Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

Prodajem Acc

Acc nikada nije bannovan i prvi sam vlasnik.Posedujem Knjigu sa CD key,secret question,email etc etc

na ACC se nalazi:

Server Dentarg

Shaman 70lvl-Resto

ime:Bebe

Rasa:Orc-horda

Profesije:Leatherworking 370

Enginering 375

Fishing 330(dovoljno da se radi daily questovi)

Cooking 360

Oprema:PVE:4/8 T6(Shoulders,Head,Hands i Chest)

Noge koje su po kvalitetu iste ko t6

ostalo je sve BT/Hyal sem Macea i prstena koji su iz Kharazana

SVA OPREMA IZ BT/HYAL JE SOCKETOVANA EPIC GEMOVIMA i Sva oprema je enchantovana najacim enchantima

ima oko 60 badgeva u banci

Pvp:4/5 vengiful,Merceles shoulderi,merceles stit svi vindicatori sem patika

Ima nesto malo honora i 3600 arena poena

Sva oprema enchantovana,i socketovana plavim gemovima

takodje jos poseduje Enchancment Opremu koja sadrzi:Oruzija od Badgeva,T6 ruke za enhancement,ostala oprema je epic,nesto pvp nesto BT oprema nesto iz heroica sve u svemu ima jak dps (i ova oprema je enchantovana) a ima i nesto malo elemental opreme

Poseduje epic flying mount(netherdrake,Roflkoptera i Wyrena),reputacija sa SVIM VAZNIM factionima je EXALTED (nije exalted sa Constoriumom sa njima je honored,Keepers of Time i Lower City,sa njima je reverd sve ostalo je exalted) znaci moze da kupuje flaskove za mark of ilidari etc etc...

u banci nema nista posebno malo enchanting mats malo enginering mats malo gemova dosta malih rare petova

Hunter:70

Ime:Uglyone

Rasa:Troll-horda

Ovaj lik je skroz zeleno/plav ima 10k honora Skining(375) i LW negde oko 300.Lik nista posebno

Warlock:70

Ime:Ies

Rasa:Undead-horda

Ovaj lik mi je bio pvp lik neko vreme,poseduje PvP trinkete i jedan prsten 3 gladiatora i 2 plava itema za pvp sto se mogu kupiti od rep vendora i gladiator staff.Traljava reputacija sa svima,enchantovan je i gemovan plavim socketima ima nesto malo honora i tako dalje.ima nesto malo honora i arena poena

Na likovima se ukupno nalazi 1500g

Takodje na ovom ACC se nalazi Gnome Warlock 61lvl na Drak'thulu,undead warrior 35lvl

Acc prodajem za 370e

Neprihvatam nikakve zamene jer nezelim vise da igram igru

Kontakt na MSN GrofDrunkula@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

Okey here goes nothing!

WTS

Account uplacen prepaid do nekog Juna otprilike 15... Na njemu nema 70-ih =D Dunemaul server ->Warr name: Felthan level 44 ima neshto golda na altowima samo treba prebaciti... gear super plaw ali profesije nisu bash najbolje Mining i BS onda Haomarush server -> Warr Forsakener: level 29 gear normalan, profesije dobre Mining i BS nema golda Oo ali moze da se nabawi 40g for free ako kupite..!!! ondaaaaa Frostmane server -> Priest Lowonmana: level 30 gear dobar za lvl profesije isto dobre 50g i neki alt rogue...dobar guild na owa dwa druga samo na prwom swi su otishli a f lista puna none-playing likowa...!!! =) ACCOUNT nije NIKADA bio banowan i ja sam prwi owner...shto pre se jawite to ce wam wishe trajati.... SAMO BeoGrad I WI DOLAZITE DO MENE =S offer me via PM!!! HITNO JE MAJKE MI!!!! :P

P.S. priest mi ima IMBA ime, zar ne? [:D]

Link to comment
Share on other sites

Prodajem account:

Alijansa/Aggamagan

Main je http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...amp;n=Brilhasti . Full s1 +PvP epic itemi. Pored ovoga ima jos i flying mount,epic ground, iteme u banci, ima i 2 epic daggera iz honorshopa,arena pointse itd. Gilda je skroz OK, rade Gruul i pomazu opremanje za Karu.

Na istom accountu je http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Tenebros .

Nisu nikad banovani,menjali ime nikad nisu menjali servere itd. Ja sam ih levelovao, nikad niko nije imao pristup sem mene. Znaci 100% handwork

Dobijate jos i originalne cdove, boxove, uputstvo, cd sa addonovima itd.

