Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

E ovako... Zelim da kupim Shamana u Hordi

Gear mi je apsolutno nebitan samo da je lik 60+

Bitno mi je da je na PVP serveru i bilo bi mnogo do jaja da je to Sylvanas (ali cenim da su sanse za to vrlo male)

Preferiram da bude Troll ali moze da prodje i ostalo

Znaci s obzirom da mi je gear nebitan ocekujem neku malu cenu...

Takodje menjao bih svog Maga lvl 70 u alijansi koji je full epic i relativno dobar gear i vredi nekih 100 jevreja pod uslovom da i Shaman zadovoljava slican gear...

Ponude, dalje infornacije, pitanja, odgovori, i tako dalje na:

Mail: deki_rayne@yahoo.com

Mob: 064/570-45-82 (Preferiram Mob)

PRODAJEM ili MENJAM maga LVL 70 Human Female server:Xavius (PVP) moze da se transferuje, Prvi sam user, iam sve informacije nikad banovan, hackovan itd...

PVE Gear FULL EPIC ima oko 930 SpellDmg i oko 112 SpellHit (Bez problema sam radio Karazhan, Tempest keep, Serpentshrine Caverns, Maghtheridona i Gruula)

Od PVP Geara FULL EPIC Ima 3 glavna gladiatora i ima dovoljno poena da se uzme Season 3 kapa ili sta vec... Ima gladiator staff...

Ostalo ima 4 epic mounta, Exalted sa darnassusom :) ima i nesto golda oko 300g

Na Acc ima i Dranei Shaman sa Dve (Crusader enchantovane) Flury sekire epic ali je samo 44lvl

Ne trazim mnoogo... Tipa 100 evrica i to je to...

MENJAM GA I ZA SHAMANA U HORDI uz doplatu ili glava za glavu!!! Preferiram Trolla ali moze i ostalo...

Dalje informacije na mail deki_rayne@yahoo.com ili na MOB. 064/570-45-82

Link to comment
Share on other sites

Hejho.

WTS lv70 Night Elf Druid, evo nekih informacija o samom Druidu i Accountu.

Account:

- ja sam prvi i jedini vlasnik accounta.

- sve informacije posedujem, tipa secret q&a, mail, etc.

- account nikada nije bio banovan zbog hakovanja ili platjanja sa kradenom kreditnom.

- account trenutno nije uplatjen.

- transfer nije iskorishtjen.

- promena nicka nije iskorishtjena.

Druid:

- PvE Resto: 3 dela t6 resto, ostali itemi BT/MH epics.

- PvE Feral: Kz/SSC/TK tank oprema, SSC/TK/BT/BH dps oprema.

- PvP Resto: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...amp;n=Rainheart

- PvP Feral: 4/5 S3, S2 weapon.

- oko 2k arena poena.

- max Enchanting/Alchemy/Cooking/Fishing/First Aid profesije.

- oko 2k golda.

- epic flying mount (netherdrake, druid's epic, gryphon)

Misc:

- TBC Collectors Edition.

- Spectral Tiger mount (super rare TCG WoW karta koja se zameni za in-game mounta).

- mali milion in-game vanity petova, neki su veooooma retki kao na primer (Mojo, Magical Crawdad, Collectors pets, etc..).

- lv60 Undead Male Priest, lv60 epic oprema (pre-TBC) za oba speca.

- lv19 Dwarf Hunter twink, ulozeno oko 1600g za opremu/enchantove.

Mislim da je to, to.

Oko cene, nemam blage.. kapiram da samo Spectral Tiger vredi oko 300e + Druid + Collector's Edition.. I am takin' bids, pa vi shaljite ponude na PM (private messages).

Pozd.

Tjira.

Link to comment
Share on other sites

Prodajem Undead Shadow Priesta realm EU PVP Frostwhisper

SPriest armory

full s3 + 5k arena poena, 30k honora i novi PvP trinket, 40eots 80av 80wsg 60ab

PvE gear (char je u dobroj PvE guildi MH i BT) 1200+ shadow damage 140hit

dosta gemova spremljenih za s4 (12sd...), materijala za enchante,

epic flying mount i 500 golda

slobodan transfer, slobodna promena imena, nikada banovan, nikada hackovan acc, prvi vlasnik!!!

