Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

PRODAJEM (dakle iskljucivo prodaja, mogucnost razmene NE POSTOJI, prekidam wow, igra me smorila...)

RESTO SHAMAN (PVP) (ORK) :D

3 dela s3, 2 dela s4

s3 oruzje

445 resi , ~1750 na heal (nije sve guardian, i trinket ne daje +heal nego mp5 i 2k heal na target kad se use-uje... dakle ima mesta za veci +heal)

pve gear nije nista posebno, moze sa totemom 2k da se izvuce, radio sam zul'aman, ali problem je sto je mali mp5, al koga normalnog boli uvo za pve, to je iskljucivo za badge run ;)

-- jewelcrafting i mining na 375, ima sve bitnije epic formule

-- ima epic flying mount

-- elemental gear sam poceo da skupljam za wotlk, 30k honora u steku, i jos jedan full kara run za pvp cloak, leg enchant spreman, arena bodova ima skoro 1000

-- enhancement gear nije u najboljem stanju :D

-- Titule Conqueror i Lt - General

Kontakt PM , iskljucivo BG, i iskljucivo u evrima, naravno ozbiljne ponude

Edited by Synd

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

PRODAJEM!!! ILI MENJAM ZA ISKLJUCIVO ALLY NA FROSTMANE!!!

OVAKO !!!

Tauren shaman pvp server sylvanas !

specc:eche

oprema:

s4 rukavice s3 head s2 sve ostalo . sada uzmem jos jedan s3 i s4!!

oko 300 resi. proff: LW i SKINN po 375.

imam jos full onaj escale od LW-ga.. oko 500 golda..

!!! ovako !!! menjanje samo za Ally na frostmane... samo 70 lvl ofc ... moze da ima barem s1 ...

u slucaju prodaje sledi dogovor!

kontakt:

MSN/e-mail:filixpo@hotmail.com

ili PM

pozz

Edited by grobari1970
Link to comment
Share on other sites

WTS ACC Human Paladin server Dunemaul (Pvp) Iknowuwantme

Dranei Mage server Emeriss (PvP) Imbadinka

pala je pvp, 4x s4 dela 1950healing

Transfer: ready

Name change: ready

Account info: imam mail i sacret question, all info

Account nikad hackovan, banovan niti slicno

Cena po dogovoru

kontakt : 065/512-18-33

Link to comment
Share on other sites

za druga

WTT UD mage Sylvanas realm.

Mage ima 470 ressi 920 spl dmg 10.5k hp

Ima 2 venge 1 brutal 2 merci i OH brutal.

Menjao bih maga za ISKLJUCIVO UD rouga NISTA VISE NE DOLAZI U OBZIR!!!!

Imam sve podatke od maga prvi sam i jedini vlasnik...

PM ili na telefon 064-517-30-99

Edited by kurisa
Link to comment
Share on other sites

Ovako...

Prodajem warlocka na pvp serveru, full venge pvp gear+ 1 brutal, a pve je na nivou t5+(Uglavnom sve sa badgeva, 1270+dmg cap hit, 25% crit i 61 haste...) epic mount i sve to... Trenutna cena je oko 300e( JA KUPUJEM NOVI ACC I PREACUJEM LIKA NA TAJ ACC, ZNACI BIRASH secret q i email sam...) Mozemo josh da se dogovorimo za cenu i za vishe info pm ili bolje poruka/poziv na 062/8901507

Link to comment
Share on other sites

WTS UD warrior, sylvanas. Moze transfer, moze da se menja nick.

Imam naravno sve moguce podatke za account, ja sam ga napravio.

Ima odlicnu opremu za tenkovanje, malo mu fali pa da bude spreman za swp (kombinacija Mh,Bt,t6 itema). Ima solidnu fury opremu spremnu za neki ozbiljniji PvE (gomila random badge, ZA, KARA, Grull itema...preko 200 na hit, ~30% na crit...). Pvp nije igran nikada ozbiljnije na liku al ima oko 350 res sigurno al uglavnom s1 i nesto s3. Sve ukupno ima oko 100 epica na liku sigurno!

Na istom accountu takodje ima 66 lvl tauren hunter na area peak(kako li se vec speluje) koji je nekada bio main, moze brzo da se izleveluje na 70. Takodje ima neki manji lvl 50+ priest UD na sylvanasu.

