Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

E ovako prodao bih svoje accountove...

svi zajedno idu 800e

1. acc (bio skoro uhakvan i under investigation)

Human pala na aszunu

http://armory.wow-europe.com/character-she...p;n=Razzorsharp

ovo mu je ono shto je haker ostavio xD izmedju ostalog. Ali cekam da mi blizzard vrati sve stvari ko je sam imao kao i gold (sve vracaju 100%)

Lik je bio gearovan dovljno dobro da moze da ide u SP i u MTH/BT bez problema kao healer. preko 2000 moze da ide na healing (mnogo kombinacija za trinkete ima ih puno) 300 MP5 while not casting i 162 while casting ( ovo je vrh regen jedva se gubi mana ako radite samo flesh u raidovima

Full epic retri gear. gladiator/Merciless, vindikatori neki neki raid dropovi i mace iz gruula

(ima venge noge za healing)

Ima epic flayera i nether drakea. Ima i epix tabard of Flame tako da je 100% epic bez shirta xD

Ima neshto sitno golda (ono shto blizz treba da vrati) oko 500g

Ali zato Mining 375 je profit ++

Server je extra i ima mnogo gildova koji rade hardcore raid u koje mozete da udjete bez problema sa ovakvim gearom.

Imam bas sve informacije za acc tako da ne morate da se brinete ako vas hakuju (osim sto mora da se cheka za gear) xD

Ima i dosta malih lvl

ovaj acc bi dao za 250e 100 dana /played

2. acc

Ne rogue level 55 isto na Aszune

Orc lock Dothappends na Homurushu

ovaj acc dajem za 50e

3. acc i moj naj omiljeniji acc (ima toliko opcija da se igra na akauntu :D I svi mi ga traze zbog izgleda charova, kao i lakog zaradjivanja kesha

Dizi human female paladin na Aszunu

http://armory.wow-europe.com/character-she...zune&n=Dizi

Ona ima PVP gear za retri, par gladiatora venge chest, vindicatori i weponi iz Kara, Despairr i Legacy i t4 rukavice

Ima i healing gear (oko 1300-1400healing) 2xt4 helm i rukavice, samo oruzije da se zameni i shield i imala bi 1700+ healing

i gemovi ofc

Ima epic flayera. Profesije skinning i mining (money maker) skining se jako ceni na serveru jer skinera ima malo, stack Knothide leathera ide i do 120g

11000 honora u shteku

40dana played

Punchy Draenei Hunter

http://armory.wow-europe.com/character-she...ne&n=Punchy

Ima u banci epic leggings (nisu na armory)

Hunter ima tonu primala u banci kao i raznih enchant matsova

Ima i 2k golda u keshu

oko 400arena poena

mariska Female human Mage

http://armory.wow-europe.com/character-she...e&n=Mariska

Nista narochito mage, skoro dingovo 70

Keti NE rogue isto na aszunu lvl 49 (planiram napraviti twinka od nje)

I josh neki sitni charovi

Ovaj acc prodajem sa teshkom odlukomi cena po dogovoru i ide sve uz njega takodje (znachi moj prvi acc josh od pre 2god)

(zeleo bi da ga prodam nekom ko ga nece unishtiti ni pokvariti reputaciju charova, znachi ako klinac noob od 11god oce da kupi ne prodajem) dajem i onaj acc sa onim rogom uz njega za dzaba

(kako vreme prolazi ima vishe golda na accu)

(SVI CHAROVI SU TRANSFERABLE)

Kontakt PM ili mail pwner990@hotmail.com

Pozdrav!

XXXX: nub kid...

YYYY: I'm a lot older than you think. I am 13

Link to comment
Share on other sites

Za kupovinu shamana nudim 50 EVRA ako je troll i ako je transferable!!!

E ovako... Zelim da kupim Shamana u Hordi

Gear mi je apsolutno nebitan samo da je lik 60+

Bitno mi je da je na PVP serveru i bilo bi mnogo do jaja da je to Sylvanas (ali cenim da su sanse za to vrlo male)

Preferiram da bude Troll ali moze da prodje i ostalo

Znaci s obzirom da mi je gear nebitan ocekujem neku malu cenu...