Samo ozbiljne ponude, ne smarajte me sa "samo da probam prvo char itd" i kontaktirajte samo ako imate kintu... Cena po dogovoru, mada uzmite u obzir da je priest gearovan do bola i za PvE i za PvP tako da ocekujem odgovarajucu cenu...

'fala

KONTAKT: PM ovde, MSN & Email: expiatio@gmail.com, +381644702196 (trenutno sam na odmoru van zemelje i nedostupan)...

/bump

If they move kill'em

Link to comment
Share on other sites

WTS / WTT

Prodajem 2 WoW Akaunta ( na oba su transferi moguci i promena imena moguca )

Na 1 Acc se nalazi Night Elf Male Rogue ( Tittle : Seragent ) a ime je Kenchan na Earthen Ring RP Realm(acc je aktivan do Polovine JUla )

Lik ima 1000g i Fly Mount-a + Neke STvarcice u Banku :) ima par epica i 600 arena pts u steku + nesto hiljada Honora!

Na 2 Acc se nalazi Retribution Paladin skoro full epic sa Gearom iz Karazhana,Honora i nesto Od BSa napravljeno!!

lik takodje ima 1000g + dosta stavri i geara u banci!!Acc nije aktivan!!

vise informacija na PM ili na MSN : bole-kezman@hotmail.com !

Link to comment
Share on other sites

prestao sam da igram wow ima mesec dana ... ocu da uzmem neke pare od acc'a ...

OVAKO: Troll hunter Bobbyserbia dunemaul (70lvl ofc)

Gear:PVP orijentisan pogledajte na armory'u pls ne mogu da se setim sta da dodam sto nije na armory'u ... neke epike u banci za pve , t4head :P

Epix fly mount

herb i alch 375= gold mashina

nekih 300golda na acc'u tako neshto ...

DOBIJATE SVE POTREBNO UZ ACC... PONUDE NA PM i PLS BEZ RETARDIRANIH PONUDA

Edit: [:D] evo iscimao sam se za link [xx(]http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...p;n=Bobbyserbia

Bnet - bObbY011

WoW- bObbYserbia @ Dunemaul TROLL HUNTARD FOR EVER

Cs - bObbY

Link to comment
Share on other sites

PRODAJEM

Lvl 70 Tauren druida na pvp serveru,naravno transfer i name change ready nikad warnovan banovan

Ja sam prvi i jedini vlasnik tako da uz nalog dobijate sve podatke secret question etc etc

Nalog nije doplacen i ne koristim ga vecj duze vreme tako da je oprema relativno ispod proseka

Od gear-a imam pve i pvp resto gear (pve:t4(4/5)/gruul/Za PVP-s1/s3(5/5) i vindikator-ukupno oko 350 res) i naravno feral gear na kz nivou

Swift Flight form par hiljada golda u matsima i keshu kao i solidne reputacije sa tbc frakcijama

Pored njega imam i hordu altova svih nivoa na raznim serverima od kojih su bitniji lvl 60 dwarf hunter sa full pre tbc epic gearom kao i lvl 60+ hunter na serveru kao i druid sa lol boe gearom za 70. (don santos puska i jos neke gluposti)

http://armory.wow-europe.com/character-she...mp;n=Kravamocna

Druid link za feral gear koji koristim u pvp-u pored njega imam i tanking opremu kao i cat dps ostalo je gore navedeno

linkovi za huntere:

http://armory.wow-europe.com/character-she...&n=Theodrin

http://armory.wow-europe.com/character-she...mp;n=Kravavocna

pored njih imam hordu altova ali su oni jedini "vredni" pominjanja

CENA: po dogovoru

Zainteresovani mogu da me kontatkiraju na: MSN Dusans87@hotmail.com ili mob: 064/412-9785

Eventualno bih menjao za dobro gearovanog pvp warriora ili huntera uz neku minimalnu doplatu u vidu para za transfer lika i gamecard-naravno samo horde side pvp server

/Bump

Link to comment
Share on other sites

Prodajem account:

Alijansa/Agamaggan

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...amp;n=Brilhasti . Nelf rogue Full s1 +PvP epic itemi. Pored ovoga ima jos i flying mount,epic ground, iteme u banci, ima i 2 epic daggera iz honorshopa,arena pointse itd.

