Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

Pozz.

Prodajem UD rogue-a,server Zenedar.

Transferable,Nikad hackovan niti banovan.

Od PvE gear-a ima skoro sve:8/8 t6 bt/mth/swp gear kao combat imam 2050 ap 300 hita 30%crit

Od PvP gear-a ima 3/5 venge,1/5 s4 i s3 oh ali u kombinaciji sa 4/8 t6.2000 poena u steku tako da mozete da uzmete neki s4.kao shs sa tim gearom imam 2150 ap 31% crit,150 hita,10k hp-a 260 ress, takodje imam sve vidicatore u banci tako da mozete do 450ress.

Pored toga imam jos jedne t6 shouldere i t6 legse u torbici.

Profesije:engineering/lw..Imam mnogo lw recepta iz bt-a i mth-a skoro sve.

Ima oko 500 g na acc-u

Ima 60% flying mounta ali ako zahtevate epic-a mogu da izgrindam veoma brzo(3-4dana)

Trenutno u guildu koji radi SWP na Eredar Twinsima su (10%) . Tesko da mozete da ostanete u guildu ali,sa ovakvim gearom lagano ako ocete za Nihilum apply mozete da napisete tako da to nije problem.

Armory Link :

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ar&n=Brande

Rogue Vredi bas mnogo.Cena po dogovoru ali bez glupih ponuda

Kontakt Tel:0646231633

Pozz

Link to comment
Share on other sites

Prodajem acc

Na accu je mage lvl 70 pod imenom Narky :) evo njegov armory link

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...sil&n=Narky

kad je raiding spec onda ima preko 30% crit chance sa fire spelovima, 1200 + fire dmga sa buffovima a bez ima 1017 -1100

Ima fire gear frost gear (tailoring i offhand badage revard) full epic gear za raid , pvp gear vengeful1/5 gladiator 4/5 ima stamina gear za tankovanje u gruls lair . Ima 10k honora i oko 1700 arena pointsa .

epic mount mnogo exalted facts moze se videti na armory linku tailoring 375 ima dosta epic recepata herbalisam 375.

na accu se takodje nalazi shaman lvl 63

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...amp;n=Cursedone

na njemu ima jewlcrafting 380 i mining 241 trenutno je enchantment

na accu trenutno je uplaceno 2 meseca playing timea tako da moze odmah da se igra

ako ste zainteresovani cena je 80 E .. HITNO!!!!!!!!!!!!

kontant moze biti ostvaren putem telefona 064/0378-378

ili preko pm na forumu.

Edited by Narky123
Link to comment
Share on other sites

Prodajem zenskog blood elf rogue na serveru Trollbane(PVP server) lik je migriran tamo pre 15-20 dana i uskoro ce moci opet da se migrira.. inache je nepoznat na serveru.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...lbane&n=Pbh

imam jako puno JC recepta,al nemam epic flying mount... osim geara shto vidite na armoriju imam 4 dela t6 i 2-3 dela vengeful... nisam neki pvp igrach...

bid je 120e a buyout je 200e (ili 15k dinara u naredna 3-4 dana)

Zivim u beogradu i primam ponude na 064/026 79 72

Uz account dobijate email i security question.

Account je aktivan do 2gog septembra.

Edited by Cass
Link to comment
Share on other sites

WTS acc sa 4 lvl 70 lika

70 Warlock 4/8 t6 1/5 t5 + BT/MH Random drops, 4/5 venge 1 merci, profesije Ench (Soulfrost,Mongoose,Executoner)/Tailoring 375

70 Rogue 4/5 venge 1 merci sa merciless macevima i gladiator daggerima Profesije Alch/Herb 375

70 Hunter 3/5 gladi 2/5 venge ovaj lik je napravljen za farmovanje mada sa ovim gearom mozete da ga izgearujete u areni Profesije herbalism/mining 375

70 Warrior 3/5 Venge 1/5 merci 1/5 Brutal atm je u 2v2 teamu sa full venge resto shamanom sa ratingom 1600 posle 10 areni mada moze da se nabije josh ratinga ako to neko zeli... JC/Blacksmithing 375

Likovi su na pvp serveru, transfer up, imam sve shto se tiche acc-a, ja garantujem za acc...