Takodje menjao bih svog Maga lvl 70 u alijansi koji je full epic i relativno dobar gear i vredi nekih 100 jevreja pod uslovom da i Shaman zadovoljava slican gear...

Ponude, dalje infornacije, pitanja, odgovori, i tako dalje na:

Mail: deki_rayne@yahoo.com

Mob: 064/570-45-82 (Preferiram Mob)

Link to comment
Share on other sites

WTT UD shadow priest lvl 70. 3/5 s1, 1/5 s2 i 1/5 s3, vetarean/vinidiction epici, neki PvE epici,full enchantovan,400g, 500 arena poena i 35k honor poena.

Acc je aktivan jos mesec ipo dana. Ima sve epick ground mountove i normal fly. Exalted/reveald sa svima...i naravno svi heroic kljucevi.

Menjao bi ga iskljucivo za roga girovanog slicno mome,ako je bolji doplatio bi.

PM za dalji dogovor

Link to comment
Share on other sites

-WTS / WTT

Prodajem 2 WoW Akaunta ( na oba su transferi moguci i promena imena moguca )

Na 1 Acc se nalazi Night Elf Male Rogue ( Tittle : Seragent ) a ime je Kenchan na Earthen Ring RP Realm(acc je aktivan do Polovine JUla )

Lik ima 1000g i Fly Mount-a + Neke STvarcice u Banku :) ima par epica i 600 arena pts u steku + nesto hiljada Honora!

Na 2 Acc se nalazi Retribution Paladin skoro full epic sa Gearom iz Karazhana,Honora i nesto Od BSa napravljeno!!

lik takodje ima 1000g + dosta stavri i geara u banci!!Acc nije aktivan!!

vise informacija na PM ili na MSN : bole-kezman@hotmail.com !

p.s. hitno je ..extra jeftino !!

PRODATO [:D]

Link to comment
Share on other sites

WTS

Dwarf paladin server Kor gal pvp,transfer rdy

evo link: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Vandrake

kao sto vidite pala je retri 1700 ap 27% crit blacksmithing 225 engineering 358,skoro full epic googles craftovan i mace sa blacksmithingom,normal fly oko 1000 golda na pali.

na istom accu i dwarf hunter lvl 60 takodje na Kor gal

link i za huntera: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...gall&n=Beky

Cena:65 e

Kontakt:milancar2@hotmail.com

ili PM za dalji info

Link to comment
Share on other sites

WTS UD MAGE LVL 70 Joyride

Od opreme ima FULL t6 8/8 kao i sve ostale najbolje pve iteme u igri, armory link:

http://armory.wow-europe.com/character-she...s&n=Joyride

lik moze da se transferuje i tako to nije nikakav problem.. pvp oprema je gladijator + merciless, tako da stavljam akcenat na pve gear, sve ostalo u vezi lika mislim da moze da se vidi na armoriju, takodje ima oko 3k golda na liku i gomilu consumablesa i matsova.

cena je 600 eura!!!!!! ako nekome treba vise informacija mozete da me okrenete na telefon 064-188-2998 ili pm

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

Doslo i moje vreme :P

Prodajem account:

UD Mage lvl 70 (frostmane server)

Armory

Na magu ima 13000gold, Herb/Alch(elixir) svi flaskovi izuceni, epic mount, i neka pvp oprema 4/5 vengefull.

na istom accountu ima

Orc Hunter lvl 70 nista spec od opreme neka kara (farmer) epic mount, Mining/Alch (transmute)

Transfer moguc, ozbiljne ponude slati na PM

Link to comment
Share on other sites

Prodajem WoW Account Povoljno .