Na istom accountu je http://armory.wow-europe.com/character-she...&n=Tenebros .

Spremni su za transfer

Samo ozbiljni nek se jave.

063 8084785 Nesha( BGD)

POSTO VISE NE IGRAM DACU CEO ACCOUNT ZA 80E.

Link to comment
Share on other sites

WTS Account 2x 70lvl 1x 60lvl - Aerie Peak (ukoliko linkovi ne budu radili)

Shaman: (trenutno je u enhancement gearu,u torbama ima full resotration sa 1950 healing unbuffed,a u banci full elemental)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...k&n=Shaylee

Paladin: (protection,u banci itemi za heal i dps,dosta dosta dobra reputacija)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ak&n=Jeryan

Mage: (lvl60 ,leveling proces,sa epic daggerom)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ak&n=Dagoth

Hunter: (lvl 42..)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...k&n=Bowjobz

* Account nikad banovan i slichno.

* Imam i dajem sve podatke (SQA,Mail,CDKey) Prvi sam vlasnik

* Moguc transfer svih likova kao i promena imena.

Vishe informacija na PM ili 063 850 29 01

Dajem sve potrebne podatke koje zatrazite. I sta vam vec padne na pamet u vezi accounta.

Cena po dogovoru.. inache je vrlo povoljna u mojoj ponudi.

MMORPG - Many Men Online RolePlaying Girls

forumskill5yk7xyap9.gif

Link to comment
Share on other sites

Ćao ljudi,

WTS/WTT

OVAKO DAO BIH 3 ACCA ZNACI 5 70ke ZA 1 ILI 2 t6 GEARED!!!

Na prvom accountu se nalaze sledeći igrači:

Narkos level 70 human mage,dosta dobra pve oprema,sa slabom pvp opremom.3/5 t5 u pve opremi i 920 spelldmg full epik, spreman da radi BT/Sunwell!Profesije su 375 herbalisam i 362 tailoring!60% fly mount,i 2 100% ground mounta! http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ne&n=Narkos transfer nemože još 1 mesec,ali promena imena može odma!Trenutno se nalazi u MH/BT guild Czarna Kompania ,imam 400 dkp (znaci u jednom ranu 2 t6 posto gild ima 4 u BT i 5 u MH bossa)raid member je rank i uz dogovor može i da ostane tamo!Cena nije fixna po dogovoru!Pvp server

Na drugom accountu se nalaze sledeći igrači:

Rogonja,resto druid sa veoma dobrom pve opremom i nešto slabijom pvp opremom!Što se tiče pve to je 4/5 t4 i ostalo full epik,pvp je malo slabija kao što sam rekao,oko 250 resilenca!Druid takođe ima dosta dobar feral gear!i 60% fly form,i 1 100% ground mount 375 skining i 375 mining!

transfer nije moguc! promena imena su moguća!Cena takođe po dogovoru!Pvp server MAGHTERIDON

Zmaga,troll hunter sa dobrim pve girom i malo slabijim pvp girom!U pve ima oko 2k ap unbuffed 2/5 t4,u pvp opremi oko 200 resi,ima 280% fly mount i 375 alchemy i herbalisam!http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Spinebreaker&n=Zmaga Može da se transferuje i promeni ime!Cena nije fixna!Pvp server

Reksar,orc warrior protection pvp gear i lošim pvp girom!U pve ima 506 defa i 14k hp,random plavi i epik itemi!Ima dobru dps opremu!Ima bs i mining 375 u bs ima neverovatno dobre recepte!280% fly mount,i 2 100% ground mounta! !Može da sepromeni ime transfer nemoze sada je na Maghteridonu!!Cena nije fixna!Pvp server

3 acc lock ud,oko 300 resi nesto malo pvp opreme na Spinbrejkeru Name change up PCT up

Voleo bih da prodam/menjam što pre tako da kontaktirajte me na:

Mobilni:063393226

msn:rashko_WoW@hotmail.com

email:odje_mobilni@yahoo.com

Svi igrači su na pvp serveru,i za onog ko hoće da kupi više accounta od jednom popust bi bio velik!