Cena je po dogovoru, iza sav ostali info 063 8084785 Nesha( BGD)

Link to comment
Share on other sites

Dakle ovako. WTS Tauren male Druid server Neptulon (PvP) Gnomewannabe

-transfer:ready

-name change:ready

-uplacen do: 15.05.2008.

-account info:imam mail i sacret question

-account nikad hackovan, banovan niti slichno

-titule:ima Hand of A'dal (zavrsen ceo BT prequest i ubijen illidan pre 2.4)

gear:

-pve resto gear: MH/BT/SWP itemi, ovde cu samo statove staviti jer sam uglavnom u tom gearu pa mozete da pogledate armory

10100 mane+, 600+ spirita, 2200 healinga self buffed (ima i haste gear sa nekih 200 hastea)

-pvp resto: ima full vindicator, 4 vengeful (kapu, rukavice, chest i offhand), trinkete ime battlemasters preserevance i medallion of the horde,

ringove veteran i vindicator.

-pve tanking: ima 2 dela t6 (kapu i rukavice) t5 shouldere, chest od novog badge vendora(100 badges), od trinketa koristim moroes lucky pocket watch

i trinket iz MGT heroix ()..... ima preko 30k armora, 16k helta, defence capped i 40% dodge self buffed

-pve cat dpz: meshavina KZ/MH/ZA itema... 37% crit, 3700 ap, 170 hit, 700 armor reduction

-pve moonkin: meshavina KZ/BT/badge itema... 1109 spell dmg, spell hit capped, 20.7% crit u moonkin formi

-sve u svemu ima 6 torbica od 18 slotova u banci punih itema za sve specove

-svi itemi su enchantovani i socketovani najboljim enchantima i gemovima

flying mounti:ima swift flying formu (280%), i silver nether ray (Sha'tari Skyguard exalted)

ground mounti:ima AMANI WAR BEAR (zul aman timed run) i raptora iz pvpa

-reputacije:sve bitnije reputacije ima exalted plus Ashtongue Deathsworn(Black Temple), The scale of the Sands(Mount Hyjal), Shattered Sun Offensive

-profesije:od profesija ima mining (375) i enchanting (375) ima par retkih enchanta(15 resilience na chest, savagery, soulfrost, executioner)

na kojima se uzimaju fine pare ;)

-pvp:trenutno ima 60k honora i 500 arena poena, ali bice jos posle reseta.

banke:ima buffove za sve specove (flaskove, food buffove, elixire, oile, potove (oko 600 mana potova ) oko 800 arcane dusta, 100 greater planar essencija, 30 large prismatic shardova

20 void crystala, dosta ruda cveca i ostalih cuda...na liku ima 4k golda atm.

-cena:ispod 500e ne bih dao

-kontakt:

-msn:kovacevic_nikola@msn.com

-mob:063/173-64-59

samo ozbiljni kupci molim vas, ne menjam dakle samo prodajem. ako sam nesto zaboravio da kazem, slobodno me kontaktirajte.

Killy: au zelim svojih 100mb nazad

Link to comment
Share on other sites

zOOPp ljud0vi,

Na prodaju acc sa:

Gnome Rogue lvl 70 (Male) - oprema je 50% epix 50% blue , nema ni jednog zelembaca ,

uglavnom gladiator , ali ima neshto malo iz khara , ima oko 700 arena poena ,

oko 5k honora itd...

Cena 4999 kinti

_________________________________________________________________

Prodajem Golde na magtheridonu ,

horda preffer ali moze i ally , cena 1.5din - 1g ...

___________________________________________________________________

Prodajem i 70 Night Elf Prista (male) - full plav sa po nekim epixom , gladiator ...takodje bez zelembaca.

Na njemu i lvl 51 Night elf rogue

Cena 4500 kinti i ajd zdravo

Kontakt via PM

Edited by Rexon
Link to comment
Share on other sites

Znaci ovako

menjam gold za game card

2000g=game card

imam viska golda pa da mi ne stoji dzabe

frostmane

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

Dakle prodajem account:

Draenei shaman sa elemental gearom. Od opreme imam 4x Tier6, staff od Illidana, ostalo je manje vise BT/MH oprema. Uostalom evo linka, pa pogledajte

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...on&n=Unesco

Imam epic flying mount i oko 4000g u steku. U banci imam dobar resto set, a od pvp itema uglavnom gladiator, vindicator, veteran, trinket i tako to. U full pvp opremi 420 resilience. Sa enhancement opremom ne stojim bas najbolje - imam oruzje, bracere, hands i belt iz BT-a i to je to.

