Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

Pozdrav, prodajem sledece likove:

1)Blood Elf Paladin

Healing-

PVE:1919 healing bonus, mp5 je 170

PVP:1842 healing bonus, 337 resiliance

DPS-

PVP:4/5 1/5 s2 s3 320 resi, 1.5k ap 22% crit

Od profesija ima, first aid 375/375, mining 375/375 i BS 225/300

Ako nekome nesto znaci ima [Green Winter Clothes] [Winter Boots] [Green Winter Hat] :D

Sa nekoliko fakcija je exalted, dok je vecina revered...

Ima oko 200g... Nalazi se na serveru Magtheridon PVP...

Undead Mage

Mage od pve geara ima samo spellfire 2/2 oko +850 spell dmg

A od pvp 4/5 s3 Vecina ostalih itema su vinidcators/veteran ima Battlemaster trinket, ima 390 resi

Ima rank Blood Guard...

Od profesija ima tailoring i herbalisam 375/375 obe

Ima epic flying mounta i oko 1kg... Isti je server upitanju kao i sa palom.

U bacni/torbama ima dosta herbova...

U steku ima 1.5k arena pointsa...

Orc Rogue

Za njega nema sta puno da se kaze, ima nekih 100g. Na serveru Sylvanas je.

1700ap 27% crit u pve gearu

Od pvp ima 3/5 s1/s2 :P

Sa dosta fakcija je reverd dok je samo sa Frostwolfom exalted

Mozda se i tradujem za nesto, posaljite PM u svakom slucaju ako imate neku ponudu :)

Ponude i pitanja saljite na PM

bump :)

Link to comment
Share on other sites

WTS ili WTT

4 lvl 70ice na istom account-u

shaman-priest-pala-war

svi su alliance i ja sam originalni vlasnik priest je najbolje gearovan t5loot, ostali likovi su blue/epic

Cena nije velika ali menjao bi za hordu iskljuchivo

contact na email wrryy628@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav!

Ortak mi je rekao za KlanRur forum te sam dosao dam i ja svoj oglas :)

Pre svega zeleo bih da zamenim svog priesta na PVP realmu za bilo koju drugu klasu istog ili jaceg geara. (za jaci gear dajem jos para).

Priest mi ima odlican Shadow gear: 6/8 t6 + 2/5 T5 - +DMG= 1250

PVP shadow gear: ima samo nekoliko itema, oko 230 resil sve zajedno.

Ima jos punu banku epica iz MH-a, BT-a i SWP-a, gemova, mattsova, etc...

Ceo shadow gear both PVP i PVE su socketed i enchanted.

Holy gear je 3/5 t6 + 4/5 t5 + full t4. = oko 2300+ heala.

PVP holy gear tj. DISC je 3/5 s4, 5/5 s2 4 ili 3/5 s3

Ima jos dosta epica iz MH BT I SWP u banci i torbicama...

Priest ima Tailor i Enchant za profesije.

Ima specijalanu zastitu od hacka.

Ima 2 alta.

Fale mu 2 fakcije (koje su revered) da bi bio Exalted sa svima.

Menjao bih ga za bilo koju klasu SEM protection warriora. Preffer da su klase iz ally ali i horda dolazi u obzir.

Cena po dogovoru preko MSN-a ili moba.

Imam sve podatke od accounta.

Kontakt: PM ili mail:

andrija94@live.com (ovo 94 ne oznacava moje godiste vec nesto drugo, ja sam 90 god)

ZA ORTAKA:

Ima 70lvl prot warrior 4/8 t6 + ilidanov head i shtit.

18k hp unbuffed, defence i ostalo ne znam pitajte me preko moba ja cu se cuti sa njim u medjuvremenu.

Ima epix fly i amani bear mounta.

Ima 7k golda na sebi atm.

Ima odlican PVP I pve fury gear.

Sve u svemu igrac je odlican i vredan.

Ima 2 alta sa odlicnim profesijama both 70, a warrior ima enchanting i alchemy profesije sa svim recipe-ovima.

Isto kao ja: prodaje za cenu po dogovoru ili se menja za bilo koji klasu sem prot warrior.

Ponude: PM ili mail: andrija94@live.com

Link to comment
Share on other sites

Pozz svima

Prodajem acc, na njemu se nalaze 2 lika lvl 70 i neki low lvl. Orkica shaman Shaylee resto gear +1.9k na heal takodje ima i odlican ench gear,transferable! lvl 70 Be Paladin Jeryan ima tanking opremu i nesto za hilovanje! Posedujem SQ/SA/mail etc..