UKRATKO ZA ONE KOJE MRZE DA ČITAJU:3 accounta,1 acc 70 mage,2 acc 70 druid,hunter,warrior 3 acc warlock

HVALA!

bUMP

Povecao sam spellhit i spelldmg na magu,takodje sam u gildi koja je 6 na serveru,4 su SWP gilde!

Smara me nesto link za druida i warra,al gear je ok,pm ili msn pa cu da vam bacim link!

Link to comment
Share on other sites

WTS Shaman 12 t6 . pre SW 5/5 elem , 5.5 resto i 2/5 enha .... gomila random enha imba itema itd .....

epic mount 1.5k golda profesije full ... itd itd ... contact PM . Ima i neke PVP iteme , nije full fullova za sve specove ali mislim da za 2 jeste . Moj acc ja vlasnik . trade samo uzivo :) tako da nema scamma

TNX

(moze i zamena za hordu shamana ali samo ako ima imba gear)

Edited by krca
Link to comment
Share on other sites

WTS UD MAGE LVL 70 Joyride

Od opreme ima FULL t6 8/8 kao i sve ostale najbolje pve iteme u igri, armory link:

http://armory.wow-europe.com/character-she...s&n=Joyride

lik moze da se transferuje i tako to nije nikakav problem.. pvp oprema je gladijator + merciless, tako da stavljam akcenat na pve gear, sve ostalo u vezi lika mislim da moze da se vidi na armoriju, takodje ima oko 3k golda na liku i gomilu consumablesa i matsova.

cena je 600 eura!!!!!! ako nekome treba vise informacija mozete da me okrenete na telefon 064-188-2998 ili pm

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

E, ljudi, zeleo bih se migrirati na neki server. Igram hordu, tako da me interesuje neki server gde je horda zaista jaka, kako pve-a, tako i pvp-a. Igram pvp pre TBC-a, moja BG grupa je nekad ownovala, a sada gubi 23/7. Pa me interesuje da li mi neko moze pomoci, tjst. preporuciti server koji je dobar sto se tice toga, i organizovan sto se tice igre. Thx

Link to comment
Share on other sites

E ovako..

Prodajem lvl70 ud lock Evilgenius Boulderfist pvp

mining375/enchanting340(mrzelo me da nakucavam)

4k golda,epic flying mount,nesto karaz gear-a

75k honora i po 100 od svih bg znacki,tako da moze

da se uzme full glad i jos da ostane poena.. inace ima

full vindicator iteme.imam i 53 badge of justice

Takodje na acc imam orc shaman-a lvl60 Siledzija Boulderfist pvp

mining310/Jewelcrafting350

Acc je uplacen do kraja jula

Prvi i jedini vlasnik acc.. uz njega dajem battlechest sa oba dvd-a(sto se podrazumeva) i 2 knjige

Cena: bid 100e buyout 130e .... ako je neko zainteresovan neka mi javi mailom ili adduje na msn

quick_bc_eastside@hotmail.com

Edited by lemmy022
Link to comment
Share on other sites

Prodajem PvE geard maga na Magtheridon-u(PvP)

PvE gear(self buffed + talenti):

1102 spell dmg-a

15.52% hit

35% crit

http://armory.wow-europe.com/character-she...n&n=Kukuruz

u banci jos puno epixa i shardova

Profesije: Tailoring(375) i Enchanting(375)

PvP realno nisam mnogo igrao, tako da imam gladiatore + ostale honor iteme

Epix flying mount: Netherdrake, Nether Ray

Epix ground mount:ud konj, kodo, raptor, koza sa beerfesta :P

Titula: Hand of A'dal

Exalted sa svim bitnijim frakcijama

Na magu ima 7000 GOLDA

Nikada hackovan, nikome nije na ignoru(kolko ja znam :), nikad banovan

Nema CD-a za transfer/promenu imena

Prvi i jedini vlasnik, uz acc dobijate SQ/seriale/CD-ove

Na accu postoje 58 shaman, 30+ rogue i 2 alta koji imaju oko 2k netherweave-a kod sebe :)

Sva pitanja i ponude na PM

Link to comment
Share on other sites

WTS 70 Human Warrior; Sylvanas EU

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...as&n=Vojnic na liku je sada tank oprema acc je istekao pa ne mogu da promenim

2 dela gladiator,1 merciless, merciless 2h i nekoliko epic pvp rewards, 358 axesmith ima tier 1 2h sekiru...obican mount, koliko para ima nisam siguran.

