Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

E ovako

WTS

Orc warr(Nick-Nightwolf-server Sylvanas)

warr je pvp orijentisan,mada sam u zadnje vreme uspeo da skupim nesto tanking geara(504def,13.7k hp) od profesija ima Skining/BS ..warr takodje ima crafted epic wep od bs-a (stormherald)+mongoose..lik je epick socketovan i ench...

NE rogue(Nick-Dabome-sever Xavius)

rogue ima pvp opremu(445ress,1700ap) u gildu je koji radi ssc-tk..ima dobru pve opremu(2.1k ap,270hit--UNBUFED)

takodje ima i epic fly mounta(nether ray-a sky guard rep) i wepone od novog badge vendora

cena je 150e ...ko me nazove danas i sutra prodacu ceo acc za 120e(zadnja cena)...mislim da je ovo vise nego povoljno, za ovakva 2 lika...

HITNO!!!!

pm ovde ili 064/472-44-48

Link to comment
Share on other sites

Night Elf Druid 5/5 Feral Season 3 (Vengeful Gladioator) Jeftino

Na prodaju World of Warcraft account, sadrzi Night Elf Druida 70 level sa 5/5 Feral Vengeful Gladiator Gearom(5/5 feral S3), Full Feral T4 gearom i nesto T5 geara. OD profesija ima herbalism 375 i Alchemy Elixir master 375. Ima Epic Fly Form, netherwing Drake, Swift purple Ray i klasicnu pticu 280%. U banci ima mnogo mnogo pve opreme posto je drood main char sa kojim sam igrao i ima preko 120 dana igranja.

Poseduje takodje jako dobar ballance (t4) & restouration gear(t4).

Uz Account se dobija original pakovanje World of Warcrafta, Original Pakovanje Burning Crusade-a sa original cd keyom, secret question i sve sto sleduje od prvog vlasnika tj. mene.

Account nikada nije hackovan niti kompromitovan.

Cena je 150 eur. Za sve ozbiljno zainteresovane dolazim do vas

Opsirnije na milanboj@gmail.com

ili 0640791572

Milan

Edited by Milan Atanasijevic
Link to comment
Share on other sites

Prodajem acc:(moze i trade ako neko oce)

2 lika lvl 70 na Vashj pvp serveru

Priest: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...hj&n=Detano

u banci ima i par kara epica za shadow gear

Lock: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ashj&n=Deja

ima jos i pvp gear full gladiathor i 1100 arene u steku

na accu i hunter lvl 45

uplacen do 10 avgusta

CENA:130 e

kontam pm

msn:milancar2@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

Poz svima

WTB rouga da bude hordas,70lvl gear moze da bude i full gladiator ili tek da je dingovao.

Da je transferable i da moze ime da se menja.

Dajem najvise 6000 din u zavisnosti od geara.

Saljite ponude na dundja3@gmail.com ili me zovnite na 063/198-20-33

ajde jedva cekam da igram [8D]

Link to comment
Share on other sites

prodajem maga na kazzaku (2 vengeful i 3 gladiator s1 stvari, ostalo sve fazon vindicator i 1 veteran 360 resilianse 10k+ hpa 1000 spell dmga , oruzje ima za 150 bedzeva 247 spell dmg onehand, takodje imam i pve opremu epic iz heroic instanci i od reputacije dobijenu. ima oko 700 g na sebi AKAUNT JE AKTIVAN UPLATIO sam pre 2 dana TAKO da ko je zainteresovan NEK POZURI javite se na broj 064-291-32-83 SAMO BRZO

nick je Grba sever kazzak pogledajte na armory

Link to comment
Share on other sites

E ovako

Human war nick commandos server magnateridon

5/5 sezona 3 ili ti 5/5 vengefull 5/5 merceles 5/5 gladiator vengefull mace vetaran 5/5 vidikator 5/5 glad gardian 4/5 fale mi botosi treba 1700 rateing atm nisam mnogo igrao imam brutal trown i 3.5k arena poena u steku sto znaci mozete josh 2 stvari da uzmete brutal naravno epix gemovan sve encanting bs na maxu ring encanti nova medalja encantovan mislim sve u fulu 2300 rating u sezoni 3 2x venge 1h sworda

