Jump to content

4gl o sledecem ns turniru


evil-live

Recommended Posts

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znam ja ljude i van bgd koji su iole ok. Ae nek mi neko objasni sto ste svi u fazonu vi beogrdajani...??Hasane nemoram u ns na tur sakupi ekipu na netu. Edit: ako bas oces u bg dodji da me preskilujesh al ja nebi isho mechki na rupu.

Edited by tHc.Matija
Link to comment
Share on other sites

Brate... I ti si peruanac pa i dalje znas sve padeze...

A, inace koje su ovo pickice, kao sve ce se zavrsiti na doti... tt Razocarao me ovaj forum, sve pickice, osim RZVETA naravno!

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

ive tried to be sarcastic...

ive failed...

again... :(

JAVI SE ISTOK

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

to je bas do jaja nabadati se zbog igrice ;] znam iz iskustva tt

kada tako formulišeš, autori postova bi trebali da se tresnu tastaturom veoma jako

šabanisanje će uvek biti čija je piša veća, mora da je zbog toga što ribe uglavnom vole dobre gamere.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

quote haasan : i nemoj da psujes da ti ne dodjem u to selo da te preslikam buljasu mali

HAHAHAH preslikam :))))))))))))))))

tickepa kad se vratis iz vojske primicu te ja u sein, ne brini, osveta ce biti tvoja

haasan = BS.Nominativ

alo RZVE mogo bi da pocnes sa svojim pricama kako si imao 10:1 zevsa na SIGu. ovde sve neka otvaranja irl i u doti i pegle a onda kad odes na lan ili se neko ne pojavi ili su svi JAO STO SI TI LEP DECKO STO SI DOBAR KAKO SE ZOVES AJDE DA TI GA IZDRKAM itd

flejmeri propali, haasane banuj plox

topic name : we cant go on together with suspicious minds ( ticke i mare )

damke nema nista dok ne zavedes red sa sf-om

yoco, bizho, ae da se nabadamo malo plox ? oce neko ?

Link to comment
Share on other sites

Ae nemoj ste sise! Onda kada se vidimo u ns, napravicemo mini tur u pesnicenju na poljani, uplata 100din, 100% u prvo mesto, plus svako moze da uzme deo tela od borca kog je porazio(oko,prst,zub...).

Rzvetu nije dozvoljeno da dodje na tur, previse je jak za pesnicenje, a previse glup za dotu ...

Ko je imbaboy zabovario sam? Btw de ces Yocu da nabadas, nema 20kg sa mishem i tastaturom :)

I naravno da ce da bude svi JAO STO SI TI LEP DECKO STO SI DOBAR KAKO SE ZOVES, kad je rzve lep decko, reci kako mu stoji Dakilence mamino :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...