Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

E ovako

WTS

Orc warr(Nick-Nightwolf-server Sylvanas)

warr je pvp orijentisan,mada sam u zadnje vreme uspeo da skupim nesto tanking geara(504def,13.7k hp) od profesija ima Skining/BS ..warr takodje ima crafted epic wep od bs-a (stormherald)+mongoose..lik je epick socketovan i ench...

NE rogue(Nick-Dabome-sever Xavius)

rogue ima pvp opremu(445ress,1700ap) u gildu je koji radi ssc-tk..ima dobru pve opremu(2.1k ap,270hit--UNBUFED)

takodje ima i epic fly mounta(nether ray-a sky guard rep) i wepone od novog badge vendora

cena je 150e(nije fixno) ...ja sam prvi vlasnik,imam sve podatke od acc-a..

PM ovde ili 064/472-44-48

Edited by dabome
Link to comment
Share on other sites

Kupujem healera, ono da nije preskup mora biti ally samo shaman pala ili druid prist ne dolazi u obzir.Gear da je solidan nista posebno ali necu full zelene ili full plave likove za vise info javite se na pm

----------------------------------------------------------

Paladin Human 70lvl on server pvp Dragonmaw.

The name is Nastyman you can see on adress:

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Nastyman

1 ground mount 100%,1 fly mount60%

4/5gladiator set and 1/5 vengeful head, all vendictors.Resilience 380.

With new trinket 40 000H

Medals all 100 x4(mark of honor)

Honor 75 000 (not spend)

With 12 000 gold.

aleksandra.maukovic@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

WTT(dao bi 2 lika za jednog dobro gearovanog)

Zanima me horda iskljucivo mage,shaman,hunter,rogue obavezno na pvp serveru

1.Human male Priest lvl 70-server Vashj pvp,transfer rdy

Priest je full epic,uglavnom epici iz kara ima 2 dela t4,sve max enchante i gemove,1850 bonus healinga,570 mana reg

epic mount,normal fly,u guildi koja radi SSC,TK,HYJAl,BT,alchemy 375 i enchanting 375.

exalted sa skoro svim vaznijim fakcijama.

2.Human female warlock lvl 70-server Vashj pvp,transfer rdy

warlock je takodje full epic od pve opreme ima shadoweave set i spellstrike set,wrist iz ZA,900 spell dmg,1100 shadow dmg,150 spell hita,svi max enchanti i gemovi.

pvp:4x gladiathor,gladiathor spellblade(sa +40 spell dmg),gladiathor wand,neck,back i finger od honora.

takodje je exalted uglavnom sa svim vaznijim fakcijama i u istom guildu sa priestom.

Tailoring 375,Herbalisam 375,first aid 375.

Epic mount,normal fly.

3.Night elf female hunter lvl 45 -server Agramar normal;normal mount,skinning 225.

Uz acc naravno ide:SQ,CD key,E mail.

Uplaceno do 10 avgusta

kontakt pm

msn:milancar2@hotmail.com

1

063/73-89-039

Link to comment
Share on other sites

Ovako jos uvek na prodaju UD priest...

Armory: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...r&n=Angelii

Oprema:

PvP:

DPS: S2 5/5

S3 5/5, S3 dagger, s3offhand (spell penetration), s3wand (spell penetration), 5000 poena [:D]

All vindicator (neck, wrists, belt, boots, ring )+ Veteran’s ring of dominance (s2 ring)

Medallion of the horde (new pvp trinket)

35k honor, 40 Eots, 73 AB, 100 Av, 80 Wsg

Spelldamage: 1021 (1170 sforma)

Healing: S1 healing mace

Vindicator mooncloth (wrists, neck, belt...)

PvE:

Chest: Shroud of the Lore’nial, Frozen shadoweave robe

Legs: Leggins of Smeltering flame

Hands:Handwraps of Flaming thought

Wrists:pvp

Waist: Belt of blasting

Neck: Shattered Sun pandan of Acumen, Medaillon of Karabor (shadow res)

Back: Cloak of subjugated power, Nights end (shadow res)

Shoulders: Frozen shadoweave shoulders

Feets:Frozen shadoweave boots

Trinkets:Hex shrunken head, Timbals focusing crystal, Battlemasters audacity,

Offhand: Orb of the Soul eater, s2 offhand

Wand: s2 wand

Spelldamage: 1204 (bez hrane, flaskova itd)/ 1380 Sforma

BANK: enchanting: 15 x Large prismatic shard, 80x arcane dust, 26x great plannar essence, 3x Void crystal