3/5 t5 dps 3/5 t4 tank 4/5 t4 dps i mnogo mnogo epixa random :))) negde oko 500g u steku ima epix mounta drake sve reputacije exalted cak i ono nova shetred sun ili kako vec brdo titula fishing 300 first aid 375

Ima brdo stvari sto nisam nabrojao al to sve mozete da sazante ako vam se svida var mozemo se dogovorimo

var je u fulu ono sto ja trazim je hordasa slicnog gira hunta ili roga ali postujte ponuda pa da vidimo sta nudite a za kintu nebi ga dao ispo 250e jel je war bruka

sve u svemu imam sve podatke ets ets zato trazim isto u tradeu iz bg-a sam tako mozemo se nadjemo ako treba moze te me kontakt na mob isto 063605084 ili na msn wolfmanfed@hotmail.com ili preko mail vuk.tomic@beotel.net

Link to comment
Share on other sites

Prodajem PvE geard maga na Magtheridon-u(PvP)

PvE gear(self buffed + talenti):

1102 spell dmg-a

15.52% hit

35% crit

http://armory.wow-europe.com/character-she...n&n=Kukuruz

u banci jos puno epixa i shardova

Profesije: Tailoring(375) i Enchanting(375)

PvP realno nisam mnogo igrao, tako da imam gladiatore + ostale honor iteme

Epix flying mount: Netherdrake, Nether Ray

Epix ground mount:ud konj, kodo, raptor, koza sa beerfesta :P

Titula: Hand of A'dal

Exalted sa svim bitnijim frakcijama

Na magu ima 7000 GOLDA

Nikada hackovan, nikome nije na ignoru(kolko ja znam :), nikad banovan

Nema CD-a za transfer/promenu imena

Prvi i jedini vlasnik, uz acc dobijate SQ/seriale/CD-ove

Na accu postoje 58 shaman, 30+ rogue i 2 alta koji imaju oko 2k netherweave-a kod sebe :)

Sva pitanja i ponude na PM

Link to comment
Share on other sites

Prodajem acc sa night elf femele ROGUE na "dragonmaw-pvp" name "Netra"!!!

titule : "Hand of A'dal" , "Rival" i "challenger"

Od pve gear-a ima : Full tier 5 (5/5) , full tier 4 (5/5) ... + dosta random epix-a... (extra pve gear)

PVP gear: Full Vengeful sa shoulderima (5/5) + vengeful machevi(2x mongoose) + sve vindiktore sve enchantovano socketovano.

Takodje full mercilles +merciles dageri

E sad od sezone 4 ima BRUTAL rukavice, a od guardian's itema ima za sada pojas,neck i bracer's, novi trinket od 45 reselience a ima i batllemaster trinket.

Poseduje vishe zemaljskih mounta 100% i 280% (Netherdrake i Crva)

profesije Jewelcrafting i mining

ima par hiljada golda na acc i uplacen je do 10. 07. tekuce godine

oficir je u domacoj fun gildi tako da je opusteno...

posedujem sav info i CD-eove, SQ ... nikada banovan hackovan i sl.

za vishe informacija na PM ili 063/868-94-11 (moze sms) cena 200e (fixna)!!!

moze zamena za imba resto druida sa pvp opremom. Samo aliance !

