Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

Prodajem Tauren Warriora :) lvl 70.

EU- Magtheridon, transferable, nikad hackovan, nikad banovan (iako sam vikao u BG-u Kocobo je Cp6uja).

http://armoryclone.com/id.php?id=820080

Cijena, prava sitnica.

Ponude na PM.

Edit: Na accu je i 42-43 lvl Tauren Shammy, sa prilično dobrim gearom.

Main ima oko 1700 golda, nešto matsa, običnog flying mounta, hammersmith je itd..

Dao bih ga prilično jeftino :D

Edited by Santa

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

Poz svima . Ovako hteo bi da PRODAM ILI MENJAM likove na 2 acc za jednog dobrog T6ROGUA ILI T6 SHAMANA nemoraju da budu full ali da imaju pristojan gear za sunwell raiding. Bilo bi pozeljno da su alijansa ako moze ako ne np Ovako ponuda je :

Na jednom acc se nalaze :

Warlock blod elf 70 lvl na twisting nether serveru horda. Ima full vengefull gear. Epic mounta obicnog i flying netherdrake. ( ime extreeme )

Shaman(orc) na pve serveru ( killrog) koji ima tek dingovanu opremu. Ime ( aca )

Druid koji ima onako solidnu tanking opremu full epic i full epic cat dps opremu. epix flyinga obicnog i netherdrake i swift flying form.. server ( tyralion ) pve ( night elf ) ime ( likecat )

svi likovi su spremni za transfer i mozete ih pogledati na armoryju. Nisam siguran za njihov gear koji je tamo pokazan ali mozete me kontaktirati da se dogovorimo.

Drugi acc sadrzi jednog lika . Night elf rogua na tyralion serveru isto pve spreman za transfer. Zove se extreeme i mozete ga pogledati na armoriju. Trenutno od opreme ima full najnoviju badge gear oko 300 hita 1800 ap i 26% crit u swords combat spec. nosim merciles maceve. Ima u steku 3k arene i uskoro 50k honora za novu sezonu a od pvp opreme trenutno imam venge glavu merciles ruke gldiator legs i gladiator shoulder , sve ostalo je full vindicator nekih 370 resilienca sa merciles macevima. znaci rogue uopste nije los moze da pravi bruka dmg ako znas da igras sa njim dobro i uvek sa njim sabijam sve na dmg :). Rogue dolazi sa epic mountom obicnim i flying epicom i sa jc i enchanting na maksimumu sa mnogo korisnih skupih recepata... moongose sunfire solid star of elune itd...

Dakle ja bih ova 2 accounta ili menjao za nekog dobrog tier 6 lika ili prodao za nekih 250-300e . Svi zainteresovani me mogu zvati na broj 063-543-910. imo ovi likovi vrede toliko mnogo sam truda ulozio u njih svi su moji levelovani i gearovani. imam sve acc informacije. pls samo ozbilji kupci !! :)

Aj svozdra odoh nesto pametnije da radim.

Ps : ako ste za zamenu i niste zadovoljni sa ovim mogao bih i da doplatim max 150 e

Link to comment
Share on other sites

Prodajem acc sa lvl 70 Hunterom sa T6/T5 gearom na pve serveru Kul'tiras

Prvi sam vlasnik,nikad banovan,hackovan.Imam original diskove,sve potrebne informacije (sq/answer).Acc nije vise aktivan.

Armory link

Ima dobru pve opremu mesavina T6 i T5 (armory prikazuje pve opremu,pored toga imam i jos 2 dela T5 i neck od KTa) koja je vise nego dovoljna za Hyjal i Black Temple raidove.Imam jos is resistance opreme: 303 fire res,164 arcane res,shadow res jos nemam ali ima sve primale, leather i 2 HoD za opremu.Sve je gemovano i enchantovano.

