Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

zOOPp ljud0vi,

Na prodaju acc sa:

Gnome Rogue lvl 70 (Male) - oprema je 50% epix 50% blue , nema ni jednog zelembaca ,

uglavnom gladiator , ali ima neshto malo iz khara , ima oko 700 arena poena ,

oko 5k honora itd...

Cena 4999 kinti

_________________________________________________________________

Prodajem Golde na magtheridonu ,

horda preffer ali moze i ally , cena 2 din - 1g ...

_________________________________________________________________

Prodajem i 70 Night Elf Prista (male) - full plav sa po nekim epixom , gladiator ...takodje bez zelembaca.

Na njemu i lvl 51 Night elf rogue

Cena 4500 kinti i ajd zdravo

Kontakt via PM

Link to comment
Share on other sites

Prodajem Acc :

Level 70 resto druid/ally, na PvE serveru Eonar.Ima oko 2k bonus healinga,SSC/TK/MH/BT itemi (exalted MH ring), PvP gear: 3/5 vengeful,1 merciless,1 gladiator ostalo uglavnom vindicator oko 370 resia.Ima i feral gear uglavnom epici iz karazhana i po neki iz ssc/tk..Full Gemovan (rare, epic gemovi),full enchantovan (svi najbolji moguci healing enchantovi). Attunovan za MH/BT (ima BT neck) pre 2.4 patcha.Profesije su mu Alchemy/Herbalisam.Ima oko 2000golda, oko 100 badgeva, al nazalost nema epic fly.

Prvi sam user , sve informacije, nikad nije hackovan/banovan itd....

Trenutno je PVP gear na armory priflu: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ar&n=Nightz

Za vise informacija mozete poslati mail na : urosh94@sbb.co.yu ili poruku na mob 063/1750464.

Samo Trade: extra extra gearovan(nesto kao s3) PVP warlock ili warrior ili rogue isto i da je na PVP serveru (HORDA)!

bumpazor samo pvp likovi sada :/

Link to comment
Share on other sites

E ovako WTT holy paladina human ime :cooltosha

healing 1940 i ima pvp gear 200 ress takodje ima i full dps gear i poneki deo za tanking ima epic fly i u gildu je koji radi mh takodje ima mining na max i BS na mas

hocu da menjam samo za shamana u aliyanci da bude slicnog geara i resto speced

za vise info javite se na pm

Edited by loshmy
Link to comment
Share on other sites

WTS WTT Human priest Shadow spec ima sve venge sem sholdera i mace oko 400 resa u pvp gearu u pve gearu ima 1130 shadow dmg znaci spreman je za MH TK SCC trenutno bleji ne radi nista :)Prodajem ga za 6000 dingera asap ili menjam za holy paladina mora da bude allianca to je oglas za druga sve u svemu zovite na moj broj naravno dobijate cd key itd 060 3 422 416

Link to comment
Share on other sites

WTS ACC sa mnostvo likova do 50lvl na extra serverima,alijasa i hordasa,ima svega...Od shamana do warriora,healera do dps i tenka...

Ali main je trenutno priest holy wzfellguard na chromaggusu.

Ja sam CL u guildu i trenutno imamo prvog bossa Kalecgosa na 31% mislim poslednji pokusaj a to je drugi dan raidovanja u SWP...

Uglavnom svi itemi su t6 kvalitet,samo je sholder t5 ali pri prodaji acca,lik ce imati i t6 chest i t6 sholder jer trenutno sam stavio prio na trinket od Illidana jer je rare drop,dok t6 delove mogu da uzmem kada god hocu...

Priest moze da ima bear mounta ako kupac to zeli,jer iskreno mrzim da igram ZA a izgubio sam na rollu poslednji put za 1,tako da prvi ZA reset mogu da imam medveda,samo ako to vlasnik zeli,ali to povecava cenu acca za 50eura,jer na ebayu to povecava za 100eura za ne informisane.

