Jump to content

Da li ste primetili


Recommended Posts

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Retko kad idem busom sem kad idem do par ortaka,ai tada gledam da ako je cool vreme idem peske,sluske u usi i idemo-volim da setam.Sto se tice hasanja u basu hmmm nije frka ako neko jede kiflu ili tako nesto suvo-pecivo,ali malo mi je HC ako neko jede pljeku/burek omg pecenje,ma koliko bio gladan tako nesto sebi ne bih dopustio(smatram da je to "malo" nevaspitano),prvo sto bi me bilo blam da me ljudi gledaju dok cerupam prethodno navedenu hranu a da ne pricam o sramoti ako bi mi prilog slucajno zalutao na nekoga,al ajde,to i nije toliko strasno ako se vodis pretpostavkom da ljudi jedu jer su bas bas gladni a ne zato sto im je dosadno,a i ruku na srce primeti se kako ko jede,vaspitana osoba i ako je dovedena u tu situaciju cje jako paziti kako cje jesti.Sto se tice tarzana koji na glas(via spikerfon)slusaju muziku,e takve bih prvo tukao pa bi im onda olupao telefon,pa makar slusali meni omiljenu muziku,to mi je sam vrh primitivizma i nekulture-jebo im pas decu.Jednom smo ja i ortak isli nesto do pancevackog buvljaka,vozom,i na nekoj stanici ulaze 2 primata(ala "poznati glumac"-video klip)i ladno pale mp3 na fonu i pocinju da pevaju-tacnije da ispustaju neke neartikulisane zvuke,ovi putnici sta cje,moraju da trpe,ortak i ja se gledamo ne mozemo da verujemo da neko moze da bude toliki peznt,u jednom trenutku smo hteli da ih bijemo ali smo se iskulirali-ne zelim da se spustam na nivo nekog ko se bije po (pre)vozu.

rezime: bas je najbolji pokazatelj tudje (ne) kulture.

smrt sabanima :)))))))

i jos nesto,uvek ustajem trudnicama,slepima,klincima i pojedinim penzosima(prethodno osmotrim njihovo ponasanje-ako su neki gotivni njima cju uvek ustupiti mesto ma koliko bio umoran-bezobraznima no way,hose)

to long didnt read

Link to comment
Share on other sites

Kad god mogu, izbegavam javni prevoz. Jutros sam morao da idem tramvajem od starog sajmista do bulevara. Cim sam usao u tramvaj, osetio sam nekakav smrad. Pogledam - na 3 metra od mene ciganka, smrdi za medalju. Cim sam presao most, izasao sam i nastavio do bulevara pesice...

Prema tome, zakljucak je da cigani smrde i da ih ni pod kojim uslovima ne bi trebalo pustati u autobuse / tramvaje / vozove... A to da li oni jedu u javnom prevozu ili ne, za mene je potpuno nebitno...

hahaahah brate mora da si mnogo mozgao pre negos to si to zakljucio :D haahahahah

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

M!ST!CX u prevodu ti si mamina cava :D

ma duvaj ga [:D]

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

jebes i cigane i sve, vise mi idu ljudi na kurac koji nece prozor da otvore... jutros u bus nema kiseonika, i ona vlaga, zamaglili se svi prozori a oni nista da otvore :( poludim samo od toga svaki put

idući put nemoj da koristiš telepatiju da ih pitaš da otvore prozor već otvori usta pa reci :)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pa imas i one sa GPSom gde ti pokazuje trasu i trenutnu lokaciju na LCD monitoru

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

http://www.gsp.co.yu/linija.asp?id=101

za neuputjene..

inache volim da gricnem neshto u busu.. tipa slane perece itd..

ne treba zanemariti i bolesti prljavih ruq..

U "bolesti prljavih ruku" ubraja se mnoštvo zaraznih oboljenja različite etiologije.

Uzročnici "bolesti prljavih ruku" su virusi (Hepatitis A, poliomijelitis, virusni prolivi), bakterije (trbušni tifus, dizenterija), paraziti (amebna dizenterija, enterobijaza).

LINK

favoriti su mi cigosi koji ulaze na bbrdu i idu na sajam i obrnuto..

btw..

nznam da li je istinita pricha.. al chuh je od sestre.. pre par godina u 53ojci dva ortaka se glasno raspravljaju ko tje da pridje devojci u busu.. i to tako traje par min.. kao i obichno ceo bus slusha.. a ona raste ko kvasac.. i na kraju prilazi smeliji lik.. i pita je.. izvini.. jesi li ti to prdnula?! :D na sledetjoj stanici je izashla..

ili..

lichno gledala: 2lika prichaju kako falcifiqju markice.. povlastice i slichno.. razmenjuju tehnike.. i posle par min zhena pored njih vadi legitimaciju kontrolora.. prtz.. :D

mozhda se setim josh neshto da dodam..

odoh na qnt..

edit: drugar iz nsa je na vezhbama (medicinski fax) imao da uzima briseve tj uzorke iz busa.. shipke.. sedishta.. i slichno.. chega tamo nema.. raznoraznih bakterija.. fekalija.. urina.. ma.. oO ..

=/

mogla biH o tome do sutra..

qnotj..

Edited by lazy*

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

http://www.gsp.co.yu/linija.asp?id=101

za neuputjene..

inache volim da gricnem neshto u busu.. tipa slane perece itd..

ne treba zanemariti i bolesti prljavih ruq..

U "bolesti prljavih ruku" ubraja se mnoštvo zaraznih oboljenja različite etiologije.

Uzročnici "bolesti prljavih ruku" su virusi (Hepatitis A, poliomijelitis, virusni prolivi), bakterije (trbušni tifus, dizenterija), paraziti (amebna dizenterija, enterobijaza).

LINK

favoriti su mi cigosi koji ulaze na bbrdu i idu na sajam i obrnuto..

btw..

nznam da li je istinita pricha.. al chuh je od sestre.. pre par godina u 53ojci dva ortaka se glasno raspravljaju ko tje da pridje devojci u busu.. i to tako traje par min.. kao i obichno ceo bus slusha.. a ona raste ko kvasac.. i na kraju prilazi smeliji lik.. i pita je.. izvini.. jesi li ti to prdnula?! :D na sledetjoj stanici je izashla..

ili..

lichno gledala: 2lika prichaju kako falcifiqju markice.. povlastice i slichno.. razmenjuju tehnike.. i posle par min zhena pored njih vadi legitimaciju kontrolora.. prtz.. :D

mozhda se setim josh neshto da dodam..

odoh na qnt..

edit: drugar iz nsa je na vezhbama (medicinski fax) imao da uzima briseve tj uzorke iz busa.. shipke.. sedishta.. i slichno.. chega tamo nema.. raznoraznih bakterija.. fekalija.. urina.. ma.. oO ..

=/

mogla biH o tome do sutra..

qnotj..

ovo je jako zanimljiv post :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...