Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

WTT(uzeo bi shamana ally sa bilo kakavim gearom a moze i nesto drugo ponudite)

1.Human male Priest lvl 70-server Vashj pvp: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...hj&n=Detano

Priest je full epic,uglavnom epici iz kara ima 2 dela t4,sve max enchante i gemove,1830 bonus healinga,550 mana reg (unbuffed)

epic mount,normal fly,u guildi koja radi SSC,TK,HYJAl,BT,alchemy 375 i enchanting 375.

exalted sa skoro svim vaznijim fakcijama.

2.Human female warlock lvl 70-server Vashj pvp, http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ashj&n=Deja

warlock je takodje full epic od pve opreme ima shadoweave set i spellstrike set,wrist iz ZA,i ostalo kara epici,930 spell dmg,1150 shadow dmg,165 spell hita(unbuffed),svi max enchanti i gemovi.

pvp:4x gladiathor,gladiathor spellblade(sa +40 spell dmg),gladiathor wand,neck,back i finger od honora.

takodje je exalted uglavnom sa svim vaznijim fakcijama i u istom guildu sa priestom.

Tailoring 375,Herbalisam 375,first aid 375.

Epic mount,normal fly.

3.Night elf female hunter lvl 45 -server Agramar normal;normal mount,skinning 225.

Uz acc naravno ide:SQ,CD key,E mail.

Uplaceno do 10.avgusta

Kontakt pm

Msn:milancar2@hotmail.com

Edited by grgec
Link to comment
Share on other sites

Prodajem Huntera na Sylvanas serveru...

Troll Male Full epic PVP oriented Vengefull, Merciless, Gladiator...370+ ressilliance

Nema nesto mnogo od PVE opreme... Exalted sa Shattered Sun, Epic Flying mount ima oko 1000g na njemu itd...

Cena je bruka koliko trazim tipa nesto vise od 100 evrica :P

Ima i gomila Twinkova i Altova na accountu...

Dalje informacije na deki_rayne@yahoo.com ili na mob. 064/570-45-82

Link to comment
Share on other sites

http://armory.wow-europe.com/character-she...&n=Killygor

na prodaju warr sve pise na armoriju,epic flying sve exalted reputacije

account uplacen do 22og septembra

imam mail i secret answer accounta

arena poena ima 4000/4k na sebi i 25k honora

ali samo jedna stvar

ukoliko je neko zainteresovan da uzme acc mail ostaje na mene jer ako neko izgubi password da bi mogo da vratim lepo

jer mi se desavalo da prodam acc i onda neko izgubi password a pritom je promenio mail i prodao djuri koji je isto promenio mail i nema passworda nazad dakle zbog vase sigurnosti je bolje tako jer ja sigurno nemam nameru da zajebem nekog

cena 250e

kontakt pm

(moze da se desi da transferujem lika da bi uzeo s4 weapon pa mozda bude cd transfer mesec dana)

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

pozz, kupio bih nekog lika t6 (shaman(enha,ele), paladin(retri), druid(feral,balance) i bio bi + da ima i pvp gear. kupujem ili trade-ujem za moj acc : 4/8t6 1/5 t5 warlock, venge rogue, venge warrior, gladi/venge hunter. ako ne nadjem nikog za trade onda ocu i da prodam svoj acc...PM za info o mom acc-u ili sa ponudama za trade/sell... pozz

Edited by zvezdarac
Link to comment
Share on other sites

Prodajem za drugara dwarf paladina na xaviusu

ima holy gear 4/5 venq

od retri gera ima venq naramenice oruzje i jos par pvp epika

ima jos tauren warior na sylvani koj ima par pvp epika

info na pm

prodaja game carda , golda na bilo kom server vise informacija na pm

Link to comment
Share on other sites

Menjam night elf female druid, pvp realm, moze da se promeni i ime i relm

Oprema

Restoration: 4/8 t6 oko 2.3k heal i 650 mp5s ostala oprema random epici iz bt i mh

Balance: 4/8 t6 1300 spldmg nebufovan ima staff od illidana ostala oprema randomi iz bt i mh

Feral tank: 5/8 t6 18k hp 45% dodge 31k armora ima opremu za sve resistance gemove sam uglavnom stavljao za agility zbog dodga ali se moze resocketovati na staminu

Feral dps: 3.8k ap 40% crit ako jos nesto interesuje pitajte preko pm za ovaj spec posto smatram da je nebitno

PvP: 4/5venge 1/5 brutal 2 dela guardiana ostalo vindicatori weapon vengefull off hand vengefull

Sva oprema je full enchantovana socketovana svim endgame enchantima

Profesije:

Herbalisam 375

Enchanting 375 i ima vecinu rare enchanta (mungos, executioner, deathfrost...)

