Jump to content

Plane Crashes


Recommended Posts

Pogledao sam do pola i onda sam se zapitao "sto bi ovo gledao?" Gledam kako ljudi ginu u helikopterima/avionima uz sve neku finu muzikicu :| i koja je poenta autora,da utera strah ljudima od aviona?

i ja kazhem isto... glupost od video totalna... :@

Edited by uNkind

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

zashto bi neko ovo gledao?? da mu utera klip strah u kosti od letenja? ili da zadovoljava neku svoju mentalnu bolest u gledanju ljudi kako ginu??

statisticki letenje je najsigurniji oblik prevoza...dnevno pogine vise ljudi u automobilima nego godisnje u avionima

Link to comment
Share on other sites

zashto bi neko ovo gledao?? da mu utera klip strah u kosti od letenja? ili da zadovoljava neku svoju mentalnu bolest u gledanju ljudi kako ginu??

statisticki letenje je najsigurniji oblik prevoza...dnevno pogine vise ljudi u automobilima nego godisnje u avionima

jeste, al brate, kad se jedan aviJon sjebe, ode trista ljudi, sa druge strane, u autu mozes i da prezivis, koliko ima automobila, a koliko aviona, auto moze svako da uzme da vozi itd itd...kako rece onaj cika - postoji laz, prokleta laz i statistika:)

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ne padaju avioni zbog kvarova i "sudbine" vec zbog ljudskog faktora i zobg toga sto gomila svetskih pilota nauci da pilotira samo na kompjuter a ne i na vetar...JAT ima flotu koja spada medju najstarije u svetu i kvare se svaki cas, a, hvala Bogu, nijedan nije pao.

Link to comment
Share on other sites

a cekaj, zasto ljudi ginu u automobilima? redovan servis + prosecan vozac + postovanje propisa = nema sudara. necu da kazem nijednog, uvek moze kuce da ti izadje ispred auta, al tako moze i neki kurac da sjebe avion, tipa METEOR ILI NAPAD S MARSA ILI PTICA DA SE USISA!!!one

:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

a cekaj, zasto ljudi ginu u automobilima? redovan servis + prosecan vozac + postovanje propisa = nema sudara. necu da kazem nijednog, uvek moze kuce da ti izadje ispred auta, al tako moze i neki kurac da sjebe avion, tipa METEOR ILI NAPAD S MARSA ILI PTICA DA SE USISA!!!one

:)

Slazem se sa tobom po ovom pitanju, ali kod nas i dalje ima GOMILA vozila koja prolaze preko veze na tehnickom pregledu, vozaci misle da su popili svu pamet sveta i misle da su upravo oni najbolji vozaci a ostali nemaju pojma. Takodje, ta ista gomila ne postuje propise po principu "nece mene da uvate/ma sta me briga da stajem na crveno kad nema nikoga/(dolazi mu vozilo sa desne strane na raskrsnici koja nije obelezena) KO BRE IMA PREDNOST MAJMUNE!!! JEBO TE ONAJ KO TI DADE DOZVOLU!!!" i tako.... [;)]

Link to comment
Share on other sites

jeste, al brate, kad se jedan aviJon sjebe, ode trista ljudi, sa druge strane, u autu mozes i da prezivis

avionske nesrece bez prezivelih su dosta redje od onih gde ima prezivelih, tako da mozes i tu da prezivis [:X]

Ne padaju avioni zbog kvarova i "sudbine" vec zbog ljudskog faktora i zobg toga sto gomila svetskih pilota nauci da pilotira samo na kompjuter a ne i na vetar...JAT ima flotu koja spada medju najstarije u svetu i kvare se svaki cas, a, hvala Bogu, nijedan nije pao.

padaju i zbog kvarova, mada najveci procenat uzroka jeste ljudski faktor (oko 70% ako se dobro setjam), zatim ide mechanical failure, maintenance i meteo uslovi

inace padao je i jat, ali ne u skorije vreme ;)

inace klip nije nish spec., ima mnogo gotivnijih kreshova [:0]

nolife award winner 2006, 2007

Link to comment
Share on other sites

Mislio sam na skorije vreme, tj. od kad JAT propada i od kad ne održavaju letelice onako kako treba, a ostali u svetu izmišljaju nove tehnologije i tako to. Doduše, moram priznati da za ove padove nisam ni znao....jedino znam za slučaj iznad Srbske Kamenice u Češkoj kad je Vesna Vulović preživela pad sa FL100.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...