Transfer i name change su spremni!

Pocetna cena 150eura, a za 200 dobijate odmah. Beograd.

Kontakt na pm ili na aslatina@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

Treba mi neko da mi izlvluje lika sa 53 na 60 ali hitno

Lik je shadow priest i ima dobar gear pa ce ici brzo ali HITNO platio bi oko 1k

Evo ga opet :P HITNO :P

Javi te mi se na mob 063/344-851 ili na pm ili na msn ivangen94@hotmail.com

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

PRODAJEM

Lvl 70 Tauren druida na pvp serveru,naravno transfer i name change ready nikad warnovan banovan

Ja sam prvi i jedini vlasnik tako da uz nalog dobijate sve podatke secret question etc etc

Nalog nije doplacen i ne koristim ga vecj duze vreme tako da je oprema relativno ispod proseka

Od gear-a imam pve i pvp resto gear (pve-t4/gruul/Za PVP-s1/s3 i vindikator) i naravno feral gear na kz nivou

Naravno Swift Flight form par hiljada golda u matsima i keshu kao i solidne reputacije

Pored njega imam i hordu altova svih nivoa na raznim serverima od kojih su bitniji lvl 60 dwarf hunter sa full pre tbc epic gearom kao i lvl 60+ hunter na serveru kao i druid sa lol boe gearom za 70. (don santos puska i jos neke gluposti)

Zainteresovani mogu da me kontaktiraju na msn-u dusans87@hotmail.com

CENA: po dogovoru

Posto sam prestao da igram nisam zainteresovan za trade

Link to comment
Share on other sites

WTS Dwarf Hunter

Hunter je lvl 70 na serveru dragonblight, u pvp geru ima 419resi, ima 2k poena i par hiljada hanora u steku sa pve gerom moze da radi ssc i tk. Nalzi se u dobrom guildu koji farma ssc,tk,mh,bt i trash u sw. Ima 6razlicitih trinketa svi su epic osim onog plavog pvp i rading cropa,ima jos nekoliko pvp oruzija. Za pve ima mix kara gear,reputacija i t4.

Od mountova ima flayinga 280% i 5-6 100%. Ima dobru reputaciju na serveru nikad nije banovan i hackovan. Spreman je za transfer i promenu imena.

Evo linka

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...t&n=Lovcina

Ako je neko zainteresvan neka mi se javi na 063300584 ili 0640050890

Pocetna cena je 150eura

Link to comment
Share on other sites

Prodajem maga LVL 70 Human Female server:Xavius (PVP) moze da se transferuje

PVE Gear FULL EPIC ima oko 930 SpellDmg i oko 112 SpellHit (Bez problema sam radio Karazhan, Tempest keep, Serpentshrine Caverns, Maghtheridona i Gruula)

Od PVP Geara FULL EPIC Ima 3 glavna gladiatora i ima dovoljno poena da se uzme Season 3 kapa ili sta vec... Ima gladiator staff...

Ostalo ima 4 epic mounta, Exalted sa darnassusom :) ima i nesto golda oko 300g

Na Acc ima i Dranei Shaman sa Dve (Crusader enchantovane) Flury sekire epic ali je samo 44lvl

Ne trazim mnoogo... Tipa 100 evrica i to je to...

Dalje informacije na mail deki_rayne@yahoo.com ili na MOB. 064/570-45-82

Link to comment
Share on other sites

Tri chara na prodaju, pvp server Stormreaver, spremni za transfer itd

Paladin

Solidan pve i odlican pvp gear.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Milanche

Pvp healing gear: 4/5 vengeful i 1 merci, zatim full vindicator i sve najbolje pvp iteme u igri osim shouldera.

440 resilience (moze i do 490 uz drugi trinket i dva gema)

Nema nijedan rare gem nanjemu, svi su epic gemovi i sve max ench.

Pve healing gear full epic oko 2000 +healinga, nalazi se u guildu koji je poceo da radi mh

moze i da se ubaci u bt guild ako je potrebno.

Dps gear je mesavina pvp/pve opreme, full epic isto enchantovan i gemovan max, 2hmace iz gruula itd..

I na kraju tanking gear je vise od pola epic sakupljan onako usput.

