Jump to content

heroes of might and magic 3


killYg0r

Recommended Posts

topik je iz 2008.! a nisam siguran da ljudi, sem vikendom, sad imaju slobodnog vremena da odigraju full partiju bez da neko mora da ide :D

@hd mode

probao sam ovo ali mi se ne svidja kako deluje, vrlo moguce da je zbog toga sto mi je monitor 19'' pa mi deluje neproporcionalno.

vise mi se cini da kad se igra u windowed modu grafika deluje bolja, iako je mali ekran, a i moze da se radi pored toga bilo sta!

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

395 poena elbow room mapa, 31 dan. kapiram da moze preko 450 u nekom savrsenom scenariu

"Base Score = 200 - (days+10)/(Towns+5) + 25 (if you defeated all enemies) + 25 (if you got the grail)

Final Score = (Base Score)(Difficulty level map was played on) "

ovo bi trebalo da je formula

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Radic ima bolji skor.. :D

Ja bih ladno potrosio prvi slobodan vikend da opicimo te H3 u hot seatu ili lanu, ali avaj, sad svi imamo neke obaveze picke materine. Ako nadjes vremena Moks, pozovi pa cemo se organizujemo nekako!

Ko ti je bio zrtva Kili, cisto da znam kako se kotirate.. :]

Link to comment
Share on other sites

Radic ima bolji skor.. :D

Ja bih ladno potrosio prvi slobodan vikend da opicimo te H3 u hot seatu ili lanu, ali avaj, sad svi imamo neke obaveze picke materine. Ako nadjes vremena Moks, pozovi pa cemo se organizujemo nekako!

Ko ti je bio zrtva Kili, cisto da znam kako se kotirate.. :]

Realno igrali radic i ja sinoc, od kako smrdim ceo dan kuci nekako mi ponovo postalo zanimljivo :P

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Hhhhhh KZV o/

@dule

pa jbg ili svi idemo random pa sta bude ili se izbacuju heroji sa pocetnim level 4 spellovima, logistikom (sir mulich!) i diplomatijom. a citao sam i da je ceo conflux zabranjen

tako su igrali ljudi na onim online ligama godinama a i tacno je da su neki previse bolji u odnosu na ostale samom pojavom

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

јунит спид ограничава мувмент хероја, војска се креће брзином најспорије јединице, на коју се (не знам сад којом формулом) додаје мувмент хероја. нека ме неко исправи ако грешим.

логистика повећава мувмент хероја, заборавих који проценат (25%, па 50% па 100% ваљда).

имамо и патфајндинг, он је за раф терен.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...