Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

WTS Human Female Warrior 70lvl

Full Vengeful 5/5 + vengeful oruzje i thrown vengeful i ceo vindictator.

Takodje ima i novi tinkret sto je dosao sa novim patchom 2.4.

Sve stvari su full ench. i soketovane. Ima 12.400 zivota

Ima 5000 arena poena i 75.000 honora sa svim markovima po 100.

Critical u battle stance je 34.34%.

Ima 11 maunta, epic flying, netherwing drake... takodje ima kornjacu

koja se dobija preko game card. Kod sebe ima 10.000golda.

Dosta tanking geara epic. Ima badge of justice 111kom.

Banka je puna razno raznih epic stvari i materijala za nekoliko hiljada golda

ima sve materijale za potrebne ench. kada izadje Season 4.

Od profesija ima ench. 375/375 i leatherwor. 375/375

Reputacija je odlicna, ima 13 exalted 2 reverd kojima treba nekoliko hiljada

do exalted, sa sunwell je na reverd posto sam malo kasnije krenuo da radim Q.

Nalazi se na PVP Dragonmaw i transfer je slobodan, uplacen je od 28.jula.08'god.

Sto se tice daljih informacija mozete da vidite na wow-armory nickname MOIRA.

Cena je 350eura mada moze i malo da se spusti.

Ako ste zainteresovani mozete se javiti na 063/8-357-977 ili MSN: lemaics@live.com

Pozz

Link to comment
Share on other sites

prestao sam da igram wow ima mesec dana ... ocu da uzmem neke pare od acc'a ...

OVAKO: Troll hunter Bobbyserbia dunemaul (70lvl ofc)

Gear:PVP orijentisan pogledajte na armory'u pls ne mogu da se setim sta da dodam sto nije na armory'u ... neke epike u banci za pve , t4head :P

Epix fly mount

herb i alch 375= gold mashina

nekih 300golda na acc'u tako neshto ...

DOBIJATE SVE POTREBNO UZ ACC... PONUDE NA PM i PLS BEZ RETARDIRANIH PONUDA

Edit: [:D] evo iscimao sam se za link [xx(]http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...p;n=Bobbyserbia

Edited by LaLaLa

Bnet - bObbY011

WoW- bObbYserbia @ Dunemaul TROLL HUNTARD FOR EVER

Cs - bObbY

Link to comment
Share on other sites

E poz ljudi, doslo je do nekih izmena u ceni warriora i rogua u prethodnom postu.

Cena je BITNO spustena za oba accounta cena ja 150e

Warrior: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...w&n=Aphobia

Rogue : http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...amp;n=Simbelmin

Warrior ima 1800 arena poena i 45k honora

Dok rogue ima nesto malo oko 500 arena poena i 4 k honora

Oba accounta su uplacena josh po mesec i po dana i imam sve podatke za njih

Transfer rdy

Mozda cak bude i 130e ali to je maxx sto mogu da spustim.

Za vishe info pozvati na mob!

HITNO JE!!!!! kontakt 0645449844!!!

Link to comment
Share on other sites

WTS

Na nalogu se nalaze:

Undead Rogue 70lvl server sylvanas.

Od PVP opreme ima 2xs3 i 3xs1. Full enchantovan i socketovan. Ceo vindicator, negde oko 400 resil. Ima 2350 arena poena i 38k honor poena u shteku za s4.

PVE oprema je slaba. 1700 AP, 110 hit ratinga, 32% crit.

Profesije su engineering i mining(max skill).

Ima epic flying mounta(avioncic iz engineeringa), kao i head i trinket(za arenu imba). U nagrandu se uzima oko 300golda/1h sa extractovanjem oblaka i cukanjem ruda.

Na rougu imam 6500 golda i oko 40 badgeva.

Sledeci lik vredan pomena je

Troll Hunter 19 lvl(twink)

Ima 1713 hp, 688 mana, dodge ratinga 30% sa aspektom, 20.3% crit chance sa ranged. Na njemu je najbolja oprema i enchanti koji postoje.

Tu je i par bank chartera.

Ja sam vlasnik accounta, imam SQ i cd-key. Nalog je uplacen do 9 juna.