Cena povoljna 8k dinara poz!:) Ako ste zainteresovani posaljite mi PM ili pozovite 064/250-86-92

Edited by Shomi86
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav,

Prodajem 70ti level Undead Priest,na Spinebreaker realmu!

Od opreme karakter ima sve moguće iteme iz MH-BT,ima 6/8 t6 za shadow i 2/8 t6 za holy!

Znači o shadow nemora ni da se priča,on je inzvaredno gearovan i bez problema ja mislim da bi mogao da radi Kil'Jeadena!

Što se tiče holy geara,sem ovog napomenutog t6 tu je i sjajan drugi gear,kao što su priest healing trinket od 66 healinga,mace iz ZA,dosta MH-BT itema!Uglavnom 2200 healinga

Što se tiče PvP,imam:Discipline:3/5 brutal,1 s3,1 s2,ceo ostali gear ima oko 400 resi!

Shadow:On je nešto slabiji ja ga i ne koristim možda ima maximum 200 resi kada se sve pokupi iz torba!

Torbe su mi prepune svakakvog shadow geara,holy i ostalih važnih stvari!

Najbolje bi bilo kada bih se ja našao sa kupcem,i sve mu pokazao natenane,cena bi bila oko 450-500 eura,al možda se nešto promeni,ali u tih 450 eura uključuje se:70 level priest,70 level warrior,68 rogue!Takodje se uključuje transfer na novi realm,koji kupac hoće + transfer na drugi account (koji ću ja takođe kupiti)

Neprihvatam nikakvu zamenu!!

Važno:Nemam sq,al tu sam da pomognem ako nešto zatreba,i takodje ću transferovati na drugi acc dati vam mail itd tako da nema frke!

Kontakt:

Wishper u igri na igrača Narkos na Frostmane-u ally!(to je moj mage na drugom accu)u Utorak sam tek u BG

PM

Mail:odje_mobilni@yahoo.com

Mob:063393226

Znači koja vam opcija najviše odgovara kontaktirajte me na nju!

Armory link nisam stavio iz sigurnosnih razloga pošto je naš Game Master,deda od 60 godina!

E ovako ljudi,ja sam proverio i kolko sam razumeo,samo mi treba ime i prezime,i sq acca na koji transferujem!Al ako sam se zajebo jebem ga!

BTW:Prodao sam acc TUBERKULOZI posle celih 35 minuta mucnog traženja kupca :P!

Ajde zdravo

Pozdrav!

Ortak mi je rekao za KlanRur forum te sam dosao dam i ja svoj oglas :)

Pre svega zeleo bih da zamenim svog priesta na PVP realmu za bilo koju drugu klasu istog ili jaceg geara. (za jaci gear dajem jos para).

Priest mi ima odlican Shadow gear: 6/8 t6 + 2/5 T5 - +DMG= 1250

PVP shadow gear: ima samo nekoliko itema, oko 230 resil sve zajedno.

Ima jos punu banku epica iz MH-a, BT-a i SWP-a, gemova, mattsova, etc...

Ceo shadow gear both PVP i PVE su socketed i enchanted.

Holy gear je 3/5 t6 + 4/5 t5 + full t4. = oko 2300+ heala.

PVP holy gear tj. DISC je 3/5 s4, 5/5 s2 4 ili 3/5 s3

Ima jos dosta epica iz MH BT I SWP u banci i torbicama...

Priest ima Tailor i Enchant za profesije.

Ima specijalanu zastitu od hacka.

Ima 2 alta.

Fale mu 2 fakcije (koje su revered) da bi bio Exalted sa svima.

Menjao bih ga za bilo koju klasu SEM protection warriora. Preffer da su klase iz ally ali i horda dolazi u obzir.

Cena po dogovoru preko MSN-a ili moba.

Imam sve podatke od accounta.

Kontakt: PM ili mail:

andrija94@live.com (ovo 94 ne oznacava moje godiste vec nesto drugo, ja sam 90 god)

ZA ORTAKA:

Ima 70lvl prot warrior 4/8 t6 + ilidanov head i shtit.

18k hp unbuffed, defence i ostalo ne znam pitajte me preko moba ja cu se cuti sa njim u medjuvremenu.

Ima epix fly i amani bear mounta.

Ima 7k golda na sebi atm.

Ima odlican PVP I pve fury gear.