Takodje imam sve moguce dropove iz Karazhana,SSC\TKa za healing osim t5 chesta koji nikada nije ispao...

Profesije su Tailoring,znaci imam sve moguce planove za crafts,pocevsi od sholdera i bracera za heal do oba ista samo za dmg sa hastom ofc,moze craftovati shadow resistance gear ofc,i mnostvo drugih,imam sve planove iz TBCa koji postoje,koji su vredni...

Imam nekih 1100spell dmg sa hit capom u slucaju da zelite shadow spec,lik ima epic flying mounta ofc.

Sve reputacije su na revered,a najbitnije su na exalted,karazhan(violet eye) je exalted ofc,onda u hyjalu je exalted ofc,Ashtongue-BT reputacija exalted ofc,imam staff od gurtoga very rare drop,offhand od archimonda...Tako da posedujem "poveliki arsenal" oruzja...

Ne znam sta jos da navedem jer lik ima najbolje stvari koje mozes imati pre sunwella...A u slucaju da kupac zeli sunwell iteme to ce povecati cenu acca poprilicno...Vec sam imao ponudu od 300eura,tako da slobodno me pozovite,posaljite sms na 0642345662,javite se sta kako gde,koliko,nije problem dogovor je uvek dobrodosao...To je najmanji problem,inace Acc takodje poseduje Warriora bivsi main pre tbca

Koji ima par t1 i t2 glavu...(hehe) ima 66lvl i ima blacksmithing i mining...

A za PvP u slucaju da zelite,shadow je solidan sa 200resi i solidnim spell dmgom,a Disciplina ima oko 400 resilencea uz to je Night elf priest tako da mu je racial "VEOMA DOBAR-EXTRA",moze se reci najbolji za disciplinu priesta...

To bi trebalo da je to to,ne znam sta vi mislite,ali acc svi cene preko 500eura,ali cena od 420eura je ono sto bi bilo ok,ima jos sto drugih gluposti koje posedujem ali ne znam sta ljudi traze,tako da slobodno pitajte,ali preko smsa ili poziva,jer nisam mnogo na ovom siteu...

Btw acc traje do 25juna,to je otprilike jos mesec dana...

Priest je na PvP serveru tako da mozete da migrirate gde god hocete,cena moze i niza po dogovoru,ali se placa keshom...

ZNaci kontakt preko fona 064\2345662 ili mail wzfellguard@hotmail.com

Znaci lik se zove wzfellguard,ima fury warrior i holy priest,oba lika imaju isti nick...Priest je na chromaggusu a warrior na wildhammeru...

Regards wzfellguard-Nenad Zivotic

bump

Edited by wzfellguard
Link to comment
Share on other sites

WTS Human Female Warrior 70lvl

Full Vengeful 5/5 + vengeful oruzje i thrown vengeful i ceo vindictator.

Sve stvari su full ench. i soketovane. Ima 12.400 zivota

Ima 5000 arena poena i 75.000 honora sa svim markovima po 100.

Critical u battle stance je 34.34%.

Ima 11 maunta, epic flying, netherwing drake... takodje ima kornjacu

koja se dobija preko game card. Kod sebe ima 10.000golda.

Dosta tanking geara epic. Ima badge of justice 110kom.

Banka je puna razno raznih epic stvari i materijala za nekoliko hiljada golda

ima sve materijale za potrebne ench. kada izadje Season 4.

Od profesija ima ench. 375/375 i leatherwor. 375/375

Reputacija je odlicna, ima 13 exalted 2 reverd kojima treba nekoliko hiljada

do exalted, sa sunwell je na honored posto sam malo kasnije krenuo da radim Q.

Nalazi se na PVP Dragonmaw i transfer je slobodan, uplacen je od 28.jula.08'god.

Sto se tice daljih informacija mozete da vidite na wow-armory nickname MOIRA.