Cena 100e bid/150 buyout.

Zivim u Sapcu. Prednost imaju BG i NS. Kontakt 0644872127 Mladen.

Za vise informacija evo MSN simbicus@hotmail.com

NE MENJAM, SAMO PRODAJEM, jer prestajem da igram.

Link to comment
Share on other sites

Tri chara na prodaju, pvp server Stormreaver, spremni za transfer, nikad ban/hack, imam sqa mail , znaci OO itd.

Paladin

Solidan pve i odlican pvp gear.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Milanche

Pvp healing gear: 4/5 vengeful i 1 merci, zatim full vindicator i sve najbolje pvp iteme u igri osim shouldera.

440 resilience (moze i do 490 uz drugi trinket i dva gema)

Nema nijedan rare gem nanjemu, svi su epic gemovi i sve max ench.

Pve healing gear full epic oko 2000 +healinga, nalazi se u guildu koji je poceo da radi mh

moze i da se ubaci u bt guild ako je potrebno.

Dps gear je mesavina pvp/pve opreme, full epic isto enchantovan i gemovan max, 2hmace iz gruula itd..

I na kraju tanking gear je vise od pola epic sakupljan onako usput.

Sve u svemu ima oko 65 epica na lvl70

Dosta retkih i zanimljivih itema kao i matsa u banci.

280% flying mount (nether ray kao i puna torba drugih mount-a)

U steku oko 10k honora, nesto bedzeva i arena poena.

/played 110 dana

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Priest

Priest ima i shadow i holy gear, oba su full epic (crafted, od bedzeva i kara/gruul epici)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ver&n=Deusy

trenutno je u shadow gearu na armory

Profesije tailoring i eng.

280% flying mount itd.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Shaman

Shaman je relativno skoro doshao na lvl70, tako da ima blue gear, enhancement, i spreman je za gearovanje :)

ima flying mount i to je to.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ver&n=Zeusx

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mogu likovi pojedinacno ili ceo acc.

Pritom ako uzmete ceo acc dobijate na poklon imba twinka, najboljeg na serveru :) , ljudi me whisperuju na svakom koraku sa njim

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...r&n=Koljach

Moguc neki dogovor ali najradije ne bih zamenu posto mi je potreban kesh.

Cena: otvoreno za ponude ovde na pm, pa bidujte.

Link to comment
Share on other sites

Na prodaju:

1. Acc sa UD Priest lvl70, realm Frostmane, blue oprema, ima oko 300g na njemu, 20k honora, Taloring i Enchanting.

Prodajem acc jer nemam vise vremena da igram na njemu, ima jos oko 30 dana placenog vremena, dobijate WoW+TBC kutije sa CD-Keys, sve potrebne informacije i tako dalje, cena za acc je 80e.

2. Samo char, Human Warlock, realm Frostmane takodje, full epix sa 3/5 s3 gear, svi vindicatori i jos po koji PvE Karazhan gear. Ima nesto vise od 100 Badge of Justice u steku, preko 20k honora, od profesija Herb 375 i JC 375 sa svim epix receptima i skoro svim rare receptima. Cena je 80e.

Oba acc su moja i ja sam originalni vlasnik, Priest je transfer ready, kao i Lock ofc. Pozeljno je da ste iz okoline Beograda ili Obrenovca.

Za dodatne informacije pozovite me na broj 063/8807320 ili posaljite SMS jer retko proveravam PM ovde.

Link to comment
Share on other sites

Prodajem akaunt.

-BE Rogue 70 lvl - PVP realm Tarren Mill - Full PVP epic opremljen - ima flyng mounta 60% brzine i ceo je enchantovan sa najboljim enchantima i soketovan.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ll&n=Reishi

Ima jos 65k honora i mnogo medalja, tako da moze da se kupi s2 kada bude za honor, ima i 1100 arena poena.

Prvi sam vlasnik, acc je star 3 meseca, nikada nisam banovan, dajem sve podatke, a moze i diskovi da se posalju.

0643436736 - Danilo

Moze i preko msn-a.

100 evra.

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

OGLAS ZA KOLEGU!!!

