Jump to content

POMOC POMOC CS CS


Recommended Posts

jel ti se desava dok pomeras mish mozda ? to da seche

dok ne zapucam sve super i dok drugi nepocnu da pucaju po meni - tek kad neko zapuca , onda i kretnja njihova secka , pucanje neko nenormalno i dok mrdam misa a metkovi idu useckano - i kad nekog ubijem to vidim 5 frejmova unapred kako pada -znaci ne vidim prvih 5 frejmova , znaci uzas :(

imam amd dual core +4000

1gb ddr2 rama

nvidia 8500gt

instariao sam dual core optimizer zato sto sam prvo imao problem da radi ubrzano i da zasece na svaku 2gu sekundu , a sad imam problem kad pucam , ne znam sta da radim vise :S

Link to comment
Share on other sites

kakve veze cl_lw 0 ima stim seckanjem? Ne znam sta moze tacno da bude al ocigledno da ti se izuzetno optereti konekcija prilikom bilo koje akcije u counteru.Probaj da smanjis rateove,pogledaj dali u trayu imas neki program koji ti downloaduje nesto ili ti izuzetno opterecuje komp,ako nista od toga ne pomaze reinstaliraj counter pa vidi dal ima napretka...nisam stvarno siguran sta moze da bude i zbog cega ti tacno counter baguje jer imas super konfiguraciju...

Edited by unreaL.KrLe

KrLe @ SK-Gaming

PLESEM PO TERENU !!!

Link to comment
Share on other sites

zaboravih da kazem - znaci odradio sam sve sto sam mogao da nadjem ovde sto se tice podesavanja za cs ( u sustini su to podesavanja za loss i choke - i fps) a ovo me ubi - reinstalirao sam cs , i opet isto - pa sam onda probao i graficku da reinstaliram , ni to ne pomaze , pa sam deinstalirao dual core optimizer - ni to ne pomaze ..... znaci imam kablovski 512/128 , ne dobijam ni na jednom serveru ni loss ni choke - cl_updaterate 90,99 - cl_cmdrate 80,89 - rate 20000,15000 - ex_interp 0.1 ( cim stavim drugi ex_interp server vrati 0.1) nisam jos resio problem :S e da i cl_lw mi je 1 - kad stavim na 0 , raspada mi se cs - a kao stoji fps 99-101 ...

Edited by N F H S - Noob Saibot
Link to comment
Share on other sites

Koja je to fora sa 90,99 i 80,89 rateovima ?

nije to fora - nego sam sve ispodesavao i menjao mnogo puta - znaci od 40 - pa do 99 , i nije u tome problem , znaci rejtovi nisu problem. jbt bolje mi je cs radio na starom kompu koji je izgoreo nego na novom koji je kao full

znaci sad sam reinstalirao i windows skroz , instalirao sam drajvere sve , i instalirao sam samo cs , i opet isto , znaci uzas pise da je 99 fps-a zakucano , loss 0 , choke 0 , a imam osecaj da kad pucam radi na 20 fps-a . . .

Edited by N F H S - Noob Saibot
Link to comment
Share on other sites

imam 17 ticu - radi na 100 herca - kretnja je savrsena znaci radi glatko - ali kad krenem da pucam , ne moze da se igra , u podesavanjima za grafiku sam iskljucio v-sync antialaysing , i aniskotropik filter - stavio sam na high preformance - i opet isto , menjao sam podesavanja sto se tice drajvera skidao sam milion drugacijih force warova nista ne pomaze kao da imam neku kantu od kompa sa 128 mb rama - a ne sa 1 gb ddr2 rama.... jaooo poludecu :(

Edited by N F H S - Noob Saibot
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...