Jump to content

-=[HSA]=- HighSkillzArena


Recommended Posts

I jos nesto odem na max kgb bga(ovde pojedini likovi) i pitam nekog nesto od "PRO" igraca a oni u onom fazonu ti nisi moj rank sta mi se javljas!!!!

Ovo je totalna glupost a jadno je sto 90% ljudi tako misli a sve su to "igraci" koji rekreativno igraju CS i ,blago receno nemaju pojma, CS im je samo zabava.

Odakle vama bre ideja da su ti "pro" igraci puni sebe i da tako razmisljaju?

Mozda ih jednostavno smara velik broj debila i jednostavno ne zele da pricaju sa ljudima koje ne znaju tako da niko nema pravo tako da prica. Ako te ne zna te covek, sta ima da se ljutis i kenjas ako nece da prica sa tobom. Ovo ne govorim samo tebi vec svim koji tako bezveze optuzuju ljude.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je totalna glupost a jadno je sto 90% ljudi tako misli a sve su to "igraci" koji rekreativno igraju CS i ,blago receno nemaju pojma, CS im je samo zabava.

Odakle vama bre ideja da su ti "pro" igraci puni sebe i da tako razmisljaju?

Mozda ih jednostavno smara velik broj debila i jednostavno ne zele da pricaju sa ljudima koje ne znaju tako da niko nema pravo tako da prica. Ako te ne zna te covek, sta ima da se ljutis i kenjas ako nece da prica sa tobom. Ovo ne govorim samo tebi vec svim koji tako bezveze optuzuju ljude.

brate koliko ja znam kad god neko pita nekog nesto uvek dobije odgovor, bio noob ili pro :/ Mislim kakvi su to 3povi :S

cyberAttack team

Anta: sjebao sam nogu ...

Anta: ceo dan u kuci zatvoren

cheda : kako ?

Anta: preskakao krevet u mraku neko zvonio jebem mu meter

Anta: :C

cheda : ahahhahhahaahah :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozz svima evo da vam predstavim HSA Server !!!

Ima Public server 24 slota IP : 212.200.139.140:27039

Ima CW server 12 slota IP 212.200.139.140:27033

Server je na gametrackeru 289. za 2 meseca!!!

Forum : www.hs-arena.co.nr (Molio bi vas sve da se registrujete posto je novi forum napravljen je pre 2 dana ima nekih 95 chlanova)

A za HSA Summer CUP pocele su prijave vdecete sve tamo!!

Prijave ce biti do 30 grupa od kojih cemo izabrati 20!!!

Prva nagrada: za nju nismo jos sigurni (mislimo neke steam accaunte al bicete obavesteni na forumu)

Pozzzz GL^HF!!!!

Nadam se da cete nas posetiti i registrovati na forum!!

pozzz by GeNo!!!

Samo da dodam HSA Pub je presao na 32 slota!!!

POZZZ!!!! www.hs-arena.co.cc !!!!

Link to comment
Share on other sites

extra.. dolazim, ali da mi das admin

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

A vi da ste pravi "kanterasi" vi bi rekli neka i treba da se otvara sto vise servera da ozivi scena CSa u Srbiji.....

scena se nikako nece ojacati otvaranjem public servera...

Scena je odavno umrla i nista je nece podici na noge tj moze se podici al to sto joj treba nikad se nece dogoditi.

a dok bude bilo 100 public servera na kojima ce svi igrati for fun scena ce biti mrtva.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...