Jump to content

Osudjene devojke sa snimka


Recommended Posts

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

prilično sam siguran da na sezamu nema rejtinga. :)

ima ima , bilo je i pre sezama

inace, rejt funkcija je na ruru stara mozda nesto vise od godinu dana, jer ju je IPB u forum ubacio krajem 2006.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

prilično sam siguran da ne znaš o čemu pričam. :) na ruru rejting nije bio pre snitz (zelenog) foruma jer je to prvi web forum koji je rur ikada imao; pre toga smo komunicirali putem grupe na sezampro bbs-u, a tu rejtinga sasvim sigurno nema.

Link to comment
Share on other sites

ironican sam sve vreme :)

mislio sam da se laki zeza kad je rekao kako je rejt na forumu vec tri godine, sto naravno, nije tacan podatak :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

mislio sam da se laki zeza kad je rekao kako je rejt na forumu vec tri godine, sto naravno, nije tacan podatak :)

Zapravo jeste, al' ti nemash pojma :) Sve u svemu i Snitz je imao rejtinge, a suludo bi bilo da ti mene uchish koje sam opcije imao na forumu i kada.

prilično sam siguran da ne znaš o čemu pričam. :) na ruru rejting nije bio pre snitz (zelenog) foruma jer je to prvi web forum koji je rur ikada imao; pre toga smo komunicirali putem grupe na sezampro bbs-u, a tu rejtinga sasvim sigurno nema.

A sta cemo sa onom "daskom" sto se hostovala negde preko, i to smo imali :) Sad zaboravih kako se zove, al' nisi mog'o da joj pridjesh iz @lite rezhima i svi su pisali odgovore u subjectu poruke da ne bi morali da klikcu i otvaraju novu stranicu :) Al' ne mogu da se setim kako se zvashe ;)

Link to comment
Share on other sites

to beše rur soba na nedeljinom forumu ili tako nešto? eh good times

jok, to je naredni stage ;) Ovo je bilo pre toga, i exx3d je imao na istom mestu svoju "dasku", a kod nedelje smo preshli jer je on bio u lite-u i drenik je imao jedan od prvih domacih foruma u lite-u, gde smo mi imali RUR sobu. Posle nam je dodushe ukinuo "da mu i drugi ne bi trazili" i nazvao samo "Ostalo", ali onda smo mi ubrzo otvorili nash forum ;)

Link to comment
Share on other sites

Posle nam je dodushe ukinuo "da mu i drugi ne bi trazili" i nazvao samo "Ostalo", ali onda smo mi ubrzo otvorili nash forum ;)

eh, taj nedelja je uvek imao svoje tripove. sećam se da nije dao da se registruješ sa email adresom koja nije kod nekog domaćeg provajdera. ja pokušao sa klanrur adresom, on me ishejtovao :)

Link to comment
Share on other sites

Zapravo jeste, al' ti nemash pojma :) Sve u svemu i Snitz je imao rejtinge, a suludo bi bilo da ti mene uchish koje sam opcije imao na forumu i kada.

za snitz ne znam ali na ipbu niste mogli imati rejting jer ga je ipb kao funckiju ubacio tek krajem 2006. tako da ono 'imamo vec dobre tri godine' moze da vredi samo ako se saberu godine snitza i ova jedna godina i kusur otkako ipb ima tu opciju :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

za snitz ne znam ali na ipbu niste mogli imati rejting jer ga je ipb kao funckiju ubacio tek krajem 2006. tako da ono 'imamo vec dobre tri godine' moze da vredi samo ako se saberu godine snitza i ova jedna godina i kusur otkako ipb ima tu opciju :)

Kao sto rekoh nemoj da me ucis sta sam imao na sopstvenom forumu jer u takvoj borbi sigurno ne mozes da pobedis. A da te ne bih ostavio samo na ovome pa da posle ne bi morao opet da mi odgovaras kako nisam u pravu, pored osnovne instalacije foruma postoje i takozvani modovi odnosno add-onovi. Nadam se da nece biti potrebe da ti ponovo odgovaram.

Link to comment
Share on other sites

Kao sto rekoh nemoj da me ucis sta sam imao na sopstvenom forumu jer u takvoj borbi sigurno ne mozes da pobedis. A da te ne bih ostavio samo na ovome pa da posle ne bi morao opet da mi odgovaras kako nisam u pravu, pored osnovne instalacije foruma postoje i takozvani modovi odnosno add-onovi. Nadam se da nece biti potrebe da ti ponovo odgovaram.

http://web.archive.org/web/20061210113724/...p?showuser=1781

ja tu ne vidim nikakav rejting..

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...