Na Accountu imam 3 lika lvl 70 a to su :

Undead Warlock 70 LvL (Main)Full PVE Gear guilda radila pre patch- 2.4 Black Temple i 3/5 s3 zajedno sa oruzijem + oko 50k honor poena u steku - PVP gear 430 rez - inace malo sam igrao PVP vise sam PVE orjentiran

Drugi je Orc Hunter 70 LvL Full s1 oprema sa svim Vendicatorima - Ima alch Transmute master + Enchating - izlvl iz ljubavi ali ako se neko opredeli da zeli da ga igra ima solidan pocetak

Treci lik je Undead Mage 70 lvl (Main pre-TBC-a) i dalje je u gear za lvl 60 :D MC.BWl ima 375 mining/herb cist grinder

Na Accountu imam jos 3 lika - sve banke :D

Na warlocku magu i hunteru sobzirom da su na istom serveru imam preko 15000 golda u goldima i minimum jos 15000 golda u banci.

Znaci 2 banke - Herb i Enchanting su puna matsova

Takodje na Locku imam jako mnogo gear-u za sve varijante igranja - full aflli gear cap 200 hit - ili momentalno destro koji igram - ima jako mnogo potova,flaskova za raidovanje - Takodje ima epic flying - i bukvalno sve exalted reputacije

Imam 2 banke - jedna je puna biljaka druga je puna enchanting materijala i treca banka je bukvalno prazan prostor okadle prodajem sve i svasta

Zainteresovani neka mi salju mailove na imgserbia@gmail.com

Sve ponude molicu na mail a odatle cu vam se javiti ili da se cujemo telefonom

Imena mojih char su

Xinata - lock

Thehuntard - Hunter

Zonez - mag - Tako da mozete da ih pogledate na armory-ju

Takodje Prodajem gold na Xaviosu - 1000g = 500 dinara

Cena Acc nije fiksa i zelim da ga prodam jer sam prestao da igram - 130e a u to ulazi i svih 15000 golda

Takodje ozbiljnim kupcima mogu poslati screenshotove lock i svih banki

Acc mi nije nikad hakovan ni banovan i prvi sam vlasnik.

Link to comment
Share on other sites

WTT :

BE Warlock 70- PvP orientisan - 420 resi, 3/5 vengeful,1/5 merciless, 1/5 gladiator. Lik ima epic ground mounta, 60% normal flying mounta, 2000golda, oko 40 badgeva i na PVP serveru.

Reputacije su uglavnom revared.Change name i transfer je spreman.

Human Paladin 70- PvE orientisan- 2100 bonus healinga , Epic ground mount i Epic flying mount, nema mnogo para :/, u MH/BT je guildi i na PVE serveru je.Reputacije su uglavnom exalted. (Sa sunwellom etc.)Change name i transfer je spreman.

Drenai (ili kako se vec pise) Shamana 60- Tek dingovao 60....

Znam SQ i sve ostalo od accounta...i traje do kraja JULA ( pocetka avgusta).

Tradovao bih za Tier 5+ gearovan, alliance,na PVP serveru, bilo koju DPS classu. (Nemojte mi nuditi nekog ko je tek izaso iz Karazhana, Gruula etc. ili neki iskraftovan gear.., nego nekog ko je spreman da udje u MH/BT)

Bilo bi pozeljno sto pre!!!

Za vise informacija me slobodno pitajte.

Kontakt:

MSN : urosh_94@hotmail.com , obicno sam uvece oko 22:00 online.

B U M P !

Link to comment
Share on other sites

zOOPp ljud0vi,

Na prodaju acc sa:

Gnome Rogue lvl 70 (Male) - oprema je 50% epix 50% blue , nema ni jednog zelembaca ,

uglavnom gladiator , ali ima neshto malo iz khara , ima oko 700 arena poena ,

oko 5k honora itd...

Cena 3999 kinti

_________________________________________________________________

Prodajem Golde na magtheridonu ,

horda preffer ali moze i ally , cena 2 din - 1g ...

_________________________________________________________________

Prodajem i acc sa

70 Night Elf Pristom (male) - full plav sa po nekim epixom , gladiator ...

takodje bez zelembaca.