Ponude shaljite ili ovde na pm ili na 0649999007

Stankara

Edited by zvezdarac
Link to comment
Share on other sites

PRODAJEM 2 ACC:

1.ACC

1.Human male Priest lvl 70-server Vashj pvp: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...hj&n=Detano

Priest je full epic,ima 2 dela t4,sve max enchante i gemove,1830 bonus healinga,550 mana reg (unbuffed)

epic mount,normal fly,u guildi koja radi SSC,TK,HYJAl,BT,alchemy 375 i enchanting 375.

exalted sa skoro svim vaznijim fakcijama.

2.Human female warlock lvl 70-server Vashj pvp, http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ashj&n=Deja

warlock je takodje full epic od pve opreme ima shadoweave set i spellstrike set,wrist iz ZA,i ostalo kara epici,930 spell dmg,1150 shadow dmg,165 spell hita(unbuffed),svi max enchanti i gemovi.

pvp:4x gladiathor,gladiathor spellblade(sa +40 spell dmg),gladiathor wand,neck,back i finger od honora 250 res

takodje je exalted uglavnom sa svim vaznijim fakcijama i u istom guildu sa priestom.

Tailoring 375,Herbalisam 375,first aid 375.

Epic mount,normal fly.

3.Night elf female hunter lvl 45 -server Agramar normal;normal mount,skinning 225.

Uz acc naravno ide:SQ,CD key,E mail.

Uplaceno do 10.avgusta

CENA: 7000 din

2.ACC

Gnome male warlock lvl 70,server Nordrassil normal

evo link: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...l&n=Elvixos

na istom accu i NE male warrior lvl 70 : http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...l&n=Shoommy

na accu jos i NE female druid lvl 47

CENA:3200 din(40 e)

uplaceno do 3 avgusta

Kontakt pm

msn:milancar2@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

poz maso ... :) imam druida NE na areia peak serveru ! ovako druid ima 3 vengefulla 1 brutal 1 mercilles..>:) u pvp gearu 450 resiliance i 1750 healinga odlican mana regeneration! alchemy 371 i herbalisam 375! ima challanger rank:) od guardiana ima belt,bracers.ring.i neck a sace i boots...:) druid je full enchantovan i gemovan :) ofc epick mount...itd...imam raznih...1000 golda trenutno u steku i 1500 arena poena

menjao bih se za rogue ili shamana(restoration ili elemental)obavezno aliance!, sa slicnim gearom ,samo mi treba rogue koji ima slican gear i koji moze da stanuje ljude...:) iili shaman (Resto ili elemental) ako imate nekih pitanja slobodno sms na 064 517 66 22..:) ae pozz hvala

Link to comment
Share on other sites

Human Warrior 70lvl pvp server pct up!

Gear: Full s3 sa s4 headom,guardian svi pokupljeni, s3 sword + stormherald, 5k arena poena, 10k honora, Epic Fly, pored toga imam i solidan tanking gear (3xt4, i ostalo random epici)

Professions: mining i BS

Reputacije: skoro sve bitnije exalted.

Nikad banovan, imam secret question!

Pored war-a tu je:

70lvl shaman na istom serveru sa s1+s3 gearom, resto spec / proff jewelcrafting 375 i minig 375

70lvl rogue polu epic

Contact 063/707-33-40 Cone

cena po dogovoru!

NECU NIKAKAV TRADE!!!!

Link to comment
Share on other sites

PRODAJEM RESTO SHAMANA NA PVP SERVERU MAZRIGOS!!!

Shaman je pvp,ali ima i pve gear.

Od geara ima 3 dela t4 i neke random epike iz karazana pa sve do tk.

U pve opremi ima oko 2k bonus healinga i 200+ mp5,i oko 11k mane.

