Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

Evo za ortaka :P

prodajem acc sa 4x 70 lvl

Pala - Human Baulderfist pvp server 9k mana 1200 na heal

Lock - Human Frostmane pvp server 12200hp 9k mane 420 resi 1000 spell dmg

Druid - Nightelf Frostmane pvp server 9k hp 278 resiliance

Mage - Belf daggerspine tek dingovan

Ja sam prvi vlasnik i prestajem da igram fax obaveze itd evo vam moj MSN pa me kontaktirajete :P

forcajuvefc@live.com

Link to comment
Share on other sites

Prodajem akaunt.

-BE Rogue 70 lvl - PVP realm Tarren Mill - Full PVP epic opremljen - ima flyng mounta 60% brzine i ceo je enchantovan sa najboljim enchantima i soketovan.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ll&n=Reishi

Ima jos 65k honora i mnogo medalja, tako da moze da se kupi s2 kada bude za honor, ima i 1100 arena poena.

Prvi sam vlasnik, akaunt je napravljen februara, nikada nisam banovan, dajem sve podatke, moze da se transferuje, a moze i diskovi da se posalju.

0643436736 - Danilo

Moze i preko msn-a.

Pozurite ljudi mora da se opremi za more..

Link to comment
Share on other sites

WTS

Na prodaju Hunter lvl70 Ghostrain

ghostrain.jpg

Armory:

Surestrikegoogles v2.0

The savage choker

Rift stalker mantle

Blood knight war cloak

Ranger's general chestguard

Bands of celestial archer

Gauntlets of sniping

Belt of the black eagle

Rift stalker leggings

Star-strider boots

Garona's signet ring

Violet signet of the master assassin

Spyglass of the hidden fleet

Bloodmoon

Sunfury bow

Info:

Gnomish Engineering 375

Weaponsmith Blacksmithing (2HAxe specialization) 375

- Pored puno ostalih trinketa, poseduje i Berserker's Call.

- Zadnje logovanje je bilo 14og decembra tako da do tog datuma poseduje maltene sve reputacije na exalted.

- Karakter je bio Hunter class leader vishe od pola godine i aktivno je uchestvovao u TK i SSC gde je guild u kome je bio ochistio sve sem zadnjih bosseva u to vreme (Lady Vashj i KaelThas). Pored toga, isti guild je bio prvi na serveru koji je ochistio Zul Aman.

- MH/BT ready.

- Poseduje nekoliko epic ground mountova kao i epic drake flying mount.

- Pored huntera, na accountu postoji josh Draenei shaman Isabela i Undead mage Isabela na Karazhan serveru.

- Karakter je originalno na Dentarg (EU-PVP) serveru od pochetka igre.

- Vrednost banke priblizno 2000g.

- Resistance gear 150+ na sve.

- 3 rare pet-a.

- Originalno pakovanje "World of Warcraft" + "The Burning Crusade".

- Dostupna 2 guest naloga na 10 dana.

- Transfer ready.

- Name change ready.

Originalni sam vlasnik, nikakvih problema nije bilo vezano za account.

Cena: 11500din / 140€

Kontakt telefon: 064 119 88 15

Kontakt e-mail: acidburn_is_a_bot@yahoo.com

UPDATE:

Sutra cu uplatiti jedan mesec da bih sredio inventar i podsetio se shta tachno imam u banci.

Tako da ce account biti aktivan ako se neko odluchi na kupovinu do 24og Juna.

Account je aktivan do 24og Juna, cena je smanjena na 9000din, zadnja promena.

Link to comment
Share on other sites

Prodajem account:

Alijansa/Agamaggan

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...amp;n=Brilhasti . Nelf rogue Full s1 +PvP epic itemi. Pored ovoga ima jos i flying mount,epic ground, iteme u banci, ima i 2 epic daggera iz honorshopa,arena pointse itd.

Na istom accountu je http://armory.wow-europe.com/character-she...&n=Tenebros .

Spremni su za transfer

Samo ozbiljni nek se jave.

063 8084785 Nesha( BGD)

POSTO VISE NE IGRAM DACU CEO ACCOUNT ZA 80E.

