Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

Znaci ovako,

Odlucio sam da se "skinem" sa wow-a i da prodam moj account

Main char na acc-u je priest blood elf female sa frostmane-a

Lik je bio uglavnom pve orijentisan sto ne znaci da sam zapostavio i pvp

Ukratko od gear-a ima

holy pve - 2200healin',550mp5s,12%crit(itemi su 2/8t6 i mix bt/mh/swp item-a)

shadow pve - 1300spell dmg,hit capped,15%crit(oprema je uglavnom mh/bt/badge mix )

holy pvp - 1800healin',12,5k hp,420resi(3/5s4,2/5s2 i ostalo s4 offset)

shadow pvp - nema jer to nikad nisam igrao.

Char ima 15-16exalted frakcija sto ce dosta znaciti u WotlK

Imam Zul'Aman Bear-a,epic flying mount(netherdrake) i mnoge druge mountove u banci

Gold-a nema nesto puno jer sam uglavnom radio dailys da bi imao para pots/flasks/food

Bio sam u 7.gulildu na FM ali sam odlucio da prestanem sa igrom te stoga sam izasao iz guild-a

Od profesija imam ench 385/385 i tailoring 375/375 ima tu i first aid,fishing i cooking

Sto se tice cene,ne znam jos ali ocekujem neke realne ponude(nista visoko,ali ne i neke smesne ponude)

Jos 30dana uplacen.

Znaci najbolje je da me kontaktirate na mobilni(062/275755) ali moze i PM ovde.

I nemojte mi se javljati ako nemate pare odmah.

bumb

i prodajem za oratka

Rogue 42lvl nelf male stormreaver realm

lik im riding skill i oko 200g kod sebe

od proda 250lw/i skining

nema uplaceno vreme(ide za neke sitne pare)

Edited by kiBo

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

Prodajem 3 acc-a:

Prvi je human warlock na pvp serveru full venge pvp gear + brutal head, A pve je na novou t5+ uglavnom badgevi i neshto iz BT (1270+dmg, cap hit, 25%crit i nekih 60-70 haste...). Od profesija ima JC 375 sa svim epic receptima i vecinom rare i Enchanting 375 sa vecinom rare recepata,takodje oba geara su socketovana sa epic gemovima i top enchantima.Uz acc je urachunat i novi acc koji ja kupujem i prebacujem lika, znaci besplatna promena servera i imena je ukljuchena

Drugi je gnome mage na pvp serveru sa 4 brutala i venge sholders/wepon...Pve gear je kara/heroics

Treci acc ima 2x 70lvl... Mage sa Merciles/venge gearom i Shaman sa par kara epic-a dingovao 70 pre mozda 15 dana, ovaj acc dajem relativno jeftino oko 100e po dogovoru :)

Za vishe info: 062/8901507 ili na msn Heartbreaker_PK@hotmail.com

PS: warlock ima 250e ponudu atm, znaci pm samo sa vecim ponudama, i mage moze trade za resto druid ili neshto slichno...samo aliance

Link to comment
Share on other sites

Prodajem gold u neogranicenim kolicinama na chromaggus serveru

Kontakt na telefon 065/2255660

Cena po dogovoru tj u zavisnosti od kolicine ...sto veca kolicina veci popust

WTS NE Feral Druid, PvP server Chromaggus

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...s&n=Irdrood

Sve profesije do kraja:

Cooking 375

Fishing 395

Leatherworking 375

Alchemy 375 (svi recepti u igri,elixiri,cauldrons etc etc..)

Ima oko 200 badgeva ,tako da mozete da uzmete opremu koju god zelite a nema kod sebe . :)

U bear formi ima od 16k-20k hp-a u zavisnosti od trinketa buffova etc.. 30k armora, 50% dodge.

U cat formi ima 3k ap sa 35% crit + preko 100 hit & expertise rating

Druid je fokusiran PvE , ima sve PvE 100% ground mountove, sve reputacije su na Exalted. Takodje ima Epix fly formu , Netherdrake, Nether Ray i Griffina 280% .

Ima oko 10ak trinketa, za sve vrste speccova. Od healing geara ima nesto vise od 1700+ healing ali pola opreme nije enchantovano trenutno. Na Druidu ima 1k golda trenutno. Mada moze i da se poveca cifra,ali onda bi i cena porasla.

U guildi je koja farmuje MH/BT i radije SWP do sada prva 2 bossa su down.