Edited by bubac
Link to comment
Share on other sites

PRODAJEM ACCOUNT FULL EPIC MAGE S3 4/5

LvL 70 Blood Elf Mage - 4/5 S3 + Sva moguca oprema koja moze da se kupi sa Honorom racunajuci one Zastave sto kostaju po 17k Honora i daju ti + Dmg i HP u borbi na Battlegroundu ma gde god se nalazio.Mage je Full Epic ima oko 1200 spell dmg,najbolje enchante (samo za wrist +15 spell dmg kosta 400 golda enchant),Fly Epic mounta (Zmaj) takodje ima skoro sve moguce mounte 100% speed.Ima oko 60k Honora ne iskorisceno (Nema vise sta da se kupi) takodje jedno 1000 Arena Points.Profesije su JC 375,Mining 375.Lik je stvoren za PvP i iskreno retko sa kim imam problema sve ih ubijam.Najaci Crit koji sam napravio (Ne racunam Karazhan na Curatoru oko 22k dmg xD ) sa njim je 8.1 na PvP Warrioru (Warrior je imao jedno minimum 250 Resiliance) Takodje imam snimljeno kako ubijam likove iz jednog udarca i pravim critove po 7k dmg + sve na BG (Moze da se salje preko Emaila za zainteresovane kupce). U banci imam nesto od t4 i epica za PvE.Redovno sam Tenkovao Gruul sa Magom sa 14k+ HP Buffed.Karazhan,Zull'Aman uvek prvi na dmg listi (U ostalim raidovima nisam mogao da radim dps jer uglavnom ili tankujem (Gruul) ili igram team play (focuse sheep itd) pa onda nikako nemogu da dodjem do punog dmg-a ali i tad svaki 2,3 put sam prvi ) U banci ima materijala da se napravi 10 Meta Gemova koji kostaju po 150+ golda,samo vam treba Alchemist da vam napravi kamenje od materijala.Mage je pravljen za PvP jer sam ja uzivao igrajuci battleground.U raid sam isao redovno ali mi to i nije nesto interesantno jer dugo traje sto me strasno nerviralo (Ukratko Maga moze da se koristi za sve PvP,PvE)

LvL 70 Undead Warlock - 2/5 S1 + 3/5 Blue PvP Gear,Epic one hand Dagger S1,Off head Green itaim +45 Stamina i jos dosta plave i epic opreme koje nisu ni iz jednog set-a.Epic Mount 100% (Warlock Horse) i Blue Fly mount.Profesije Tailoring oko 320+ i jedna je slobodna (Preporucujem Enchanting jer sam ga za to spremao imam materijala jedno za 250 skill minimum) Ukratko Warlock je obican i koristio sam ga kao alta i zabavu posto dosadno je igrati samo sa jednim likom i pogotovo Full Epic a nemas sta vise da uzmes.

LvL 39 Tauren Warrior (Twink) Full Oprema ima sve + 3 Epica u njega je ulozeno jedno minimum 2500 Golda i pruza dosta zabave ako ste ljubitelji twinkova

LvL 37 Dwarf Hunter (bio Twink na lvl 29) Ok oprema nista specijalno dobar za lvlovanje ka daljem ili Twinkovanje na lvl 39 Ima Titulu Sargent

+ jos par likova nista za spominjanje

Cena Accounta je 220 Eura hitno

Screenshot iz igre cisto da vidite kako izgleda wowscrnshot032008015534wh1.th.jpg

0649444040 sms pozeljno moze i poziv - Takodje posaljite PM ovde redovno gledam postu.

AKO ZELITE DA VIDITE MAGA U AKCIJI I CRITS 7.5K+ IZVOLITE - http://www.youtube.com/watch?v=Fs5JBiMEsDA

Video ima periode kad je mage bio malo salabije opremljen i kad je Full Epic s3 4/5 posto je mix video od kad sam poceo da igram pa do prekida.Provalice te sami uzivajte ovo necete videti cesto.

Edited by Serbs

Mrtav pao ziv se digo?????

Link to comment
Share on other sites

E ovako

WTS

Orc warr(Nick-Nightwolf-server Sylvanas)

warr je pvp orijentisan,mada sam u zadnje vreme uspeo da skupim nesto tanking geara(504def,13.7k hp) od profesija ima Skining/BS ..warr takodje ima crafted epic wep od bs-a (stormherald)+mongoose..lik je epick socketovan i ench...

NE rogue(Nick-Dabome-sever Xavius)

rogue ima pvp opremu(445ress,1700ap) u gildu je koji radi ssc-tk..ima dobru pve opremu(2.1k ap,270hit--UNBUFED)

takodje ima i epic fly mounta(nether ray-a sky guard rep) i wepone od novog badge vendora

cena je 150e ...ko me nazove danas prodacu ceo acc za 120e(zadnja cena)...mislim da je ovo vise nego povoljno, za ovakva 2 lika...