Smorio me wow, dao bi ga ispod cene. Saljite ponude na PM!!!

housemusic.gif

residentevilfan5tc.gif

vodka%20user.gif

wwplayer4yw.gif

Link to comment
Share on other sites

WTS UD MAGE LVL 70

Od opreme ima FULL t6 8/8 kao i gomilu epaxa.mnogoo haste-a moze svasta da se iskombinuje ima za svaki spec

http://armory.wow-europe.com/character-she...s&n=Joyride

lik moze da se transferuje i tako to nije nikakav problem,nikad nije banovan hakovan ili slicno PRVI vlasnik. Dajem cd-ove kutiju game manual sve sve sto ide uz acc. Pvp oprema je merciless sa 2300 poena, tako da stavljam akcenat na pve gear posto nikad nisam imao vremena i za pve i za pvp ... Profesije echanting 375 i Leatherworking (Drums of battle) za raid.

Na istom acc ima i Resto druid sa pvp opremom. Ovoje je bio alt za razbribrigu ima 469 resiliance etc dovoljno za pilar humping

http://armory.wow-europe.com/character-she...&n=Owerdose

Cena po dogovoru.ako nekome treba vise informacija mozete da me okrenete na telefon 063/8913669 ili mail/msn jabre13@hotmail.com sta vam vise odgovaora moze i pm ovde.

ae navali narade dok ima ..

ACC UPLACEN DO SREDINE OKTOBRA KK !

^--^

Edited by jabre

T_T

Link to comment
Share on other sites

E ovako...

Menjam male tauren huntera,server kul tiras, transfereble, imam sve informacije o acc... Na acc je i druid tauren na darkspear-u oprema nista narocito.333g,mnogo herbs...tek dingovan 70

Sto se tice huntera... evo link http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...as&n=Helior

Sto se tice pvp opreme imam sve venge osim shouldersa, 3200 arena poena... 30 k honora,35k lifetime kills. U banci cenim da ima oko 7k golda ako ne i vishe... Imam sve vrste potova elixira... Profesije su mi engerining i mining sve 375 skill... imam i fishing i cooking 375. Epic flying mounta,netherdrake,wind rider i engi, nekoliko ground,beer ram,kodo... Trenutno imam 1500 golda na hunteru, banka je full gemova,MNOGO RAZNOG GEARA,40primal air.40 prima earth.30 primal shadow,20primal mana,10 primal fire,mnogo mining ruda,na alt banci,oko 20 void cristals,200 arcane dust,i jos mnogo itema...unbuffed,sa pravim specom,imam oko 2500atack power,40%crit.od titula imam,stone guard,hand of a'dal,champion of narru.challenger,exalted sa svim vaznijim frakcijama...imam najbolje sockette u igrici(vrede svi oko 4k gold),darkmoon card;madness,oko 40 od svih bg marks,40boj atm,selfbuffed,bez pet-a,moj max je bio 1400dps na dr. boom.sv spec

Znaci zeleo bih samo da ga trade,ali ako bude neka ponuda za sell,mozda :)

Hocu da ga menjam za rogue(opet ako bude nest zanimljivo,mozda i za drugu klasu)... HORDA JE MUST(undead najradije)(male is must) i da je char transferable.(nemora da je na pvp serveru) I da je lvl 70 :),naravno da ima gear ravan ili blizu mog...:)

kontakt telefon:062/847-35-36

NEMOJTE ME PM OVDE NECU GLEDATISAMO NA MOBILNI,sms!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!account je jos aktivak,tako da mogu pokazati charactere...

Link to comment
Share on other sites

Prodajem:

Warlocka 70 lvl , warlock je orc male, ima 5 brutala, ima epix flying ( drake , ray), znaci respect na serveru ( magtheridon)

Preffer bi da prodam warloka posebno , znaci prebacujemo ga na nov acc sa vasim infom , mislim da je tako bolje , ako ne mozda bi mogao da prodam ceo acc , na njemu imam warrior orca 61 lvl , ima merci sholdere , dosta honora, ima jos po neki postoje tu nekoliko 4 fun likova 30-50, i imba twink 29 hunt ...

kontakt: 064/578-90-51 < preffer

email: dragan_gagi92@hotmail.com < slabo idem na msn u poslednje vreme

moze i pm...

cena po dogovoru

Link to comment
Share on other sites

Prodajem ili menjam kompletan account sa :

1. 70 level Troll Hunter nema neku bog zna sta opremu jer sam ga skoro levelovao na 70 Link je tu :

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...st&n=Taniya

2.70 lvl Tauren Druid..Na njemu nisam ni igrao skoro verujte da neznam ni sta ima :S

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...amp;n=R%C3%A2le

3.70 lvl UD Rogue.On je izlevelovan na 70 pre 2 dana pocheo sam da grindam honor poene i da grindam reputaciju

Za UD Rogue cu da stavim link kasnije.