Cena 65evra, moze da se pregovara

stefanv@beotel.yu msn

bump jos jednom imam ponudu 50e

Link to comment
Share on other sites

Prodajem: 70 lvl warriora ( Ally) -nikada banovan, prvi vlasnik / 70 lvl UD Mage na Auchindonu Nick - medeni

Server:Xavius

Nick:Nartaniel

Profesije:alh/herb( svi flaskovi i elixiri )

Reputacija:exalted sa svima, osim novih od 2.4 pecha

oprema:videti armory / pvp ima od heroica i od bedjeva...

attun: ima sve , svi kljucevi za heroic inst

transfer: moze

Dobijate :cd key, sq, kutiju, diskove

lik ima dobru reputaciju

Na accu su jos i mage 70 lvl na Auchindonu ( tek izlvlovan)

oko 1 k golda na njemu

Za vise informacija:

dusantitov@gmail.com msn

Nartanijel skype

mob- 064 350 50 13 ( Dushan ) ili sms

Cena : nishta preterano

Link to comment
Share on other sites

Powerlvling,Grindanje Golda,Farmanje honora itd itd itd...

Farmujem gold na vashem acc samo ako nije neka holy ili resto klasa 70 lvl ofc 100din=100g

nije bitno koji je server

farmujem honor 1200din=20k honora

e ovde je bitno samo koliko je server populated i koja frakcija

za powerlvlovanje i budzenje profesija treba da se dogovorimo ali ni to nije skupo ono treba mi kesh :D

kontakt: e-mail: zelish_me@yahoo.com

MSN: zelish_me@yahoo.com :D

nadam se dacemo poslovati

ovaj posao radim od januara i do sad se niko nije zalio :D

preko 20 zadovoljnih mushteija :P

PS. Sada nemam posao tako shaljite ponude

Link to comment
Share on other sites

WTS 2 ACC

1.ACC

1.Human male Priest lvl 70-server Vashj pvp,transfer rdy

Priest je full epic,uglavnom epici iz kara ima 2 dela t4,sve max enchante i gemove,1800 bonus healinga,510 mana reg

epic mount,normal fly,u guildi koja radi SSC,TK,HYJAl,BT,alchemy 375 i enchanting 375.

exalted sa skoro svim vaznijim fakcijama.

2.Human female warlock lvl 70-server Vashj pvp,transfer rdy

warlock je takodje full epic od pve opreme ima shadoweave set i spellstrike set,wrist iz ZA,900 spell dmg,1100 shadow dmg,150 spell hita,svi max enchanti i gemovi.

pvp:4x gladiathor,gladiathor spellblade(sa +40 spell dmg),gladiathor wand,neck,back i finger od honora.

takodje je exalted uglavnom sa svim vaznijim fakcijama i u istom guildu sa priestom.

Tailoring 375,Herbalisam 375,first aid 375.

Epic mount,normal fly.

3.Night elf female hunter lvl 45 -server Agramar normal;normal mount,skinning 225.

Uz acc naravno ide:SQ,CD key,E mail.

Uplaceno do 7. juna

CENA: 150 e (moze i po dogovoru)

2.ACC(moze i trade)

NE female druid 70 server Executus pvp,transfer rdy

druid ima full epic pve healing gear sa 1800+ healing i 500 mana regen i ima par epica za tanking gear

tailoring max ,normal fly

cena:80 e

uplaceno do 7 jula

isto i na ovom acc ide sve:SQ,CD key,E mail.

kontakt na pm ili milancar2@hotmail.com

Edited by grgec
Link to comment
Share on other sites

Prodajem WoW Account Povoljno .