Ako ste zainteresovani mozete se javiti na 063/8-357-977 ili MSN: lemaics@live.com

Pozz

Link to comment
Share on other sites

WTS!

Orc female hunter, realm Sylvanas

imam sve od accounta SQ, mail...

transfer jos nije slobodan...

ima PVP 404 resi gear i dobar PVE gear... fly epic mount i oko 1000g. 30k honoro idt...

Ko je zainteresovan neka se javi na

063/322-734 ili na MSN kurisa_majurac@hotmail.com

evo link od chara http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...n=%C3%90avolica

Menjao bih samo za hordu i na Sylvanas-u nista drugo ne dolazi u obzir... Btw acc je aktivan do 6 juna

Link to comment
Share on other sites

Prodajem 3 lika (1 je moj, 2 od druga), oboje smo originalni vlasnici.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...sh&n=Drozan

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ush&n=Tinny

Za ova 2 to shto vidite od gira je uglavnom to , warr ima sitno nesto tank geara i druid nesto Boomkin pvp gira, oboje imaju dosta golda

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...amp;n=Gligolina

Ovaj je moj, dakle t6 shadow gear + ceo s3 healing za pvp, nema puno golda (1k+)ali ima Epic flying mounta i punu banku gluposti.

za vishe informacija moze na PM ili na 063669603

druid i warr mogu za oko 100e svaki a prista po dogovoru ili moze zamena za neki slicno girovan horde char

bump

Edited by btl ^ Gliga
Link to comment
Share on other sites

Prodajem Acc :

Level 70 resto druid/ally, na PvE serveru Eonar.Ima oko 2k bonus healinga,SSC/TK/MH/BT itemi (exalted MH ring), PvP gear: 3/5 vengeful,1 merciless,1 gladiator ostalo uglavnom vindicator oko 370 resia.Ima i feral gear uglavnom epici iz karazhana i po neki iz ssc/tk..Full Gemovan (rare, epic gemovi),full enchantovan (svi najbolji moguci healing enchantovi). Attunovan za MH/BT (ima BT neck) pre 2.4 patcha.Profesije su mu Alchemy/Herbalisam.Ima oko 2000golda, oko 100 badgeva, al nazalost nema epic fly.

Prvi sam user , sve informacije, nikad nije hackovan/banovan itd....

Trenutno je PVP gear na armory priflu: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ar&n=Nightz

Za vise informacija mozete poslati mail na : urosh94@sbb.co.yu ili poruku na mob 063/1750464.

180 evra ili trade: extra extra gearovan(nesto kao s3) PVP warlock ili warrior ili rogue isto i da je na PVP serveru (HORDA)!

hitno je ajde zovite :)

Edited by Darthurosh
Link to comment
Share on other sites

walker

Group: Members

Posts: 51

Joined: 27-November 07

Member No.: 18.478

QUOTE (Eclippse @ May 21 2008, 17:15)

BUMPZOR AEE STO PRE OCU DA MENJAM!

walker

Group: Members

Posts: 51

Joined: 27-November 07

Member No.: 18.478

QUOTE (Eclippse @ May 20 2008, 17:24)

Ćao ljudi,

WTS/WTT

OVAKO DAO BIH 3 ACCA ZNACI 5 70ke ZA 1 ILI 2 t6 GEARED!!!

Na prvom accountu se nalaze sledeći igrači:

Narkos level 70 human mage,dosta dobra pve oprema,sa slabom pvp opremom.3/5 t5 u pve opremi i 920 spelldmg full epik, spreman da radi BT/Sunwell!Profesije su 375 herbalisam i 362 tailoring!60% fly mount,i 2 100% ground mounta! http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ne&n=Narkos transfer nemože još 1 mesec,ali promena imena može odma!Trenutno se nalazi u MH/BT guild Lethality i uz dogovor može i da ostane tamo!Cena nije fixna po dogovoru!Pvp server

Na drugom accountu se nalaze sledeći igrači:

Rogonja,resto druid sa veoma dobrom pve opremom i nešto slabijom pvp opremom!Što se tiče pve to je 4/5 t4 i ostalo full epik,pvp je malo slabija kao što sam rekao,oko 250 resilenca!Druid takođe ima dosta dobar feral gear!i 60% fly form,i 1 100% ground mount 375 skining i 375 mining!