Dajem sledece podatke: Secret Q. Answer, Promena Maila i Ime i Prezime vlasnika u slucaju da zelite da transfer sa acc na acc.

Cena Druida je 150 eura fixno.

Link to comment
Share on other sites

Prodajem oldschool female human maga na Magtheridon serveru, ima 280% flying mounta, 2.5k golda, brda enchanting matsa, neke oldschool iteme i ok gear za pocetak. Link : http://armory.wow-europe.com/character-she...mp;n=Netherwind . Gear je svakod dana sve bolji.

Saljite offer na P.M. Ne prihvatam offer tipa 2 kila pasulja i smoki, ako nemate 100+e , lvlujte sami. Ty

*** Naravno dobijate sav info, sq, mail etc. Pozeljno da ste iz Beograda

Edited by Failure.Sanitarium
Link to comment
Share on other sites

WTS....

Human Rogue 70lvl, Full epic PvE gear (Kara, Gruul, Magh, SSC, TK, MH, BT). Dakle, ima dovoljan gear za BT/MH. Takodje imam Full epic PvP gear (1 brutal, 1venge, 3 merci), profesije na full (skinn/LW), dosta fakcija na exalted, epic mount (Netherwing Drake, Nether ray, gryphon), itd......

Imam josh i NE Hunter 70lvl, tek dingovao 70lvl, tako da imam samo 3 merci-ja, merci crossbow, a ostalo sve zelenis i plavi gear.....Od profesija imam Herb (375) i Engi (353)....

Imam josh nekoliko low lvl charactera....

Svi likovi su na FROSTMANE, ally......

200e fixno.......

Za vishe informacija obratite se na e-mail: dodjavola.niko@gmail.com ili msn dodjavola90@hotmail.com

Zaboravih napomenut da sam ja prvi vlasnik acc-a tako da imam sav info....

Dajem uz owo i WoW Battle Chest....

Acc je povoljan za grindanje para, posto sa kombinacijom Engi/LW moze da se zaradi i do 1000g za sat vremena

NEW PRICE 180e....

Link to comment
Share on other sites

E ovako ,

WTS NE Male Druida na Twilight's Hammeru , Druid ima Resto PvE i PvP gear , u PvE gearu ima 1800 healing Bonus a u PvP gearu ima 434 resilience i 1620 Healing Bonus , ima sve naj enchantove i epix Sockete , Ima sve guardian iteme kao resto a kao feral fali Boots i Belt Guardian , ima 7k Honora i 1200 Arena Poena.kao Feral ima tanking gear kara i pvp gear sa 380 resi i 3/5 s3 i 1/5 s4 i s2 sholderse takodje ima 2,5k golda na liku i mnogo Biljaka i cuda jer imam 375/Ahclemy i 375 Herbalism! Nema Epic Fly , exalted je sa SSO ( Novom Fakcijom ) , Shatari , Ogri'la , Cenarion E. i revered sa mnogo fakcija.ima cak 90 played dana tako da ima mnogo stvarcica u Banci i mnogo toga.Takodje imam i 2 Twinka to jest Hunter lvl 34 je atm bio twink na lvl 29 i warrior Twink na lvl 29.

Transfer Druida je moguc tek Od Septrmbra jer je preije nekoliko Prebachen na Twilight's Hammer a pre je bio na Auchindoun!

Od Accounta imam sve podatke , Iz Crne Gore sam , vise Informacija mozete dobiti na PM ili mail : bole-kezman@hotmail.com ili na broj : +382( pozivni za CG ) 69513170 = znaci to izgleda ovako : +38269513170

Acc aktivan do Kraja Avgusta!

Molio bi neke Pristojne Ponude i ne zelim Trade jer prestajem WoW!

Kao Feral u cat Formi ima 47% Crit i 3200 AP , u medjuvremenu sam Lootovao t6 Sholderse i jos neki Belt za resto i sad ima oko 1800+ Healing Bonus.

Link za Armory na PM!

Link to comment
Share on other sites

Ew ovako WTT Priesta disc 6/8 brutal za Resto druid taurena Female po mogucstvu,Druid mora da je minimum full vengeful...priest ima milion sranja jos mrzi me da post..ako je neko zainteresovan PM ovde

Kupujem Paladina samo da nije Tauren ili Troll, Moze gnome ili Undead.PM

Link to comment
Share on other sites

da

set i none seti itemi

sve je isto da i potpuno je isto kao t6 gear ako ti tako kazes

druze tek sam ustao mrzi me da kucam. Ok za ljude koji razmisljaju kao ovaj iznad mene

WTT Discilpline Priest za krsh gearovanog Resto Druida ( min venge gear) ne honor farm itd.