Od pvp opreme 4/5 vengeful i merciless shoulders,sve ostale stvari su vindicator i badge pvp back,vengeful 2H axe (od pvp trinketa imam Medallion of the Horde, Talisman of the Horde i Darkmoon madness card.Sa 0/31/30 hybrid specom ovako ima 13396 hp i 366 resilience).

Na ovom karakteru imam 2200 golda, mnogo primala, 192 Badge of Justice, puno materijala, uncut gemova, puno potova, 12 flaskova (i lotusa za jos oko 20), mnogo materijala za enchantove,itd

40000 honora i 3200 arena pointova u steku.

Exalted sa The Scale of the Sands i na pola puta do exalted sa Ashtongue Deathsworn.

Profesije su 375 mining,375 gnomish engineering,375 fishing,375 cooking,375 first aid.

Epic land i epic flying mount (Netherwing Drake,Engineering helikopter)

Na ovom accu je jos i lvl 66 druid ( Helkon: Armory link ) na serveru Darkspear (1200 golda,390 herbalism,373 alchemy)

Transfer,name change je spreman.

Nisam zainteresovan za zamenu

Cena 140 evra za ceo acc ili 110 evra samo za huntera

Kontakt za sva pitanj,ponude,etc:

pm ovde na forumu ili posaljite poruku na 063/850-50-54

Prodajem 13000 golda na Kul'tirasu ili moguce transferovati na neki pve server.

Cena 95 evra

pm ovde na forumu ili posaljite poruku na 063/850-50-54

Bump

Link to comment
Share on other sites

Prodajem account:

Alijansa/Agamaggan

Main je http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...amp;n=Brilhasti . Full s1 +PvP epic itemi. Pored ovoga ima jos i flying mount,epic ground, iteme u banci, ima i 2 epic daggera iz honorshopa,arena pointse itd. Gilda je skroz OK, rade Gruul i pomazu opremanje za Karu.

Na istom accountu je http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Tenebros .

Nisu nikad banovani,menjali ime nikad nisu menjali servere itd. Ja sam ih levelovao, nikad niko nije imao pristup sem mene. Znaci 100% handwork

Dobijate jos i originalne cdove, boxove, uputstvo, cd sa addonovima itd.

Znaci oba su transfer ready i name change ready. Zamene ne prihvatam ali je zato cena po dogovoru

063 8084785 Nesha( BGD)

Edited by Nessha
Link to comment
Share on other sites

PRODAJEM FULL VENGEFULL ORC HUNTER I GLAD / VENG BELF LOCKA

likovi se nalaze na twisting netheru horda , hunter ima full vengefull opremu znaci i pusku i soldere i sve najjace enchante i gemove , imam jos oko 60 bedjeva u torbicama za epik gemove , warlock je 3/5 vengefull sa 2 gladiatora.

Oba lika imaju sve vindicatore i trinkete , hunter ima jos oko 3000 arena poena , a warlock oko 2000.

Hunter ima epik flajing mounta , imam i hipogrifa koji kosta 1600 golda , na huntera ima oko 7000 golda , a na warlocku jos oko 1000.

Hunter ima i solidnu pve opremu u torbicama , btw hunter ima i 375 skining i engineering.

oba lika su spremna za transfer / name change , akaunt nije banovan , imam jos gomilu altova i twinkova al je to nebitno.

akaunt je moj imam sve kutije cd kejeve imejlove sikret questione itd

Cena je 150 evra , kontaktirati na 063 8116540 , ja sam iz novog sada ili poslati email na ovonemaniko@yahoo.com

Edited by Neampojma
Link to comment
Share on other sites

Prodajem za 6000 dinara account na kome su Hunter Orc lvl 70,i par altova(koji su na istom serveru).

Trenutno Hunter ima na sebi: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ll&n=Tensai

U banci:leatherworking matsi i itemi i eng itemi za rejdanje,preko 70 badgeva i enchanting materijali kao i cijeli S1 arena set+pvp trinket,i jos po koji trinket.