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...r&n=Rogonja transfer i promena imena su mogući!Cena takođe po dogovoru!Pvp server

Zmaga,troll hunter sa dobrim pve girom i malo slabijim pvp girom!U pve ima oko 2k ap unbuffed 2/5 t4,u pvp opremi oko 200 resi,ima 280% fly mount i 375 alchemy i herbalisam!http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Spinebreaker&n=Zmaga Može da se transferuje i promeni ime!Cena nije fixna!Pvp server

Reksar,orc warrior protection pvp gear i lošim pvp girom!U pve ima 506 defa i 14k hp,random plavi i epik itemi!Ima dobru dps opremu!Ima bs i mining 375 u bs ima neverovatno dobre recepte!280% fly mount,i 2 100% ground mounta! http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...eksar!Može da se transferuje i promeni ime!Cena nije fixna!Pvp server

3 acc lock ud,oko 300 resi nesto malo pvp opreme na Spinbrejkeru Name change up PCT up

Voleo bih da prodam/menjam što pre tako da kontaktirajte me na:

Mobilni:063393226

msn:rashko_WoW@hotmail.com

email:odje_mobilni@yahoo.com

Svi igrači su na pvp serveru,i za onog ko hoće da kupi više accounta od jednom popust bi bio velik!

UKRATKO ZA ONE KOJE MRZE DA ČITAJU:2 accounta,1 acc 70 mage,2 acc 70 druid,hunter,warrior

HVALA!

bUMP

Link to comment
Share on other sites

Hteo bi da menjam Drenei Mage 70 server silvermoon normal.

Iskljucivo za ROGUEA u ally slicno gearovan, nemora da ima pvp opremu(ako ima nije prob:D)

od pvp opreme ima 4/5 gladiator, trinnket, finger, neck, waist..

evo linka od pve http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...on&n=Hartes znaci 1000+ spell dmg 150 hit raiting 22% crit isao sam sa njim u bt mh solo tako da je lik extra

2 profesije max alchemy i herbalisam 375

ima epic fly obicnog i netherdraka i onog nether raya, 500 golda ima neki kuraca u banci....

na acc ima jos drenei paladin 66 lvl server Bronze dragonflight normal

evo link http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...mp;n=Brightsoul

ima epic mounta, alchemy 375 oko 150 golda...

vise info na pm ili 063/722-5-062

BUMP MENJAO BI ZA BILO KOJU CLASSU DA JE SLICAN GEAR MAGE ME SMORIO....javi te se :D

ili ako ste zainteresovani za prodaju 100e

Edited by Andjelo92
Link to comment
Share on other sites

pozz....WTT orc warlock pvp server Spinebreaker.

pve-ssc/tc/mh/bt gear

pvp-2 s3, 2 s2 i s1 sa vindicator

transfer rdy

7 epic mounts 100% fly 60%

1000 gold i par twinkova

tako da javite se

0642284411---ACA

menjao bih za PVP S3 rogue/balance drood/mage/enchantment shaman/hunter

tako da javite se :D

pozzz

Link to comment
Share on other sites

Prodajem WoW Account - World of Warcraft + The Burning Crusade

Na Account-u imam dosta likova od kojih su Cetiri 70 lvl

- Orc Rogue 70 lvl Server EU Xavius Ime lika je Kacmi

- Undead Mage 70 lvl Server EU Xavius Ime lika je Noexqs PvP gear i nesto PvE gear-a u banci

- Blood Elf Paladin 70 lvl Server EU Xavius Ime lika je Lightknight Ima PvP i PvE healing gear + PvP retri gear

- Night Elf Warrior 70 lvl Server EU Executus Ime lika je Kacmi

Imam jos dosta likova na primer :

Human Warrior-a 64 lvl na Serveru EU The Venture CO

Blood Elf Priest 60 lvl na Serveru EU Xavius itd .....

