Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

WTS

Na accountu se nalaze:

Undead Rogue 70lvl server sylvanas.

Od PVP opreme ima 2xs3 i 3xs1. Full enchantovan i socketovan. Ceo vindicator, negde oko 400 resil. Ima 2350 arena poena i 38k honor poena u shteku za s4.

PVE oprema je slaba. 1700 AP, 110 hit ratinga, 32% crit.

Profesije su engineering i mining(max skill).

Ima epic flying mounta(avioncic iz engineeringa), kao i head i trinket(za arenu imba). U nagrandu se uzima oko 300golda/1h sa extractovanjem oblaka i cukanjem ruda.

Na rougu imam 6500 golda i oko 40 badgeva.

Sledeci lik vredan pomena je

Troll Hunter 19 lvl(twink)

Ima 1713 hp, 688 mana, dodge ratinga 30% sa aspektom, 20.3% crit chance sa ranged. Na njemu je najbolja oprema i enchanti koji postoje.

Tu je i par bank chartera.

Ja sam vlasnik accounta, imam SQ i cd-key. Nalog je uplacen do 9 juna.

Cena 100e bid/150 buyout.

Zivim u Sapcu. Prednost imaju BG i NS. Kontakt 0644872127 Mladen.

Za vise informacija evo MSN simbicus@hotmail.com

NE MENJAM, SAMO PRODAJEM, jer prestajem da igram.

I jos nesto. Ne zelim da menjam za nesto drugo. Treba mi samo KESH! Da me neko ne smara dzaba vise za menjanje i trampu koje kakvu. Account cenim 150e sa 7k golda ili 120e

bez golda.

Link to comment
Share on other sites

Znaci kupio bi rouga do jaja gearovanog...dao bi 100-150 eura + mog shadow prista ako je roug stvarno do jaja gearovan.

Priest ima 3/5 s1, 1/5 s2 i 1/5 s3. Full enchantovan. Imam sve heroic kljuceve. Attuned za karu. Ima 20 k honora,ima mesavinu venedition/veteran itema. Ima sve ground epic mountove i normal fly mounta. 860 golda.

Acc je aktivan jos mesec i nedelju dana. Ponude na PM molim

Edited by Xerax
Link to comment
Share on other sites

Prodajem Imba roga pve gear 2 tir 6 sve ostalo MH bt gear vengefull swordovi sholderi i glava 5 k arena poena u steku 1 k golda itd itd roug je stvarno imab a cena prava sitnica 250 evra zovite me na 060 3422 416 boris Hitno ... armory i ime ne stavljam zbiog sigurnosnih razloga imam sve acc cd key secret q itd tako da mislim da je stvarno jeftino i cena nije fixna mozemo jos da se dogovorimo trade nije moguc.Takodje imam i acc sa 3 70 warlock rogue i war namunjeni pve pvp do zla boga za 300 evra nije fixno ni8kakav trade ne dolazi u obzir samo moze kupovina i sve daljne informacije mozete da dobijete ako me pozovete

Link to comment
Share on other sites

Malo neuobicajeno za ovaj forum,al trazim nekog da mi plati transfer dva igraca(posto ja nemam karticu) dao bih 50 evra irl!Znaci to je 12 evra zarada i plus dobijate pare u keshu!

Kontakt:

063393226

mail:odje_mobilni@yahoo.com

msn:rashko_WoW@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

WTS/WTT

1.acc

NE male rogue lvl 70 server Earthern ring normal,transfer rdy

rogue nema neki gear full plav je i ima 4 epica(gladithor hands,back od honora,gladithor thrown i kara hands)ima 11k honora u steku i 1000 gold

normal fly,epic ground,skinning 360 i tailoring 370,first aid i cooking max

Acc uplacen do 15 jula

2.acc

Dwarf male paladin lvl 70 na pvp serveru i hunter dwarf lvl 60

pala je retri ima 2 dela gladithora,kara epice,epic weapon napravljen sa blacksmithom,enginnering max i blacksmithing 225,normal fly,1700ap i 28%crita i 1000 golda

hunter lvl 60 skinning 300

kontakt na pm ili msn milancar2@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

>> EXTRA JEFTINO <<

Prodajem ili Menjam Holy Paladina za Rogue/Hunter/Warrior slicno Gearovani ..