2xEpic mounta-kodo i vuk,2xEpic Flying mounta-netherdrake i wyvern

Golda imam nesto malo jer sam potrosio na enchante za pve gear.

Profesije:375 Leatherworking / 375 Engeenering /375 Fishing /375 FIrst Aid / 375 Cookng

Exalted sunwell reputacija.

Server:Kor'Gall (PvP)

Character transfer je mogucan i name change takodje.

Account nije aktivan za ovaj mjesec.

Secret Q&A sam i sam zaboravio,probao sam se sjetiti ali ne ide.

Dobijate kutije sa cd-ovima i sve sto je unutra kao i cd-keyeve.

Kontakt telefon: 062 153 17 28

p.s-Vrlo mi tesko pada sto moram prodati acc,ali u krizi sam sa parama i treba mi za hranu da bi prezivio sledece dvije sedmice,vec 8 dana pijem samo vodu!

Edited by hhhh
Link to comment
Share on other sites

Menjam Human Paladina

Profesije: mining/armorsmith 375/375

Attuned za karazhan

Gear:gear holy:mesavina Karazhan,heroic itema i pvp gladiator ;retry:pvp i heroic

trenutni gear http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...amp;n=Cooltosha

Spec:Holy 1900 healing

Reputacija: vecina exalted sa svim keyovima

Transfer :Slicno gearovang MAGA,SHAMANA

Riding skill:MAX-epic flying

Gold: oko 600

U aktivnoj raid guildi

Server:Sylvanas

NIKAD BANOVAN ILI HACKOVAN

Acc je aktivan jos 1 1/2 meseca

na broj 0641952925

HITNO

Edited by jenackovic87
Link to comment
Share on other sites

Poz ljudi, e ovako hteo bih da menjam Tauren shamana Vtr,

Server : Mazrigos PvP

Transfer rdy

Gear: Sto se tice gear-a shaman je 5/8 t6 i 5/5 s3, takodje ima i merc/venge elemental i t6, t5 i t4 ench(mesavina)

U PvE healing gear ima oko 2.4 k na healing, a u PvP ima 405 ress i 1800 na healing.

Svi itemi su full socketovani i ench sa best ench.

Takodje ima i epic fly mounta, a sto se tice proff jc/ench sa skoro svim bt/hyjal receptima za cutovanje gemova i dosta ench.

Sa svim frakcijama pre TBC-a exalted i skoro svim sada.Jedino thrallmar i caverns of time na reverded-u.

Takodje ako nekog interesuje lik ima i full T3, to jest hvali ring od licha:P znaci 7/8.

Na liku imas nesto malo golda oko 200 ali matsa za josh oko 800 golda, mada gold danas nije prob.Acc je uplacen do 10 juna, tako da pozurite.

Takodje mi mozda i hteo da ga prodam uz neku pristojnu cenu, ali pre svega me zanima trade za nekog Paladina, bitno je da nema PLAV gear, ili gladiatore, moze i merc i venge's ofc:P

Znaci imam sav info od accounta cd keys, sq/sa mail change etc.Acc nikad nije bio banovan

A pre svega bi voleo ako ima dobar PvE gear.Takodje je u plusu ako je lik na Dunemaulu horda ili ally nije bitno, ili ako ga vi transfer tamo.Nista drugo osim paladina ne bih zeleo.Za vishe infa domacapogaca@hotmail.com ili na mob sto je i bolje... 0645449844

Edited by Vtr
Link to comment
Share on other sites

Prodajem PvE geard maga na Magtheridon-u(PvP)

PvE gear(self buffed + talenti):

1102 spell dmg-a

15.52% hit

35% crit

http://armory.wow-europe.com/character-she...n&n=Kukuruz

u banci jos puno epixa i shardova

Profesije: Tailoring(375) i Enchanting(375)