Realm : Dunemaul EU horde

Undead 70

PVP Gear *

5/5 + 3 wep Gladiator Discipline

5/5 + 3 wep Merciless Discipline

5/5 + 3 wep Vengeful Discipline

4/5 + 2 wep BRutal Discipline

4/4 Guardian

Full enchantovan/bt Gemovi

PVE gear

3/5 t4 shadow

1/5 t4 Holy

mnogo kara random i heroc itema...prepuna banka.

PLavi gemovi /enchantovan

1000golda

Alch 375/Eng 350

15 badges i jos mnogoo toga..mrzi me da pisem.

IMPORTANT ALT MI IMA PVP MOVIE !!

Ako priest ne valjda onda bar ovo vredi imati...

Killy jel sad valja moj oglas ?

Enjoy

Edited by BGDPRO1

Kupujem Paladina samo da nije Tauren ili Troll, Moze gnome ili Undead.PM

Link to comment
Share on other sites

KUPUJEM RESTO DRUIDA I PRODAJEM ELEMENTAL SHAMANA

Ovako, kupujem resto druida sa s3/s4 gearom, altovi su nebitni, gold na liku nebitni, profesije su mi isto nebitne, samo mi je bitno da ima vengeful(s3), ili S4 head, i da ima full pvp gear...

I prodajem kravu ele shamana, 1 S4, 1 S2 i 3 S1, ostalo full vindicator (S3) I maxovan herb i alch, max enchatovan i svi gemovi su rare vrednosti... cena je 100 evara(dogovor)

najradije bi menjao shamana za druida uz doplatu(mislim na velike novce :O), ponude saljite preko msna ili moba...

email: lol_zorz017@hotmail.com // 065 45 55 825

samo mi je bitno da ste u beogradu ili da mozete da dodjete tamo...

fala.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav, prodajem sledece likove:

1)Blood Elf Paladin

Healing-

PVE:1919 healing bonus, mp5 je 170

PVP:1842 healing bonus, 337 resiliance

DPS-

PVP:4/5 1/5 s2 s3 320 resi, 1.5k ap 22% crit

Od profesija ima, first aid 375/375, mining 375/375 i BS 225/300

Ako nekome nesto znaci ima [Green Winter Clothes] [Winter Boots] [Green Winter Hat] :D

Sa nekoliko fakcija je exalted, dok je vecina revered...

Ima oko 200g... Nalazi se na serveru Magtheridon PVP...

Undead Mage

Mage od pve geara ima samo spellfire 2/2 oko +850 spell dmg

A od pvp 4/5 s3 Vecina ostalih itema su vinidcators/veteran ima Battlemaster trinket, ima 390 resi

Ima rank Blood Guard...

Od profesija ima tailoring i herbalisam 375/375 obe

Ima epic flying mounta i oko 1kg... Isti je server upitanju kao i sa palom.

U bacni/torbama ima dosta herbova...

U steku ima 1.5k arena pointsa...

Orc Rogue

Za njega nema sta puno da se kaze, ima nekih 100g. Na serveru Sylvanas je.

1700ap 27% crit u pve gearu

Od pvp ima 3/5 s1/s2 :P

Sa dosta fakcija je reverd dok je samo sa Frostwolfom exalted

Mozda se i tradujem za nesto, posaljite PM u svakom slucaju ako imate neku ponudu :)

Ponude i pitanja saljite na PM

Bump

Link to comment
Share on other sites

WTS ORC SHAMAN s3/s4 (s3 shoulder + wpn)

375 JC/mining

1900heal pvp

2k heal pve

epic flying mount

ostalo

brutal elemental chest :D

zbog sigurnosti vi prebacujete lika na novi nalog jer u suprotnom ja ne odgovaram za kradju

(naravno dobili bi promenu maila, SQ)

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

WTS ovaj acc sa 6 likova 70lvl. Imam sve moguce podatke + skenirana lichna.

cena 250e

popmil5000@yahoo.co.uk

(PRIEST - PVP SERVER):

PVP gear - 4/5 s3, 1/5 s1, full vindicator, badge pvp cloak, 1600+ heal, 12k hp, 10k mana, 380resi, 1300points saved

PVE gear - 1900+ heal, most items are badge rewards

- normal fly, 375enchantning/375tailoring, 80 heroic badges

All Burning Crusade reputations are exalted!