Na Acc se nalaze Holy Pala ( 70 ) - http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...mp;n=chegsladin + PvE Holy Gear

Hunter ( 65 ) - http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...amp;n=tihilovac + 2lvla su sa rested expirience!

i jos 2 lika 42 lvl ( Hunter + Mage ) i par twinkova 29 i 19 lvl ..

Vise Informacija Mozete Dobiti na MSN/Mail : bole-kezman@hotmail.com , tel : +38269513170 ( Crna Gora )

Link to comment
Share on other sites

WTS Account 2x 70lvl 1x 60lvl - Aerie Peak (ukoliko linkovi ne budu radili)

Shaman: (trenutno je u enhancement gearu,u torbama ima full resotration sa 1950 healing unbuffed,a u banci full elemental)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...k&n=Shaylee

Paladin: (protection,u banci itemi za heal i dps,dosta dosta dobra reputacija)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ak&n=Jeryan

Mage: (lvl60 ,leveling proces,sa epic daggerom)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ak&n=Dagoth

Hunter: (lvl 42..)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...k&n=Bowjobz

* Account nikad banovan i slichno.

* Imam i dajem sve podatke (SQA,Mail,CDKey) Prvi sam vlasnik

* Moguc transfer svih likova kao i promena imena.

Vishe informacija na PM ili 063 850 29 01

Dajem sve potrebne podatke koje zatrazite. I sta vam vec padne na pamet u vezi accounta.

Cena po dogovoru.. inache je vrlo povoljna u mojoj ponudi.

MMORPG - Many Men Online RolePlaying Girls

forumskill5yk7xyap9.gif

Link to comment
Share on other sites

Race:Human

Class:Paladin

Name:Lightholderr

Server:Burning Blade

Pve oprema: Healer t4 i zul aman(healing binus 1900,crit chance 25%,12k mane,full plate nista cloth lether i ti fazoni,i ofc full epic :P ),nesto healing opreme iz s3 i s2,dps oprema t4,zull aman....650g+dosta matsa koje mogu da se prodaju za dobre pare....palin epic mount...obican leteci mount

Takodje na istom accu se nalaze warrior tauren 65 i bloodelf mage 51

Info na broj: 064/2676968 - Dacha

Link to comment
Share on other sites

Prodajem gold na sylvani 1k 10e

i prodaje za drugara acount

na acountu se nalazi

zenski NE rogue na xaviusu full t5 t4 venq i vindikator ima 2 maca s3 obicnog i epic flying mounta

na xaviusu se isto nalazi human priest sa 3 dela venq full vindikator i ostalo gladiator

ima isto gnome mage 50 lvl i to je to

ponude na pm ili 0642626021

prodaja game carda , golda na bilo kom server vise informacija na pm

Link to comment
Share on other sites

WTS ili WTT ali samo za hordu

mushki nelf war 3/5s3 i venge 2h sword

pvp server pct moze name change isto

ima oko 380 resia 2000ap self buffed mogu da nabavim josh rukavice ako ocete za venge ima 1 mesec uplaceno za igro trejdovao bih samo za hordu i to sledece klase

mage

war( ovo najvishe tank ako je moguce)

druid

mozda rogue ili drugi klase

ako hocete armory ili sta god msn je wrryy628@hotmail.com isto je i email ili bacite pm ovde