PvP realno nisam mnogo igrao, tako da imam gladiatore + ostale honor iteme

Epix flying mount: Netherdrake, Nether Ray

Epix ground mount:ud konj, kodo, raptor, koza sa beerfesta :P

Titula: Hand of A'dal

Exalted sa svim bitnijim frakcijama

Na magu ima 7000 GOLDA

Nikada hackovan, nikome nije na ignoru(kolko ja znam :), nikad banovan

Nema CD-a za transfer/promenu imena

Prvi i jedini vlasnik, uz acc dobijate SQ/seriale/CD-ove

Na accu postoje 58 shaman, 30+ rogue i 2 alta koji imaju oko 2k netherweave-a kod sebe :)

Cena: 300e(gold vredi oko 150e),moze i neki dogovor(sto se tice cene, ne menjam lika - prestao sam da igram wow), ali necu mnogo spustiti cenu.....

Sva pitanja i ponude na PM

Link to comment
Share on other sites

Treba mi neko da mi izlvluje lika sa 53 na 60 ali hitno

Lik je shadow priest i ima dobar gear pa ce ici brzo ali HITNO platio bi oko 1k

Evo ga opet :P HITNO :P

Javi te mi se na mob 063/344-851 ili na pm ili na msn ivangen94@hotmail.com

sry za velika sloVa :P

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

WTS

Account uplacen prepaid do nekog Juna otprilike 15... Na njemu nema 70-ih =D Dunemaul server ->Warr name: Felthan level 44 ima neshto golda na altowima samo treba prebaciti... gear super plaw ali profesije nisu bash najbolje Mining i BS onda Haomarush server -> Warr Forsakener: level 29 gear normalan, profesije dobre Mining i BS nema golda Oo ali moze da se nabawi 100g for free ako kupite chara...!!! ondaaaaa Frostmane server -> Priest Lowonmana: level 30 gear dobar za lvl profesije isto dobre 50g i neki altowi...!!!dobar guild na owa dwa druga chara ali, samo na prwom swi su otishli a f lista puna none-playing likowa...!!! =) ACCOUNT nije NIKADA bio banowan i ja sam prwi owner...shto pre se jawite to ce wam wishe trajati.... SAMO BeoGrad I WI DOLAZITE DO MENE =S offer me via PM!!! HITNO JE MAJKE MI!!!!

cena powoljna!!! PM samo -_-

Link to comment
Share on other sites

Prodajem maga LVL 70 Human Female server:Xavius (PVP) moze da se transferuje

PVE Gear FULL EPIC ima oko 930 SpellDmg i oko 112 SpellHit (Bez problema sam radio Karazhan, Tempest keep, Serpentshrine Caverns, Maghtheridona i Gruula)

Od PVP Geara FULL EPIC Ima 3 glavna gladiatora i ima dovoljno poena da se uzme Season 3 kapa ili sta vec... Ima gladiator staff...

Ostalo ima 4 epic mounta, Exalted sa darnassusom :) ima i nesto golda oko 300g

Na Acc ima i Dranei Shaman sa Dve (Crusader enchantovane) Flury sekire epic ali je samo 44lvl

Ne trazim mnoogo... Tipa 100 evrica i to je to...

Dalje informacije na mail deki_rayne@yahoo.com ili na MOB. 064/570-45-82

Link to comment
Share on other sites

Prodajem akaunt.

-BE Rogue 70 lvl - PVP realm Tarren Mill - PVP epic opremljen, ima flyng mounta 60% brzine i ceo je enchantovan sa najboljim enchantima i soketovan.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ll&n=Reishi

Ima jos 65k honora i mnogo medalja, tako da moze da se kupi s2 kada bude za honor, ima i 1100 arena poena.

Prvi sam vlasnik, acc je star 3 meseca, nikada nisam banovan, dajem sve podatke moze i diskovi da se posalju.

0643436736 - Danilo

Moze i preko msn-a.

100 evra.