Account ima preko 1k golda i ima uplaceno vreme do 14.08.2008 ali ja sam kupio game card koji jos nije aktiviran tako da imate josh + 2 meseca od mene.

Trazim iskljucivo UD Rogue dobro gearovan ili UD War dobro gearovan.

Ako ne to onda offers za kompletan account..

Pozdrav narode

Mozete slati svoje ponude na : 064/137-24-86 ili na MSN kissmyarseplease@hotmail.co.uk

Edited by Astora
Link to comment
Share on other sites

Prodajem gold u neogranicenim kolicinama na chromaggus serveru

Kontakt na telefon 065/2255660

Cena po dogovoru tj u zavisnosti od kolicine ...sto veca kolicina veci popust

WTS NE Feral Druid, PvP server Chromaggus

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...s&n=Irdrood

Sve profesije do kraja:

Cooking 375

Fishing 395

Leatherworking 375

Alchemy 375 (svi recepti u igri,elixiri,cauldrons etc etc..)

Ima oko 200 badgeva ,tako da mozete da uzmete opremu koju god zelite a nema kod sebe . :)

U bear formi ima od 16k-20k hp-a u zavisnosti od trinketa buffova etc.. 30k armora, 50% dodge.

U cat formi ima 3k ap sa 35% crit + preko 100 hit & expertise rating

Druid je fokusiran PvE , ima sve PvE 100% ground mountove, sve reputacije su na Exalted. Takodje ima Epix fly formu , Netherdrake, Nether Ray i Griffina 280% .

Ima oko 10ak trinketa, za sve vrste speccova. Od healing geara ima nesto vise od 1700+ healing ali pola opreme nije enchantovano trenutno. Na Druidu ima 1k golda trenutno. Mada moze i da se poveca cifra,ali onda bi i cena porasla.

U guildi je koja farmuje MH/BT i radije SWP do sada prva 2 bossa su down.

Dajem sledece podatke: Secret Q. Answer, Promena Maila i Ime i Prezime vlasnika u slucaju da zelite da transfer sa acc na acc.

Offers na PM ili na vec spomenuti telefon: 065/2255660

Edited by seller
Link to comment
Share on other sites

Prodajem Troll priesta na pvp serveru.

PVP orijentisan 4/5 brutal 2.8k Arena poena full guardian, do sledece nedelje ako ne dodju shoulderi bice wpn, e da za healing su brutali 1840 healinga 39 spell hita 491 ressiliance itd, imam 2 venga za shadow (shoulderi i rukavice) i dobro ime na serveru (dok ne provale da je prodan mozete se ugurati u prilicno dobre timove :>)

Pve gear nevazan, max 1930 healinga (samo se par kz epixa doda na pvp gear i to je to)

Shadow gear isto tako, al malko vishe :> full epix kz/heroici i kako planiram da odigram max jos 1 nedelju imace i neki badge item sve zajedno 1.1k spell dmg

Ponude na pm, i nemojte da me orobite trebaju mi pare za godinu faxa ! ( ne trazim 1k e nego ne dam ga ni za 200e -.-)

347008.jpg
Link to comment
Share on other sites

Prodajem ACC sa krdo likova, pa da pocnemo.

Svi su na Burning blade serveru PVP alijansa (svi su trasfereble), ukupno 4x70 (rog, hunter, warlock, druid) 65ti priest 63ci mag 61vi shaman , znaci fali samo war i paladin

- Human female Warlock: Amanzaman (pogledaj armory - trenutno shadow damage gear)

Nije nesto napucan preterano ali je ready za BT bez ikakvih problema, Nema T6 ni jedan jer delimo sa prokletim klasama kojih ima zilion a ja nikad nisam bas bio redovan u raidu:

1300 shadow damage gear (za one koji su lenji da click vise od 2 dugmeta u raidu)

1200 spell damage gear (ko oce da prcka fire damage)

30% crit i oko 11k HP i 9.6k mane

enchanting 375 sa dosta recepata i 375 tailoring sa dosta MH, BT paterna

PVP gear nema neki ali se skupi oko 300 res pa kome je bitno PVP bar nije na pocetku

- NE male Hunter: Zentara

Ima KZ gear i bow od Princa, Crossbow Gladiator - ostalo nista specijalno (osim epic mounta i 375 mining i herbalizam - moj grinder)