BB

Edited by cevap
Link to comment
Share on other sites

WTS Orc shaman na Dunemaulu pvp server (transferable) uplaceno jos mesec ipo dana, ok character je full vengefull 5/5 sa stitom macom i totemom(restoration oprema),najbolje enchetovan gear i svi epik socketi! ali socketi i od JC koji mogu samo oni da prave sto su 18 stamina i 26 na healing,ima 3,5k pojena u steku i 22k honora,char ima LG titulu (lieutenant General)kao i Conqueror,char ima fly epika nether reya/obicnog hordaskog i exalted sa svim frakcijama skoro koje postoje u igri,char ima 375 Jewel Crafting i 375 alchemy ( elixir master ),takode pve ench gear kara/za i nesto malo elemental ,u banci imam full merciles za healing i full gladiator,char je takode u timu od 2,2k ratinga 2v2 i 2k 3v3 vi ste ldr u 2v2 tako da mozete da se igrate : )lik ima mnogo dobru reputaciju na serveru koga god da pitate igrace arene sa vama...nalazite se u guildi koja radi Sun well atm , cisti BT i MH(al mi je slab pve gear:)

Ne primam trade ponude molim vas, kontaktirajte me na kuza-sara@hotmail.com ili 0649925084(Nikola),Molim vas samo ozbiljne ponude...

Imam cd key email security q etc...

Link to comment
Share on other sites

Prodajem WoW Account - World of Warcraft + The Burning Crusade

Na Account-u imam dosta likova od kojih su Cetiri 70 lvl

- Orc Rogue 70 lvl Server EU Xavius

- Undead Mage 70 lvl Server EU Xavius PvP gear i nesto PvE gear-a u banci

- Blood Elf Paladin 70 lvl Server EU Xavius Ima PvP i PvE healing gear + PvP retri gear

- Night Elf Warrior 70 lvl Server EU Executus

Imam jos dosta likova na primer :

Human Warrior-a 64 lvl na Serveru EU The Venture CO

Blood Elf Priest 60 lvl na Serveru EU Xavius itd .....

Takodje imam i jos par likova izmedju 40 - 60 lvl ....

Sto se tice gear-a za ove 70 lvl gear je extra , ko ima sta od letecih mountova i od mountova od 100% mrzi me da pisem ;-) za svakog lika posebno .....

Account nikad nije bio hackovan ili banovan, imam secret question, cd-key i sve potrebne informacije o accountu takodje likovi nikada nisu bili transferovani.

Account bas hocu da prodam tako da nemojte mi nuditi zamene itd ...

Ali kazem sve sto vas interesuje pisite na mail nikolatau@gmail.com ili na mob.tel. : 0637251209

A moze i na MSN : nikolatau@hotmail.com

Cena je po dogovoru ali ga necu prodati ni bud zasto :)

Link to comment
Share on other sites

PRODAJEM ili MENJAM maga LVL 70 Human Female server:Xavius (PVP) moze da se transferuje, Prvi sam user, iam sve informacije nikad banovan, hackovan itd...

PVE Gear FULL EPIC ima oko 930 SpellDmg i oko 112 SpellHit (Bez problema sam radio Karazhan, Tempest keep, Serpentshrine Caverns, Maghtheridona i Gruula)

Od PVP Geara FULL EPIC Ima 3 glavna gladiatora i ima dovoljno poena da se uzme Season 3 kapa ili sta vec... Ima gladiator staff...

Ostalo ima 4 epic mounta, Exalted sa darnassusom :) ima i nesto golda oko 300g

Na Acc ima i Dranei Shaman sa Dve (Crusader enchantovane) Flury sekire epic ali je samo 44lvl

Ne trazim mnoogo... Tipa 100 evrica i to je to...

MENJAM GA I ZA SHAMANA U HORDI uz doplatu ili glava za glavu!!! Preferiram Trolla ali moze i ostalo...

Dalje informacije na mail deki_rayne@yahoo.com ili na MOB. 064/570-45-82

E ovako... Zelim da kupim Shamana u Hordi

Gear mi je apsolutno nebitan samo da je lik 60+

Bitno mi je da je na PVP serveru i bilo bi mnogo do jaja da je to Sylvanas (ali cenim da su sanse za to vrlo male)

Preferiram da bude Troll ali moze da prodje i ostalo

Znaci s obzirom da mi je gear nebitan ocekujem neku malu cenu...