Sve u svemu ima oko 65 epica na lvl70

Dosta retkih i zanimljivih itema kao i matsa u banci.

280% flying mount (nether ray kao i puna torba drugih mount-a)

Oko 2000golda u steku i oko 10k honora, nesto bedzeva i arena poena.

/played 110 dana

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Priest

Priest ima i shadow i holy gear, oba su full epic (crafted, od bedzeva i kara/gruul epici)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ver&n=Deusy

Profesije tailoring i eng.

280% flying mount itd.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Shaman

Shaman je relativno skoro doshao na lvl70, tako da ima blue gear, enhancement, i spreman je za gearovanje :)

ima flying mount i to je to.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ver&n=Zeusx

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Acc moze u paketu ili da se rasparca

Ukoliko vi obezbebedite transfer, cene su:

Paladin 80

Priest 60

Shaman 25

Ceo acc 160

Pritom ako uzmete ceo acc dobijate na poklon imba twinka, najboljeg na serveru :) , ljudi me whisperuju na svakom koraku sa njim

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...r&n=Koljach

+ dobijate uplaceno oko mesec dana gametime

Moguc neki dogovor ali ne bih zamenu posto mi je veoma potreban kesh.

Kontakt pozeljno na telefon 062473811 Milan

ili na mail nectasy et yahoo.com

Moze i ovde na PM

Edited by nectasy
Link to comment
Share on other sites

Ćao ljudi,

Prodajem sledece akounte

Na prvom accountu se nalaze sledeći igrači:

Narkos level 70 human mage,dosta dobra pve oprema,sa slabom pvp opremom.3/5 t5 u pve opremi i 920 spelldmg full epik, spreman da radi BT/Sunwell!Profesije su 375 herbalisam i 362 tailoring!60% fly mount,i 2 100% ground mounta! http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ne&n=Narkos transfer nemože još 1 mesec,ali promena imena može odma!Trenutno se nalazi u MH/BT guild Lethality i uz dogovor može i da ostane tamo!Cena nije fixna po dogovoru!Pvp server

Na drugom accountu se nalaze sledeći igrači:

Rogonja,resto druid sa veoma dobrom pve opremom i nešto slabijom pvp opremom!Što se tiče pve to je 4/5 t4 i ostalo full epik,pvp je malo slabija kao što sam rekao,oko 250 resilenca!Druid takođe ima dosta dobar feral gear!i 60% fly form,i 1 100% ground mount 375 skining i 375 mining!

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...r&n=Rogonja transfer i promena imena su mogući!Cena takođe po dogovoru!Pvp server

Zmaga,troll hunter sa dobrim pve girom i malo slabijim pvp girom!U pve ima oko 2k ap unbuffed 2/5 t4,u pvp opremi oko 200 resi,ima 280% fly mount i 375 alchemy i herbalisam!http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Spinebreaker&n=Zmaga Može da se transferuje i promeni ime!Cena nije fixna!Pvp server

Reksar,orc warrior protection pvp gear i lošim pvp girom!U pve ima 506 defa i 14k hp,random plavi i epik itemi!Ima dobru dps opremu!Ima bs i mining 375 u bs ima neverovatno dobre recepte!280% fly mount,i 2 100% ground mounta! http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...eksar!Može da se transferuje i promeni ime!Cena nije fixna!Pvp server

Voleo bih da prodam što pre tako da kontaktirajte me na:

Mobilni:063393226

msn:rashko_WoW@hotmail.com

email:odje_mobilni@yahoo.com

Svi igrači su na pvp serveru,i za onog ko hoće da kupi više accounta od jednom popust bi bio velik!

UKRATKO ZA ONE KOJE MRZE DA ČITAJU:3 accounta,1 acc 70 hunter,2 acc 70 mage,3 acc 70 druid,hunter,warrior

HVALA!

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav,

Prodajem account sa druidom i magom.

-Druid- 70 lvl

5 delova t6 za healing tacnije cela healing oprema mi je full MH/BT.

4 delova t6 za tenkovanje i jos neke iteme iz MH/BT-a.

Imam i dps gear full epic takodje.

Nazalost od resilienca imam samo trinket jer od burning crosade nisam igrao pvp nesto posebno.

Imam oko 25 exalteda, 400 golda i 3 epic flight mounta :) Takodje imam i 5-6 epic mountova:)

-Mage- 70 lvl

Zeleno plav, vise mi sluzi za banku jer me je smorio posto mi je to bio prvi lik.

