Jump to content

*ebene avio kompanije


Recommended Posts

Dakle moj let iz londona za beograd je otkazan a ovi idioti iz britsh airwaysa nisu nasli da je potrebno da me obaveste o tome pa sam ja to saznao slucajno 4 dana pred poletanje iz vasingtona za london. Sad mi buljasi kazu da cu morati da blejim u Londonu 23 sata do sledeceg leta i da cu JA morati da placam i hranu i smestaj preko noci, a naravno sanse su mi ogromne da dobijem vizu na 1 dan i da izadjem malo da prosetam.

Jel ima neko iskustva sa ovime i neki predlog sta da radim sem da im se najebem keve...???

Link to comment
Share on other sites

Jao kako se zove onaj film sa Tomom Henksom kad je on iz nekog Kreplekistana pa je isto tako zarobljen na aerodromu a nemozhe da dobije vizu da izadje van aerodroma a netje azil pa tako bleji nekoliko nedelja po aerodromu.

Eto recimo, mogao bi da pogledash taj film.

Link to comment
Share on other sites

The Terminal

edit: ff

Edited by SilentCat

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Dakle moj let iz londona za beograd je otkazan a ovi idioti iz britsh airwaysa nisu nasli da je potrebno da me obaveste o tome pa sam ja to saznao slucajno 4 dana pred poletanje iz vasingtona za london. Sad mi buljasi kazu da cu morati da blejim u Londonu 23 sata do sledeceg leta i da cu JA morati da placam i hranu i smestaj preko noci, a naravno sanse su mi ogromne da dobijem vizu na 1 dan i da izadjem malo da prosetam.

Jel ima neko iskustva sa ovime i neki predlog sta da radim sem da im se najebem keve...???

Pročitaj fine print i vidi da li su stvarno u pravu. Većina kompanija ima neki grace period u kome ne snosi troškove ako otkaže let. Budi uporan ako imaš osnova za to. Ako ne, nadam se da imaš laptop i punjač sa engleskim utikačem :) Uzmeš onaj 24h ticket za WiFi i voziš :)

Heathrow je ogroman aerodrom, bar ćeš imati gde da protegneš noge :)

Link to comment
Share on other sites

Haha, pao mi je na pamet taj film. Stvarno bi bio nevidjeni crnjak kada bi me zaglavili tako pa makar i na jedan dan.

Pa proverio sam na netu i pise da su oni meni "duzni" da plate nadoknadu od 400e zbog ovog sranja koje su mi napravili, ali da tu zalbu mogu da im napisem tek 3 dana posle mog dolaska u bg, pa onda dok to stigne do njih pa dok onda oni...blablabla...u svakom slucaju imacu srece ako dobijem te pare. Za sada kako stvari stoje moracu da molim one iz imigracionog da mi da tu jebenu vizu na jedan dan da bar izblejim u gradu. A ako mi ne budu dali vizu bacite pogled na post gore :)))), ima da ispamujem rur od dosade :))).

Link to comment
Share on other sites

odradi to sa platjanjem kesha nazad, ono sad ionako imash vremena, sedni skucaj mejl koji tjesh da poshaljesh iskeniraj kartu i sve ostalo shto bi trebalo da stoji u tome. relativno malo truda i cimanja sve to zahteva, a postoji shansa da dodjesh do tih para. naravno ako te boli qrac otidi do freeshopa i kupi si flashu votke i 2l djusa :)))

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Dakle moj let iz londona za beograd je otkazan a ovi idioti iz britsh airwaysa nisu nasli da je potrebno da me obaveste o tome pa sam ja to saznao slucajno 4 dana pred poletanje iz vasingtona za london. Sad mi buljasi kazu da cu morati da blejim u Londonu 23 sata do sledeceg leta i da cu JA morati da placam i hranu i smestaj preko noci, a naravno sanse su mi ogromne da dobijem vizu na 1 dan i da izadjem malo da prosetam.

Jel ima neko iskustva sa ovime i neki predlog sta da radim sem da im se najebem keve...???

Bash sam pre dva dana doshao sa Hitroua, i slucajno dok sam se cekirao videh neko obavestenje koje kazhe nesto na fazon - ako vash let kasni vishe od 4 sata ili je otkazan ili ne znam sta sve ne, informishite se koja sve prava imate na "zadovoljenje" usled pretrpljenog bola i eventualnih finansijskih gubitaka i tako nesto.

A ako nista drugo, tamo u bescarinskoj zoni ima toliko radnji i posebno sa tehnikom, da sedi, do'vati neki PS3 i igraj GTA dok cekas avion i brzo ce da prodje ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...