Od PVP opreme ima 4 brutal seta,venge shouldere,venge oruzije i stit.

Ima sve guardian stvari,insigniu od 40k i trinket za healing od 30k.

U pvp opremi ima 480 resi,1900+healinga,19% na crit, 11,2k hp i 10k mane.

Trenutno je shaman u timu koji ima 1800 raiting 5v5 i ide i vise....

Od profesija ima maining i herbalizam (masina za pare) i ima flying epica!

Za sve informacije na broj: 064 341 3090

Djordje

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav ljudi :P

Imam tauren druida na sylvanas pvp realmu kojeg bih zeleo da prodam. Ukratko 435 resilience 1800+ healing 11.5k hp unbuffed u resto pvp gearu. Imam i nesto mana regen itema za pve, full epic feral gear(karazan heroici i badge itemi) i nekoliko balance epica tipa oruzje, offhand, lightning capacitor, chest, ringz,t4 legz itd...Pvp gear je sacinjen od 3 mercilessa 2 brutala(legz i head) i full guardiana sa Battlemaster trinketom ofc. Imam i oko 70 badgeva za upgrade nekog od geara po zelji. Sto se tice account info-a ne morate da brinete imam sve u fullu, a i vec sam ovde prodao jednog lika tako da ne bi trebalo da bude problema :P.

Ponude saljite na pm, a pocetna cena je oko 130e i naravno postoji mogucnost dogovora:D

Link to comment
Share on other sites

Pozz,ovako ...

WTB !!! Hteo bi da kupim ''' ISKLJUCIVO ''' Rogue ALLIANCE!

60-70 lvl GEAR nije bitan ... kupujem ga zato sto me mrzi da lvlujem roga za alta ...

Znaci od 60-70 lvl gear nebitan ...

PM Ovde,064-56-59-050. ili qwertyumom@yahoo.com << MSN.

Nista za neke velike pare.

Link to comment
Share on other sites

prodajem gold na

sylvani 1g - 0.5 din

frostmanu 1g- 0.5 din

darksorowu 1g-0.5

moze isto 5000g na bilo kom pvp serveru ali je onda cena 0.75 din (moze i vise od 5000g :P)

info na pm ili 0642626021

placam migraciju za darksorow i magtheridon od sylvane bitno je samo da ponesu 5000g za mene

prodaja game carda , golda na bilo kom server vise informacija na pm

Link to comment
Share on other sites

Prodajem acc

Na accu je mage lvl 70 pod imenom Narky :) evo njegov armory link

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...sil&n=Narky

kad je raiding spec onda ima preko 30% crit chance sa fire spelovima, 1200 + fire dmga sa buffovima a bez ima 1017 -1100

Ima fire gear frost gear (tailoring i offhand badage revard) full epic gear za raid , pvp gear vengeful1/5 gladiator 4/5 ima stamina gear za tankovanje u gruls lair . Ima 10k honora i oko 1700 arena pointsa .

epic mount mnogo exalted facts moze se videti na armory linku tailoring 375 ima dosta epic recepata herbalisam 375.

na accu se takodje nalazi shaman lvl 63

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...amp;n=Cursedone

na njemu ima jewlcrafting 380 i mining 241 trenutno je enchantment

na accu trenutno je uplaceno 2 meseca playing timea tako da moze odmah da se igra

ponude saljite na pm preko foruma ili na kontakt telefon

kontant moze biti ostvaren putem telefona 064/0378-378

ili preko pm na forumu.

Link to comment
Share on other sites

******** WTS ********

Human priest na Xavius serveru (moguc transfer). Na acc se takodje nalaze: Rogue 55lvl(horda), mage 50lvl (alliance).

Gear: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ius&n=Lekar (trenutno je specovan shadow ali ima samo healing opremu + karazhan epike)

Account je registrovan na moje ime i imam cd-key, mail i SQ, kao i sve ostalo sto je potrebno.

