Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

-WTS / WTT

Prodajem 2 WoW Akaunta ( na oba su transferi moguci i promena imena moguca )

Na 1 Acc se nalazi Night Elf Male Rogue ( Tittle : Seragent ) a ime je Kenchan na Earthen Ring RP Realm(acc je aktivan do Polovine JUla )

Lik ima 1000g i Fly Mount-a + Neke STvarcice u Banku :) ima par epica i 600 arena pts u steku + nesto hiljada Honora!

Na 2 Acc se nalazi Retribution Paladin skoro full epic sa Gearom iz Karazhana,Honora i nesto Od BSa napravljeno!!

lik takodje ima 1000g + dosta stavri i geara u banci!!Acc nije aktivan!!

vise informacija na PM ili na MSN : bole-kezman@hotmail.com !

Edited by Kenchan
Link to comment
Share on other sites

WTS

NE female druid 70 server Executus pvp,transfer rdy

druid ima full epic pve healing gear sa 1800+ healing i 500 mana regen i ima par epica za tanking gear

tailoring max ,normal fly

cena:80 e

imam sve:SQ,CD key,E mail.

kontakt na pm ili milancar2@hotmail.com

063/73-89-039

Edited by grgec
Link to comment
Share on other sites

WTT ne druid gear:

feral: 5/8 t6, 12k hp nebufovan u humanoid formi oko 18k hp u bear formi a za cat formu ima oko 3.8k ap. Ima shadow res, nature res, fire res, frost res gear tako da moze da tankuje bilo sta

balance: 4/8 t6, oko 1.3k spldmg illidanov staff 28%crit

restoration: 2.1k + heal 550 mp5s

pvp za resto: 4/5 venge +weapon 4k bodova u steku i ima novi epic trinket

Lik je full enchantovan socketovan (epic socketi) nikad hackovan/banovan ima medveda iz ZA, netherdrakea, epic flying formu 300 badge of justica u banci i imam bank character sa preko 5k golda u matsima sa sopstvenom guild bankom. Od profesija je herb/enchanting(ima mungos, executer itd.)

Menjao bih ga za roga koji ima slicnu opremu (svejedno horda ili alijansa), ili jos neku dps klasu koja ima slicnu opremu ali da je horda

Za vise informacija na PM ili mail zarkolomej@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

Prodajem ACC sa:

1. http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Giefrage

lvl 70 Female tauren warrior-prot gear,ima i neki dps u guildu koji je ocistio bt pre mesec i nesto dana...

Ima 280%flying epick mounta

2. http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...n&n=Pugnica

lvl 70Mele Undead warlock,ima ok pvp gear oko 13.4k hp 1000 spell dmga,PvE full craftovan spell strike+frozen shadow weave+4 dela t4

Ima 280%flying epic mounta,watrenog konja preko warlock qesta i td.

3. http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...n&n=Sarulja

lvl 70 Mele tauren druid,ima samo obican flying form

Svi Likovi imaju epick ground mountove,Na accu ima 2000 i nesto golda,svi su na PvP serveru Magtheridon.

Prvi sam i jedini vlasnik acc-a nikad hackovan,bunovan i slicno,imam cdove i sve potrebno.

Posto sam prestao da igram WoW pre mesec i po dana iskljucivo prodajem acc.

Cena:180eura,sva pitanja na moj mob:065/9655114,ili na LLjeskovic@gmail.com

Edited by Never win
Link to comment
Share on other sites

WTS Orc shaman na Dunemaulu pvp server (transferable) uplaceno jos mesec ipo dana, ok character je full vengefull 5/5 sa stitom macom i totemom(restoration oprema),najbolje enchetovan gear i svi epik socketi! ali socketi i od JC koji mogu samo oni da prave sto su 18 stamina i 26 na healing,ima 3,5k poena u steku i 22k honora,char ima LG titulu (lieutenant General)kao i Conqueror,char ima fly epika nether reya/obicnog hordaskog i exalted sa svim frakcijama skoro koje postoje u igri,char ima 375 Jewel Crafting i 375 alchemy ( elixir master ),takode pve ench gear kara/za i nesto malo elemental ,u banci imam full merciles za healing i full gladiator,char je takode u timu od 2,2k ratinga 2v2 i 2k 3v3 vi ste ldr u 2v2 tako da mozete da se igrate : )lik ima mnogo dobru reputaciju na serveru koga god da pitate igrace arene sa vama...nalazite se u guildi koja radi Sun well atm , cisti BT i MH(al mi je slab pve gear:)

Ne primam trade ponude molim vas, kontaktirajte me na kuza-sara@hotmail.com ili 0649925084(Nikola),Molim vas samo ozbiljne ponude...