Sve u svemu igrac je odlican i vredan.

Ima 2 alta sa odlicnim profesijama both 70, a warrior ima enchanting i alchemy profesije sa svim recipe-ovima.

Isto kao ja: prodaje za cenu po dogovoru ili se menja za bilo koji klasu sem prot warrior.

Ponude: PM ili mail: andrija94@live.com

bio je juche jos jedan oglas od Eclippse koij je glasio isto kao od ovog A-L-O-H-A sa sve ovim warriorom od ortaka u istom tom postu je rekao kako nije prodao acc tom tuberkulozi... tako da korisnici foruma obrate paznju mislim da imamo scamersona :)

Link to comment
Share on other sites

Prodajem 70lvl Warriora/Priesta nikad hakovani nikad banovani , imam sve podatke akaunta

Warrior- 3/5brutal 5/5vidikator brutal oruzije mace, ima sve iteeme od honora,ima sve epic gemove i epic fly mounta

Nekoliko tanking itema iz karazana , back od badgeva, sve heroic kljuceve...

Priest ima 3/5brutal 5/5 vidikator oruzije vidikator, ima nekoliko epic gemova

Shadow gear pve - 1160 spell dmg 140hit

Healing gear pve-1900 - 500mps

064/318-11-00

Bojan

Warrior-glas

priest-false

ako hoces da vidis na amororiju

Priest 150e

warrior -250e

Hvala

Edited by Mrkonjicb
Link to comment
Share on other sites

Prodajem :

NE druid (famele) pvp oprema odlicna , imam brutal wep , 3/5 brutal ostalo venge... , a u pve opremi ima 2200 healing done bez bufova , 3 dela t6 itd,imam i feral gear koji nije los,sve epic sockete i za pve i za pvp , najbolje enchante....epic fly forma ,Profesije herbal 375 / ench 364... oko 1500 arena poena + mnogo potova itd stvari u banci... 250eura

Human mage 3/5 venge ,2/5 brutal ( head , chest ) ima ponesto pve itema , kao pvp imam 1001 spelldmg oko 10600hpa bez bufova,epic ptica...profesije ench 375 / tailor 375 ,sve enchante od svih rep frakcija +moongose,soulfrost itd... oko 2500 arena poena i nesto honora ne znam tacno od guardiana fali mi samo feet i ring ...150eura

Human rogue (famele) sve guardiane od honora ima 2 mercilesa , 1 brutal , engeeniring max/ mining 375 (head od engeeniringa ) epic fly engineering mount

merciles swordovi ,ponesto pve itema ... oko 9.8hp 1927 ap - 33.50 crit bez ,900 arena poena ... 100eura

Ja sam jedini vlasnik , imam sve podatke od igre i sve sto treba , takodje su svi transferi moguci za sve karaktere...

Posalji mail na Djordjeee83@hotmail.com ili me add-uj u msn pa cemo se dog...

Ili pusti poruku na 064 99 77 898 , ne zovi posto mi ne radi microfon kek :))

Tnx , cujemo se...

Edited by Djole83
Link to comment
Share on other sites

WTS resto druida vengefull/brutal geared (3/5 venge, 2/5 brutal) vengefull weapon, guardian items etc etc, epic PVP trinketi... Ima i nesto pve opreme, nista specijalno, oko 1900 + heal i oko 500 mp5. Ima epic flying formu, 2 profesije JC/enchanting 375, dosta epic recepata, dosta mats u banci, oko 1.5k golda itd. Imam SQ/mail. PM ili SMS 063/5678-45 sa ponudama

Link to comment
Share on other sites

bio je juche jos jedan oglas od Eclippse koij je glasio isto kao od ovog A-L-O-H-A sa sve ovim warriorom od ortaka u istom tom postu je rekao kako nije prodao acc tom tuberkulozi... tako da korisnici foruma obrate paznju mislim da imamo scamersona :)

Ne znam zasto me mesas sa Tuberkulozom i Eclippse-om (koji su na nekoj strani, mislim 45 napisali da su braca stoga imaju istog igraca) samnom? Moze da se desi da ima nekoliko priest-ova na forumu. Uostalom zabole me, ako neko oce da kupi moze - videce da mu necu uzeti lol.

Uostalom "SCAMMERSON" si ti - prodajes "t6" igraca za 120e zato sto fazon nemas info.. ko ce da nasedne na to keve ti...

A vec mi je nekoliko ljudi reklo da se cuvam tebe na RURu...