Link to comment
Share on other sites

Kupujem Warlocka/Warriora/Rogue/Priesta hordu mora da ima u fullu PVP/PVE gear

dodati me na MSN hackervsgamer@hotmail.com

Da bude na PvP serveru, da ste vi originalni vlasnik i da ste iz beograda... 3 pozeljne stvari.

FULL s3 minimum

Edited by Cass
Link to comment
Share on other sites

TRADUJEM ACC:

Human warrior 70/PVP Sylvanas realm. PVE fury gear 1800 APea, 250 pvp resi, gear ssc/tk epici,tanking gear takodje, epic fly,razni ground mounti, 100 gold, u MH/BT guildi... PVP realm spreman za transfer/change name.

MENJAO BIH ZA ISKLJUCIVO HORDU NA PVP SERVERU- ISKLJUCIVO PVP LIKOVI S2-S3 GEAR!

Kontakt na 064/0562973

HITNO!!!!!

Link to comment
Share on other sites

WTS

NE female druid 70 server Executus pvp,transfer rdy

druid ima full epic pve healing gear sa 1800+ healing i 500 mana regen i ima par epica za tanking gear t4 token za hands,full primal mooncloth set

tailoring max ,normal fly

cena:80 e

imam sve:SQ,CD key,E mail.

kontakt na pm ili milancar2@hotmail.com

063/73-89-039

Link to comment
Share on other sites

E ovako.. WTS LOCK & SHAMAN

Prodajem lvl70 ud lock Evilgenius Boulderfist pvp

mining375/enchanting340(mrzelo me da nakucavam)

4k golda,epic flying mount,nesto karaz gear-a

75k honora i po 100 od svih bg znacki,tako da moze

da se uzme full glad i jos da ostane poena.. inace ima

full vindicator iteme.imam i 53 badge of justice

Takodje na acc imam orc shaman-a lvl60 Siledzija Boulderfist pvp

mining310/Jewelcrafting350

Acc je uplacen do kraja jula,transver nikad iskoriscen kao i name change

Prvi i jedini vlasnik acc.. uz njega dajem battlechest sa oba dvd-a(sto se podrazumeva) i 2 knjige

Cena: bid 100e buyout 130e .... ako je neko zainteresovan neka mi javi telefonom ili adduje na msn

quick_bc_eastside@hotmail.com

064/2762166

Link to comment
Share on other sites

pozz

zelim da prodam

shaman 70 tauren

druid 70 zenski NE

UD lock 70 muski

warrior dwarf muski

svi su PVP serveri....

063 364 000

lukoica94@gmail.com

MOZE I TRADE, CAK MI JE TO I BOLJA VARIJANTA.... maltene za bilo sta tradujem, javljajte se na MSN i mail....

Link to comment
Share on other sites

WTB Rogue!

Rogue mora imati sljedece :

full s3 / weaponi

Pve oprema ( t6 poželjan)

Obje profesije na 375

epic flying mount

Allianca pvp realm

nešto golda

available transfer i promjena imena

Outland reputacija

Ukoliko nemate nešto od ovoga nemojte mi se ni javljat, ako imate i bolje od ovoga svakako mi se javite pa cemo se dogovorit.

Isto tako vlasnik treba biti originalan i mora imati sljedeće : cdkey wow & tbc, secret question i mail ( ukljucujuci password).

Iz Hrvatske sam i plaćanje ide iskljućivo poslje predanih informacija od acca!

Za acc nedam više od 300 eura!

Ponude na PM

Pozdrav

Edited by Tandris
Link to comment
Share on other sites

WTT :

BE Warlock 70- PvP orientisan - 420 resi, 3/5 vengeful,1/5 merciless, 1/5 gladiator. Lik ima epic ground mounta, 60% normal flying mounta, 2000golda, oko 40 badgeva i na PVP serveru.

Reputacije su uglavnom revared.Change name i transfer je spreman.

Human Paladin 70- PvE orientisan- 2100 bonus healinga , Epic ground mount i Epic flying mount, nema mnogo para :/, u MH/BT je guildi i na PVE serveru je.Reputacije su uglavnom exalted. (Sa sunwellom etc.)Change name i transfer je spreman.

