Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

Kupujem Rogue/Mage/Priest/

Da bude na PvP serveru, da ste vi originalni vlasnik i da ste iz beograda... 3 pozeljne stvari.

FULL s3 minimum + neki PvE gear...

bump

MSN: hackervsgamer@hotmail.com

Edited by Cass
Link to comment
Share on other sites

Pozz maso,Kupio bi acc sa Rogue-om, za neke MALE PARE, lvl 60-70 gear nije bitan.

server,rasa,nista nije bitno,samo da moze da stanuje ljude ^^

Kontakt na 064/56-59-050. Ili PM me ovde na forum ili MSN ( qwertyumom@yahoo.com).

Hvala.

Link to comment
Share on other sites

WTS/T NE female druid

Za sva 3 speca ima imba opremu

Feral: 5/8 t6 50 % dodge, 12k hp u normal formu nebufovan. Za cat formu ima skoro 4k ap 50% dodge i 41% na crit

Resto: 2/8 t6 koji god deo t6 da padne ide meni pa u zavisnosti kad mi se javite moze biti i vise a ostala oprema su random epici iz bt i mh uglavnom 2.1k na heal 560 mana per 5 seconds

Balance: 4/8 t6 staff od illidana chest od archemonda ima 1.3k spell dmg nebufovan + ima trinket od darkmoonfaira (koji ne koristim)

PvP: resto gear 4/5 venge +weaponi samo su sholderi merci ima epic trinket od 2.4 pacha i ima 4.5k arena poena u steku.

Lik je exaulted sa svim reputacijama, ima medveda iz zul'amana (koji od sledeceg pacha nece vise padati), epic flying formu 5k golda punu banku matsova za enchanting.

Oprema mu je enchantovana svim end game enchantima i epic socketima.

Za link sa armorija i ostali info na PM

Cena po dogovoru

Menjao bih ga za roga sa slicnom opremom

Link to comment
Share on other sites

Pa da pocnemo :D

Prodajem account sa 5 likova:

AGAMAGGAN PvP SERVER Alijansa

1. lvl70 Human Fire Mage pod imenom Crashbandico. Link: http://ctprofiles.net/110883

U steku ima 4000 arena poena, 4/5 S1 i 1/5 S3 set sa 250 resiliance. Ima epick fly mounta Netherdrake 280% i Swift saber mounta 100%, od profesija ima tailoring/enchanting 375/375. Revered ili Exalted sa svim frakcijama osim novog ostrva iz 2.4 patcha.

2. lvl70 Night Elf Feral Druid pod imenom Amazongirl. Link: http://ctprofiles.net/110848

U steku ima 2200 arena poena, 3/5 S1 i 2/5 S3 set sa 265 resiliance. Ima Swift saber mounta na 100% i fly formu na 60%. Od profesija ima alchemy/herbalisam 375/375 inace Transmute Master je specijalizovan. Ima i nesto malo heal opreme vecinom iz Karazhana-a.

3. lvl64 Human Rogue pod imenom Capcip. Njega trenutno lvl-ujem tako da ce i on uskoro biti 70lvl. Poseduje ground maunta na 100% a od profesija ima Mining/engeenering 320/351 (trenutno).

Na ovom serveru (Agamaggan) lezi 11k golda u keshu + neke stvarcice po bankama - enchanting materijali i gemovi za socketovanje.

NAPOMENA => LINKOVI SU TU SAMO DA BI POTENCIJALNI KUPAC IMAO UVID U OPREMU KOJU LIKOVI POSEDUJU! Spell DMG kod Mage-a je veci nego sto link pokazuje Verovatno zato sto nisam uneo talente. Isto vazi i za AP kod druida koji je oko 3k u Cat formi tako da AP i SD na linku nije merodavan!

DUNEMAUL PvP Server - Horda

Na ovom serveru imam 2 lika,

lvl70 Undead Warlock pod imenom Branislav i

lvl60 Orc Warrior pod imenom Branislaw. Ova 2 lika nemaju opremu na sebi jer sam se posvadjao sa mladjim burazerom i prodao mu opremu kako ne bi mogao da igra :D Warlock ima Tailoring/herbalisam 375/375 a Warrior ima Mining/Blacksmithing 300/300. Worlock ima leteceg maunta na 60% i zemljanog mounta na 100% a Warrior ima samo zemljanog.