Ako vas nesto zanima samo me PM pa mozemo da se dogovorimo :)

Takodje zainterestovan sam da menjam za druida, rogua ili huntera (samo horda).

Link to comment
Share on other sites

Prodajem druida:

Male tauren,server:chromaggus (pvp),nikad banovan,u najboljem guildu na hordinoj strani.

Gear: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...us&n=Planty

takodje ima 5/5 t4 za feral sa t6 glovsima i 3/5 t4 i t6 glovsi za boomkina.

profesije:skining/leatherworking:375/375.

na acc-u na istom serveru ima twink undead warrior 39 i troll rogue 29 i alt troll priest 40.

takodje na acc-u ima shaman:

Male tauren,server:silvermoon (pve),ne guildovan

Gear: pre-tbc :) http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...amp;n=Darkfurry

na istom serveru ima twink orc warrior 29 i alt undead warlock 36.

pocetna cena za ceo acc:350e

kontakt telefoni:064/240-7887!

HITNO!!!

Edited by Bole
Link to comment
Share on other sites

Menjam Night Elf Rogua 4/5 s3, 1860 ap unbuffed, 32% crit, 380 resi, riding skill 300( nether drek, nether ray 280% ) exalted sa vise reputacije za human rogua lose pvp gear-ovanog 70 lvl ofc :) HITNO!

Kontakt: 0642676726 Stefan

zop Ljudovi

imam Human Rogue na Executus full epix ima pvp gear sa 300 resi , 2x Gladiator Swords i 2x Gladiator Fista sa Moongose na oba , ima oko 600g i EPIC FLY Mount i jos neke stvarcice u banci .. PM Zainteresovani, moze i trade za Warriora bilo kakav gear samo da je pvp realm!

Ajde matori ako hoces Trade

Night Elf Rogua 4/5 s3, 1860 ap unbuffed, 32% crit, 380 resi, riding skill 300( nether drek, nether ray 280% ) exalted sa vise reputacije za human rogua lose pvp gear-ovanog 70 lvl ofc :) HITNO!

pa sa njim trazi nekog warrior-a :) imas ih ovde kolko oces ^^

Kontakt: 0642676726 Stefan

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav ljudi

WTS

lvl 70 female night elf shadow priest koji se nalazi na neptulonu,2 dela t6,4 dela t5 i 2 dela t4,1300 bonus shadow dmg-a,120 hita trenutno je u end game guildu koji je ubio ilidana,ima sav shadow ress gear vredan 2k golda,alchemy 375 SVI RECEPTI u igrici,herbalisam 375,cooking sa nekim rare receptima i 375 fishing.ima pvp gear sa 300 ressi-ja i healing gear sa 1500 bonus healinga,SVE vazne frakcije su na exalted kao i aldor,takodje ima epic fly mounta,na liku se nalazi 8000 golda i jos preko 5k golda u matsovima i gemovima

lvl 70 female draenei hunter takdje na neptulonu,2 dela t4 i 4 dela gladiatora,svi epici sem trinketa,mining,skining,cooking,first aid su na 375 i char ima epic fly

lvl 19 gnome male rogue isto na neptulonu-twink sa najboljim mogucim enchantovima za taj lvl i ima veoma rare fishing boots koje svaki twink zeli :),potroseno oko 3000g na ovog lika i ima guildu sa bank tabom,1730HP unbuffed i 150 aggi.

neptulon-lvl 54 female gnome mage-jos uvek se lvluje mada sam i njega planirao da dovedem na 70,ima mount,ima 355 tailoring i 350 enchanting da moze da DE sve

SVI CHAROVI SU NA ISTOM ACC!

Kontakt na PM ili na broj 0640562973,da imam sve podatke za account i nije problem promeniti,mozete dobiti kopiju moje licne karte takodje ako vam je to potrebno

Transferi su spremni na svim likovima kao i promena imena.

MENJANJE NE DOLAZI U OBZIR!SAMO PRODAJA!

