Jump to content

top gear


Guest

Recommended Posts

porsche coxter....ahaha

btw zasto se ne smeju koristiti mobilni telefoni na pumpama u UK? jel to kao da se ljudi ne bi gubili u razgovorima dok se tochi gorivo ili ima mogucnost da mobilni na neki nachin zapale isparenja goriva na pumpi?

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

eto sta ti je okruzenje, kod mene u drustvu je bilo sramota da gotivis njih:)

mogu da kazem svaka cast na basketu/voznji, ali tesko da kazem da su gotiva likovi lol. kobi je prepotentno djubre koje gazi preko leseva, a sumi je prepotentno djubre koje gazi preko leseva[:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

in jor opinjn:)

sumi jeste vozac i po, al ona konjina stvarno nema cime da se pohvali, sutira tamo 28% dvojke ceo zivot:)

i jedno je kurciti se skillom (mada je i to jadno), a drugo namerno se skucavati u ljude da bi osiguro sampionat, pa ja bi pre umro bukvalno.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Postoji jedna stvar koju si pomenuo u nekom od topica, a to je: "ne mozemo mi da skapiramo kako je njemu kada je tamo i bla, bla, bla..." Uzmi samo da igrash neki bolji autosimulator sa volanom jedno 10-ak minuta i krenucesh da krljash druga kola, da ne pricham shta bi bilo u F1 bolidu gde umesto krvi u zilama teche adrenalin... Jeste da su ga pushtali i da su mu pomagali i sl., ali MS ume da vozi i ume da vozi mozda najbolje na svetu. Uostalom, i sam je rekao da mu se najvishe svidjao period karijere kada mu je konkurent bio Hakinen zato shto je tada zaista imao dostojnog protivnika.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Postoji jedna stvar koju si pomenuo u nekom od topica, a to je: "ne mozemo mi da skapiramo kako je njemu kada je tamo i bla, bla, bla..." Uzmi samo da igrash neki bolji autosimulator sa volanom jedno 10-ak minuta i krenucesh da krljash druga kola, da ne pricham shta bi bilo u F1 bolidu gde umesto krvi u zilama teche adrenalin... Jeste da su ga pushtali i da su mu pomagali i sl., ali MS ume da vozi i ume da vozi mozda najbolje na svetu. Uostalom, i sam je rekao da mu se najvishe svidjao period karijere kada mu je konkurent bio Hakinen zato shto je tada zaista imao dostojnog protivnika.

to jeste ali samo do neke granice, ne moze sad neki lik koji totalno nije ljakse da se skucava u automobile, mozda ce eventualno da precuti neku polubitnu informaciju. tu se lepo vidi karakter coveka, kako lepo sirer (jel sirer bese, mislim cak da nije?) covek namerno promasi penal zato sto nije bio penal. jedan lik ce da promasi penal namerno, drugi ce da slegne ramenima i da da, a sumi, on je ovaj treci:) (ili cetvrti, peti)

imas ti vrhunske sportiste koji se nikad nisu poneli ko picke. ja za sebe ne znam, jer nikad nisam sportasio na tom nivou, ali bi svakako bio sam sebi jadan i da dozvolim sebi da tako nesto uradim.

za voznju ne znam zasto mi pricas jer se slazem da vozi ko zmaj.

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Jebiga, Hakinen je bio hladnokrvni Finac, a Shumi surovi Nemac. To shto mi gledamo na TV-u nije bash isto kao to shto se deshava tamo na stazi. Ne zelim sada da opravdavam neke postupke MS-a, ali mi nikada necemo znati sve detalje tih momenata kada je on pravio neka sranja na stazi. Isto tako je bilo sluchajeva kada su njega sjebavali - seti se samo shta mu je uradio Kultard onomad.

Ja sam mrzeo Shumija kada sam navijao za Hakinena, to se posle produzilo zato shto je jako dugo bukvalno vladao formulom i niko nije mogao ni da mu pridje, a josh je bio i favorit sudija. A sada, kada je chovek u penziji, mogu da kazem da je ipak faca i svaka mu chast shto je napravio takvu karijeru.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

kad je neko ljakse, on je ljakse, samo sto ja ne mogu da vidim mpenbea motungua iz nekog tamo plemena, a nekog mogu da vidim na televiziji, pa ga paparaci prate i tako to, vidis dal je ljakse ili nije. sumaher je selja, a recimo, ovaj lik totalno nije, stavise:

the midfielder Morten Wieghorst did deliberately fire a spot kick wide while captaining Denmark against Iran at a Carlsberg Cup match in 2003. Thinking he had heard the referee whistle for half-time, an Iranian defender picked up the ball inside his penalty area; unfortunately the whistle had come from the stands. "It was unfair to capitalise on that," said Wieghorst, who subsequently consulted with his coach Morten Olsen before firing wide. Although Denmark subsequently lost 1-0, Wieghorst at least picked up an Olympic Committee fair play award.

nema to veze sa izdvajanjem, i gandi se izdvaja pa ga niko ne proziva. to sto ti pricas bi pilo vodu da je statisticki takva reakcija, barem u pola slucajeva, medjutim, nije. dzordan se izdvaja vise od kobija, pa ga niko ne proziva, a kobija stalno prozivaju, jebote, lik je otisao da nesto kenja u svojoj srednjoj i nije mogao da prica jer su ga svi izvizdali. to mu se desava stalno, a nisam cuo za nekog drugog da mu se to desilo. takodje, gledao sam kako igra od kad je draftovan, a i malo pre toga, pa do sada, takodje sam gledao neke intervjue, lik je ljakse i to je to, nema tu nikakve price niti konteksta.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

kad je neko ljakse, on je ljakse, samo sto ja ne mogu da vidim mpenbea motungua iz nekog tamo plemena, a nekog mogu da vidim na televiziji, pa ga paparaci prate i tako to, vidis dal je ljakse ili nije. sumaher je selja, a recimo, ovaj lik totalno nije, stavise:

the midfielder Morten Wieghorst did deliberately fire a spot kick wide while captaining Denmark against Iran at a Carlsberg Cup match in 2003. Thinking he had heard the referee whistle for half-time, an Iranian defender picked up the ball inside his penalty area; unfortunately the whistle had come from the stands. "It was unfair to capitalise on that," said Wieghorst, who subsequently consulted with his coach Morten Olsen before firing wide. Although Denmark subsequently lost 1-0, Wieghorst at least picked up an Olympic Committee fair play award.

nema to veze sa izdvajanjem, i gandi se izdvaja pa ga niko ne proziva. to sto ti pricas bi pilo vodu da je statisticki takva reakcija, barem u pola slucajeva, medjutim, nije. dzordan se izdvaja vise od kobija, pa ga niko ne proziva, a kobija stalno prozivaju, jebote, lik je otisao da nesto kenja u svojoj srednjoj i nije mogao da prica jer su ga svi izvizdali. to mu se desava stalno, a nisam cuo za nekog drugog da mu se to desilo. takodje, gledao sam kako igra od kad je draftovan, a i malo pre toga, pa do sada, takodje sam gledao neke intervjue, lik je ljakse i to je to, nema tu nikakve price niti konteksta.

Chekaj, Wieghorsta si bezveze izvukao? Nikako da skontam.

Da ne bude totalni off, sutra startuje, jupi.

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...