scenario

Link to comment
Share on other sites

Cela sezona je fejk na kub. Igraju po scenariju i nisu ubedljivi kada deliveruju rečenice, to se vidi izdaleka. Nekako su CHM to malo bolje radili (ovo nije "Nema Clarksona i ekpie, necu da gledam" momenat), bolje su sakrivali, da ne kazem glumili.

LeBlanc me smara, vidi se da igra po scenariju kad god otvori usta, jos vise kad vodi sa nekim "spontani" dijalog. Svi su fejk, ali on se nekako istice, mada me i Nemica iritira, dok Dzordan ima nula harizme.

Ovi iz Extra Gear ispadoše najsimpaticniji. Rory pogotovo, sto neko napisa, ima taj seretski osmeh.

 

P.S. Evans nije promenio odecu u studiju poslednje 4 epizode.

Link to comment
Share on other sites

Ja sm "odgledao" prve dve. Nisu mi se dopale. Doduše mene je i oriđiđi TG počeo da smara. Bukvalno sam uživao samo u putovanjima i TG chalenges :) Albanija mi je recimo bila do jaja. A put na severni pol daleko najbolja epizoda :D

  • Upvote (+1) 2

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

Одгледао другу епизоду, на прескок. Чини ми се да глуме старе ликове, исти је концепт емисије, исте ствари раде. Не мислим да су лоши, али понављају нешто су Кларксон и другари осмислили и на основу чега су се допали свима. Ако не смисле нешто ново, неки фазон који је њихов, мислим да неће да иде. Мени се лично не допада.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...