Takodje imam i jos par likova izmedju 40 - 60 lvl ....

Sto se tice gear-a za ove 70 lvl gear je extra , ko ima sta od letecih mountova i od mountova od 100% mrzi me da pisem ;-) za svakog lika posebno ..... Ali kazem sve sto vas interesuje pisite na mail ili na mob.tel. : 0637251209

Account nikad nije bio hackovan ili banovan, imam secret question, cd-key i sve potrebne informacije o accountu takodje likovi nikada nisu bili transferovani.

Account bas hocu da prodam tako da nemojte mi nuditi zamene itd ...

CENA JE I VISE NEGO POVOLJNA 150 e za ceo Account

nikolatau@gmail.com

Edited by Noexqs
Link to comment
Share on other sites

WTS

Gnome warlock 70lvl, ima dva geara, pvp: 3/5 s3,2/5 s1 i ceo vindicator, pve oprema iz karazhana, grula i ZA.

Server xavius. Na liku ima 1000+ golda, mining i enchanting profesije. Ima 15k honora i 600 arena poena.

Djole 0642814591 moze i sms.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav.

Zeleo bih da menjam ACC :D

Imam 70lvl hunter,70lvl warr,66lvl rouge,61lvl warlock-horda

70lvl druid alijansa!

Hunter je najbolje girovan ima 9 epica!I to je to:D

Uglavnom,sve njih dajem za FULL EPIC,nebitno PVP ili PVE ili pomesano,za Maga 70,Samana 70 ili Paladina 70lvl!!!

Takodje je ne bitno koja su rasa i da li su horda ili ally :D

Zainteresovani mogu da mi posalju mail djordje.vuletic@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

Menjao bih prista UD lvl 70,ima pvp opremu 1/5 s3,1/5 s2 , 3/5 s1. Svi heroic kljucevi...oko 150 golda,12k honora,exalted sa svima,svi enchanti...svi epic ground mountovi i normal fly mount. Trazim rouga sa ovakvim gearom ili boljim...naravno uz moju doplatu. Acc je aktivan jos mesec ipo dana. ZNACI SAMO ROUG!!!

Link to comment
Share on other sites

WTS Account 2x 70lvl 1x 60lvl - Aerie Peak (ukoliko linkovi ne budu radili)

Shaman: (trenutno je u enhancement gearu,u torbama ima full resotration sa 1950 healing unbuffed,a u banci full elemental)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...k&n=Shaylee

Paladin: (protection,u banci itemi za heal i dps)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ak&n=Jeryan

Mage: (lvl60 ,leveling proces,sa epic daggerom)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ak&n=Dagoth

Hunter: (lvl 42..)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...k&n=Bowjobz

* Account nikad banovan i slichno.

* Imam i dajem sve podatke (SQA,Mail,CDKey)

* Moguc transfer svih likova kao i promena imena.

Vishe informacija na PM ili 063 850 29 01

Dajem sve potrebne podatke koje zatrazite. I sta vam vec padne na pamet u vezi accounta.

Cena po dogovoru..

MMORPG - Many Men Online RolePlaying Girls

forumskill5yk7xyap9.gif

Link to comment
Share on other sites

Poz ljudi, e ovako prodajem [A] Paladina

Gear : Od pvp gear-a ima 414 resi i to 2xs3 8xs1 ukljucujuci i mace shield i libram, takodje oko 40k honora i 400 arena poena

Sto se tice pve gear ima 2.24k na healing bez bufova i 25% crit na holy spelove.T6 glovsi, mace iz Hyjala, Stit iz ZA, i mnogo mnogo drugih MH/BT itema kao i svi novi i stari bedge itemi.Sve je skoro socketovano sa EPIC socketima.