Imam cd key email security q etc...nemogu da verujem al aje evo spao sam na to... 120 evra buy out full vengefull shaman sa sholderima oruzijem i 2,2k ratingom ... i 1 ipo mesec uplacen

Link to comment
Share on other sites

WTT/WTS

Orc Hunter

PVP s1,s3 axe ukupno 270 ress

PVE 3t4 1t5

Hunter

Uplacen do 1. Jula

Transver i promena imena su moguci ...

Prvi sam vlasnik imam sve sto je potrebno ...

Menjao bih za Shamana(resto)/Priest(holy)/Rogue(slican gear)

Kontakt MSN: djolex@gmail.com ili PM

Cena po dogovoru...

________________________________________________________________________________

_____________

WTS/WTT

BE Paladin

PVP s1

PVE Holy:1900+ heal 21% crit

Prot: 15k hp 490def rating

Paladin

Nije trenutno uplacen

Transver i promena imena su moguci ...

Prvi sam vlasnik imam sve sto je potrebno ...

Menjao bih za Shamana(resto)/Rogue/Lock

Kontakt MSN: djolex@gmail.com ili PM

Cena po dogovoru!!!

Link to comment
Share on other sites

WTS / WTT

Prodajem 2 WoW Akaunta ( na oba su transferi moguci i promena imena moguca )

Na 1 Acc se nalazi Night Elf Male Rogue ( Tittle : Seragent ) a ime je Kenchan na Earthen Ring RP Realm(acc je aktivan do Polovine JUla )

Lik ima 1000g i Fly Mount-a + Neke STvarcice u Banku :) ima par epica i 600 arena pts u steku + nesto hiljada Honora!

Na 2 Acc se nalazi Retribution Paladin skoro full epic sa Gearom iz Karazhana,Honora i nesto Od BSa napravljeno!!

lik takodje ima 1000g + dosta stavri i geara u banci!!Acc nije aktivan!!

vise informacija na PM ili na MSN : bole-kezman@hotmail.com !

Link to comment
Share on other sites

WTS Orc shaman na Dunemaulu pvp server (transferable) uplaceno jos mesec ipo dana, ok character je full vengefull 5/5 sa stitom macom i totemom(restoration oprema),najbolje enchetovan gear i svi epik socketi! ali socketi i od JC koji mogu samo oni da prave sto su 18 stamina i 26 na healing,ima 3,5k poena u steku i 22k honora,char ima LG titulu (lieutenant General)kao i Conqueror,char ima fly epika nether reya/obicnog hordaskog i exalted sa svim frakcijama skoro koje postoje u igri,char ima 375 Jewel Crafting i 375 alchemy ( elixir master ),takode pve ench gear kara/za i nesto malo elemental ,u banci imam full merciles za healing i full gladiator,char je takode u timu od 2,2k ratinga 2v2 i 2k 3v3 vi ste ldr u 2v2 tako da mozete da se igrate : )lik ima mnogo dobru reputaciju na serveru koga god da pitate igrace arene sa vama...nalazite se u guildi koja radi Sun well atm , cisti BT i MH(al mi je slab pve gear:)

Ne primam trade ponude molim vas, kontaktirajte me na kuza-sara@hotmail.com ili 0649925084(Nikola),Molim vas samo ozbiljne ponude...

Imam cd key email security q etc...nemogu da verujem al aje evo spao sam na to... 120 evra buy out full vengefull shaman sa sholderima oruzijem i 2,2k ratingom ... i 1 ipo mesec uplacen

Link to comment
Share on other sites

E ovako hteo bi da tradujem holy paladina 1910 healinga na pve serveru turalyon (epic fly u guildi koja radi bt/mh) sa max miningom i jc za magea sa slicnim gearom ili eventualno shamana. vise info na pm pozz

ps acc je uplacen jos mesec dana

Link to comment
Share on other sites

zOOPp ljud0vi,

Na prodaju acc sa:

Gnome Rogue lvl 70 (Male) - oprema je 50% epix 50% blue , nema ni jednog zelembaca ,

uglavnom gladiator , ali ima neshto malo iz khara , ima oko 700 arena poena ,

oko 5k honora itd...

