Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

Prodajem:

1. 70 level Troll Hunter nema neku bog zna sta opremu jer sam ga skoro levelovao na 70 Link je tu preko 12k honora :

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...st&n=Taniya

2.70 lvl Tauren Druid..Na njemu nisam ni igrao skoro verujte da neznam ni sta ima :S ima blizu 10k honora

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...amp;n=R%C3%A2le

3.70 lvl UD Rogue..skoro je levelovan na 70 i isto ima blizu 10k honora.

Spremni su im i transfer i promena imena

Account ima preko 1k golda i ima uplaceno vreme do 14.10.2008

SAMO PRODAJA NECU TRADE ZA DRUGI ACCOUNT

Pozdrav narode

Mozete slati svoje ponude na : 064/137-24-86 ili na PM ili na Zoran_Jankovic87@hotmail.com MSN.

Edited by Astora
Link to comment
Share on other sites

E ovako ,

WTS NE Male Druida na Twilight's Hammeru , Druid ima Resto PvE i PvP gear , u PvE gearu ima 1750 healing Bonus a u PvP gearu ima 434 resilience i 1620 Healing Bonus , ima sve naj enchantove i epix Sockete , Ima sve guardian iteme kao resto i fali Boots i Belt Guardian kao feral , ima 7k Honora i 1100 Arena Poena.kao Feral ima tanking gear kara i pvp gear sa 380 resi i 3/5 s3 i 1/5 s4 i s2 sholderse takodje ima 2,5k golda na liku i mnogo Biljaka i cuda jer imam 375/Ahclemy i 375 Herbalism! Nema Epic Fly , exalted je sa SSO ( Novom Fakcijom ) , Shatari , Ogri'la , Cenarion E. i revered sa mnogo fakcija.ima cak 90 played dana tako da ima mnogo stvarcica u Banci i mnogo toga.Takodje imam i 2 Twinka to jest Hunter lvl 34 je atm bio twink na lvl 29 i warrior Twink na lvl 29.

Transfer Druida je moguc tek Od Septrmbra jer je preije nekoliko Prebachen na Twilight's Hammer a pre je bio na Auchindoun!

Od Accounta imam sve podatke , Iz Crne Gore sam , vise Informacija mozete dobiti na PM ili mail : bole-kezman@hotmail.com ili na broj : +382( pozivni za CG ) 69513170 = znaci to izgleda ovako : +38269513170

Acc aktivan do Kraja Avgusta!

Molio bi neke Pristojne Ponude i ne neke gluposti tipa za 50 e i slicno i ne zelim Trade jer prestajem WoW!

Link za Armory na PM!

Link to comment
Share on other sites

Prodajem acc. na njemu se nalaci Tauren Hunter lvl 70 PvP realm Sylvanas hunter ima dobru pve opremu kara/badge/za takodje ima i PvP opremu 4/5s2 1/5s4. 380 rez 7k dinara,posedujem SQ/SA lik je transferable poz!

Prodajem jos jedan acc, na njemu se nalaze 2 lika lvl 70 i neki low lvl. Orkica shaman Shaylee resto gear +1.9k na heal takodje ima i odlican ench gear,transferable! lvl 70 Be Paladin Jeryan ima tanking opremu i nesto za hilovanje! Posedujem SQ/SA/mail etc..

Cena povoljna 8k dinara poz!:) Ako ste zainteresovani posaljite mi PM ili pozovite 064/250-86-92

Moguc i trade!:D

Link to comment
Share on other sites

Prodajem ACC sa 2x 70lvl i 1 twink-om full rare gear i full enchant,acc ima dosta golda i 4 banke full mats-a.

1.70 lvl Dranei Shaman full rare epix healer gear u banci ima pvp,pve elemnetal epix gear,enchantment epix gear.full enchantovana oprema,nije u zavadi ni skim realm je Twisting Neather moze odma u BT.

5000 arena points,epix fly mount ma full,ima rare recepte za enchanting

SHAMAN.

2.70 lvl Human Rogue full pvp epix gear i pve epix gear full enchant znaci zadnje sve vrh,epix fly mount,ima sve recepte za alchemy.

ROGUE.

3.39 lvl Night Elf Hunter full rear gear za twinkove i full enchantovan.

HUNTER.

Svi likovi su na Twisting Neather

Naravno exalted sa svim fakcijama

Prodajem kompletan ACC nista posebno i nista gold znaci sve u paketu a golda ima oko 8k + 2x toliko u matsu.