Drenai (ili kako se vec pise) Shamana 60- Tek dingovao 60....

Znam SQ i sve ostalo od accounta...i traje do kraja JULA ( pocetka avgusta).

Tradovao bih za Tier 5+ gearovan, alliance,na PVP serveru, bilo koju DPS classu. (Nemojte mi nuditi nekog ko je tek izaso iz Karazhana, Gruula etc. ili neki iskraftovan gear.., nego nekog ko je spreman da udje u MH/BT)

Bilo bi pozeljno sto pre!!!

Za vise informacija me slobodno pitajte.

Kontakt:

MSN : urosh_94@hotmail.com , obicno sam uvece oko 22:00 online.

Edited by Uurosh
Link to comment
Share on other sites

WTT/WTS

1.ACC

1.Human male Priest lvl 70-server Vashj pvp,transfer rdy

Priest je full epic,uglavnom epici iz kara ima 2 dela t4,sve max enchante i gemove,1800 bonus healinga,510 mana reg

epic mount,normal fly,u guildi koja radi SSC,TK,HYJAl,BT,alchemy 375 i enchanting 375.

exalted sa skoro svim vaznijim fakcijama.

2.Human female warlock lvl 70-server Vashj pvp,transfer rdy

warlock je takodje full epic od pve opreme ima shadoweave set i spellstrike set,wrist iz ZA,900 spell dmg,1100 shadow dmg,150 spell hita,svi max enchanti i gemovi.

pvp:4x gladiathor,gladiathor spellblade(sa +40 spell dmg),gladiathor wand,neck,back i finger od honora.

takodje je exalted uglavnom sa svim vaznijim fakcijama i u istom guildu sa priestom.

Tailoring 375,Herbalisam 375,first aid 375.

Epic mount,normal fly.

3.Night elf female hunter lvl 45 -server Agramar normal;normal mount,skinning 225.

Uz acc naravno ide:SQ,CD key,E mail.

Uplaceno do 10 avgusta

CENA: 160 e (moze i po dogovoru)

2.ACC

NE female druid 70 server Executus pvp,transfer rdy

druid ima full epic pve healing gear sa 1800+ healing i 500 mana regen i ima par epica za tanking gear

tailoring max ,normal fly

cena:80 e

isto i na ovom acc ide sve:SQ,CD key,E mail.

kontakt na pm ili milancar2@hotmail.com

Edited by grgec
Link to comment
Share on other sites

WTS Drenei Mage 70 server silvermoon normal.

od pvp opreme ima 4/5 gladiator, trinnket, finger, neck, waist..

evo linka od pve http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...on&n=Hartes

ukratko 1000+spell dmg, 150 spll hit 22% u guildi koja radi BT i MH povremeno ssc i tk

2 profesije max alchemy i herbalisam(elixir) 375

ima epic fly obicnog i netherdraka i onog nether raya, 500 golda ima neki kuraca u banci....

na accu je jos i 66 prot paly ima epic mouta i tako to i 10k hp a 66 lvl :P

vise info na pm ili 063/722-5-062 ili na msn shockwarr@hotmail.com

Cena oko 80 E imam sav info to jee najvise sto mogu da spustim

Link to comment
Share on other sites

Ćao ljudi,

WTS/WTT(menjao bih za bilo koju klasu pve pvp,al samo da nebude full s1 ili fora t4 gear tako :P takodje ako hocete dao bih i sve accove za 1 ili 2 t6

Na prvom accountu se nalaze sledeći igrači:

Narkos level 70 human mage,dosta dobra pve oprema,sa slabom pvp opremom.3/5 t5 u pve opremi i 920 spelldmg full epik, spreman da radi BT/Sunwell!Profesije su 375 herbalisam i 362 tailoring!60% fly mount,i 2 100% ground mounta! http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ne&n=Narkos transfer nemože još 1 mesec,ali promena imena može odma!Trenutno se nalazi u MH/BT guild Czarna Kompania ,imam 400 dkp (znaci u jednom ranu 2 t6 posto gild ima 4 u BT i 5 u MH bossa)raid member je rank i uz dogovor može i da ostane tamo!Cena nije fixna po dogovoru!Pvp server