Cena 3500 kinti

_________________________________________________________________

Prodajem Golde na magtheridonu ,

horda preffer ali moze i ally , cena 2 din - 1g ...

_________________________________________________________________

Prodajem i acc sa

70 Night Elf Pristom (male) - full plav sa po nekim epixom , gladiator ...

takodje bez zelembaca.

Na njemu i lvl 51 Night elf rogue

Cena 3500 kinti i ajd zdravo

Kontakt via PM

Link to comment
Share on other sites

Prodajem...

Orc hunter... Opremljen za BT (sve nove stvari od badge vendora)...

Trenutno je Sv spec...

Dok sam bio MM spec u raidu sam imao 3k+ AP-a, 30%+ crit i 10k+ mane (boles za boss fightove)...

Uopstalom evo vam ga armory link pa overite :)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ill&n=Dotza

U banci ima svega i svachega :) Ima dosta Cobra scales-a i ostale koze... Skinning / LW :)

Ima josh nekih sitnijih charova lock 50 i neki level je jedino vredno pomena :)

Ako vas interesuje neshto PM-ujte me :)

Link to comment
Share on other sites

WTS Human Female Warrior 70lvl

Full Vengeful 5/5 + vengeful oruzje i thrown vengeful i ceo vindictator.

Takodje ima i novi tinkret sto je dosao sa novim patchom 2.4.

Sve stvari su full ench. i soketovane. Ima 12.400 zivota

Ima 5000 arena poena i 75.000 honora sa svim markovima po 100.

Critical u battle stance je 34.34%.

Ima 11 maunta, epic flying, netherwing drake... takodje ima kornjacu

koja se dobija preko wow game card. Kod sebe ima 5.000golda.

Dosta tanking geara epic. Ima badge of justice 112kom.

Banka je puna razno raznih epic stvari kao i na primer tinkret " Orb Of Deception"

i materijala za nekoliko hiljada golda i ima sve materijale za potrebne ench.

kada izadje Season 4.

Od profesija ima ench. 375/375, leatherwor. 375/375, cooking 375/375

first aid 375/375 i fishing 203/375.

Reputacija je odlicna,sa 14 faction je exalted 2 reverd kojima treba nekoliko hiljada

do exalted, takodje je exalted i sa shattered of sun.

Nalazi se na PVP Dragonmaw i transfer je slobodan, uplacen je od 28.jula.08'god.

Sto se tice daljih informacija mozete da vidite na wow-armory nickname MOIRA.

Takodje ima i trol shaman 60lvl sa solidnom opremom koji se nalazi na

PVP Dentarg.

Cena je 280eura mada nije fixna.

Takodje prodajem i Warrior Human Female 63lvl. Stormreaver PVP

Sa solidnim Gearom, nick name STRONGHOLD

Cena je 4000din.

Ako ste zainteresovani mozete se javiti na 063/8-357-977 ili MSN: lemaics@live.com

Pozz

Link to comment
Share on other sites

Za kupovinu shamana nudim 50 EVRA ako je troll i ako je transferable!!!

E ovako... Zelim da kupim Shamana u Hordi

Gear mi je apsolutno nebitan samo da je lik 60+

Bitno mi je da je na PVP serveru i bilo bi mnogo do jaja da je to Sylvanas (ali cenim da su sanse za to vrlo male)

Preferiram da bude Troll ali moze da prodje i ostalo

Znaci s obzirom da mi je gear nebitan ocekujem neku malu cenu...

Takodje menjao bih svog Maga lvl 70 u alijansi koji je full epic i relativno dobar gear i vredi nekih 100 jevreja pod uslovom da i Shaman zadovoljava slican gear...

Ponude, dalje infornacije, pitanja, odgovori, i tako dalje na:

Mail: deki_rayne@yahoo.com

Mob: 064/570-45-82 (Preferiram Mob)

Link to comment
Share on other sites

-WTS / WTT

Prodajem 2 WoW Akaunta ( na oba su transferi moguci i promena imena moguca )

Na 1 Acc se nalazi Night Elf Male Rogue ( Tittle : Seragent ) a ime je Kenchan na Earthen Ring RP Realm(acc je aktivan do Polovine JUla )

Lik ima 1000g i Fly Mount-a + Neke STvarcice u Banku :) ima par epica i 600 arena pts u steku + nesto hiljada Honora!