Prodajem "champion of narru" human male warlock "Afllictor" server "Dragonmaw- pvp" od pvp opreme ima 4/5 vengeful + sve vindictore, battlemaster trinket i najnoviju insigniu od 45 resilience,U pvp opremi imam 509 resilience, 75,000 honora,sve medalje po 100 i 4500 arena poena. Lock takodje ima odlicni pve opremu mesavina tier 4 i 5 sa raznim random epicima...brdo random epika iz kara,ssc, tk...trinketa...,epix fly mount 280% (nether drake). Na acc se trenutno nalazi preko 13,000 golda u keshu i 5-6,000 g. u matsima. Reputacije su odlicne skoro sve exalted,svi kljucevi...acc uplacen 1 mesec.

uz Acc ide promena mail adrese i SQ (nikad hackovan,banovan i sl)

Cena za acc iznosi 220e (nije fixno)

za vishe informacija na 063/844-56-57 , sms ili poziv, zovem se Bojan (trade ne dolazi u obzir samo prodaja)

Link to comment
Share on other sites

TRADUJEM ACC:

Human warrior 70/PVP Sylvanas realm. PVE fury gear 1800 APea, 250 pvp resi, gear ssc/tk epici,tanking gear takodje, epic fly,razni ground mounti, 100 gold, u MH/BT guildi... PVP realm spreman za transfer/change name.

MENJAO BIH ZA ISKLJUCIVO HORDU NA PVP SERVERU- ISKLJUCIVO PVP LIKOVI S2-S3 GEAR!

Kontakt na 064/0562973

HITNO! [}:)]

Link to comment
Share on other sites

WTS Human Mage na Balnazzaru, Mage ima epic fly mounta poceo sam da mu skupljam reputaciju za netherwinga takodje mage je u pve guildu TK/SSC

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ar&n=Gavraa ovo je u pve opremi u pvp imam dva veng imam 40k honora tako da mozete da uzmete jos po nesto... imam 300g u banic jos 500. reputacije su u glavnom reverd ima i exlated ... znaci dobijate CD-ove od WOW TBC SQ ..... i sve to za 110 - 120e

gavragavra@hotmail.com

Edited by Shogy
Link to comment
Share on other sites

Pozz

WTS Acc na kome su:

Human Warlock:Majena

Od Geara ima : 4/5 s3 Shoulders and Mh s1....PvE gear:Karazhan/Tailoring

Epic flying mount:NetherDrake

Profesije:Enchanting/Tailoring

Armory Link:

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...us&n=Majena

NightElf Warrior:Errorian

Od Geara ima:4/5 s3,s3 sword...Tanking gear:Karazhan,Badges...

60%Flying Mount,takodje ima Mounta od Midnighta(Horse)

Profesije:Blacksmithing/Mining

Armory Link:

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Errorian

Human Rogue:Werqell

Od Geara ima:2/5 s3,1/2 s3 wep(main hand)....PvE gear Karazhan Badges...

Epic Flying Mount:NetherDrake,Flying Mashine,

Profesije:Engineering,Mining..

Armory Link:

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...s&n=Werqell

Pored toga imam Dosta altova:Hunter 50lvl itd.I OKO 4K GOLDA NA ACC-U

Cena Po Dogovoru

Kontakt Tel:0646231633

Ili P/M me

Link to comment
Share on other sites

Prodajem: 70 lvl warriora ( Ally) -nikada banovan, prvi vlasnik / 70 lvl UD Mage na Auchindonu Nick - medeni :DD

Server:Xavius

Nick:Nartaniel

Profesije:alh/herb( svi flaskovi i elixiri )

Reputacija:exalted sa svima, osim novih od 2.4 pecha

oprema:videti armory / pvp ima od heroica i od bedjeva...