Na drugom accountu se nalaze sledeći igrači:

Rogonja,resto druid sa veoma dobrom pve opremom i nešto slabijom pvp opremom!Što se tiče pve to je 4/5 t4 i ostalo full epik,pvp je malo slabija kao što sam rekao,oko 250 resilenca!Druid takođe ima dosta dobar feral gear!i 60% fly form,i 1 100% ground mount 375 skining i 375 mining!

transfer nije moguc! promena imena su moguća!Cena takođe po dogovoru!Pvp server MAGHTERIDON

Zmaga,troll hunter sa dobrim pve girom i malo slabijim pvp girom!U pve ima oko 2k ap unbuffed 2/5 t4,u pvp opremi oko 200 resi,ima 280% fly mount i 375 alchemy i herbalisam!http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Spinebreaker&n=Zmaga Može da se transferuje i promeni ime!Cena nije fixna!Pvp server

Reksar,orc warrior protection pvp gear i lošim pvp girom!U pve ima 506 defa i 14k hp,random plavi i epik itemi!Ima dobru dps opremu!Ima bs i mining 375 u bs ima neverovatno dobre recepte!280% fly mount,i 2 100% ground mounta! !Može da sepromeni ime transfer nemoze sada je na Maghteridonu!!Cena nije fixna!Pvp server

3 acc lock ud,oko 300 resi nesto malo pvp opreme na Spinbrejkeru Name change up PCT up

Voleo bih da prodam/menjam što pre tako da kontaktirajte me na:

Mobilni:063393226

msn:rashko_WoW@hotmail.com

email:odje_mobilni@yahoo.com

Svi igrači su na pvp serveru,i za onog ko hoće da kupi više accounta od jednom popust bi bio velik!

UKRATKO ZA ONE KOJE MRZE DA ČITAJU:3 accounta,1 acc 70 mage,2 acc 70 druid,hunter,warrior 3 acc warlock

HVALA!

bUMP

Povecao sam spellhit i spelldmg na magu,takodje sam u gildi koja je 6 na serveru,4 su SWP gilde!

Smara me nesto link za druida i warra,al gear je ok,pm ili msn pa cu da vam bacim link!

Link to comment
Share on other sites

WTS

Na nalogu se nalaze:

Undead Rogue 70lvl server sylvanas.

Od PVP opreme ima 3xs3 i 2xs1. Full enchantovan i socketovan. Ceo vindicator, negde oko 400 resil. Ima 1300 arena poena i 52k honor poena u shteku za s4.

PVE oprema je slaba. 1700 AP, 110 hit ratinga, 32% crit.

Profesije su engineering i mining(max skill).

Ima epic flying mounta(avioncic iz engineeringa), kao i head i trinket(za arenu imba). U nagrandu se uzima oko 300golda/1h sa extractovanjem oblaka i cukanjem ruda.

Na rougu imam 4500 golda i oko 1500 u matsima koje sam kupio kad izadje s4 da mogu jeftinije da se enchantujem.

Sledeci lik vredan pomena je

Troll Hunter 19 lvl(twink)

Ima 1713 hp, 688 mana, dodge ratinga 30% sa aspektom, 20.3% crit chance sa ranged. Na njemu je najbolja oprema i enchanti koji postoje.

Imam takodje i magea twinka 29lvl.

Tu je i par bank chartera.

Ja sam vlasnik accounta, imam SQ i cd-key. Nalog je uplacen do 9 juna.

Cena 100e bid/150 buyout.

Zivim u Sapcu. Prednost imaju BG i NS. Kontakt 0644872127 Mladen.