________________________________________________________________________________

_________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________

(HUNTER - PVP SERVER):

PVP gear - 2/5 season 3 (head, legs), 3/5 merciles, full vindicator, badge pvp cloak, 11k hp, 370resi, 1100 points saved

PVE gear - heroic&kara loot, up to 2100ap

- epic fly netherdrake mount with 280% speed, 375engineering/375mining

This character also got exalted with all Burning Crusade factions!

________________________________________________________________________________

_________________________________________________________________________________

______________________________________________________________________________

(MAGE - PVP SERVER):

PVP gear - none

PVE gear - 2/5 t4 (shoulders, glowes), rest is badge items (had 340 badges, now has 50), 1100 spell dmg, 145hit, 28%crit

- fly mount with 60% speed, 375alchemy(all flask)/375tailor

This character is exalted with all Buring Crusade factions!

________________________________________________________________________________

_________________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________

(WARRIOR PVP SERVER):

PVP gear - 1/5 s3, 2/5 s1, full vindicator, stormherald, 300resi, 1300 points saved

PVE gear - heroic&kara gear, 13k hp, 520def

- fly mount with 60% speed, 375blacksmith/375mining

________________________________________________________________________________

_________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________

(DRUID PVP SERVER):

PVP gear - 1/5 s3, 4/5 s1, feral, 27k honor saved

Pve gear - feral tank spec, 14k hp, 437def, 40%dodge, 27k armor in dbear form

- fly form 60%. 375alchemy/375herbalism

This character is exalted with most Burning Crusade factions!

________________________________________________________________________________

_________________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________

(ROGUE PVP SERVER):

This character have gladiator swords, few epics and rest blue

- fly mount 60%, 375letherworking/375skining

________________________________________________________________________________

_________________________________________________________________________________

__________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________

_________________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________

- Account have also:

39lvl pala twink

- All characters are fully enchanted.

- there is more then 3.000 gold and loads of enchanting and others materials on this account.

________________________________________________________________________________

_____________

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav Svima!

Ovako, Female Gnome Warrior lvl 70,PvE server!

8/8 t6 za DPS, 5/8 t6 za Tanking, uz to preko 70 epicka na liku,( naravno da ne koristim 8/8 za dps).

Sve iteme koji vam trebaju do M'uru-a.

Od PvP gear-a 4/5 Brutal.1/5 vengeful. (Sholders). Epix flying mount.390 engineering/375 Jewlcrafting,poseduje sve epick gem recepte i dosta plavih,tako da vam pare nikad nece biti problem.

Ima oko 1-2k golda na liku.Gomila epix-a koje ne koristim samo for fun.

Amani Warr Bear mount...

Sta da vam pricam lik je u Full-u... nema sta nema :P.

WTS/WTT za Bilo Koju Klasu sa slicnim gearom ili malo slabijim pa da mi doplatite.

Ili moze i da se proda warrior za neke ozbiljne pare.

Bez Glupih ponuda ... full merciless i tako dalje.

U warriora sam utrosio dosta truda pa bih bilo pozeljno da mi se tako nesto isto ponudi.

Acc nikad hackovan,nikad banovan, SQ,Email sve sve ...

PM ovde ili na 064/56-59-050.

Hvala.

Bump

Link to comment
Share on other sites

Prodajem ACC sa:

WARLOCK 70 FUll S3 3/5 S4 1928 Arena pointa mogu da se uzmu i ruke sada al stekam poene za dager

Full Guardian ima i honora al netreba vam ima sve

Ima i PVE gear-a karaz i heroici....

Profesije: Mining 375 Eng 370

Ima Epic FLy Mount

Golda ima oko 3k+

PALADIN 63 lvl

trenutno je sa plavom tank opremom

Warrior 64 lvl (na PVE serveru)

Ima dosta pre TBC epic geara i dosta honora

Svi likovi su u Hordi...

Acc je aktivan do Novembra

Ima spreman transfer

Acc ima sav info (mail,cd key,sicret Q,i kopija licne karte....)

Za acc sam dobijao najvise 280 Eura za sada

Kontakt na msn mrcha@live.com moze i pm

Tel : 063 / 189 71 08

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...