BUMP

Link to comment
Share on other sites

josh uvek je na prodaju poshto me je ispalio taj sa kim sam se bio dogovorio...

shaljite ponude iznad 300 eura a ja tju da updatujem, ko ponudi 400 njemu je automatski prodat. Mail gde da se shalju ponude je u daljem tekstu...

Ukratko: Prodajem jedan account sa 2 glavna lika Warrior-om i Rogue-om koji su spremni za Sunwell. Imaju sjajnu opremu iz Black Templa, Hyjala, SSC-a i Tempest Keepa...kao i odlichnu PvP opremu - Warrior ima najbolju mogutju PvP opremu sa 3 najbolja dvoruka oruzija za 3 razlichita speca). Tu je i jedan alt PvP Druid sa odlichnom pvp opremom (za pve nema nishta).

Rekao sam 2 glavna lika zato shto ja i moj buraz delimo account i tako imamo 2 glavna lika sa podjednako dobrim gearom.

Da napomenem samo da warr i druid nemaju epic letetjeg mounta (ko da je to toliko bitno) poshto nisam imao vremena da stalno menjam specc sa warrom da grindam izmedju raidova...a ni resto drood nije bio bolji u grindanju.

SVA 3 LIKA SU NA STRANI ALIJANSE I TRANSFER JE MOGUTJ.

Ponude shaljite na nachos87@live.com ili snacevic@sbb.rs (bolje na oba u isto vreme da brze primetim)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sledi detaljniji prikaz predmeta koje poseduju, napomenutju samo one bitnije enchantove (svi predmeti su inache enchantovani).

Svi predmeti, fakcije idt koji su podvucheni, mogu da se kliknu za link na thottbot.

=================WARRIOR LVL 70 - HELLSCREAM (Normal Server)=================

-ima 66 TBC Epica (u kojima se nalazi 9 Epic BT/Hyjal dijamanata) i 31 Epica iz starijih setova (t1, t2, t2.5...)

-Profesije: Blacksmith i Alchemy, za Blacksmith ima dosta recepata za reputaciju i veliki broj recepata iz raznih instanca za 25 ljudi.

-Reputacije: Exalted sa 12 fakcija, Revered sa 5, medju kojima su bitnije: Ashtongue Deathsworn Exalted (BT), The Scale of the Sands Revered (Hyjal), Cenarion Expedition Exalted (Coilfang Reservoir), The Sha'tar Exalted (Tempest Keep), Sha'tari Skyguard Exalted, The Aldor Exalted.

-Full Shadow Resistance oprema za Mother Shahraz.

-Full Fire Resistance oprema za Illidan-a.

-Full Nature Resistance oprema za Hydross the Unstable.

-Pola Frost Resistance opreme za taknovanje Hydross-ovih addova.

PvE Oprema (Tank):

Head: Onslaught Greathelm +Enchant - Keepers of Time Revered

Neck: Barbed Choker of Discipline

Shoulders: Destroyer Shoulderguards +Enchant - The Aldor Exalted

Back: Pepe's Shroud of Pacification

Chest: Glory of the Defender

Wrist: Eternium Shell Bracers

Hands: Onslaught Handguards

Waist: Girdle of the Invulnerable

Legs: Destroyer Legguards +Enchant - Epic Craftable

Feet: Red Havoc Boots

Finger 1: Band of Eternity

Finger 2: Ring of Sundered Souls

Trinket 1: Shadowmoon Insignia

Trinket 2: Gnomeregan Auto-Blocker 600

Main Hand: The Brutalizer +Enchant - Mongoose

Shield: Kaz'rogal's Hardened Heart

Ranged: Gyro-balanced Khorium Destroyer

-svi predmeti imaju u sebi Epic dijamante sa +15 Stamine. (osim mozda shtita poshto mi se chini da nisam stigao da ga stavim pre nego shto sam napustio igru)

-Ostali predmeti vredni pominjanja:

Ashtongue Talisman of Valor

-Kul Predmeti u banci:

Bindings of the Windseeker. zaboravio sam da li je levi ili desni deo ali ako ti se ide u Molten Core za drugi deo mozesh imati Thunderfury, Blessed Blade of the Windseeker

Thekal's Grasp i Arlokk's Grasp...shansa na proc da te pretvori u Thekal-a na 12 sekundi :)

•Ceo Tier 1.