Za vise informacija evo MSN simbicus@hotmail.com

NE MENJAM, SAMO PRODAJEM, jer prestajem da igram.

bump

Edited by Mayur
Link to comment
Share on other sites

WTS!!!! 2 Acc

1.Prodajem, UD female rogue nick Simbelmin obican fly mount bla bla bla bla evo link od rogua http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...amp;n=Simbelmin

54 lvl BE female paladin

49 lvl UD male warlock (260 firespell dmg)

i jos mnogo likova 20-30 lvl

acc je aktivan do 10 juna

2.shaman koji nije uplacen (shamy je tek dingovao)

evo link

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ush&n=Sytry

moze odvojeno i u paketu cena povoljna

javite se na 063/322-734

kurisa_majurac@hotmail.com

ili na PM ovde

kktybb

Edited by kurisa
Link to comment
Share on other sites

WTT ne druid gear:

feral: 5/8 t6, 12k hp nebufovan u humanoid formi oko 18k hp u bear formi a za cat formu ima oko 3.8k ap. Ima shadow res, nature res, fire res, frost res gear tako da moze da tankuje bilo sta

balance: 4/8 t6, oko 1.3k spldmg illidanov staff 28%crit

restoration: 2.1k + heal 550 mp5s

pvp za resto: 4/5 venge +weapon 4k bodova u steku i ima novi epic trinket

Lik je full enchantovan socketovan (epic socketi) nikad hackovan/banovan ima medveda iz ZA, netherdrakea, epic flying formu 300 badge of justica u banci i imam bank character sa preko 5k golda u matsima sa sopstvenom guild bankom. Od profesija je herb/enchanting(ima mungos, executer itd.)

Menjao bih ga za roga koji ima slicnu opremu (svejedno horda ili alijansa), ili jos neku dps klasu koja ima slicnu opremu ali da je horda

Za vise informacija na PM ili mail zarkolomej@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

Na prodaju 2 acc:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.

Tauren Warrior lvl 70, Frostmane realm:

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...amp;n=Minotauro

Uz PvP gear poseduje i T4 tank gear sa nekim rare itemima (16,500 HP), Netherdrake zmaja (280% fly speed) i nesto preko 6.000 golda.

cena: 200 evra (moze i posebno gold/acc)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2.

Tauren Druid lvl 70

epix pve gear

100 evra

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ja sam vlasnik oba acc, uz acc dajem kutije sa diskovima, email i SQ. Sve likove je moguce prebacivati ili im menjati imena, a uz lvl 70 su i nekoliko 60+ lvl-a (druid, rogue, warlock, hunter)

Više nformacija i dogovor na:

mail: dr.inkognito@yumail.com

ili na telefon: 063 / 77-44-220

10500.png
Link to comment
Share on other sites

E ovako

WTS/WTT

Orc warr(Nick-Nightwolf-server Sylvanas)

warr je pvp orijentisan,mada sam u zadnje vreme uspeo da skupim nesto tanking geara(504def,13.7k hp) od profesija ima Skining/BS ..warr takodje ima crafted epic wep od bs-a (stormherald)+mongoose..lik je epick socketovan i ench...

NE rogue(Nick-Dabome-sever Xavius)

rogue ima pvp opremu(445ress,1700ap) u gildu je koji radi ssc-tk..ima dobru pve opremu(2.1k ap,270hit--UNBUFED)

takodje ima i epic fly mounta(nether ray-a sky guard rep) i wepone od novog badge vendora

cena je 150e ...ja sam prvi vlasnik,imam sve podatke od acc-a..

sto se tice menjanja...menjao bi acc za nekog full s3 lika..(pref UD male warr,rogue) i da imaju neku pristojnu pve opremu...

samo PM ovde...

Edited by dabome
Link to comment
Share on other sites

Prodajem...

Orc hunter... Opremljen za BT (sve nove stvari od badge vendora)...

Trenutno je Sv spec...

Dok sam bio MM spec u raidu sam imao 3k+ AP-a, 30%+ crit i 10k+ mane (boles za boss fightove)...

