Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

Hocu da menjam full vengefull warrioa sa solderima i 2h venge mace i thrownom ( ima i brutal head ) i sve guardiane za rating za isto ili slicno gearovanog maga ili roga na alijansi na pvp serveru da moze da se transferuje , mozda dolazi u obzir i retri pala ako je dobro nagirovan. Ako imate ponude saljite na PM ili kekburkek@yahoo.co.uk , iz srbije sam ( ns ) imam sav info itd

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav!

Da ne bi spammovao opet pogledajte post na 47 strani, post number #932,

Na koji dodajem:

Jos jednog Female Blood Elf Mage-a (Ja sam originalni vlasnik)

I jos jednog Belf Hunter-a (Takodje Originalni vlasnik)

Mage je PVE kara + craft gearovan

Hunter je PVP gearovan - s1/s2... i ima epix fly.

Igraci su maltene isti kao i prosli mage i hunter koji sam prodao, ciji ja nisam bio originalni vlasnik.

Ponude na 063 364 000 SMSom!!!

ili

MSN: lukoica94@gmail.com

Pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

P R O D A J E M

Akaunt(uz acc dobijate i sve Cd-ove+battle chest wow edition),na njemu je warr u MH,BT gildi (tank) savrsen prot gear,ima i dps gear ssc/tk sa fistovima iz hyjala,profesije su enchanting i blacksmithing,spreman za transfer i promenu imena,vlasnik 3 arena tima oko 1500 ratinga,nema epic flying mount ali svi pre-q su complete tako da moze da se izgrinda veoma lako,skoro sve reputacije su exalted a za ostalo fali veoma malo do toga...

Cena oko 150 eura-originalan sam vlasnik i imam sve podatke o acc-u !!!

Kontakt Telefonon je: 064-247-92-81

Edited by Eilla
Link to comment
Share on other sites

WTS 3 ACC(trade dolazi u obzir samo za ally)

1.ACC

1.Human male Priest lvl 70-server Vashj pvp: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...hj&n=Detano

Priest je full epic,uglavnom epici iz kara ima 2 dela t4,sve max enchante i gemove,1830 bonus healinga,550 mana reg (unbuffed)

epic mount,normal fly,u guildi koja radi SSC,TK,HYJAl,BT,alchemy 375 i enchanting 375.

exalted sa skoro svim vaznijim fakcijama.

2.Human female warlock lvl 70-server Vashj pvp, http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ashj&n=Deja

warlock je takodje full epic od pve opreme ima shadoweave set i spellstrike set,wrist iz ZA,i ostalo kara epici,930 spell dmg,1150 shadow dmg,165 spell hita(unbuffed),svi max enchanti i gemovi.

pvp:4x gladiathor,gladiathor spellblade(sa +40 spell dmg),gladiathor wand,neck,back i finger od honora.

takodje je exalted uglavnom sa svim vaznijim fakcijama i u istom guildu sa priestom.

Tailoring 375,Herbalisam 375,first aid 375.

Epic mount,normal fly.

3.Night elf female hunter lvl 45 -server Agramar normal;normal mount,skinning 225.

Uz acc naravno ide:SQ,CD key,E mail.

Uplaceno do 10.avgusta

CENA: 100 e

2.ACC

Gnome male warlock lvl 70,server Nordrassil normal

evo link: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...l&n=Elvixos

na istom accu i NE male warrior lvl 69 rested do 70 fali 300k: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...l&n=Shoommy

CENA:3000 din

uplaceno do 3 avgusta

3.ACC

NE male rogue lvl 70,server Eartern ring normal

evo link: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...g&n=Kenchan

CENA:2000 din

istekao acc

Kontakt pm

ili na msn:milancar2@hotmail.com pa cemo se dogovoriti

Edited by grgec
Link to comment
Share on other sites

khm

Menjao bih acc iskljucivo za jebeno dobro pvp nagiranog troll/orc huntera...

na mom acc se nalaze

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...anas&n=Tofz

i

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...as&n=Zuzuki

malo golda golda na oba lika, medjutim na shamanu ima max mining tako da se relativno brzo moze stici do golda

imam sve game cardove, kutije itd... isto zahtevam i od potencijalnog kupca(ne morate imati gamecardove, zao mi je sto sam sto sam zbog ovo propusta izazvao tolike kritike i katastrofe , nadam se da nema poginulih)...

kontakt na 064/163-62-49 samo sms ....

Edited by Tofz

zene su ti ka so ...moze i bez al bljutavo

Link to comment
Share on other sites

WTS Holy Paladin na serveru Bronzebeard

Titule : "Hand of A'dal" i "Gladiator"

Za PVE ima atm (6/8) tier6, full opremu za Shadow Resistance i full tier5 (5/5) gear.

PVP oprema je s4 (4/5) Brutal + Vengeful mace, shield, i full s3 (5/5)

obe opreme su naravno enchantovane i sa epick gemovima...

Pored toga takodje ima 400x[badge of Justice], preko 6k golda, matsi i druge stvari...

Poseduje vise mounta od 100% i 280%(Netherdrake) i mounta od 310% (Vengeful Nether Drake - arena mount)

Profesije: Alc/Ench 375/375

Nikada hackovan, nikada banovan, i naravno spreman za transver...

Iz Srbije sam tako da mozemo licno da se vidimo i da se Paladin isproba.

Konktakt preko MSN-a: v_ladi_ca@hotmail.com, Mob: 064/24-41-802 - samo za ozbiljne kupce

Link to comment
Share on other sites

Prodajem Acc sa: LVL 70 troll priest 4/5 brutall bice uskoro full sve sa shoulderima bez wintrade-a (brutalci su za healing), postoji opcija da vam izfarmam dodatne shadow brutale tokom s4, nece se posebno naplacivati samo mi ostavite slobodno makar jedan tim sem 5v5. Ima nesto shadow geara skoro su sve epix kz/heroic 900~ spell dmg. PVP server transferable.

