Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

Na prodaju nalog sa 4 lika lvl70.

Primevil - lvl70 Shadow Priest (Tailoring 375(Frozen Shadoweave Tailoring), Enchanting 375, Epic Fly Mount)

Primevil - lvl70 Fury Warrior (Alchemy 375(Master Transmuter), Herbalism 375, Normal Fly Mount)

Jeelyt - lvl70 Protection Paladin (Blacksmithing 375(Master Macecrafter), Mining 375, Normal Fly Mount)

Lik na Frostmaneu je najbolje opremljen i on sam ne bi ishao ispod 150€

2 lika na frostmaneu imaju prilicno slabiju opremu ali su zato osposobljeni za brzo pravljenje para(buduci da imaju visoko razvijene razlicite profesije). Pojedinacno, svakog od njih cenim 75€.

Cena celog naloga(plus sav info + irl predaja/provera informacija) - 250

Moguci su neki dogovori. Info/ponude na pm, na mail primevil@absolutok.net, na msn(kada sam online) metalmorgoth@hotmail.com ili na mobilni 064/8671-192. Marko.

bump+price tweak+1lik manje

Link to comment
Share on other sites

WTS za ortaka ...

Troll Priest 70 lvl ( holy ) PVP realm transfer up

PVE oprema BT/MH/Sunwell ... PVP oprema ( disc ) Vengeful 3 dela i Brutal 1 deo Tailoring 375/Enchanting 375

Tauren Hunter 70 lvl PVP realm transfer up

PVE oprema nista spec karaz/ZA ... PVP oprema merciles vengeful ... Mining / JC 375

Oba charr-a imaju epix fly mounte

065-531-8211 Cena 150 eu !!!

....

Link to comment
Share on other sites

KUPUJEM RESTO DRUIDA ALLIANCE

nije bitno na kom je serveru, ukoliko imate kreditnu karticu doplacujem za transfer, ako ne snacicu se.

gear bi bio pozeljan na je s3/s4 gearovan sa s3 weaponom, ako nema s3 weapona onda bar s4 head.

profesije su mi potpuno nebitne, ali ako su jace razvijene dopunicu cenu u zavisnosti koje u profesije i sta druid ima od patterna itd

epic fly: nebitan

gold na liku: nebitan

ali mi je JAKO bitno da je max enchatovan i gemmovan.

altovi su mi isto tako nebitni.

kontakt iskljucivo preko msna ili moba

lol_zorz017@hotmail.com // 06545 55 825

oko cene cemo se dogovoriti

i jako mi je bitno da mozete doci do bga ili zivite tamo.

hvala

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav!

Ja i ortak imamo neke igrache i zeleli bismo da zamenimo / prodamo neke od njih.

Igraci: Mage t5, drood t4, hunter t4, imamo jos 2-3 main chara njih ne dajemo.

Anyway, ove igrace bi menjali za t5+ chara ili t6 igracha (spremni smo da damo npr 2x t4 ili t4 + t5 za 1 t6, ili da doplatimo pare)

Uglavnom, svi koji imaju t4, t5, t6 igrace posaljite PM pa se mozda nesto dogovorimo.

VAZNO: Ako se trade uz account dobijate sav info, sto takodje ocekujem od vas.

Link to comment
Share on other sites

Wts 3xLvl 70 Hunter,Lock,Pala

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ne&n=Jontra

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ng&n=Jontra +ful t4 sa badges gearom..

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...amp;n=Chikakure +malo kara,grul sranja

Prvi vlasnik etc....

065 8722 124

jonnie@sezampro.yu

Icq: 333792443 Msn:Jonnie@beogrid.net

Acc aktivan jos 40 tak dana...

Edited by outlower
Link to comment
Share on other sites

WTS UD Warlock 70lvl , Draenor

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...=Nihlath%C3%A1k

Profesije Alchemy 375 , Tailoring 375

U PvE gearu ima 1200 spelldmg 25% crit 180 hit

U PvP gearu oko 1k spelldmg 15% crit 460 resi

Ima u steku 1500 arena poena i oko 4-5k honora

Ima epic flying mounta Nether Ray-a, oko 1000 golda, 100% ground mountove 5-6 komada. Ima dosta geara za sve buildove.

Dosta trinketa PvE-PvP ..

Za vise informacija na PM.. Uglavnom na Armory se vidi sve..

Od podataka dajem CDKey,SQ answer, Ime i Prezime vlasnika,kao i Promenu E-maila.

Cena 150 eura fixno.

/BUMP

Edited by Pajoslav

MMORPG - Many Men Online RolePlaying Girls

forumskill5yk7xyap9.gif

Link to comment
Share on other sites

Prodajem troll pvp priesta healing

4/ 5 brutal za healing

3k arena poena (od srede 3.9k, a moze i sa oruzijem stagod vas sexualno uzbudjuje :D)

transferable, name change itd itb

slabije sa pve gearom (shadow dmg kz/erotici 1,1k spell dmg(healing slabiji 1930 healinga sa dosta pvp opreme (brutali > slabiji kz epixi jbga)) fino ime na serveru (smatraju me jednim od boljih priestova (naivchine :D) tako da mozete se ogrebati jos o koji dobar team (boli me i da se predstavljate kao ja prestajem tu zlobu da igram i fuck pixel friends)

necu nikakva menjanja acc sa doplatama i nisht od toga, pare!