Uopstalom evo vam ga armory link pa overite :)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ill&n=Dotza

U banci ima svega i svachega :) Ima dosta Cobra scales-a i ostale koze... Skinning / LW :)

Ima josh nekih sitnijih charova lock 50 i neki level je jedino vredno pomena :)

Ako vas interesuje neshto PM-ujte me :)

Update: Ajmo ljudi sve iznad 100 - 150 jura je prihvatljivo :)

Link to comment
Share on other sites

Prodajem WoW Account x2

1)Prvi Account

LvL 70 Blood Elf Mage - 4/5 S3 + Sva moguca oprema koja moze da se kupi sa Honorom racunajuci one Zastave sto kostaju po 17k Honora i daju ti + Dmg i HP u borbi na Battlegroundu ma gde god se nalazio.Lik je Full Epic ima oko 1200 spell dmg,najbolje enchante (samo za wrist +15 spell dmg kosta 400 golda enchant),Fly Epic mounta (Zmaj) takodje ima skoro sve moguce mounte 100% speed.Ima oko 60k Honora ne iskorisceno (Nema vise sta da se kupi) takodje jedno 1000 Arena Points.Profesije su JC 375,Mining 375.Lik je stvoren za PvP i iskreno retko sa kim imam problema sve ih ubijam.Najaci Crit koji sam napravio sa njim je 8.1 na PvP Warrioru (Warrior je imao jedno minimum 250 Resiliance) Takodje imam snimljeno kako ubijam likove iz jednog udarca i pravim critove po 7k dmg + sve na BG (Moze da se salje preko Emaila za zainteresovane kupce). U banci imam nesto od t4 i epica za PvE.Redovno sam Tenkovao Gruul sa Magom sa 14k+ HP Buffed.Karazhan,Zull'Aman uvek prvi na dmg listi (U ostalim raidovima nisam mogao da radim dps jer uglavnom ili tankujem (Gruul) ili igram team play (focuse sheep itd) pa onda nikako nemogu da dodjem do punog dmg-a ) U banci ima materijala da se napravi 10 Meta Gemova koji kostaju po 150+ golda,samo vam treba Alchemist da vam napravi kamenje od materijala.Mage je pravljen za PvP jer sam ja uzivao igrajuci battleground.U raid sam isao redovno ali mi to i nije nesto interesantno jer dugo traje sto me strasno nerviralo (Ukratko Maga moze da se koristi za sve PvP,PvE)

LvL 70 Undead Warlock - 2/5 S1 + 3/5 Blue PvP Gear,Epic one hand Dagger S1,Off head Green itaim +45 Stamina i jos dosta plave i epic opreme koje nisu ni iz jednog set-a.Epic Mount 100% (Warlock Horse) i Blue Fly mount.Profesije Tailoring oko 320+ i jedna je slobodna (Preporucujem Enchanting jer sam ga za to spremao imam materijala jedno za 250 skill minimum) Ukratko Warlock je obican i koristio sam ga kao alta i zabavu posto dosadno je igrati samo sa jednim likom i pogotovo Full Epic a nemas sta vise da uzmes.

LvL 39 Tauren Warrior (Twink) Full Oprema ima sve + 3 Epica u njega je ulozeno jedno minimum 2500 Golda i pruza dosta zabave ako ste ljubitelji twinkova

LvL 37 Dwarf Hunter (bio Twink na lvl 29) Ok oprema nista specijalno dobar za lvlovanje ka daljem ili Twinkovanje na lvl 39

+ jos par likova nista za spominjanje

Cena po dogovoru

2)Drugi Account

LvL 70 Gnome Rogue - T6 5/8 Ostalo sve End Game skoro od PvP opreme S1,S2,S3 mesano.Profesije BS 375,Enginering 375.Epic mount 100% speed i Blue Fly Mount.Ukratko lik je Super jedino sto nema epic mounta i slabo gold-a

LvL 70 Human Mage - Spell Fire Set ceo + ostalo Blue PvP Set i nesto green.Profesije Tailoring Spell Fire 375 skill.Epic Mounta 100% i Blue Fly Mount. Lik je ok nista spec interesantan za igru.

Cena po dogovoru

Svi zainteresovani kupic posaljite mi PM mozemo da se dogovorimo oko cene i ako vam trebaju dodatne informacije o likovima i Accountima.

Edited by Serbs

Mrtav pao ziv se digo?????

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...