Tailoring: 26 x Bolt of imbued Netherweave, 200 Netherweave cloth

Gems: 2 x Crimson spinel, 1x Charmed amani jewel

100 Sunfury signets 7 Arcane tomes 31 arcane rune

Pots: 20 Superior mana 2 Superior wizard oil 5x Elixir of Shadow power

1x Unstable flask of the soldier 1x Elixir of draenic wisdom 5x Bloodberry elixir

1 primal watter 6 primal mana 3 primal nether

Epic flying mount (Silver Riding Nether ray)

500 gold

Account je uplacen do kraja avgusta... Prvi sam vlasnik, acc nikada nije banovan, slobodan transfer, slobodna promena imena, ne menjam lika JEDINO prodaja dolazi u obzir!!!

Cena 200 evra!

Kontakt: PM here, MSN: expiatio@gmail.com, 0644702196

bump

If they move kill'em

Link to comment
Share on other sites

Devojka i ja batalili igru pa dosao red da se prodaju accounti :) Prvi i jedini smo vlasnici, accountovi nisu hackovani, suspendovani itd.

Acc1: 250eu ceo account, 200eu ukoliko ste zainteresovani samo za Mage-a (transfer na Vas account).

Armory link: Mage

Izlogovao sam se poslednje posle Brutallus-a pa je nesto od haste gear-a ostalo na Armory-u. Uglavnom sam nosio

Chronicle of Dark Secrets (offhand od Winterchill-a)

Cloak of Illidari council (cloak od Council-a)

Epic flying mount, Zul'aman medved, i jos dosta itema iz BT, MH, SSC i TK.

Na accountu je takodje Shaman sa Epic flying mountom, profesije herbalism/mining (farm masina).

Tu su i druid 64, warrior 62, warlock 45.

Acc2: 250eu ceo account, 200eu ukoliko ste zainteresovani samo za Warlock-a (transfer na Vas account).

Armory link: Warlock

Normal flying mount, takodje dosta itema iz BT, MH, SSC i TK.

Oba char-a imaju vise nego dovoljno main i swap gear-a za bilo koji Sunwell progress guild.

Kontakt za ostale informacije: PM na RURu ili 063/881-37-31, zvati do 16h i posle 23h.

Edited by real-X
Link to comment
Share on other sites

PRODAJEM ili MENJAM maga LVL 70 Human Female server:Xavius (PVP) moze da se transferuje, Prvi sam user, iam sve informacije nikad banovan, hackovan itd...

PVE Gear FULL EPIC ima oko 930 SpellDmg i oko 112 SpellHit (Bez problema sam radio Karazhan, Tempest keep, Serpentshrine Caverns, Maghtheridona i Gruula)

Od PVP Geara FULL EPIC Ima 3 glavna gladiatora i ima dovoljno poena da se uzme Season 3 kapa ili sta vec... Ima gladiator staff...

Ostalo ima 4 epic mounta, Exalted sa darnassusom :) ima i nesto golda oko 300g

Na Acc ima i Dranei Shaman sa Dve (Crusader enchantovane) Flury sekire epic ali je samo 44lvl

Ne trazim mnoogo... Tipa 100 evrica i to je to...

MENJAM GA I ZA SHAMANA U HORDI uz doplatu ili glava za glavu!!! Preferiram Trolla ali moze i ostalo...

Dalje informacije na mail deki_rayne@yahoo.com ili na MOB. 064/570-45-82

Link to comment
Share on other sites

Ok, doso raspust,dosadio malo WoW,pa idemo sad ovako :

Rhasta lvl 70 shammy na realmu Boulderfist (PvP)

Prvo i osnovno ima epic flying, oko 500g, LW i alchemy oba na 375

Gear

1) Elemental : Full vengfull,i shoulderi i oruzje naravno, sa full honor gearom, battlemaster i icon of the silver crescent (trinketi)

2) Enhancment : 3/5 vengfull ukljucujuci shouldere i oba oruzja vengfull, gladiator chest i head, sa full honor gearom i battlemaster trinketom

3) Resto : 4/5 merciless gear, sa shoulderima i oruzjem vengfull, sa full honor gearom

Sto se tice PvE geara imam samo za resto i to BT/MH gear,neki t5 i slicno, dosta pristojno

Do pocetka sezone ce imati 3.1k arena poena i oko 50k honor

Lik je spreman za transfer i za menjanje imena.