attun: ima sve , svi kljucevi za heroic inst

transfer: moze

Dobijate :cd key, sq, kutiju, diskove

lik ima dobru reputaciju

Na accu su jos i mage 70 lvl na Auchindonu ( tek izlvlovan)

oko 1 k golda na njemu

Za vise informacija:

dusantitov@gmail.com msn

Nartanijel skype

mob- 064 350 50 13 ( Dushan ) ili sms

Cena : nishta preterano

Link to comment
Share on other sites

WTS UD MAGE LVL 70

Od opreme ima full t6 8/8 kao i sve ostale najbolje pve iteme u igri, armory link:

http://armory.wow-europe.com/character-she...s&n=Joyride

lik moze da se transferuje i tako to nije nikakav problem.. pvp oprema je krs u principu gladijator + merciless, tako da stavljam akcenat na pve gear, sve ostalo u vezi lika mislim da moze da se vidi na armoriju, takodje ima oko 3k golda na liku i gomilu consumablesa i matsova. Na akauntu jos ima i 65 lvl ne drood i par likova 40lvl cisto ako nekog zanima :P.

cena je 600 eura!!!!!! ako nekome treba vise informacija mozete da me okrenete na telefon 064-188-2998

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

WTS/WTT

NE male rogue lvl 70 server Earthern ring normal,transfer rdy

rogue nema neki gear full plav je i ima 4 epica(gladithor hands,back od honora,gladithor thrown i kara hands)ima 11k honora u steku i 1000 gold

normal fly,epic ground,skinning 360 i tailoring 370,first aid i cooking max

Acc uplacen do 15 jula

Kontakt na pm ili msn milancar2@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

Prodajem Troll maga, tk,ssc gear,za 2 dela t4, i sholder t5 ima 1100 splla. Epic fly mount, enchanting/taloring (ima Executioner).

Realno moze u koji u svaki gild da se ubaci....

CENA 200 EVRA mada kontaktiraj te me dogovoricemo se....

0644616797

xadhardcore@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

Prodajem WoW Account - World of Warcraft + The Burning Crusade

Na Account-u imam dosta likova od kojih su Cetiri 70 lvl

- Orc Rogue 70 lvl Server EU Xavius Ime lika je Kacmi

- Undead Mage 70 lvl Server EU Xavius Ime lika je Noexqs PvP gear i nesto PvE gear-a u banci

- Blood Elf Paladin 70 lvl Server EU Xavius Ime lika je Lightknight Ima PvP i PvE healing gear + PvP retri gear

- Night Elf Warrior 70 lvl Server EU Executus Ime lika je Kacmi

Imam jos dosta likova na primer :

Human Warrior-a 64 lvl na Serveru EU The Venture CO

Blood Elf Priest 60 lvl na Serveru EU Xavius itd .....

Takodje imam i jos par likova izmedju 40 - 60 lvl ....

Sto se tice gear-a za ove 70 lvl gear je extra , ko ima sta od letecih mountova i od mountova od 100% mrzi me da pisem ;-) za svakog lika posebno .....

Account nikad nije bio hackovan ili banovan, imam secret question, cd-key i sve potrebne informacije o accountu takodje likovi nikada nisu bili transferovani.

Account bas hocu da prodam tako da nemojte mi nuditi zamene itd ...

Ali kazem sve sto vas interesuje pisite na mail nikolatau@gmail.com ili na mob.tel. : 0637251209

A moze i na MSN : nikolatau@hotmail.com

Cena je po dogovoru ali ga necu prodati ni bud zasto :)

Link to comment
Share on other sites

Prodajem 2 accounta, zajedno ili odvojeno:

Acc1

Mage: http://armory.wow-europe.com/character-she...&n=Manifest

Epic flying mount, Zul'aman medved, dosta itema iz BT, MH, SSC i TK.

Na accountu je takodje Shaman sa Epic flying mountom, profesije herbalism/mining (farm masina).

Tu su i druid 64, warrior 62, warlock 45.

Acc2

Warlock: http://armory.wow-europe.com/character-she...r&n=Wiccana

Normal flying mount, takodje dosta itema iz BT, MH, SSC i TK.

Za vise informacije o oba accounta pozvati 063/881-37-31

Link to comment
Share on other sites

WTS Drenei Mage 70 server silvermoon normal.

od pvp opreme ima 4/5 gladiator, trinnket, finger, neck, waist..

evo linka od pve http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...on&n=Hartes

2 profesije max alchemy i herbalisam 375

ima epic fly obicnog i netherdraka i onog nether raya, 500 golda ima neki kuraca u banci....

na accu je jos i 66 prot paly ima epic mouta i tako to i 10k hp a 66 lvl :P

vise info na pm ili 063/722-5-062

Cena oko 100 E imam sav info

Menjao bi za nekog roguea ili sta imate slicno ponudite...