Mountovi:

Netherdrake, Nether ray, Cenarion Hypogriph, Amani war bear, Whinterspring trainers Frost saber, PvP mountovi, epic flight form

Lik ima 3k sa svim reputacijama je exolted sem sporenger :D malo mu fali za titulu justicer (samo ab), ima pretbc titulu knight capetan i jos par tbc titula

Osim toga na accu ima warr 56 lvl i twink hunter full enchantovan 19 lvl

Menjao bih za heroja sa slicnom opremom sve ponude i info na pm

(neineresuju me accovi sa 3-4 lvl 70 interesuje me jedan heroj ali da bude sa slicnom opremom)

Link to comment
Share on other sites

poz maso ... :) imam druida NE na areia peak serveru ! ovako druid ima 3 vengefulla 1 brutal 1 mercilles..>:) u pvp gearu 450 resiliance i 1750 healinga odlican mana regeneration! alchemy 371 i herbalisam 375! ima challanger rank:) od guardiana ima belt,bracers.ring.i neck a sace i boots...:) druid je full enchantovan i gemovan :) ofc epick mount...itd...imam raznih...

menjao bih se za rogue sa slicnim gearom ,samo mi treba rogue koji ima slican gear i koji moze da stanuje ljude...:) ako imate nekih pitanja slobodno sms na 064 517 66 22..:) ae pozz hvala

Link to comment
Share on other sites

WTS 2 accounta

roug na stormscale serveru lvl 49 ima obichnog mounta i oko 80g

imam sav info o acc-u, acc aktivan josh par dana

drugi acc

ima warr-a i huntera

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Sharulja

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Sharulja

o prvom accu imam sav info, mail sq sve sve, o drugom imam mail nemam sq, mada to se moze reshiti brzo

a i prodavao sam accountove vec ovde tako da nema cima od scamma...

kontakt fon : 065-600-79-46

Edited by NemaN!-!-!
Link to comment
Share on other sites

WTT acc za *5* gamecardova.

Hunter level 70 Orc female (bloodfeather EU PVP):

* SSC/TK pve gear, 1800 AP , 30% crit bm specced very nice gear with rare ssc/tk loots

* 4/5 gladiator, vengefull axe, 375 resilience, 11k hp, 1950 AP 30% crit mm specced

* General, Conqueror and Champion of the Naaru titles

* herbalism 375, mining 375

* 50 blue gems uncutted in bank

* 3000 gold on char

* 100 mana pots

* 7-8 epic ground mounts, 3 epic fly mounts

* exalted almost everywhere tbc and pretbc

* 10k+ honor pts and 1200 arena pts

* many random epics in bank so as pretbc pvp gear

* exotic and rare pets

Rogue undead male level 60 (dunemaul EU PVP):

* pretbc epics

* Alchemy 375! and herbalism little over 300

Rogue undead male level 60 (laughing skull EU PVP):

* naked with barman shanker just

Rogue twink level 19 (dunemaul EU PVP):

* oldschool twink fully enchanted and geared

You get :

All needed info

both cd keys

secret question and answer

picture of cd key and box

picture of my id

Account is gamecard restricted since on my first trade i got scammed tho got it right back coz im OO and have all info.

Link to comment
Share on other sites

WTS/WTT acc na acc se nalazi nekoliko likova od jacih izdvajam:

1.Dwarf hunter lvl70 full epic gear ima i pvp i pve, mnogo mountova 100%, razne stvari u banci ud obrom je guildu koji raiduje sve, epic flaying mount,osim stvari na armory ima jos gomilu itema, trinketa,oruzia geara,u pve gearu moze bez problem da raiduje ssc i tk....... Ima oko 1200 arena poena i par hiljada honora u steku, u extra je guildu koji raiduje sve. Posedujem i sva tri arena tima al svi su resetovani zbog nove sezone ;(.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...t&n=Lovcina

2.UD rogue lvl63, solidan gear mount 100%.......

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...mp;n=Ghostfreak

3.UD lock lvl63, solidan gear ima mounta 100% dreadsteda

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...p;n=Kraljmrtvih

Trade samo za nekog jaceg lika, doplaticu ako treba.

Ponude slati na:

063300584

0640050890

djurica90@gmail.com

Edited by Lovcina
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...