Na accountu su jos neki low lvl likovi, najvisi od njih je warlock 52

Prodao bih ovo sto hitnije,jer hocu da prestanem s igrom

Cena je oko 300 evra,ali moze i neki dogovor oko cene (ne vrsim tradove)

Kontakt mail za vise detalja ili dogovora oko cene je todor990@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

za ortaka : prodao bih warriora lvl 56 sa 5epix itema :P server dunemaul rasa orc

na acc postoji josh 46lvl hunter na nekom tamo serveru - 4000dinara

za mene : hunter lvl 70 *troll* alch i herb na 375 .,. epix flying epix ground - bobbyserbia je ime

3-s1 1-s2 1-s3 s3AXE s3BOW i pve oprema full epix (na pvp'u BT socketi) - normalna cena nije odredjena

Cya ppl :P

e da btw imam i lvl 52 paladina na sylvanasu (draenai) lvl 30paladina na magtheridonu(B E) i drooda na dunemaulu lvl 36 valjda :D cisto ako nekoga zanima

Bnet - bObbY011

WoW- bObbYserbia @ Dunemaul TROLL HUNTARD FOR EVER

Cs - bObbY

Link to comment
Share on other sites

Prodajem acc:

2 lika lvl 70 na Vashj pvp serveru

Priest: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...hj&n=Detano

u banci ima i par kara epica za shadow gear

Lock: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ashj&n=Deja

ima jos i pvp gear full gladiathor i 1100 arene u steku

na accu i hunter lvl 45

uplacen do 10 avgusta

CENA:130 e

kontam pm

msn:milancar2@hotmail.com

Edited by grgec
Link to comment
Share on other sites

treba mi da kupim 1-2k golda na Dunemaulu hitno i treba mi isto tako hitno neko da krene da radi powerleveling!!!

Javite se na PM sto hitnije!!!

Pruzam usluge koje trazis.

aleksandra.maukovic@gmail.com

WTS/T NE female druid

Za sva 3 speca ima imba opremu

Feral: 5/8 t6 50 % dodge, 12k hp u normal formu nebufovan. Za cat formu ima skoro 4k ap 50% dodge i 41% na crit

Resto: 4/8 t6 koji god deo t6 da padne ide meni pa u zavisnosti kad mi se javite moze biti i vise a ostala oprema su random epici iz bt i mh uglavnom 2.1k na heal 560 mana per 5 seconds

Balance: 4/8 t6 staff od illidana chest od archemonda ima 1.3k spell dmg nebufovan + ima trinket od darkmoonfaira (koji ne koristim)

PvP: resto gear 4/5 venge +weaponi samo su sholderi merci ima epic trinket od 2.4 pacha i ima 4.5k arena poena u steku.

Lik je exaulted sa svim reputacijama, ima medveda iz zul'amana (koji od sledeceg pacha nece vise padati), epic flying formu 5k golda punu banku matsova za enchanting.

Oprema mu je enchantovana svim end game enchantima i epic socketima.

Za link sa armorija i ostali info na PM

Cena po dogovoru

Menjao bih ga za roga (ili neku drugu dps klasu) sa slicnom opremom

Zainteresovana sam , da li bi menjao za nesto uz doplatu , posalji mi link i cenu.

aleksandra.maukovic@gmail.com

ovako...

kupio bi nekog Shamana,paladina(Holy),druida,locka:)

moze da bude 60+ ili bilo sta horda i ally ... samo da je 60+.... ne bih dao mnogo para.. ako je 70 nemora da ima neki gear...

msn: filixpo@hotmail.com

PM ovde

aj vozdra:))

Imam na prodaju Paladina i Locka.

aleksandra.maukovic@gmail.com

prodajem druid 70lvl od profesija ima full JC ima epic pticu i zmaja

imam i rogua 67 lvl i to je to od likova i oba su na chromaggusu serveru

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ggus&n=Mixy

064/6788884(posaljite mi poruke ja cu vam se javiti) cena po dogovoru

Jel bi menjao za nesto uz doplatu

aleksandra.maukovic@gmail.com

Edited by sanja999
Link to comment
Share on other sites

WTS!!!! 2 Acc

1.Prodajem, UD female rogue nick Simbelmin obican fly mount bla bla bla bla evo link od rogua http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...amp;n=Simbelmin