- NE male Rog: Kosach

Par vindicatora i neki KZ gear, Engineering 365 i mining 375

Gladiator Fist oruzja sa moongosima i to bi bilo to, Lik mi je bio razbibriga za PVP pa ga nisam nesto ozbiljno shvatao

- NE male Druid: Zenterian

Ziliardu nekih itema za PVE i PVP, ima Healing, Balance i Feral solidan gear (Feral najbolji oko 3kap u macki)

Neam pojma sta mi je drood trebao ali dobro

- 65ti Dranei male Priest: Sickpriest

Sta reci. 65ti je pa ko oce da igra priesta full je resto i nek navali

- 61vi Dranei male shaman: Zenchuga

Isto kao i priest

- 63ci gnome male mage: Zaman

Isto kao i shaman :P

Od svih likova warlock mi je bio main tako da sa njim moze glat da se udje u bilo koji BT guild. Sa malo truda od recimo par nedelja spreman je i za SWP. Iako nema T6 vecina geara je BT i MH sa 3 T5 i jedno 5 main i offhandova raznih (kombinujte kako vam drago)

Ponude na SMS, zenewian@yahoo.com ili PM ovde (mada bolje na Mail i SMS)

SMS na 064/2422-037

Ne trazim vise od 200e tako da budite realni i ne nudite ispod te cene (ko hoce moze da plati i vise) :P.

ACC se vodi na mene i ja sam prvi i jedini vlasnik, nikad banovan (jer realno nisam ni igrao nesto preterano PVP :) )

PRODATO!!! Ko pre devojci sam u nju upada, aj poz.

Edited by Zentara
Link to comment
Share on other sites

za druga

WTT UD maga

Mage ima 470 ressi 10.5k hp 921 spl dmg.

1xs4, 2xs3, 2s2 i ima oh s4

Ima i neki slab pve gear nesto iz ZA i Kara...

Menjao bih maga iskljucivo za rouga u hordi UD ili ORC nista vise ne dolazi u obzir i da je transferable...

PM ili najbolje me nazovite na br 064-517-30-99 ili sms...

Edited by kurisa
Link to comment
Share on other sites

Prodajem acc. na njemu se nalaci Tauren Hunter lvl 70 PvP realm Sylvanas hunter ima dobru pve opremu kara/badge/za takodje ima i PvP opremu 4/5s2 1/5s4. 380 rez 7k dinara,posedujem SQ/SA lik je transferable poz!

Prodajem jos jedan acc, na njemu se nalaze 2 lika lvl 70 i neki low lvl. Orkica shaman Shaylee resto gear +1.9k na heal takodje ima i odlican ench gear,transferable! lvl 70 Be Paladin Jeryan ima tanking opremu i nesto za hilovanje! Posedujem SQ/SA/mail etc..

Cena povoljna 8k dinara poz!:) Ako ste zainteresovani posaljite mi PM ili pozovite 064/250-86-92

Edited by Shomi86
Link to comment
Share on other sites

PRODAJEM 2 ACC:(moze i trade)

1.ACC

1.Human male Priest lvl 70-server Vashj pvp: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...hj&n=Detano

Priest je full epic,ima 2 dela t4,sve max enchante i gemove,1830 bonus healinga,550 mana reg (unbuffed)

epic mount,normal fly,u guildi koja radi SSC,TK,HYJAl,BT,alchemy 375 i enchanting 375.

exalted sa skoro svim vaznijim fakcijama.

2.Human female warlock lvl 70-server Vashj pvp, http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ashj&n=Deja

warlock je takodje full epic od pve opreme ima shadoweave set i spellstrike set,wrist iz ZA,i ostalo kara epici,930 spell dmg,1150 shadow dmg,165 spell hita(unbuffed),svi max enchanti i gemovi.

pvp:4x gladiathor,gladiathor spellblade(sa +40 spell dmg),gladiathor wand,neck,back i finger od honora 250 res

takodje je exalted uglavnom sa svim vaznijim fakcijama i u istom guildu sa priestom.

Tailoring 375,Herbalisam 375,first aid 375.

Epic mount,normal fly.

3.Night elf female hunter lvl 45 -server Agramar normal;normal mount,skinning 225.

Uz acc naravno ide:SQ,CD key,E mail.

CENA: 7000 din

2.ACC

Gnome male warlock lvl 70,server Nordrassil normal

evo link: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...l&n=Elvixos

na istom accu i NE male warrior lvl 70 : http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...l&n=Shoommy

na accu jos i NE female druid lvl 47

CENA:3200 din(40 e)

uplaceno do 5 sep

Kontakt pm

msn:milancar2@hotmail.com

Edited by grgec
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...