ponude na pm (budite realni plx treba tolko poena uzeti :D (od prve nedelje 1900 + rejting poena)

postoji mogucnost i da uzmem shouldere al to ce morati sachekati da se moj rogue vrati sa odmora al onda je leet priest 5/5 sa wpnom i to ima da koshta :D (malo ko ce imati shouldere vako rano jbga)

ako treba nesto dodati samo pitajte ne mogu trenutno da mislim al samo sve rekao manje vishe

O, da, za vas koji se ne razumete priest ima 1830 healinga sa 39 spell hita (cap za pvp) i 492 ress (isto cap za pvp) tj sa oruzijem ce imati malko vishe healinga :D oko 1860~

347008.jpg
Link to comment
Share on other sites

WTS troll Rogue (muskarac) na dragonmaw-pvp, 4/5 BRUTAL + venge shoulders i venge Oruzja, svi guardians itemi, insignia od 45 res...rogue poseduje i solidan pve gear.

reputacije su skoro sve exalted (shuttered sun takodje)

Epix fly mount (netherdrake) 10-ak hodajucih mounta... profesije LW/Skining 375

transfer za roga nije moguc jos 15-ak dana

altovi: Dunemaul server

hunter 70lvl sveze izlevelovan (transfer moze odmah)

priest 37lvl

warlock 37lvl

paladin 35lvl

cena za acc je 160e imam SQ i mail adresu (nemam kopiju dokumenat od vlasnika)

PM ili 063/868-94-11

Edited by bubac
Link to comment
Share on other sites

WTS WTT Tauren Shaman PvP Server

Gear : 2 brutala resto + full s3 svi enchanti svi epic gemovi , imam i spell haste opremu oko 80 spell pvp haste opreme

1 brutal enhacement + 2 vengeful ostalo glad ,oruzija vengeful (2 x moongoose) vindicatori svi . svi enchati

Prof : enchanting / jc 375

imam epic fly

2600 arena poena ustekano

Menjao bi za : Priest/rogue/War

nemanja 064/291/43/46

imam sve podatke o accountu ja sam prvi vlasnik

Link to comment
Share on other sites

za druga

WTS/WTT

UD mage

Na magu imam 2 venge, 2 brutala i 1 merci i OH je brutal, ima sve guardiane ustvari fali samo waist...

Imam i nesto Pve opreme 2 t4 i nesto kara ZA itema...

Ko zeli da kupi maga morace da dodje u shabac... Oko cene cemo se dogovoriti...

A trade MORA BITI HORDA ZNACI MORA DA BUDE HORDA!!!

Od klasa moze samo (UD warr, UD ili orc rogue I UD disc ili shadow priest) to je sve... Pozeljno je da imaju slican gear kao moj char... Nemojte slati neke smesne ponude pls!

Ko hoce za trade MORA da ima sve podatke od acc-a kao sto cu i ja dati...

PM ovde ili na broj 064-517-30-99

Edited by kurisa
Link to comment
Share on other sites

Prodajem 3 acc-a:

Prvi je human warlock na pvp serveru full venge pvp gear + brutal head, A pve je na novou t5+ uglavnom badgevi i neshto iz BT (1270+dmg, cap hit, 25%crit i nekih 60-70 haste...). Od profesija ima JC 375 sa svim epic receptima i vecinom rare i Enchanting 375 sa vecinom rare recepata,takodje oba geara su socketovana sa epic gemovima i top enchantima.Uz acc je urachunat i novi acc koji ja kupujem i prebacujem lika, znaci besplatna promena servera i imena je ukljuchena

Drugi je gnome mage na pvp serveru sa 4 brutala i venge sholders/wepon...Pve gear je kara/heroics

Treci acc ima 2x 70lvl... Mage sa Merciles/venge gearom i Shaman sa par kara epic-a dingovao 70 pre mozda 15 dana

Za vishe info: 062/8901507 ili na msn Heartbreaker_PK@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

vidi ovako

na prodaju mage lvl 70(enchanting i herbalizam) undead pve gear bt/mh oprema 5/8 tier 6! pvp oprema full guardians 2/5 brutal 2/5 merciles 1/5 venge +1500 poena +20k honora (100-200 gore doel zaboravih isteko acc pre mesec dana)

epic flying mount included

69 lvl priest undead na istom serveru alt (alchemi 375)

od acc info-a u medjuvremenau sam nabavio kopiju pasosha prvog vlasnika i mail, (sq nemam) ali moze da se transferuje na drugi acc ako vam je to problem.

ovo je WTS only znachi ne menjam ni za sta... ponude u eurima saljite na ili ako ste zainteresovani za detaljniji info PM/0642915087

ukoliko dodje do trejda iskljucivo lajv ochi u ochi da ne bude da je neko nekog zajebo posle za kesh. ja sam iz Novog sada! ako ste iz nekog drugog grada ... dogovricemo se vec :)

MALA PISHA SVIMA! :)

Edited by nebra
Link to comment
Share on other sites

pozz svima...

Trazim lika koji ce mi izgrindati PVP gear.

Dakle treba mi minimum 3x merciless da se uzme i vindicator boots. (imam wepps, shoulders, bracers, head)

Posle cu ja igrati arenu.

ponude na pm ASAP ^^

/cheers

Edited by James Bond
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...