•Ceo Tier 2.

PvP Oprema:

Head: Vengeful Gladiator's Plate Helm +Enchant - Cenarion Expedition Revered

Neck: Vindicator's Pendant of Triumph

Shoulders: Vengeful Gladiator's Plate Shoulders +Enchant - The Aldor Exalted

Back: Dory's Embrace

Chest: Vengeful Gladiator's Plate Chestpiece

Wrist: Vindicator's Plate Bracers

Hands: Vengeful Gladiator's Plate Gauntlets

Waist: Vindicator's Plate Belt

Legs: Vengeful Gladiator's Plate Legguards +Enchant - Epic Craftable

Feet: Veteran's Plate Greaves

Finger 1: Vindicator's Band of Triumph

Finger 2: Veteran's Band of Triumph

Trinket 1: Medallion of the Alliance

Trinket 2: Skyguard Silver Cross

2 Hander: Vengeful Gladiator's Greatsword +Enchant - Executioner

2 hander: Stormherald +Enchant - Mongoose

2 Hander: Soul Cleaver +Enchant - Executioner

Ranged: Vengeful Gladiator's War Edge

-imam 3 razlichita dvoruka oruzija (koja su jedni od najboljih ako ne i najbolji) za 3 razlichita speca.

====================ROGUE LVL 70 - DENTARG (PvP Server)====================

-ima 70 TBC Epica u kojima se nalazi 8 Epic BT/Hyjal dijamanata.

-Profesije: Herbalism i Leatherworker na maksimumu, imam veliki broj recepata iz raznih instanca za 25 ljudi.

-Reputacije: Exalted sa 12 fakcija, Revered sa 3, medju kojima su bitnije: Ashtongue Deathsworn Exalted (BT), The Scale of the Sands Revered (Hyjal), Cenarion Expedition Exalted (Coilfang Reservoir), The Sha'tar Exalted (Tempest Keep), Honor Hold Exalted (Hellfire Citadel), Sha'tari SkyguardExalted, Netherwing Exalted, The Aldor Exalted.

-Full Shadow Resistance gear za Mother Shahraz.

-Specijalni epic mountovi: Reins of the Onyx Netherwing Drake, imam potrebnu reputaciju za neki od Riding Nether Ray-ova (koshta samo 200g) i Reins of the Tan War Talbuk

PvE Oprema:

Helm: Slayer's Helm +Enchant - Cenarion Expedition Revered

Neck: Worgen Claw Necklace

Shoulders: Slayer's Shoulderpads +Enchant - The Aldor Exalted

Back: Drape of the Dark Reavers

Chest: Bloodsea Brigand's Vest

Wrist: Insidious Bands

Hands: Slayer's Handguards

Waist: Belt of Deep Shadow

Legs: Slayer's Legguards +Enchant - Epic Craftable

Feet: Shadowmaster's Boots +Enchat - Surefooted

Finger 1: Ring of Lethality

Finger 2: Ring of a Thousand Marks

Trinket 1: Dragonspine Trophy

Trinket 2: Warp-Spring Coil

Main hand: Talon of Azshara +Enchant - Mongoose

Off Hand: Blade of Savagery +Enchant - Mongoose

Ranged: Sunfury Bow of the Phoenix

-PvE oprema je puna epic dijamanata iz BT-a i Hyjal-a

-Ostali predmeti vredni pominjanja:

Shard of Azzinoth na proc sumonira malog elementala

Swiftsteel Bludgeon

Blessed Medallion of Karabor

PvP Oprema:

Helm: Vengeful Gladiator's Leather Helm +Enchant - Cenarion Expedition Revered

Neck: Vindicator's Pendant of Triumph

Shoulders: Gladiator's Leather Spaulders +Enchant - The Aldor Exalted

Back: Sergeant's Heavy Cloak

Chest: Vengeful Gladiator's Leather Tunic

Wrist: Vindicator's Leather Bracers

Hands: Vengeful Gladiator's Leather Gloves

Waist: Veteran's Leather Belt

Legs: Vengeful Gladiator's Leather Legguards +Enchant - Epic Craftable

Feet: Vindicator's Leather Boots

Finger 1: Vindicator's Band of Triumph

Finger 2: Band of Eternity

Trinket 1: Ashtongue Talisman of Lethality

Trinket 2: Medallion of the Alliance

Main Hand: Merciless Gladiator's Slicer +Enchant - Mongoose

Off Hand: Merciless Gladiator's Quickblade +Enchant - Mongoose

Ranged: Vengeful Gladiator's War Edge

-imam josh 3300 arena poena.

==================DRUID LVL 70 - HELLSCREAM (Normal Server)==================

PvP Oprema:

Helm: Vengeful Gladiator's Kodohide Helm

Neck: Vindicator's Pendant of Salvation

Shoulders: Vengeful Gladiator's Kodohide Spaulders +Enchant - The Aldor Exalted

Back: Sergeant's Heavy Cape

Chest: Gladiator's Kodohide Tunic

Wrist: Vindicator's Kodohide Bracers

Hands: Vengeful Gladiator's Kodohide Gloves +Enchant - Healing Power

Waist: Vindicator's Kodohide Belt

Legs: Gladiator's Kodohide Legguards +Enchant - Epic Craftable

Feet: Vindicator's Kodohide Boots

Finger 1: Vindicator's Band of Salvation

Finger 2: Veteran's Band of Salvation

Trinket 1: Medallion of the Alliance

Trinket 2: Battlemaster's Perseverance

Main Hand: Vengeful Gladiator's Salvation +Enchant - Major Healing

Off Hand: Vengeful Gladiator's Reprieve

Ranged: Gladiator's Idol of Tenacity

-imam josh oko 2000 arena poena. Nisam siguran koliko imam tachno, ali znam da mogu da uzmem josh jedan S3 deo od 1850 poena.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ponude shaljite na nachos87@live.com ili snacevic@sbb.rs (bolje na oba u isto vreme da brze primetim)

Edited by VladimirN
Link to comment
Share on other sites

Prodajem

Undead female warlock level 41, Magtheridon PVP.

Armory link.

Acc istice 25. maja, dobijate World of Warcraft Battlechest, kutija koja sadrzi wow i tbc DVD, wow i tbc game manual, product katalog i 1 free guest pass key. U kutiji se takodje nalazi podeblje knjige "Bradygames" battle chest guide, kompletan vodic igre, sto se ne dobija ako uzmete posebne accountove.

Na acc se takodje nalazi i alt tauren druid level 21.

Ne prodajem zasebno likove, ceo acc. Sam Battlechest u prodavnicama kosta 2800 din, ali cu ja spustiti cenu.

Ponude na PM.

Samo za BG.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

WTT/WTS

Warlock blod elf 70 lvl na twisting nether serveru horda. Ima full vengefull gear. Epic mounta obicnog i flying netherdrake. ( ime extreeme ) 2 x max prof

Shaman(orc) na pve serveru ( killrog) koji ima tek dingovanu opremu. Ime ( aca )

Druid koji ima onako solidnu tanking opremu full epic i full epic cat dps opremu. epix flyinga obicnog i netherdrake i swift flying form.. server ( tyralion ) pve ( night elf ) ime ( likecat )

svi likovi su spremni za transfer i mozete ih pogledati na armoryju. Nisam siguran za njihov gear koji je tamo pokazan ali mozete me kontaktirati da se dogovorimo.

ima i jedan twink UD warr na sylvanasu u hordi lvl 39...