Sve ostale informacije mozete dobiti:

Kontakt br.063/335-176, email mr.veljko@gmail.com

vlasnik.Sinisa

Edited by Siki
Link to comment
Share on other sites

Prodajem 3 acc-a:

Prvi je human warlock na pvp serveru full venge pvp gear + brutal head, to je, A pve je na novou t5+ uglavnom badgevi i neshto iz BT...Uz acc je urachunat i novi acc koji ja kupujem i prebacujem lika, znaci besplatna promena servera i imena je ukljuchena

Drugi je gnome mage na pvp serveru sa 4 brutala i venge sholders/wepon...Pve gear je kara/heroics

Treci acc ima 2x 70lvl... Mage sa Merciles/venge gearom i Shaman sa par kara epic-a dingovao 70 pre mozda 15 dana

Za vishe info: 062/8901507 ili na msn Heartbreaker_PK@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

WTS UD MAGE LVL 70

Od opreme ima FULL t6 8/8 kao i gomilu epaxa.mnogoo haste-a moze svasta da se iskombinuje ima za svaki spec

http://armory.wow-europe.com/character-she...s&n=Joyride

lik moze da se transferuje i tako to nije nikakav problem,nikad nije banovan hakovan ili slicno PRVI vlasnik. Dajem cd-ove kutiju game manual sve sve sto ide uz acc. Pvp oprema je merciless sa 2300 poena, tako da stavljam akcenat na pve gear posto nikad nisam imao vremena i za pve i za pvp ... Profesije echanting 375 i Leatherworking (Drums of battle) za raid.

Na istom acc ima i Resto druid sa pvp opremom. Ovoje je bio alt za razbribrigu ima 469 resiliance etc dovoljno za pilar humping

http://armory.wow-europe.com/character-she...&n=Owerdose

Cena po dogovoru.ako nekome treba vise informacija mozete da me okrenete na telefon 063/8913669 ili mail/msn jabre13@hotmail.com sta vam vise odgovaora moze i pm ovde.

ae navali narade dok ima ..

ACC UPLACEN DO SREDINE OKTOBRA KK !

^--^

^^

T_T

Link to comment
Share on other sites

WTS or WTT !!!

prvi acc:

Undead rogue "Demonius" server dragonmaw-pvp, pvp oprema: 2x venge (shoulders i head), 1x brutal (hands), Vengeful daggeri za mutilate spec, merciless swordovi... guardians neck i belt...

ostalo veterani...1000 arena poena

PVE opreme ima puna banka... raznih dagera, macheva, fistova...nesto haste geara iz ZA...

sve je enchantovano... socketovano

ima epix fly mounta 280%, profesije JC/LW max 375

Drugi acc je "champion of narru" human male warlock "Afllictor" server "Dragonmaw- pvp" od pvp opreme ima 3/5 brutal,1x venge +off hand brutal + sve guardians/samo chizme vendictor, battlemaster trinket i najnoviju insigniu od 45 resilience,U pvp opremi imam 504 resilience, 13900 hp, 1200 sdemage, 50,000 honora,sve medalje skoro po 100 i 1000 arena poena. Lock takodje ima odlicni pve opremu mesavina tier 5 sa raznim random epicima...brdo random epika iz kara,ssc, tk...trinketa...,epix fly mount 280% (nether drake). Reputacije su odlicne skoro sve exalted,svi kljucevi... tailoring/herb 375

account-i aktivni, na rogu nemoze transfer jos 10-ak dana, posedujem SQ i mail na oba acc.

1 acc -rogue samo u zamenu !

2 acc - 130e

moze zamena -oba acc za jednog extra gearovanog aliance rogue. -mora imati venge shouldere i weapons

info na 063/868-94-11

Sve je prodato :p

Edited by bubac
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav!

Ovo bas i nije neki post na kome dajem oglas, ali mi je jako vazno da napisem ovo ovde, sorry za spamm....

Trazim lika koji se menjao samnom (ja sam tebi dao Warr / Hunter / Druid) za priest-a Mindtaker.

Ako mozes, please mi se javi na 063 364 000.

BTW, ako iko ima kontakt sa nekime ko igra ove igrace:

Svinja - Maghteridon (moguce da je sada Andrija warrior orc na nekom drugom serveru)

Narkos - Maghteridon

Zmaga - Spinebreaker

da mi se takodje ako nije problem javi na isti mobilni...

Jos jednom - sorry za spam i please nemojte da obrisete ovaj post.

/cheer

BTW:

Cekao sam te mesec dana da mi das ostali info (Ja sam tebi dao sve ali ti nisam promenio mail, dok si ti meni dao samo user name i pass) stoga brate, meni nista ne treba priest bez podataka. Cisto da ti kazem da sam preko SQ-a vratio svoj account. Predlazem i tebi da uradis isto sa priestom ili me zovi na mobilni ako i dalje oces da se trade-ujemo, ALI DA SVE ZAVRSIMO!!!

I.da zaboravio sam da kazem-cancelovao sam subscription od tvoje kartice na accu,nisam lopov pa da to ostavim.

Znaci,nece ti vise skidati sa kartice!

Again - sorry za spamm na Forumu i please nemojte da obrishete post...

Edited by Eclippse
Link to comment
Share on other sites

Prodajem acc. na njemu se nalaci Tauren Hunter lvl 70 PvP realm Sylvanas hunter ima dobru pve opremu kara/badge/za takodje ima i PvP opremu 4/5s2 1/5s4. 380 rez 7k dinara,posedujem SQ/SA lik je transferable poz!