HITNO!!!! e da..ne zovite u vezi trade-ova ---samo prodajem

pm ovde ili 064/472-44-48

Edited by dabome
Link to comment
Share on other sites

PRODAJEM ACCOUNT FULL EPIC MAGE S3 4/5

LvL 70 Blood Elf Mage - 4/5 S3 + Sva moguca oprema koja moze da se kupi sa Honorom racunajuci one Zastave sto kostaju po 17k Honora i daju ti + Dmg i HP u borbi na Battlegroundu ma gde god se nalazio.Mage je Full Epic ima oko 1200 spell dmg,najbolje enchante (samo za wrist +15 spell dmg kosta 400 golda enchant),Fly Epic mounta (Zmaj) takodje ima skoro sve moguce mounte 100% speed.Ima oko 60k Honora ne iskorisceno (Nema vise sta da se kupi) takodje jedno 1000 Arena Points.Profesije su JC 375,Mining 375.Lik je stvoren za PvP i iskreno retko sa kim imam problema sve ih ubijam.Najaci Crit koji sam napravio (Ne racunam Karazhan na Curatoru oko 22k dmg xD ) sa njim je 8.1 na PvP Warrioru (Warrior je imao jedno minimum 250 Resiliance) Takodje imam snimljeno kako ubijam likove iz jednog udarca i pravim critove po 7k dmg + sve na BG (Moze da se salje preko Emaila za zainteresovane kupce). U banci imam nesto od t4 i epica za PvE.Redovno sam Tenkovao Gruul sa Magom sa 14k+ HP Buffed.Karazhan,Zull'Aman uvek prvi na dmg listi (U ostalim raidovima nisam mogao da radim dps jer uglavnom ili tankujem (Gruul) ili igram team play (focuse sheep itd) pa onda nikako nemogu da dodjem do punog dmg-a ali i tad svaki 2,3 put sam prvi ) U banci ima materijala da se napravi 10 Meta Gemova koji kostaju po 150+ golda,samo vam treba Alchemist da vam napravi kamenje od materijala.Mage je pravljen za PvP jer sam ja uzivao igrajuci battleground.U raid sam isao redovno ali mi to i nije nesto interesantno jer dugo traje sto me strasno nerviralo (Ukratko Maga moze da se koristi za sve PvP,PvE)

LvL 70 Undead Warlock - 2/5 S1 + 3/5 Blue PvP Gear,Epic one hand Dagger S1,Off head Green itaim +45 Stamina i jos dosta plave i epic opreme koje nisu ni iz jednog set-a.Epic Mount 100% (Warlock Horse) i Blue Fly mount.Profesije Tailoring oko 320+ i jedna je slobodna (Preporucujem Enchanting jer sam ga za to spremao imam materijala jedno za 250 skill minimum) Ukratko Warlock je obican i koristio sam ga kao alta i zabavu posto dosadno je igrati samo sa jednim likom i pogotovo Full Epic a nemas sta vise da uzmes.

LvL 39 Tauren Warrior (Twink) Full Oprema ima sve + 3 Epica u njega je ulozeno jedno minimum 2500 Golda i pruza dosta zabave ako ste ljubitelji twinkova

LvL 37 Dwarf Hunter (bio Twink na lvl 29) Ok oprema nista specijalno dobar za lvlovanje ka daljem ili Twinkovanje na lvl 39 Ima Titulu Sargent

+ jos par likova nista za spominjanje

Cena Accounta je 220 Eura hitno

Screenshot iz igre cisto da vidite kako izgleda wowscrnshot032008015534wh1.th.jpg

0649444040 sms pozeljno moze i poziv - Takodje posaljite PM ovde redovno gledam postu.