Za detaljne informacije kontaktirajte me na PM ili preko maila Druidmaniac@hotmail.com.

Cena je 350e gore dole.

Link to comment
Share on other sites

Prodajem ACC:UD mage lvl 70,Server Bloodfeather-EU, full S3+full Venge items http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...amp;n=Leposlava

Arena 5k poena,Honora 75k!!!titula Warlord [ako vam neshto znachi :)]

Svi moguci 280% leteci. [sem ing. flying].full alchemy[svi flaskovi] + herbalisam oko 1070+spell dmg,sa combinovanom opremom!!!slobodan za transfer!!!

+ na ACC ima Druid lvl 61 isto na Bloodfeatheru -EU :)

prvi vlasnik,sa Secret qst,mail-om etc..

zvati od 13-16h radnim danima...064/2131850...roya!!!

Edited by roya
Link to comment
Share on other sites

WTS lv70 warriora undead-a 1500ap 350resi kazzak pvp eu transferable

lv49 druid night elf frostmane pvp

lv29 blood elf rogue kazzak, ima lv19 twink opremu (dosta hp-a) i lepe plave iteme za levling...

ponude na pm. acc nije uplacen, prvi sam vlasnik, imam sve podatke.

Edited by Synd

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima,

Prodajem acc sa Druidom 70-ti lvl na Frostmane realmu. Resto talenti i gear(skoro full epic).link: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...mane&n=Gags.

Profesije skinning i enchanting. okok 800 golda. Par hiljada honora(ako nesto znaci) i nekoliko delova gladiatora.

Takodje imam jos par likova low level, 10-20 :)

Cena ne ispod 150e.

Telefon 062/819-26-98

Edited by beograd
Link to comment
Share on other sites

Dakle ovako. WTS Night Elf female Druid server Emeriss (PvP) Mackica

Transfer: ready

Name change: ready

Uplacen do: 08.06.2008.

Account info: imam mail i sacret question

Account nikad hackovan, banovan niti slicno

gear:

Feral 5/8 tier 6 (dva puta shoulderi :P za dps i tank), 5/8 koristim za tank a za dps koristim samo rukavice i shouldere ostalo su BT/Hyjal itemi

Moonkin4/8 tier 6, ostalo su leather BT Hyjal itemi za boomkina sem chesta od Archimonda

Resto za PvE nemam ni jedan tier nazalost :) ali sve do jednog itema je iz BT i Hyjal, a za pvp gear imam full vindicator, 4/5 vengeful (fale shoulderi :)) mace, off-hand i idol vengeful

Sve u svemu ima jedno 5-6 full 18 slot torbi suvih epika :) i naravno svi su enchantovani :)

Ima Flight Form 280% speed, drake od Netherwing reputacije, Zul'Aman medveda i mnoge druge

Reputacije: U Outland frakcijama samo sa Sporeggarima nisam exalted :) sve ostalo je exalted

Profesije: Herbalism/Enchanting obe na 375 skill. Imam nekoliko rare formula (Mongoose, Executioner, Vitality, Savagery, Potency itd)

Pocetna cena 400 eura.

Sve u svemu ovo je jedan pregirovani druid, pa ako je neko zainteresovan nek me PM ili me potrazi na Skype markovic.filip@yahoo.com

Edited by Legenda
Link to comment
Share on other sites

WTS Account 2x 70lvl 1x 60lvl

Shaman: (trenutno je u enhancement gearu,u torbama ima full resotration sa 1950 healing unbuffed,a u banci full elemental)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...k&n=Shaylee

Paladin: (protection,u banci itemi za heal i dps)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ak&n=Jeryan

Mage: (lvl60 ,leveling proces,sa epic daggerom)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ak&n=Dagoth

Hunter: (lvl 42..)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...k&n=Bowjobz

* Account nikad banovan i slichno.

* Imam i dajem sve podatke (SQA,Mail,CDKey)

* Moguc transfer svih likova kao i promena imena.

Vishe informacija na PM ili 063 850 29 01

Dajem sve potrebne podatke koje zatrazite. I sta vam vec padne na pamet u vezi accounta.

Cena 150 eura

MMORPG - Many Men Online RolePlaying Girls

forumskill5yk7xyap9.gif

Link to comment
Share on other sites

OK !!! WTS 3 ACCOUNTS !!!