: LVL 70 human mage bez nekog gira (full plav 2 venga 1k poena u steku bez honor itema sem jednog vindicator prstena) 470 spell dmg (beda al je bar lvl 70 sve ostalo je lako :>)

2/3 lvl 60 + i 2x lvl 65.

Cena je fixna i ona iznosi 320E

Dame i gospodjo NAVALITE NA HEALERE VEC JEDNOM !!111

kontakt je private msg ili na e mail - ee-maka@hotmail.com

347008.jpg
Link to comment
Share on other sites

Pozz svima, WTT/WTS Drenei mage Silvermoon (normal)

Od geara ima pve craftovane, tk, 2x t4, boots iz hyjala evo link http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...on&n=Hartes

Od pvp geara ima wrist, waist(vinicator), merciles shouldere, venge head, trinket, i jedan finger to je oko 200+ res

Skoro sve glavnije frakcije exalted, Ima netherdrakea, onog sa sha tari sky guardima, obicnog fly...

2 x 375 profesije alchemy(elixir) i herb

ima 2000 golda dosta matsa u torbama i banci, kao i gear za fire...

Na accu je jos i pala 67 lvl rested do 70...ima epic ground mounta i oko 150 golda

1 prof max to je alchemy a herb je oko 150....

to je to..

Info na pm ili msn shockwarr@hotmail.com ili na 063/722-5-062

Cena offer me necu nesto puno...

Link to comment
Share on other sites

WTS acc sa 3 x 70 lvl

Main - Undead Priest ( shadow )

atm 6/8 T6 i ostali gear je sunwell/BT , ako je nekom frka za ostala 2 dela T6 mogu da mu uzmem u narednih 10-15 dana , od profesija ima Tailoring i Enchanting naravno 375 sa svim receptima iz MH/BT ... od healing gear-a ima par delova t6 uz jos neke najbolje off iteme iz BT, sto se tiche PVP gear-a ima 2 dela Vengeful i 2 dela Brutal uz naravno ostale off iteme oko 330 resiliance !!! riding je 300 a od mounta ima netherdrake i ZA bear mounta ..

priestpocetnate0.th.jpg priestgearzj7.th.jpg priestbankaxt7.th.jpg priestreprc6.th.jpg priestmountkp7.th.jpg

Alt 1 - Undead Warlock ( sl/sl )

Lock uglavnom sluzi za pvp zezanje i grindanje kesha posto od profesija ima alc/herb naravno 375 ( master transmuter ) trenutno ima 4/5 merciles ali u toku dana ce biti i 5-ti deo ... riding skill mu je 300 a od mounta ima onu ruznu kokosku iz PVP markova i ZA bear mounta !!!

lockpocetnapw3.th.jpg lockgearyd1.th.jpg lockbankaic4.th.jpg lockmountgo8.th.jpg

Alt 2 - Tauren Druid ( feral )

Dingovao skoro tako da nema neki gear vredan pomena uglavnom karaz .. od profesija ima skining i engenering 375 i EPIC fly formu ( kao i ostala 2 charr-a )

sa slika sam obrisao imena likova i realm cisto zbog predostroznosti ali ko me kontaktira dacu mu da pogleda armory ili moze da napravi lvl 1 lika na mom realmu pa da vidi sve kako i sta, sto se tiche acc imam sve potrebno tako da nema problema oko promene mail-a SQ itd ...

kontakt na 065-531-8211 ili sinisa_ru@hotmail.com SAMO OZBILJNI kupci !!!

Bump

P.S. ( lock ima 5/5 merciles )

....

Link to comment
Share on other sites

NIGHT ELF DRUID NA PRODAJU EU PVP Fmane 110 Eur

Exalted Sa svim Frakcijama, Flying Mount (Netherwing Drake, Swift Purple Ray, Swift Flight form 280%).

Alchemy (375)Elixir master & Herbalism (375) od profesija. 8 ground Mountova i 3 Epic Leteca (280%) takodje i Swift Flight form (280%).

Poseduje PvE i PvP gear za sve talente. Nema Cd na menjanje imena, promenu realma. Account nikada nije bio pod istragom banovan itd. Posedujem Originalna pakovanja WoW & Burning Crusade sa CD key-evima Secret Questionom i svom pratecom opremom. Ima jako dobru reputaciju na serveru, takodje je u guildu koji raiduje BT (5/9) & MH(4/5)

Evo screenshotova za one koji su zainteresovani a mogu me kontaktirati na

milanboj@gmail.com

0640791572

Cena je 110 eur fixno.

PVP (5/5 S3 Feral vengeful Gladiator)

pvpprodajaoknetww7.jpg

By milanboj at 2008-07-07

PvP balance (4/5 S2, 1/5 S4)

balancepvpel3.jpg

By milanboj at 2008-07-14

Tanking

feraltankingprodajaoknejj7.jpg

By milanboj at 2008-07-07

Feral DPS

feraldpsprodajaoknetkd7.jpg

By milanboj at 2008-07-07

Balance

balanceprodajaoknetzt8.jpg

By milanboj at 2008-07-07

Restouration

restourationprodajaokneov8.jpg

By milanboj at 2008-07-07

Edited by Milan Atanasijevic
Link to comment
Share on other sites

WTS/T druid sylvanas aliance full venge , brutal chest epic flying + forma 280% .

za maga na hordinoj strani slican gear.

Isto WTS/T warriora venge 2x,brutal 2x,merci i sve nove pvp iteme isto ko i druid .

za maga na hordinoj strani slican gear :)

PM il na 064 229 26 39

chucknorris1205880463.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...