Na Accountu imam 3 lika lvl 70 a to su :

Undead Warlock 70 LvL (Main)Full PVE Gear guilda radila pre patch- 2.4 Black Temple i 3/5 s3 zajedno sa oruzijem + oko 50k honor poena u steku - PVP gear 430 rez - inace malo sam igrao PVP vise sam PVE orjentiran

Drugi je Orc Hunter 70 LvL Full s1 oprema sa svim Vendicatorima - Ima alch Transmute master + Enchating - izlvl iz ljubavi ali ako se neko opredeli da zeli da ga igra ima solidan pocetak

Treci lik je Undead Mage 70 lvl (Main pre-TBC-a) i dalje je u gear za lvl 60 :D MC.BWl ima 375 mining/herb cist grinder

Na Accountu imam jos 3 lika - sve banke :D

Na warlocku magu i hunteru sobzirom da su na istom serveru imam preko 15000 golda u goldima i minimum jos 15000 golda u banci.

Znaci 2 banke - Herb i Enchanting su puna matsova

Takodje na Locku imam jako mnogo gear-u za sve varijante igranja - full aflli gear cap 200 hit - ili momentalno destro koji igram - ima jako mnogo potova,flaskova za raidovanje - Takodje ima epic flying - i bukvalno sve exalted reputacije

Imam 2 banke - jedna je puna biljaka druga je puna enchanting materijala i treca banka je bukvalno prazan prostor okadle prodajem sve i svasta

Zainteresovani neka mi salju mailove na imgserbia@gmail.com

Sve ponude molicu na mail a odatle cu vam se javiti ili da se cujemo telefonom

Imena mojih char su

Xinata - lock

Thehuntard - Hunter

Zonez - mag - Tako da mozete da ih pogledate na armory-ju

Takodje Prodajem gold na Xaviosu - 1000g = 500 dinara

Cena Acc nije fiksa i zelim da ga prodam jer sam prestao da igram

Takodje ozbiljnim kupcima mogu poslati screenshotove lock i svih banki

Acc mi nije nikad hakovan ni banovan i prvi sam vlasnik.

Link to comment
Share on other sites

WTS Warrior Human Male 70lvl, Dragonmaw PVP

Od Pvp opreme ima 4/5 veng sa throw veng i novim tinkretom. Sholder i sword merc.

Ima 3500 arena poena. Sto se tice Pve opreme nesto malo slabije.

Ima epic flying maunta i netherwing drake. Od profesija ima

mining 375/375 i encha. 280/375.

Nickname je ANIHILATION radi detaljnijeg vidjenja warra na wow-armory

Cena je 120eura mada moze i da se malo spusti

Takodje prodajem i Warrior Human Female 63lvl. Stormreaver PVP

Sa solidnim Gearom, nick name STRONGHOLD

Cena je 4000din

Za dodatne informacije na tel: 063/8-357-977 ili MSN lemaics@live.com

WTS Human Female Warrior 70lvl

Full Vengeful 5/5 + vengeful oruzje i thrown vengeful i ceo vindictator.

Takodje ima i novi tinkret sto je dosao sa novim patchom 2.4.

Sve stvari su full ench. i soketovane. Ima 12.400 zivota

Ima 5000 arena poena i 75.000 honora sa svim markovima po 100.

Critical u battle stance je 34.34%.

Ima 11 maunta, epic flying, netherwing drake... takodje ima kornjacu

koja se dobija preko wow game card. Kod sebe ima 5.000golda.

Dosta tanking geara epic. Ima badge of justice 112kom.

Banka je puna razno raznih epic stvari kao i na primer tinkret " Orb Of Deception"

i materijala za nekoliko hiljada golda i ima sve materijale za potrebne ench.

kada izadje Season 4.

Od profesija ima ench. 375/375, leatherwor. 375/375, cooking 375/375

first aid 375/375 i fishing 203/375.

Reputacija je odlicna,sa 14 faction je exalted 2 reverd kojima treba nekoliko hiljada

do exalted, takodje je exalted i sa shattered of sun.

Nalazi se na PVP Dragonmaw i transfer je slobodan, uplacen je od 28.jula.08'god.

Sto se tice daljih informacija mozete da vidite na wow-armory nickname MOIRA.

Cena je 280eura mada nije fixna.

Ako ste zainteresovani mozete se javiti na 063/8-357-977 ili MSN: lemaics@live.com

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...