Prodajem jos jedan acc, na njemu se nalaze 2 lika lvl 70 i neki low lvl. Orkica shaman Shaylee resto gear +1.9k na heal takodje ima i odlican ench gear,transferable! lvl 70 Be Paladin Jeryan ima tanking opremu i nesto za hilovanje! Posedujem SQ/SA/mail etc..

Cena povoljna 8k dinara poz!:) Ako ste zainteresovani posaljite mi PM ili pozovite 064/250-86-92

Moguc i trade!:D

Edited by Shomi86
Link to comment
Share on other sites

hello ppl!

treba mi rogue lvl 70 nebitan gear iskljucivo horda... znaci samo da hoce da se menja za shamana koji je skoro dingovao, u enhacement gearu ima oko 260 resi a ima i elemental i resto gear (plava oprema) acc je aktivan do 20 i nekog avgusta... koga interesuju detali neka se javi na PM ovde ili na MSN ( kurisa_majurac@hotmail.com) ili na mob 063/322-734 ajde ljudi treba mi rogue hitnoooooooooo!:)

Edited by kurisa
Link to comment
Share on other sites

Prodajem:

1. 70 level Troll Hunter nema neku bog zna sta opremu jer sam ga skoro levelovao na 70 Link je tu preko 12k honora :

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...st&n=Taniya

2.70 lvl Tauren Druid..Na njemu nisam ni igrao skoro verujte da neznam ni sta ima :S ima blizu 10k honora

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...amp;n=R%C3%A2le

3.70 lvl UD Rogue..skoro je levelovan na 70 i isto ima blizu 10k honora.

Spremni su im i transfer i promena imena

Account ima preko 1k golda i ima uplaceno vreme do 14.10.2008

SAMO PRODAJA NECU TRADE ZA DRUGI ACCOUNT

Pozdrav narode

Mozete slati svoje ponude na : 064/137-24-86 ili na PM ili na Zoran_Jankovic87@hotmail.com MSN.

ceo account i sve na njemu za 150 eura.

Link to comment
Share on other sites

E ovako...

Menjam male tauren huntera,server kul tiras, transfereble, imam sve informacije o acc... Na acc je i druid tauren na darkspear-u oprema nista narocito.333g,mnogo herbs...tek dingovan 70

Sto se tice huntera... evo link http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...as&n=Helior

Sto se tice pvp opreme imam sve venge osim shouldersa, 3200 arena poena... 30 k honora,35k lifetime kills. U banci cenim da ima oko 7k golda ako ne i vishe... Imam sve vrste potova elixira... Profesije su mi engerining i mining sve 375 skill... imam i fishing i cooking 375. Epic flying mounta,netherdrake,wind rider i engi, nekoliko ground,beer ram,kodo... Trenutno imam 1500 golda na hunteru, banka je full gemova,MNOGO RAZNOG GEARA,40primal air.40 prima earth.30 primal shadow,20primal mana,10 primal fire,mnogo mining ruda,na alt banci,oko 20 void cristals,200 arcane dust,i jos mnogo itema...unbuffed,sa pravim specom,imam oko 2500atack power,40%crit.od titula imam,stone guard,hand of a'dal,champion of narru.challenger,exalted sa svim vaznijim frakcijama...imam najbolje sockette u igrici(vrede svi oko 4k gold),darkmoon card;madness,oko 40 od svih bg marks,40boj atm,selfbuffed,bez pet-a,moj max je bio 1400dps na dr. boom.sv spec

Znaci zeleo bih samo da ga trade,ali ako bude neka ponuda za sell,mozda :)

Hocu da ga menjam za rogue(opet ako bude nest zanimljivo,mozda i za drugu klasu)... HORDA JE MUST(undead najradije)(male is must) i da je char transferable.(nemora da je na pvp serveru) I da je lvl 70 :),naravno da ima gear ravan ili blizu mog...:)

kontakt telefon:062/847-35-36

account je jos aktivak,tako da mogu pokazati charactere...

Link to comment
Share on other sites

Trejdovao bih mog female blood elf paladin whore na Sylvanasu za bilo koju alijansa klasu i rasu (sem druida) na Frostmane serveru.

Paladin ima +1865 healing, 10k mane, epic flying mount, puna banka biljaka i potova / elixira. Samo za BG, acc istice 21. spetembra, trejdovao bih za 60+ lvl, uz doplatu naravno. Nisam originalan vlasnik, imam sve podatke acc, sq, mail, mail pass.

PM ovde ili mail markotod91@yahoo.com

I molim vas, nemojte me cimati bzvz kao sto vas je vec bilo da vam detaljno opisujem acc, trte mrte, da bi na kraju rekli ne hvala, dao sam vam sve sto je potrebno od informacija, vase je da kazete odmah da / ne.

Sto pre to bolje, dok ne istekne acc.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...