Cena celokupnog accounta je 250eura( 350e sa 11k golda!!!) mada mozemo da se dogovorimo ali nisam previse fleksibilan :) Ja sam prvi i jedini vlasnik sto znaci da ce te dobiti CD-Key, originalna pakovanja WoW-a i TBC-a zajedno sa SQ i promenom maila! Account je aktivan narednih mesec dana tako da gore navedeni arena poeni mogu da porastu :)

Kontakt:

Mob. 0638510832

Mail:wowcova@yahoo.com ili PM na ovom forumu

Edited by wowcova
Link to comment
Share on other sites

WTT :

BE Warlock 70- PvP orientisan - 420 resi, 3/5 vengeful,1/5 merciless, 1/5 gladiator. Lik ima epic ground mounta, 60% normal flying mounta, 2000golda, oko 40 badgeva i na PVP serveru.

Reputacije su uglavnom revared.Change name i transfer je spreman.

Human Paladin 70- PvE orientisan- 2100 bonus healinga , Epic ground mount i Epic flying mount, nema mnogo para :/, u MH/BT je guildi i na PVE serveru je.Reputacije su uglavnom exalted. (Sa sunwellom etc.)Change name i transfer je spreman.

Drenai (ili kako se vec pise) Shamana 60- Tek dingovao 60....

Znam SQ i sve ostalo od accounta...i traje do kraja JULA ( pocetka avgusta).

Tradovao bih za Tier 5+ gearovan, alliance,na PVP serveru, bilo koju DPS classu. (Nemojte mi nuditi nekog ko je tek izaso iz Karazhana, Gruula etc. ili neki iskraftovan gear.., nego nekog ko je spreman da udje u MH/BT)

Bilo bi pozeljno sto pre!!!

Za vise informacija me slobodno pitajte.

Kontakt:

MSN : urosh_94@hotmail.com , obicno sam uvece oko 22:00 online.

BUMP, oce li neko da zove vise ??? [8D]

Link to comment
Share on other sites

Human rogue pvp serve ime musava check out na armory mrzi me da stavljam link znaci rogue je 250 evra ima 2 dela tir 6 ostalo BT MH epici epic fly mount etc moj kontakt broj je ako zelite da kupite je e da ima 3 dela s3 dva vengefull maca i 4 k arena poena u steku 060 3422 416

Edited by Zviz
Link to comment
Share on other sites

WTB Horde Rogue na pvp serveru gear nebitan

ili neki dobar gear a u zamenu dajem

Drenei Mage 70 server silvermoon normal.

od pvp opreme ima 4/5 gladiator, trinnket, finger, neck, waist..

evo linka od pve http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...on&n=Hartes

2 profesije max alchemy i herbalisam 375

ima epic fly obicnog i netherdraka i onog nether raya, 500 golda ima neki kuraca u banci....

vise info na pm ili 063/722-5-062 ili na shockwarr@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

Prodajem wow account.

U pitanju je Tauren Shaman, 70 lvl, server Sylvanas....

Ima sve opreme, resto full epic oko 1850+ healing, enchament preko 1400 AP, i elemental, koji mi je bio main spec, ima PvP gear i PvE, PvE 1015+ spell, a PvP 4/5 vengeful, 440 resiliansa, i jos mnogo epica u banci, oko 60 epica u banci koji cekaju respec...

Ima epic flying mounta, oko 2k golda, preko 30 plavih gemova i jos mnogo toga....

Za vise informacija saljite poruke....

Link to comment
Share on other sites

Prodajem WoW Account !!!

Prodajem World of Warcraft + The Burning Crusade Account.

Ja sam Prvi i jedini vlasnika Accounta.

Na njemu se nalazi 70 lvl Troll Shaman i 40 lvl Undead priest.

Shaman je na Xaviusu transfer i promena imena je moguca.

Gear je polu epic polu plav.

Profesije su mu Skining i Leather Working

Ima obicnog epic mounta od 100% ima takodje obicnog leteceg mounta od 60%.

Imam Original diskove sa kljucevima znam secred question i Answer.

Cena Accounta je 4 000 Dinara ili ti 50 evra.

Mozete se javiti na e-mail :

nikolailic89@gmail.com ili PM.

Account iskljucivo prodajem znaci nemojte mi se javljati za menjanje.

Link to comment
Share on other sites

WTS

Undead Rogue 70lvl server sylvanas(main).

Name: Fastkiller

Od PVP opreme ima 3xs3 i 2xs1. 1700 AP, 100 hit ratinga, 32% crit. Full enchantovan i socketovan. Ceo vindicator, negde oko 400 resil. Ima 1300 arena poena i 55k honor poena u shteku za s4.

Profesije su engineering i mining(max skill).

Ima epic flying mounta(avioncic iz engineeringa), kao i head i trinket(za arenu imba). U nagrandu se uzima oko 300golda/1h sa extractovanjem oblaka i cukanjem ruda.