Edited by Eilla
Link to comment
Share on other sites

ovako:)

WTT\WTS----PRODAJA ILI ZAMENA

UD warr,PvP server Xavius...

WARR ima samo PvP opremu///

s1,s2 i s3 oprema....mesano... oko 500g. proff 375 mining i herb. . .

Menjao bi za sve classe osim Huntera!!!

A u slucaju da prodajem cena nebi bila velika

i sto je najbitnije imam sve INFO...sq,mail...

Kontakt:

MSN i Mail: filixpo@hotmail.com

ili ovde PM ali boljeje na mail...

POZZZZZ

Link to comment
Share on other sites

WTT/S druida http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...t&n=Pakisha

Menjao bi za paladina slicnog geara,a u slucaju prodaje cena dogovor...

PVP resto gear 488 ress +1650 heal 5/5 s1 i full vindicator

PVP feral gear 412 ress 3k ap 40% crit 4/5 s3 1/5 s2 i full vindicator

PVE gear resto +1800 heal

PVE feral gear 4/4 tier4 i mesavina badge,karazhan itema

sa vecinom frakcija exatled,ima epic fly form i sve epic letece kao i zemljane mounte

profesije alhemija,herbalizam,fishing i cooking 375 na acc ima oko 1.5k golda

imam sve podatke cd key,sq i ostalo nikad banovan niti hackovan

uplacen mesec dana jos

to bi bilo to...

KONTAKT 064-196-11-70

Link to comment
Share on other sites

Prodajem troll rogue'a na spinebreaker serveru (pvp)

PVP gear: Brutalx3: Hand,Legs,Chest Vengefulx2: Head i Sholderi 2vengeful Swordovi i vengde thrown svi guardiani osim neck'a koji je preko SSO reputacije i da imam rateing za brutal head samo cekam poene [:o)] i epix insignia

Statusi u PVP: 11124hp 110energy 1982ap 34.86%crit

PVE gear: T4 orijentisan ... ostatak geara iz kara,gruul,tk i od badgeva

Statusi u PVE:1850ap, 25%crit 260hit bez buffova i full je enchantovan ...

epix flying mount (nether drake)

Za ponude: kontaktirajte me na PM za ponude i dogovor... hvala

Edit: zaboravio sam da kazem da su profesije (LW i SKINING) na 375

Edited by LaLaLa

Bnet - bObbY011

WoW- bObbYserbia @ Dunemaul TROLL HUNTARD FOR EVER

Cs - bObbY

Link to comment
Share on other sites

Pozz.

Prodajem UD rogue-a,server Zenedar.

Transferable,Nikad hackovan niti banovan.

Od PvE gear-a ima skoro sve:8/8 t6 bt/mth/swp gear kao combat imam 2050 ap 300 hita 30%crit

Od PvP gear-a ima 3/5 venge,1/5 s4 i s3 oh ali u kombinaciji sa 4/8 t6.2000 poena u steku tako da mozete da uzmete neki s4.kao shs sa tim gearom imam 2200 ap 31% crit,150 hita,10k hp-a 260 ress, takodje imam sve vidicatore u banci tako da mozete do 450ress.

Pored toga imam jos jedne t6 shouldere i t6 legse u torbici.

Profesije:engineering/lw..Imam mnogo lw recepta iz bt-a i mth-a skoro sve.

Ima oko 500 g na acc-u

Ima 60% flying mounta ali ako zahtevate epic-a mogu da izgrindam veoma brzo(3-4dana)

Trenutno u guildu koji radi SWP na 4. Bossu su (70%) . Tesko da mozete da ostanete u guildu ali,sa ovakvim gearom lagano ako ocete za Nihilum apply mozete da napisete tako da to nije problem.

Armory Link :

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ar&n=Brande

Cena po Dogovoru.Ja sam iz Bg-a tako da lagano mozemo da se nadjemo taman mozete da pogledate rogue-a uzivo i vidite sta sve ima.

Kontakt Tel:0646231633

Pozz

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...