Jump to content

Za rođendan, kurva


Recommended Posts

Al se pretrgo, našao neku ispod mosta pa je dovuk'o...

edit: Au, izvali komentare... nisam gledao ceo klip al izgleda da je ćale doveo kurvu i pritom očekivao da je sin izjebe pred celom publikom :| a retardirani Hrvati odma u glas "Hohoh glupi retardirani Srbi" :| aj nemoj više kačiti stvari sa .hr sajtova pls

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

ovo sam jednom gledao i pokusavao da nadjem i da stavim ovde , youtube... evo sad vidim

[roflmao] jebeni

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ali, realno, nije ni taj sin nista drugaciji od njih samo mu je glupo malo...

on, da je bolji od njih on bi ustao odatle, neam pojma ...mada ko zna sta bi mu ovi uradili da je ustao ^^

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

otkud znas sta bi on uradio, pazi, ne mislim da je on vrhunac urbanosti i socijalne integracije:) ali mislim da je ovo ipak malo vanredniji trip, nisu sigurno svakodnevno ovoliko blesavi da snimaju jebanje pred celim selom...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

aman ljudi ja zaista mislim da je lik gej :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Odgledah ceo... ovo mi baš nije i nije trebalo, taman sam ostvario mentalnu harmoniju poslednjih dana :)

Kori brate, najozbiljnije sam razmišljao da ti spustim juzer rejting zbog ovog sranja, al neću pošto si zajeban i ćelav :P

Link to comment
Share on other sites

Ja se iskreno cudim kako je uspeo da mu se digne na kraju?! Doveli muceniku raspalu kravu da bambusa, oko njega se deru krezavi matorci namrljani od alkohola i on sad u toj situaciji treba da kara? Svako ko odavde tvrdi da bi je "pocepao", ocigledno nije vid'o pic** u zivotu. Ima poremecenih maderfakersa koji bi cak uzivali u ovome ali takvi sigurno ne znaju da upale komp i okace se na net.

thorsteinar.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...