Na 2 Acc se nalazi Retribution Paladin skoro full epic sa Gearom iz Karazhana,Honora i nesto Od BSa napravljeno!!

lik takodje ima 1000g + dosta stavri i geara u banci!!Acc nije aktivan!!

vise informacija na PM ili na MSN : bole-kezman@hotmail.com !

p.s. hitno je ..extra jeftino !!

Link to comment
Share on other sites

Prodajem Undead Warriora

lv70 , ~1500 attack power ~350 resi , ima ~500g , obican fly mount , enchanting i blacksmithing ~360 oba ,armory link ne radi nazalost. (outdated, nema vremena na nalogu) jos 2-3 itema pa full epic (uglavnom season1/s3 i veteranke, gladiator 2h sword)

imam sve podatke (knjiga sa cdkey, secret question, promena mail-a), prvi sam vlasnik

ponude pm / syndrome011@hotmail.com (ISKLJUCIVO za MSN , e-mail ne otvaram)

ne trazim puno :D resavam se smeca iz kuce, naravno, odbicu smejurije od cena.

Edited by Synd

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Ćao ljudi,

WTS/WTT

OVAKO DAO BIH 3 ACCA ZNACI 5 70ke ZA 1 ILI 2 t6 GEARED!!!Na prvom accountu se nalaze sledeći igrači:

Narkos level 70 human mage,dosta dobra pve oprema,sa slabom pvp opremom.3/5 t5 u pve opremi i 920 spelldmg full epik, spreman da radi BT/Sunwell!Profesije su 375 herbalisam i 362 tailoring!60% fly mount,i 2 100% ground mounta! http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ne&n=Narkos transfer nemože još 1 mesec,ali promena imena može odma!Trenutno se nalazi u MH/BT guild Czarna Kompania ,imam 400 dkp (znaci u jednom ranu 2 t6 posto gild ima 4 u BT i 5 u MH bossa)raid member je rank i uz dogovor može i da ostane tamo!Cena nije fixna po dogovoru!Pvp server

Na drugom accountu se nalaze sledeći igrači:

Rogonja,resto druid sa veoma dobrom pve opremom i nešto slabijom pvp opremom!Što se tiče pve to je 4/5 t4 i ostalo full epik,pvp je malo slabija kao što sam rekao,oko 250 resilenca!Druid takođe ima dosta dobar feral gear!i 60% fly form,i 1 100% ground mount 375 skining i 375 mining!

transfer nije moguc! promena imena su moguća!Cena takođe po dogovoru!Pvp server MAGHTERIDON

Zmaga,troll hunter sa dobrim pve girom i malo slabijim pvp girom!U pve ima oko 2k ap unbuffed 2/5 t4,u pvp opremi oko 200 resi,ima 280% fly mount i 375 alchemy i herbalisam!http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Spinebreaker&n=Zmaga Može da se transferuje i promeni ime!Cena nije fixna!Pvp server

Reksar,orc warrior protection pvp gear i lošim pvp girom!U pve ima 506 defa i 14k hp,random plavi i epik itemi!Ima dobru dps opremu!Ima bs i mining 375 u bs ima neverovatno dobre recepte!280% fly mount,i 2 100% ground mounta! !Može da sepromeni ime transfer nemoze sada je na Maghteridonu!!Cena nije fixna!Pvp server

3 acc lock ud,oko 300 resi nesto malo pvp opreme na Spinbrejkeru Name change up PCT up

Voleo bih da prodam/menjam što pre tako da kontaktirajte me na:

Mobilni:063393226

msn:rashko_WoW@hotmail.com

email:odje_mobilni@yahoo.com

Svi igrači su na pvp serveru,i za onog ko hoće da kupi više accounta od jednom popust bi bio velik!

UKRATKO ZA ONE KOJE MRZE DA ČITAJU:3 accounta,1 acc 70 mage,2 acc 70 druid,hunter,warrior 3 acc warlock

HVALA!

bUMP

Povecao sam spellhit i spelldmg na magu,takodje sam u gildi koja je 6 na serveru,4 su SWP gilde!

Smara me nesto link za druida i warra,al gear je ok,pm ili msn pa cu da vam bacim link!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...