Na njemu i lvl 51 Night elf rogue

Cena 3500 kinti i ajd zdravo

Kontakt via PM

Edited by Ogrima
Link to comment
Share on other sites

WTT UD shadow priest lvl 70. 3/5 s1, 1/5 s2 i 1/5 s3, vetarean/vinidiction epici, neki PvE epici,full enchantovan,400g, 500 arena poena i 35k honor poena.

Acc je aktivan jos mesec ipo dana. Ima sve epick ground mountove i normal fly. Exalted/reveald sa svima...i naravno svi heroic kljucevi.

Menjao bi ga iskljucivo za roga girovanog slicno mome,ako je bolji doplatio bi.

PM za dalji dogovor

Link to comment
Share on other sites

Prodajem acc sa lvl 70 Hunterom sa T6/T5 gearom na pve serveru Kul'tiras

Prvi sam vlasnik,nikad banovan,hackovan.Imam original diskove,sve potrebne informacije (sq/answer).Acc nije vise aktivan.

Armory link

Ima dobru pve opremu mesavina T6 i T5 (armory prikazuje pve opremu,pored toga imam i jos 2 dela T5 i neck od KTa) koja je vise nego dovoljna za Hyjal i Black Temple raidove.Imam jos is resistance opreme: 303 fire res,164 arcane res,shadow res jos nemam ali ima sve primale, leather i 2 HoD za opremu.Sve je gemovano i enchantovano.

Od pvp opreme 4/5 vengeful i merciless shoulders,sve ostale stvari su vindicator i badge pvp back,vengeful 2H axe (od pvp trinketa imam Medallion of the Horde, Talisman of the Horde i Darkmoon madness card.Sa 0/31/30 hybrid specom ovako ima 13396 hp i 366 resilience).

Na ovom karakteru imam 2200 golda, mnogo primala, 192 Badge of Justice, puno materijala, uncut gemova, puno potova, 12 flaskova (i lotusa za jos oko 20), mnogo materijala za enchantove,itd

40000 honora i 3200 arena pointova u steku.

Exalted sa The Scale of the Sands i na pola puta do exalted sa Ashtongue Deathsworn.

Profesije su 375 mining,375 gnomish engineering,375 fishing,375 cooking,375 first aid.

Epic land i epic flying mount (Netherwing Drake,Engineering helikopter)

Na ovom accu je jos i lvl 66 druid ( Helkon: Armory link ) na serveru Darkspear (1200 golda,390 herbalism,373 alchemy)

Transfer,name change je spreman.

Nisam zainteresovan za zamenu

Kontakt za sva pitanj,ponude,etc:

pm ovde na forumu ili posaljite poruku na 063/850-50-54,iz Novog Sada sam

Cena samo 100 evra

Link to comment
Share on other sites

Oglas za druga

WTT/Trade uz doplatu:

2 Account-a.

I Account :

NE Hunter (female ofc [:p]) - http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ll&n=Liluet

Human Warlock - http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ll&n=Kirika

lvl60 Draenei Shaman - http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...gall&n=Ankh

Warlock ima i PvE gear-a u banci. Sa lovom su neshto tanji i imaju samo obican fly mount.

II Account:

NE Rogue - http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...mane&n=Kape

Human Warlock - http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ane&n=Neemo

Takođe samo sa običnim fly mountima.

Dao bi oba accounta za 1 Horde Paladina sa healing opremom. Prednost bolja oprema (>2000 Healing-a) uz doplatu ili sličan dogovor.

Kontakt na mob. 063/1254907 Nemanja ili na moj PM ovde pa cu mu proslediti.

PS: Dobijate kompletan info oba accounta.. SQ, Mail change itd.

Edited by Sentenced

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

WTS WoW account sa 6 likova 70lvl.