Na rougu imam 3000+ golda, 50xLarge Prismatic Shardova, 20xPrimal Air, 10xPrimal Shadowa i Nethera i jos nekih matsa koje sam kupio (grindao) kad izadje s4 da mogu jeftinije da se enchantujem.

Sledeci lik vredan pomena je

Troll Hunter 19 lvl(twink)

Ima 1713 hp, 688 mana, dodge ratinga 30% sa aspektom, 20.3% crit chance sa ranged. Na njemu je najbolja oprema i enchanti koji postoje.

Imam takodje i magea twinka 29lvl. Njega nisam zavrsio skroz.

Tu je i shaman sa kojim sam poceo da igram(12 lvl), tj da pravim twinka na 49 lvl-u. Kupio sam mu par epica za taj lvl...

Tu je i par bank chartera.

Imam i Human magea na xaviusu 51 lvl.

Ja sam vlasnik accounta, imam SQ i cd-key. Moze da se transferuje i da se menja ime. Nalog je uplacen jos mesec dana.

Cena 100e bid/150 buyout.

Zivim u Sapcu. Prednost imaju BG i NS. Kontakt 0644872127 Mladen.

Za vise informacija evo MSN simbicus@hotmail.com

NE MENJAM, SAMO PRODAJEM, jer prestajem da igram. Ne dajem podatke preko msn-a, ako neko hoce trade dolazim kod njega i donosim mu kutije. Poz!

Edited by Mayur
Link to comment
Share on other sites

Prodajem account sa 3 lvl 70 chara , svi na pvp realmu,transfer ready, ja prvi i jedini vlasnik,dobijate sve informacije itd

Kazzak EU PVP:

Protection warrior http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ak&n=Dzelat , t5/t6 geared, 17k HP UNBUFFED, epic fly mount,exalted sa vecinom frakcija,cleared MH,odradio 2 bossa u BT.Ima solidan dps gear.Engineering 375,Alchemy 375.

Warlock http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Avetinja s1 geared 5/5 , Tailoring/Enchanting epic ground mount i obican fly

Dentarg EU PVP:

Holy paladin http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...rg&n=Kainkv 1700+ healing , 27% critical unbuffed,Engineering/Mining

Cena 200evra, samo preko msna na darackain@hotmail.com i smsom na 064/0318135

Edited by carobnjak
Link to comment
Share on other sites

Ovako jos uvek na prodaju UD priest...

Armory: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...r&n=Angelii

Oprema:

PvP:

DPS: S2 5/5

S3 5/5, S3 dagger, s3offhand (spell penetration), s3wand (spell penetration), 5000 poena [:D]

All vindicator (neck, wrists, belt, boots, ring )+ Veteran’s ring of dominance (s2 ring)

Medallion of the horde (new pvp trinket)

35k honor, 40 Eots, 73 AB, 100 Av, 80 Wsg

Spelldamage: 1021 (1170 sforma)

Healing: S1 healing mace

Vindicator mooncloth (wrists, neck, belt...)

PvE:

Chest: Shroud of the Lore’nial, Frozen shadoweave robe

Legs: Leggins of Smeltering flame

Hands:Handwraps of Flaming thought

Wrists:pvp

Waist: Belt of blasting

Neck: Shattered Sun pandan of Acumen, Medaillon of Karabor (shadow res)

Back: Cloak of subjugated power, Nights end (shadow res)

Shoulders: Frozen shadoweave shoulders

Feets:Frozen shadoweave boots

Trinkets:Hex shrunken head, Timbals focusing crystal, Battlemasters audacity,

Offhand: Orb of the Soul eater, s2 offhand

Wand: s2 wand

Spelldamage: 1204 (bez hrane, flaskova itd)/ 1380 Sforma

BANK: enchanting: 15 x Large prismatic shard, 80x arcane dust, 26x great plannar essence, 3x Void crystal

Tailoring: 26 x Bolt of imbued Netherweave, 200 Netherweave cloth

Gems: 2 x Crimson spinel, 1x Charmed amani jewel

100 Sunfury signets 7 Arcane tomes 31 arcane rune

Pots: 20 Superior mana 2 Superior wizard oil 5x Elixir of Shadow power

1x Unstable flask of the soldier 1x Elixir of draenic wisdom 5x Bloodberry elixir

1 primal watter 6 primal mana 3 primal nether

Epic flying mount (Silver Riding Nether ray)

500 gold

Account je uplacen do kraja avgusta... Prvi sam vlasnik, acc nikada nije banovan, slobodan transfer, slobodna promena imena, ne menjam lika JEDINO prodaja dolazi u obzir!!!

Cena 200 evra!