Menja bi iskljucivo za nekog roguea moze full s3 ili sa t6:P ako neko ima jos nesto nek punudi ali da je dobar gear

info na pm ili na 063/722-5-062

Edited by Andjelo92
Link to comment
Share on other sites

wts

lvl 70 druida, lvl 47 huntera, jos par low lvl-a.

server dentarg, pve orijentisan. full epic. oprema je uglavnom iz serpentshrine cavern/tempest keep/badgevi/malo karazhan.

Feral specc + nesto slabija oprema za resto specc. sve enchantovano.

profesije alchemy/leatherworking 375/375. svaki elixir/potion/flask/cauldron iz tbc-a! ostale profesije su sve na 375!

armory

ima oko 700g, vise letecih mounta od 280% (ukljucujuci i epic flight form), vise "kopnenih" mounta od 100%. ima jos par "rare" petova, i par "rare" trinketa.

nisam igrao black temple/hyjal, tako da nemam reputacije sa novim fakcijama. mislim da samo dve fakcije NISU exalted!

lik nikada nije banovan/upozoren ili bilo sta drugo.

msn: vryzas_kv@yahoo.com

tel: 0642744931 moze i sms

mail: shaban_the_great@yahoo.com

cena ne ispod 150e

Edited by shabankv
Link to comment
Share on other sites

Ćao ljudi,

WTS/WTT

Na prvom accountu se nalaze sledeći igrači:

Narkos level 70 human mage,dosta dobra pve oprema,sa slabom pvp opremom.3/5 t5 u pve opremi i 920 spelldmg full epik, spreman da radi BT/Sunwell!Profesije su 375 herbalisam i 362 tailoring!60% fly mount,i 2 100% ground mounta! http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ne&n=Narkos transfer nemože još 1 mesec,ali promena imena može odma!Trenutno se nalazi u MH/BT guild Lethality i uz dogovor može i da ostane tamo!Cena nije fixna po dogovoru!Pvp server

Na drugom accountu se nalaze sledeći igrači:

Rogonja,resto druid sa veoma dobrom pve opremom i nešto slabijom pvp opremom!Što se tiče pve to je 4/5 t4 i ostalo full epik,pvp je malo slabija kao što sam rekao,oko 250 resilenca!Druid takođe ima dosta dobar feral gear!i 60% fly form,i 1 100% ground mount 375 skining i 375 mining!

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...r&n=Rogonja transfer i promena imena su mogući!Cena takođe po dogovoru!Pvp server

Zmaga,troll hunter sa dobrim pve girom i malo slabijim pvp girom!U pve ima oko 2k ap unbuffed 2/5 t4,u pvp opremi oko 200 resi,ima 280% fly mount i 375 alchemy i herbalisam!http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Spinebreaker&n=Zmaga Može da se transferuje i promeni ime!Cena nije fixna!Pvp server

Reksar,orc warrior protection pvp gear i lošim pvp girom!U pve ima 506 defa i 14k hp,random plavi i epik itemi!Ima dobru dps opremu!Ima bs i mining 375 u bs ima neverovatno dobre recepte!280% fly mount,i 2 100% ground mounta! http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...eksar!Može da se transferuje i promeni ime!Cena nije fixna!Pvp server

Voleo bih da prodam/menjam što pre tako da kontaktirajte me na:

Mobilni:063393226

msn:rashko_WoW@hotmail.com

email:odje_mobilni@yahoo.com

Svi igrači su na pvp serveru,i za onog ko hoće da kupi više accounta od jednom popust bi bio velik!

UKRATKO ZA ONE KOJE MRZE DA ČITAJU:3 accounta,1 acc 70 hunter,2 acc 70 mage,3 acc 70 druid,hunter,warrior

HVALA!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...