Takodje menjao bih svog Maga lvl 70 u alijansi koji je full epic i relativno dobar gear i vredi nekih 120 jevreja pod uslovom da i Shaman zadovoljava slican gear...

Ponude, dalje infornacije, pitanja, odgovori, i tako dalje na:

Mail: deki_rayne@yahoo.com

Mob: 064/570-45-82 (Preferiram Mob)

E ovako... Zelim da kupim Shamana u Hordi

Gear mi je apsolutno nebitan samo da je lik 60+

Bitno mi je da je na PVP serveru i bilo bi mnogo do jaja da je to Sylvanas (ali cenim da su sanse za to vrlo male)

Preferiram da bude Troll ali moze da prodje i ostalo

Znaci s obzirom da mi je gear nebitan ocekujem neku malu cenu...

Takodje menjao bih svog Maga lvl 70 u alijansi koji je full epic i relativno dobar gear i vredi nekih 120 jevreja pod uslovom da i Shaman zadovoljava slican gear...

Ponude, dalje infornacije, pitanja, odgovori, i tako dalje na:

Mail: deki_rayne@yahoo.com

Mob: 064/570-45-82 (Preferiram Mob)

Link to comment
Share on other sites

WTS

lvl 70 druida, lvl 47 huntera, jos par low lvl-a.

Server dentarg, alijansa.

Oprema je feral (tanking), uglavnom iz serpentshrine cavern/tempest keep/badgevi/malo karazhan.

+ nesto slabija oprema za dps/resto specc. sve enchantovano.

Profesije su alchemy(elixir master)/leatherworking 375/375.

Svaki elixir/potion/flask/cauldron iz tbc-a! Sekundarne profesije su sve na 375!

Ima oko 700g kesha, vise letecih mounta od 280% (Grifon, Netherwing Drake, Nether Ray i swift flight form naravno). Vise "kopnenih" mounta od 100% | ukljucujuci i slona od Draenei-a :)

3 rare pet-a, trinket pomocu kojeg se pretvarate u undead-a :), trinket iz stratholma koji summonuje mali top, jos par zanimljivih i korisnih trinketa...

Sve bitne fakcije izuzev MH/BT fakcija su exalted ( samo za Honor Hold fali 2k do exalteda...)

armory

msn: vryzas_kv@yahoo.com

tel: 0642744931

mail: shaban_the_great@yahoo.com

cena 100e

ne bih da radim trade, posto sam prestao sa wow-om pre 3 meseca

BUMP god damn it

Link to comment
Share on other sites

WTS/WTT Drenei Mage 70 server silvermoon normal.

od pvp opreme ima 4/5 gladiator, trinnket, finger, neck, waist..

evo linka od pve http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...on&n=Hartes

ukratko 1000+spell dmg, 150 spll hit 22% u guildi koja radi BT i MH povremeno ssc i tk

2 profesije max alchemy i herbalisam(elixir) 375

ima epic fly obicnog i netherdraka i onog nether raya, 500 golda ima neki kuraca u banci....

na accu je jos i 66 prot paly ima epic mouta i tako to i 10k hp a 66 lvl :P

vise info na pm ili 063/722-5-062

Cena oko 100 E imam sav info

ako ima neko nesto sa slicnim gearom nek punudi ali da nije samo warlock sve ostalo moze :P

JAVI te se!!!

Edited by Andjelo92
Link to comment
Share on other sites

Prodajem UD priesta 6/8 t6 (dps) 2200+ healing 480resiliance...250e

064/3100275 ili pirun83@yahoo.com

Prodajem UD priesta 6/8 t6 (dps) 2200+ healing 480resiliance...250e

064/3100275 ili pirun83@yahoo.com

Na acc-u ima jos warr 70gladiator gear...i rogue 68

Link to comment
Share on other sites

WTS 70 Human Warrior; Sylvanas EU

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...as&n=Vojnic na liku je sada tank oprema acc je istekao pa ne mogu da promenim

2 dela gladiator,1 merciless, merciless 2h i nekoliko epic pvp rewards, 358 axesmith ima tier 1 2h sekiru...obican mount, koliko para ima nisam siguran.