Kontakt: PM here, MSN: expiatio@gmail.com, 0644702196

Edited by Faust

If they move kill'em

Link to comment
Share on other sites

ovako...

Zeleo bi da prodam account ili da zamenim za s2/s3 T5/T6 resto druida...

1. 70 Rogue ( 4/5 T5 kara 10/10 GL 2/2 ML 1/1 ZA 6/6 SSC 6/6 TK 3/4 MH 4/5 BT 6/9 guild... ) full gearovan iz ssca/tka 5 epica iz bta, s2/s3 pvp gear, 2100 arena poena...oko 15k honora, 375 skinning 360 engineering...Deathblow cvidze i rocket boots, i oko 3000g na accountu(Emerald Dream Eu PvE) nemam epic flying mounta.

2. 65 Hunter

I sve ostalo su mali lvli, 40- : warlock,mage,shaman...

ako ste zainteresovani posaljite mi e-mail na lol_zorz017@hotmail.com ili poruku na 065 45 55 825 pa cemo se dogovoriti oko cene ili cega vec...

Link to comment
Share on other sites

Prodajem WOW acc.....imam 3 karaktera sa karazan+HC gear.....

Mage (Xavius realm)...proshao je dosta guildi i odlican je ....oprema-Karazhan+Heroic

Rogue (Xavius realm)...epic gear Karazhan + Heroic

Druid (Dragonmaw realm)....healing gear,bio je jedan od main healera u nekoj italijanskoj guildi...mislim da mu fali weapon za full epic Karazhan+HC i head je t4.

nemam ni jednog alta i ima oko 500 golda ukupno na swim karakterima...nisam odavno igrao i ne znam tacno (mozda ima vishe),inace iz Gornjeg Milanovca sam i igrao sam wow 3-4 godine tako da su karakteri weoma poznati na realmovima...

cena accounta je 270 eura

svi zainteresovani bacite mail na ivitzza@hotmail.com....ili na MSN

Edited by Ivica
Link to comment
Share on other sites

Prodajem WoW Account !!!

Prodajem World of Warcraft + The Burning Crusade Account.

Ja sam Prvi i jedini vlasnika Accounta.

Na njemu se nalazi 70 lvl Troll Shaman i 40 lvl Undead priest.

Shaman je na Xaviusu transfer i promena imena je moguca.

Gear je polu epic polu plav.

Profesije su mu Skining i Leather Working

Ima obicnog epic mounta od 100% ima takodje obicnog leteceg mounta od 60%.

Imam Original diskove sa kljucevima znam secred question i Answer.

Cena Accounta je 3 500 Dinara

Mozete se javiti na e-mail :

nikolailic89@gmail.com ili PM.

Account iskljucivo prodajem znaci nemojte mi se javljati za menjanje.

Link to comment
Share on other sites

Cao narode, prodajem account na kom imam warriora lvl 70 epic geared (karazhan uglavnom sto se tice pve opreme, i par dobrih itema iz pvp-a). Server :Tarren Mill

Ima oko 15-ak hiljada honor i nesto malo arena poena.

Ima oko 2k golda mozda i vise,punu banku resilience opreme, kao i potova, plavih gemova i ostalih potrebnih stvarcica.

mining max

armorsmithing max

fishing max

cooking max

Na Dunemaul-u ima i lvl 52 troll mage, ako ne i lvl 53 nisam se davno logovao...

account nije aktivan

Cijena min 100 evra.

Tel: 064/4991191

Edited by velo1983
Link to comment
Share on other sites

Ovako zeleo bih da zamenim resto shamana za maga (mozda i za neku drugu classu) po mogucstvu na dunemaul serveru

shaman je super gearovan za pvp 3/5 s3 2/5 s1 ima prstenje trinket sve vindicatore i 450 resi

ima i neki pve gear ali moze da se brzo nadje bolji zato sto je co. Guild master u velikom guildu

acc je uplacen do negde 2 jula

PLZ SAMO SLICNO GEAROVANI moze i pve gear t5 i t6 moze i uz doplatu do 1.5k dinara !!!samo horda i pvp server!!!

kontakt na 063/7728-111 (plz samo poruke)

Edited by Trade
Link to comment
Share on other sites

WTS

Dwarf paladin server Kor gal pvp,transfer rdy

evo link: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Vandrake

kao sto vidite pala je retri 1700 ap 27% crit blacksmithing 225 engineering 358,skoro full epic googles craftovan i mace sa blacksmithingom,normal fly oko 1000 golda na pali.

na istom accu i dwarf hunter lvl 60 takodje na Kor gal

link i za huntera: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...gall&n=Beky

Cena:65 e

Kontakt:milancar2@hotmail.com

ili PM za dalji info

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...