Link to comment
Share on other sites

Prodajem gold na Stormreaver EU serveru (Alijansa, a moze i Horda) u neogranicenim kolicinama.

Beograd, bulevar kralja Aleksandra

1000 golda za 1000 din.

kontakt putem maila star-gamer@hotmail.com, u igri Stargamer (lvl 1 char - koristite postu) ili pm ovde

Link to comment
Share on other sites

WTS ACC sa mnostvo likova do 50lvl na extra serverima,alijasa i hordasa,ima svega...Od shamana do warriora,healera do dps i tenka...

Ali main je trenutno priest holy wzfellguard na chromaggusu.

Ja sam CL u guildu i trenutno imamo prvog bossa Kalecgosa na 31% mislim poslednji pokusaj a to je drugi dan raidovanja u SWP...

Uglavnom svi itemi su t6 kvalitet,samo je sholder t5 ali pri prodaji acca,lik ce imati i t6 chest i t6 sholder jer trenutno sam stavio prio na trinket od Illidana jer je rare drop,dok t6 delove mogu da uzmem kada god hocu...

Priest moze da ima bear mounta ako kupac to zeli,jer iskreno mrzim da igram ZA a izgubio sam na rollu poslednji put za 1,tako da prvi ZA reset mogu da imam medveda,samo ako to vlasnik zeli,ali to povecava cenu acca za 50eura,jer na ebayu to povecava za 100eura za ne informisane.

Takodje imam sve moguce dropove iz Karazhana,SSC\TKa za healing osim t5 chesta koji nikada nije ispao...

Profesije su Tailoring,znaci imam sve moguce planove za crafts,pocevsi od sholdera i bracera za heal do oba ista samo za dmg sa hastom ofc,moze craftovati shadow resistance gear ofc,i mnostvo drugih,imam sve planove iz TBCa koji postoje,koji su vredni...

Imam nekih 1100spell dmg sa hit capom u slucaju da zelite shadow spec,lik ima epic flying mounta ofc.

Sve reputacije su na revered,a najbitnije su na exalted,karazhan(violet eye) je exalted ofc,onda u hyjalu je exalted ofc,Ashtongue-BT reputacija exalted ofc,imam staff od gurtoga very rare drop,offhand od archimonda...Tako da posedujem "poveliki arsenal" oruzja...

Ne znam sta jos da navedem jer lik ima najbolje stvari koje mozes imati pre sunwella...A u slucaju da kupac zeli sunwell iteme to ce povecati cenu acca poprilicno...Vec sam imao ponudu od 300eura,tako da slobodno me pozovite,posaljite sms na 0642345662,javite se sta kako gde,koliko,nije problem dogovor je uvek dobrodosao...To je najmanji problem,inace Acc takodje poseduje Warriora bivsi main pre tbca

Koji ima par t1 i t2 glavu...(hehe) ima 66lvl i ima blacksmithing i mining...

A za PvP u slucaju da zelite,shadow je solidan sa 200resi i solidnim spell dmgom,a Disciplina ima oko 400 resilencea uz to je Night elf priest tako da mu je racial "VEOMA DOBAR-EXTRA",moze se reci najbolji za disciplinu priesta...

To bi trebalo da je to to,ne znam sta vi mislite,ali acc svi cene preko 500eura,ali cena od 420eura je ono sto bi bilo ok,ima jos sto drugih gluposti koje posedujem ali ne znam sta ljudi traze,tako da slobodno pitajte,ali preko smsa ili poziva,jer nisam mnogo na ovom siteu...

Btw acc traje do 25juna,to je otprilike jos mesec dana...

Priest je na PvP serveru tako da mozete da migrirate gde god hocete,cena moze i niza po dogovoru,ali se placa keshom...

ZNaci kontakt preko fona 064\2345662 ili mail wzfellguard@hotmail.com

Znaci lik se zove wzfellguard,ima fury warrior i holy priest,oba lika imaju isti nick...Priest je na chromaggusu a warrior na wildhammeru...

Regards wzfellguard-Nenad Zivotic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...