Cena 65evra, moze da se pregovara

stefanv@beotel.yu msn

Link to comment
Share on other sites

Prodajem gold na sylvani 1k 10e

i prodaje za drugara acount

na acountu se nalazi

zenski NE rogue na xaviusu full t5 t4 venq i vindikator ima 2 maca s3 obicnog i epic flying mounta

na xaviusu se isto nalazi human priest sa 3 dela venq full vindikator i ostalo gladiator

ima isto gnome mage 50 lvl i to je to

ponude na pm ili 0642626021

bump

prodaja game carda , golda na bilo kom server vise informacija na pm

Link to comment
Share on other sites

WTT ne druid gear:

feral: 5/8 t6, 12k hp nebufovan u humanoid formi oko 18k hp u bear formi a za cat formu ima oko 3.8k ap

balance: 4/8 t6, oko 1.3k spldmg illidanov staff 28%crit

restoration: 2.1k + heal 550 mp5s

pvp za resto: 4/5 venge +weapon 4k bodova u steku i ima novi epic trinket

Lik je full enchantovan socketovan (epic socketi) nikad hackovan/banovan ima medveda iz ZA, netherdrakea, epic flying formu 300 badge of justica u banci i imam bank character sa preko 5k golda u matsima sa sopstvenom guild bankom. Od profesija je herb/enchanting(ima mungos, executer itd.)

Menjao bih ga za roga koji ima slicnu opremu (po mogucnosti aliansa ali ni hordu ne odbijam)

Za vise informacija na PM ili mail zarkolomej@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

WTS UD MAGE LVL 70 Joyride

Od opreme ima FULL t6 8/8 kao i sve ostale najbolje pve iteme u igri, armory link:

http://armory.wow-europe.com/character-she...s&n=Joyride

lik moze da se transferuje i tako to nije nikakav problem.. pvp oprema je gladijator + merciless, tako da stavljam akcenat na pve gear, sve ostalo u vezi lika mislim da moze da se vidi na armoriju, takodje ima oko 3k golda na liku i gomilu consumablesa i matsova. Na akauntu jos ima i 65 lvl ne drood i par likova 40lvl cisto ako nekog zanima :P.

cena je 600 eura!!!!!! ako nekome treba vise informacija mozete da me okrenete na telefon 064-188-2998 ili pm

Edited by Dulac

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

WTS

Human paladin Pantelija

pvp gear : s3 i tourch of damned , cataclysm edge , stormherald

pve healing : bt/mh 2300+ healing ( 5/8 t6 )

pve retry : bt/mh 2200+ ap unbuffed ( 2/8 t6 i ostalo iz MH / BT za dps )

pve tanking : mh/bt tanking gear

60k honora 3 k arena poena

played time 220 dana , imam dosta pre-tbc opreme kao sto su : Hand of Ragnaros,Avengger 5/5 ....

Buyout : 550 e

Ja sam pravi vlasnik, nikad nije banovan acc niti hakovan , imam e-mail,sq,cd-ove ..znaci sve.

Za vise informacija posaljite PM ili na telefon : 062-1839-199 Pantelija ( Milos )

Edited by Pantelija
Link to comment
Share on other sites

POZ

IMAM CUDNU PONUDU HTEO BI DA KUPIM LIKA NA RATE!!!!!! xD

OVAKO SPREMAN SAM DA DAM DO 200EVRA(NAPRIMER SVAKE NEDELJE VAM DAJEM SVOTU NOVCA KOJU SE DOGOVORIMO I TAKO DOK NE ISPLATIM SVE!)

KLASE KOJE DOLAZE U OBZIR(WARR*,HUNT,RESTO DRUID,DISC PRIST)!!!

NAPOMENA SAMO HORDA

KONTAKT NA BR 063602962

ILI NA MSN paun_1992@live.com

HITNO !!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...