Svi likovi su alianca na Twisting Nether PvP realmu i moguce je prebacivati ih sa jednog na drugi realm kao i na drugi acc. Takodje Priest je guildmaster, a u banci ima 1 tab i neshto matsa, rep i res itema, oko 3000g. Svi likovi imaju fly mount, hunter ima epic netherdrake

1. Mage, fire atm, 1100 spell dmg, 25%crit, 128 hit, 8k hp, 11k mana bez buff. Oprema je iskljuchivo PvE kupljena za 400 badge. Uvek prvi na listama po dps u svim raidovima (verovatno dobra kombinacija fire i arcane talenata sa solidnim spell hit). Full alchemy/tailor

2. Priest, disc, 1600 heal, 400 resi, 4/5 venge, full vindicator, 12k hp, 10k mana. Takodje ima PvE opremu sa 2k heal i 420/238 mana reg, Exalted sa svim TBC+aldor. Full Enchant/tailor

3. Hunter, marksman, 1900 ap, 33% crit, 380 resi, 2/5 venge, 3/5 merci, 11k hp. Trenutno u najboljem PvP guildu na serveru. Full engineer/mining

4. Druid, feral, tank spec, u bear formi: 14.5k hp, 27k armor, 420 def, dodge 40%> Ima neshto healopreme iz heroic i kare. Full alchemy/herbalism

5. Warr, arms atm (craftovan mace), ima tank gear sa 524def, Full blacksmith/mining

6. Rogue, tek dingovao, ima 2 gladiator sword ostalo plavo i po neki epic, 375skining/355letherworking

Pored navedenog tu su twinkovi: hunt 19lvl, warlock 19lvl, pala 39

Acc je moj i imam sve potrebne podatke.

Cena je fixna 300jews.

Za ostale informacije i linkove pitajte me na popmil5000@yahoo.co.uk ili 063/7201419

Link to comment
Share on other sites

WTS Human Female Warrior 70lvl

Full Vengeful 5/5 + vengeful oruzje i thrown vengeful i ceo vindictator.

Takodje ima i novi tinkret sto je dosao sa novim patchom 2.4.

Sve stvari su full ench. i soketovane. Ima 12.400 zivota

Ima 5000 arena poena i 75.000 honora sa svim markovima po 100.

Critical u battle stance je 34.34%.

Ima 11 maunta, epic flying, netherwing drake... takodje ima kornjacu

koja se dobija preko wow game card. Kod sebe ima 5.000golda.

Dosta tanking geara epic. Ima badge of justice 112kom.

Banka je puna razno raznih epic stvari kao i na primer tinkret " Orb Of Deception"

i materijala za nekoliko hiljada golda i ima sve materijale za potrebne ench.

kada izadje Season 4.

Od profesija ima ench. 375/375, leatherwor. 375/375, cooking 375/375

first aid 375/375 i fishing 203/375.

Reputacija je odlicna,sa 14 faction je exalted 2 reverd kojima treba nekoliko hiljada

do exalted, takodje je exalted i sa shattered of sun.

Nalazi se na PVP Dragonmaw i transfer je slobodan, uplacen je od 28.jula.08'god.

Sto se tice daljih informacija mozete da vidite na wow-armory nickname MOIRA.

Takodje ima i trol shaman 60lvl sa solidnom opremom koji se nalazi na

PVP Dentarg.

Cena je 250eura.

Takodje prodajem i Warrior Human Female 63lvl. Stormreaver PVP

Sa solidnim Gearom, nick name STRONGHOLD

Cena je 4000din.

Ako ste zainteresovani mozete se javiti na 063/8-357-977 ili MSN: lemaics@live.com

Pozz

Link to comment
Share on other sites

Prodajem WoW Account !!!

Prodajem World of Warcraft + The Burning Crusade Account.

Ja sam Prvi i jedini vlasnika Accounta.

Na njemu se nalazi 70 lvl Troll Shaman i 40 lvl Undead priest.

Shaman je na Xaviusu transfer i promena imena je moguca.

Gear je polu epic polu plav.

Profesije su mu Skining i Leather Working

Ima obicnog epic mounta od 100% ima takodje obicnog leteceg mounta od 60%.

Imam Original diskove sa kljucevima znam secred question i Answer.