54 lvl BE female paladin

49 lvl UD male warlock (260 firespell dmg)

i jos mnogo likova 20-30 lvl

acc je aktivan do 10 jula

2.shaman koji nije uplacen (shamy je tek dingovao)

evo link

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ush&n=Sytry

moze odvojeno i u paketu cena povoljna

javite se na 063/322-734

kurisa_majurac@hotmail.com

ili na PM ovde

kktybb

ajde ljudi treba mi kesh!:)

Edited by kurisa
Link to comment
Share on other sites

WTS/T NE female druid

Za sva 3 speca ima imba opremu

Feral: 5/8 t6 50 % dodge, 12k hp u normal formu nebufovan. Za cat formu ima skoro 4k ap 50% dodge i 41% na crit

Resto: 4/8 t6 koji god deo t6 da padne ide meni pa u zavisnosti kad mi se javite moze biti i vise a ostala oprema su random epici iz bt i mh uglavnom 2.1k na heal 560 mana per 5 seconds

Balance: 4/8 t6 staff od illidana chest od archemonda ima 1.3k spell dmg nebufovan + ima trinket od darkmoonfaira (koji ne koristim)

PvP: resto gear 4/5 venge +weaponi samo su sholderi merci ima epic trinket od 2.4 pacha i ima 4.5k arena poena u steku.

Lik je exaulted sa svim reputacijama, ima medveda iz zul'amana (koji od sledeceg pacha nece vise padati), epic flying formu 5k golda punu banku matsova za enchanting.

Oprema mu je enchantovana svim end game enchantima i epic socketima.

Za link sa armorija i ostali info na PM

Cena po dogovoru

Menjao bih ga za roga (ili neku drugu dps klasu) sa slicnom opremom

Link to comment
Share on other sites

WTS UD MAGE LVL 70

Joyride of ragnaros

Od opreme ima FULL t6 8/8 kao i sve ostale najbolje pve iteme u igri, armory link:

http://armory.wow-europe.com/character-she...s&n=Joyride

lik moze da se transferuje i tako to nije nikakav problem,nikad nije banovan hakovan ili slicno. pvp oprema je gladijator + merciless, tako da stavljam akcenat na pve gear ali sad krecem da farmujem honor 24/7 tako da ce imate svega, sve ostalo u vezi lika mislim da moze da se vidi na armoriju, takodje ima oko 3k golda na liku i gomilu consumablesa i matsova.

cena buyout 600 eura!!!!!! ako nekome treba vise informacija mozete da me okrenete na telefon 064-188-2998 ili pm

T_T

Link to comment
Share on other sites

E ovako

WTS/WTT

Orc warr(Nick-Nightwolf-server Sylvanas)

warr je pvp orijentisan,mada sam u zadnje vreme uspeo da skupim nesto tanking geara(504def,13.7k hp) od profesija ima Skining/BS ..warr takodje ima crafted epic wep od bs-a (stormherald)+mongoose..lik je epick socketovan i ench...

NE rogue(Nick-Dabome-sever Xavius)

rogue ima pvp opremu(445ress,1700ap) u gildu je koji radi ssc-tk..ima dobru pve opremu(2.1k ap,270hit--UNBUFED)

takodje ima i epic fly mounta(nether ray-a sky guard rep) i wepone od novog badge vendora

cena je 150e ...ja sam prvi vlasnik,imam sve podatke od acc-a..

sto se tice menjanja...menjao bi acc za nekog full s3 lika..(pref UD male warr,rogue) i da imaju neku pristojnu pve opremu...(neki t5 deo:)

pm ovde ili 064/472-44-48

Link to comment
Share on other sites

NIGHT ELF Druid PVE & PVP GEAR

Na prodaju World of Warcraft account, sadrzi Night Elf Druida 70 level sa 5/5 Feral Vengeful Gladiator Gearom(5/5 feral S3), Full Feral T4 gearom i nesto T5 geara. OD profesija ima herbalism 375 i Alchemy Elixir master 375. Ima Epic Fly Form, netherwing Drake, Swift purple Ray i klasicnu pticu 280%.

Poseduje takodje jako dobar ballance (t4) & restouration gear(t4).

Uz Account se dobija original pakovanje World of Warcrafta, Original Pakovanje Burning Crusade-a sa original cd keyom, secret question i sve sto sleduje od prvog vlasnika tj. mene.

Account nikada nije hackovan niti kompromitovan.

Cena nije fiksna tako da mozemo da se dogovorimo.

Opsirnije na milanboj@gmail.com

ili 0640859227

Edited by Milan Atanasijevic
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...