AKO ZELITE DA VIDITE MAGA U AKCIJI I CRITS 7.5K+ IZVOLITE - http://www.youtube.com/watch?v=Fs5JBiMEsDA

Video ima periode kad je mage bio malo salabije opremljen i kad je Full Epic s3 4/5 posto je mix video od kad sam poceo da igram pa do prekida.Provalice te sami uzivajte ovo necete videti cesto.

au brate ti nam objasnjavash ko da nismo usli u wow a mogao bi sa magom da stavish fil de ti ubijash nekog ko ima barem 20 resilianca od insignije

Link to comment
Share on other sites

prodajem maga na kazzaku (2 vengeful i 3 gladiator s1 stvari, ostalo sve fazon vindicator i 1 veteran 360 resilianse 10k+ hpa 1000 spell dmga , oruzje ima za 150 bedzeva 247 spell dmg onehand, takodje imam i pve opremu epic iz heroic instanci i od reputacije dobijenu ima i neke kraftovane kao belt of blasting. Nalazimo se i na licu mesta dajem igru i akaunt samo za pare nema trade za druge likove. ima oko 700 g na sebi AKAUNT JE AKTIVAN UPLATIO sam pre 2 dana TAKO da ko je zainteresovan NEK POZURI javite se na broj 064-291-32-83 SAMO BRZO

nick je Grba sever kazzak pogledajte na armory

Edited by shule
Link to comment
Share on other sites

WTS druida sylvanas aliance , resto , pvp gear waist wrist neck guardian , venge sholderi + weapon + head +legs +ruke , uzimam chest sledece srede brutal.

sve ostalo iz pvpa vindicator . epic insignia , epic mount flying , jewelcraftging 375. ima i pvp feral opremu , pve feral tipa karazan isto i za resto pve oko 1900 healing , ima 2 tokena t3 legse i wrist i mace / staff iz naxxa ko oce se kurci malo okolo sa imba izgledom :)

ponude na 064 229 26 39 il na pm

Edited by kicpe
chucknorris1205880463.jpg
Link to comment
Share on other sites

au brate ti nam objasnjavash ko da nismo usli u wow a mogao bi sa magom da stavish fil de ti ubijash nekog ko ima barem 20 resilianca od insignije

Auu brate pa jel ti mozda palo na pamet da ovde isto traze ljudi da kupe Accounte koji nikad nisu igrali WoW za njih je objasnjenje a za tebe ako si iskusan igrac dovoljno je ono na pocetku.I nemoj da si tako bezobrazan jel znam koliko su me ljudi smarali da im objasnjavam 1000 sitinica e pa nepada mi na pamet vise ovde imaju sve pa ako im se svidja nek uzmu a ne da mi salju 200 PM:Koliki ti je dmg u raidu tom i tome,koliki ti je najaci crit na PvP i otprilike na koliko res,jel imas opremu da tenkujes Gruul itd,itd znaci 1000 gluposti da poludis.Pa sta mislis da sam ja idiot pa sam ovo bez razloga stavio ovoliko opsirno.Sledeci put mucni glavom pa postavi reply ako nije problem.

Edited by Serbs

Mrtav pao ziv se digo?????

Link to comment
Share on other sites

u bank charu na serveru Emeriss imam 3900 golda,ukoliko je moguce voleo bih da sa nekim to trade na serveru Bloodscalp (ja njemu 3900 g dajem na emerissu on meni isto toliko na bloodscalpu),ukoliko nenadjem nikoga za trade onda dolazi u obzir i prodaja golda ili neka kombinacija za game card i slicno.

ponude na pm ili na 064/3430379

Link to comment
Share on other sites

WTB rogue

Rogue mora imati sljedeće :

-Alliance

-PvP server

-Slobodan transfer chara

- Full s3 / s3 wep. + honor i arena pointovi za s4 ( moze i s4 itemi)

- Pve oprema ( jedino ak ima t6)

- Golda

- Profesije na 375 ( Jc , enchanting pozeljno)

- Vecina reputacije exalted ( outland itd.)

- Epic flying mount

Nemojte mi se javljat s rogue likovima koji nemaju full pvp gear s3 il s4.

Ja sam iz Hrvatske tako da plaćanje ide iskljućivo preko banke ili western uniona. Vi meni date acc prvo pa ja vame pare. Drugacije nemoze i nejde. Ko ne vjeruje nek se ni ne javlja.

Pozz

Edited by Tandris
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...