Cena Accounta je 4 000 Dinara.

Mozete se javiti na e-mail :

nikolailic89@gmail.com ili PM.

Account iskljucivo prodajem znaci nemojte mi se javljati za menjanje.

Edited by kanimani
Link to comment
Share on other sites

WTS / WTT ( bilo koja klasa / rasa samo da je na PvP Realmu i da ima slican Gear ) !

Night Elf Female Druid , Executus PvP lvl 70 , Druid ima PvE Resto Gear sa 1700 Bonus Healing Karazhan/Badge/SSC znaci full epic !

kao Feral je epic/blue i ima gladiator set i gladiator mace i za feral i za resto sa enchantovima ( karazhan Loot )

Kao Balance je takodje Epic/Blue isto Karazhan/Badges Loot i ima oko 700 Bonus Damage!

Ima Tailoring na 375 i ima ceo Mooncloth Set ceo Enchantovan!

U Guildu je koji Raiduje SSC/TK i vecina nasih Ljudi !! Ima oko 700 arena poena i 5k Honora..

Aktivan acc do 15 jula !!

Cena : Povoljno

ako vas interesuje jos nesto sto sam zaboravio da napisem pisite na PM

Link to comment
Share on other sites

Prodajem gold u neogranicenim kolicinama na Stormreaver serveru. (alijansa, a moze i horda)

1000 golda za samo 800 dinara (10 evra) ili

2000 golda za game card code

Takodje levelujem likove 1-70 za 80-100 evra

kontakt na:

064/540-16-69 ili

wow-serbia@hotmail.com ili

pm ovde

Link to comment
Share on other sites

WTS

1.Human male Priest lvl 70-server Vashj pvp,transfer rdy

Priest je full epic,uglavnom epici iz kara ima 2 dela t4,sve max enchante i gemove,1800 bonus healinga,510 mana reg

epic mount,normal fly,u guildi koja radi SSC,TK,HYJAl,BT,alchemy 375 i enchanting 375.

exalted sa skoro svim vaznijim fakcijama.

2.Human female warlock lvl 70-server Vashj pvp,transfer rdy

warlock je takodje full epic od pve opreme ima shadoweave set i spellstrike set,wrist iz ZA,900 spell dmg,1100 shadow dmg,150 spell hita,svi max enchanti i gemovi.

pvp:4x gladiathor,gladiathor spellblade(sa +40 spell dmg),gladiathor wand,neck,back i finger od honora.

takodje je exalted uglavnom sa svim vaznijim fakcijama i u istom guildu sa priestom.

Tailoring 375,Herbalisam 375,first aid 375.

Epic mount,normal fly.

3.Night elf female hunter lvl 45 -server Agramar normal;normal mount,skinning 225.

Uz acc naravno ide:SQ,CD key,E mail.

Uplaceno do 12.avgusta

CENA:dogovoricemo se

Kontakt:PM

Msn:milancar2@hotmail.com

063/73-89-039

Edited by grgec
Link to comment
Share on other sites

prestao sam da igram wow ima mesec dana ... ocu da uzmem neke pare od acc'a ...

OVAKO: Troll hunter Bobbyserbia dunemaul (70lvl ofc)

Gear:PVP orijentisan pogledajte na armory'u pls ne mogu da se setim sta da dodam sto nije na armory'u ... neke epike u banci za pve , t4head :P

Epix fly mount

herb i alch 375= gold mashina

nekih 300golda na acc'u tako neshto ...

DOBIJATE SVE POTREBNO UZ ACC... PONUDE NA PM i PLS BEZ RETARDIRANIH PONUDA

Edit: [:D] evo iscimao sam se za link [xx(]http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...p;n=Bobbyserbia

HITNO HITNO HITNO PALA JE CENA ZBOG TOGA STO POCHINJE S4 ... opet kazem HITNO

Bnet - bObbY011

WoW- bObbYserbia @ Dunemaul TROLL HUNTARD FOR EVER

Cs - bObbY

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...