Pala ima epic fly mounta a od profesija JC/Mining 375.Cisto da spomenem da ima skoro sve JC recepte za katovanje svih bt/hyjal gemova.

Na accountu ima i oko 2.5k golda i acc je uplacen josh oko mesec i po dana.

Imam sve podatke vezane za account Sa/mail change, cd key.

Takodje imam i full shadow resistance gear za Mother Sharaz, i masu masu drugih stvari u bankama.

Lik je na Dunemaulu nick Kosta.

Za vishe info zvati na 0645449844 ili na domacapogaca@hotmail.com

Takodje bi napomenuo da i trade dolazi u obzir ali samo Night elf Hunteri sa slicnim gearom!

Cena za account bi bila oko 170e ali nije fixna, tako da pozurite. :P

Link to comment
Share on other sites

extra ponuda !!!! 25,000 golda na dragonmaw-pvp (aliance) samo 170 eura !!!

Moze i ceo Acc "dragonmaw-pvp" Night elf Rogue fem full S3 (shoulderi,oruzja...trown ) + nova insignia 45 res od 40,000 honora + badge back, sve enchantovano epix gemovima,najbolji enchanti ...mongoose,executioner,surefooted . Inzinjerija/mining 375. Ima odlican full epix pve gear ...brdo trinketa...ima recimo po meni najlepsi fist "talon of the phoenix" zatim trinket "warp spring coil (koji daje 1000 armor penetracije) ,epix dagere (heartrazor i malchazeen), tu je i mesavina tier 4/5 razni badge i random epici,GOBLIN ROCKET LUNCHER :)), goblin kablovi,teleport u areu 52,epix naochare iz inzinjerije.... razni mountova(nether drake...helihopter...punoglavca...cenarion warr hippo) odlicne reputacije,titula "champion of narru" 75,000 honora, sve medalje po 100, 5,000 arena poena...nesto sam zaboravio verovatno :)))

drugi lik je human fem paladin takodje "Dragonmaw-pvp" skoro izlevelovan ima sve vendictore, vengeful chest, jedan gladiator, ostalo plavi pvp set za reputaciju... takodje epix fly mount 280%

profesije JC/enchanting 375 i 365

imam + 2 banke pune svega i svachega ....recimo 100x large briliant shardova...clotha...primala...

Rog je inache Guild Master nashe gilda koje je vishe za zezanje i malo pvp (ima nas oko 40 od toga 20-ak 70 lvl sve srbi)

sve to + 25,000 golda za samo 300 eura PM za vishe informacija (problem je sto neznam SQ od acc) zato je i cena manja

PRODATO :))))

Edited by bubac
Link to comment
Share on other sites

WTS!

Orc female hunter, realm Sylvanas

imam sve od accounta SQ, mail...

transfer jos nije slobodan...

ima PVP 404 resi gear i dobar PVE gear... fly epic mount i oko 1000g. 30k honoro itd... acc je aktivan do 6. juna...

Ko je zainteresovan neka se javi na

063/322-734 ili na MSN kurisa_majurac@hotmail.com

evo link od chara http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...n=%C3%90avolica

ko hoce da se menja za bilo sta neka se javi... smorio hunter

Edited by kurisa
Link to comment
Share on other sites

Prodajem Account

Human Retri Paladin 4/5 Vengeful Set mozda u medjuvremenu uzmem i zadnji deo. Weapon Stormherald i Libram za Badges of Justice. Full honor oprema i jos 75k honora.Fly Epic mount i plus 5000 gold-a.

Full enchantovan i materijal za jos po jedan enchant svega.

Nikad hacked, znam secret question, E mail i imam authentication key ( aktivacioni kljuc ). Exalted sa vecinom factions.

Ako je neko zainteresovan nek se javi samo preko MSN-a, mail-a ili na telefon:

Vivec007@msn.com ili

064/252-90-52

:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...