Prvi account sadrzi :

WARLOCK lvl 70 BE

server : Xavius

name : Omgsuperjedi

Gear : 4/5 Merciles Gladiator svi Vindicator itemi, pve gear u torbama..

profesije i ostalo sto vas zanima mozete pogledati ovde :

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...;n=Omgsuperjedi

na ovom accountu je i lvl 70 DRUID sa plavim gearom iz instanci (healing) i nesto gladiator pvp geara, armory link :

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...mp;n=Impressive

Drugi account sadrzi :

HUNTER female orc lvl 70

server : Xavius

name : Acasha

gear : MH/BT pve gear i full gladiator i vindicator itemi u banci, armory link :

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...us&n=Acasha

Ovde su takodje lvl 60 warrior i lvl 62 human rogue...

SVI LIKOVI MOGU SE ODMAH TRANSFEROVATI nemaju nikakav CD

Treci account sadrzi :

Orc WARRIOR-a lvl 70

name : Xeqtorz

server : Spinebreaker

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...r&n=Xeqtorz

Gearovan je za tankovanje MH/BT instanci... 15.7 k Hp-a nebuffovan full epic.. ima i dps gear i pvp gear sve full epic, takodje poseduje i epic flying mounta.

Profesije : Mining 375, Blacksmithing 375

takodje na istom accountu se nalazi i Blood Elf HUNTER lvl 70

name : Feelme

server : Spinebreaker

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...er&n=Feelme

Profesije : Herbalism 375, Alchemy 375

Na accountu ima nesto preko 1k golda sasvim dovoljno da se lepo igra a i likovi imaju profesije koje prave jako lep kesh.

Gearovan za MH/ BT, hunter ima stvarno super gear kao npr polearm od prvog bossa iz BT-a i jos dosta stvari iz MH i BT-a koje sam skupio u poslednjih mesec dana kad mi je to postao main lik.

Account poseduje jos brdo low lvl likova tipa 20 - 40 lvl likovi uglavnom horda..

Trenutno su u gildi Kroneri koja je druga najjaca gilda na serveru ubili smo sve do Illidana :P

Ja prelazim na Aoc pa zato prodajem Acc..

Saljite poruke na PM ili na e-mail : nedimovicn@hotmail.com

LIKOVE JE MOGUCE TRANSFEROVATI ODMAH !!!

HITNO !!! :P

Prvi i treci account su po 150 evra a drugi je 120 evra

PM me ili email.. mobilni 065 867 4040 hitno hitno hitno..

Edited by Xeqtor
Link to comment
Share on other sites

WTT

menjao bi sammana na magderidonu

PVP 4dela s3 i s2 (440resill) resto

PVE 2k healinga

pve ele ima full epix gear

ima i enchacment gea

ima epix mounta 280%

i na accu ima i hunter tek dobio 70lvl (ima par epixsa nista specijalno)mrzi me da ga gearujem

menjao bi ovaj acc za warr-a,prista-a,druid-a,hunta-a,lock-a

ako neko ima ponudu nek me kontakt na 063602962

Link to comment
Share on other sites

WTS

Account uplacen prepaid do nekog Juna otprilike 15... Na njemu nema 70-ih =D Dunemaul server ->Warr name: Felthan level 44 ima neshto golda na altowima samo treba prebaciti... gear super plaw ali profesije nisu bash najbolje Mining i BS onda Haomarush server -> Warr Forsakener: level 29 gear normalan, profesije dobre Mining i BS nema golda Oo ali moze da se nabawi 100g for free ako kupite chara...!!! ondaaaaa Frostmane server -> Priest Lowonmana: level 30 gear dobar za lvl profesije isto dobre 50g i neki altowi...!!!dobar guild na owa dwa druga chara ali, samo na prwom swi su otishli a f lista puna none-playing likowa...!!! =) ACCOUNT nije NIKADA bio banowan i ja sam prwi owner...shto pre se jawite to ce wam wishe trajati.... SAMO BeoGrad I WI DOLAZITE DO MENE =S offer me via PM!!! HITNO JE MAJKE MI!!!! [:o)]

cena powoljna~~~

Link to comment
Share on other sites

Prodaje drugar acc.

Druid 70 Night elf

http://armory.wow-europe.com/character-she...amp;n=Kanadaris

ukratko 4/5 venge (nema shouldere) ima weapon+offhand (resto)

PvE gear karazhan nivo malo jache/badgevi i to...

shaman46~ oprema za lvlovanje

Prodajem ili menjam za ork ili troll shamana sa slicnim gearom!

cena 150e+

Ponude saljite ISKLJUCIVO na 0643332937

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...