Link to comment
Share on other sites

Prodajem Mage-a troll horda Hellscream server pvp orijentisan 4/5 brutal 1 venge i brutal off hand fale naramenice i oruzije,full enchant gemovan epic fali 2 guardiana jos ima enchanting tailoring max skill i skoro puna banka materijala,ako vas jos nesto zanima kontakt na ih8mynick@gmail.com nisam rekao 1045 spell dmga bice malo vise i 458 resilienca :) skoro 11k hp-a :P

Edited by poke123
Link to comment
Share on other sites

WTS....

Human Rogue 70lvl, Full epic PvE gear (Kara, Gruul, Magh, SSC, TK, MH, BT). Dakle, ima dovoljan gear za BT/MH. Takodje imam Full epic PvP gear (1 brutal, 1venge, 3 merci), profesije na full (skinn/LW), dosta fakcija na exalted, epic mount (Netherwing Drake, Nether ray, gryphon), itd......

Imam josh i NE Hunter 70lvl, tek dingovao 70lvl, tako da imam samo 3 merci-ja, a ostalo sve zelenis i plavi gear.....Od profesija imam Herb (375) i Engi (353)....

Imam josh nekoliko low lvl charactera....

Svi likovi su na FROSTMANE, ally......

200e fixno.......

Za vishe informacija obratite se na e-mail: dodjavola.niko@gmail.com ili msn dodjavola90@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav, prodajem sledece likove:

1)Blood Elf Paladin

Healing-

PVE:1919 healing bonus, mp5 je 170

PVP:1842 healing bonus, 337 resiliance

DPS-

PVP:4/5 1/5 s2 s3 320 resi, 1.5k ap 22% crit

Od profesija ima, first aid 375/375, mining 375/375 i BS 225/300

Ako nekome nesto znaci ima [Green Winter Clothes] [Winter Boots] [Green Winter Hat] :D

Sa nekoliko fakcija je exalted, dok je vecina revered...

Ima oko 200g... Nalazi se na serveru Magtheridon PVP...

Undead Mage

Mage od pve geara ima samo spellfire 2/2 oko +850 spell dmg

A od pvp 4/5 s3 Vecina ostalih itema su vinidcators/veteran ima Battlemaster trinket, ima 390 resi

Ima rank Blood Guard...

Od profesija ima tailoring i herbalisam 375/375 obe

Ima epic flying mounta i oko 1kg... Isti je server upitanju kao i sa palom.

U bacni/torbama ima dosta herbova...

U steku ima 1.5k arena pointsa...

Orc Rogue

Za njega nema sta puno da se kaze, ima nekih 100g. Na serveru Sylvanas je.

1700ap 27% crit u pve gearu

Od pvp ima 3/5 s1/s2 :P

Sa dosta fakcija je reverd dok je samo sa Frostwolfom exalted

Mozda se i tradujem za nesto, posaljite PM u svakom slucaju ako imate neku ponudu :)

Ponude i pitanja saljite na PM

Bump

Link to comment
Share on other sites

Ne znam zasto me mesas sa Tuberkulozom i Eclippse-om (koji su na nekoj strani, mislim 45 napisali da su braca stoga imaju istog igraca) samnom? Moze da se desi da ima nekoliko priest-ova na forumu. Uostalom zabole me, ako neko oce da kupi moze - videce da mu necu uzeti lol.

Uostalom "SCAMMERSON" si ti - prodajes "t6" igraca za 120e zato sto fazon nemas info.. ko ce da nasedne na to keve ti...

A vec mi je nekoliko ljudi reklo da se cuvam tebe na RURu...

za razliku od tebe ja imam 500 postova i znaju me irl mnogi igrachi sa foruma i znaju ko sam te ne seri molim te, moguce je da ti i eclippse imate istog priesta sa istom opremom obojica ste shadow i imate istog drugara koji je zamolio i te be i njega da postujete isti oglas za njegovog lika i to uradite obojica u intervalu od 24 chasa al kada se pojavi tvoj oglas on njegov edituje u WTB tier 6 geared likove... a moguce je i da si skamer mrtvi...

a ja sam kupio/ prodao vishe akaunta ovde na ruru i nije nikad bilo problema te ne seri molim te... to mozes da proverish sa korisnicima ovog foruma kao sto su Stormscion Killygor Gdark Bubac i tako...

e i da jedino bash ti i eclippse koristite izrazh Igrach za Character... nije slucajnost a?:)

Edited by nebra
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...