Jump to content

COD4


Guest

Recommended Posts

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam skoro reinstalirao igru, pa evo ti najbezbolnijeg rešenja: Install igre, pa instalacija patcheva 1.4 - 1.5 - 1.6 - 1.7, nakon toga instalacija pankbastera i apdejt COD4 sa njegove liste i youre ready to go. Ako se desi da počne da te momentalno izbacuje sa nekih servera (čim se konektuješ) potraži na netu i unesi neki drugi key code (umesto onog koji si koristio za instalaciju igre) i to je to. Za krek ne trebaš da brineš, pošto exe za pokretanje multiplejera ostaje isti. GET DA CHOPPAAAA!!!!!

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Pozdrav ljudi,

Ja i moja 3 druga igramo cod4 vec neko vreme na netu. Hvala Bogu da se nakacih na RUR i na ovaj thread jer nisam znao vise sta da radim sa Punkbuster problemom! Dakle, krenem na dobrom serveru da igram

i samo pocne da reze. Radi sekund igra normalno, onda 10ak sekundi stoji! Pa onda o5 sekund radi i tako u krug. Onda smo zbog toga poceli da igramo samo na serverima bez PB ali to uzasno ume da nervira jer se pojave cheateri i uniste igru! Probacu ovo sa menjanjem cd key-a i nadam se da ce uspeti ali sam skeptican jer poruka koju PB napise u igri je "This server IP has been blocked by Punkbuster" pa zato ne znam ima li to veze sa cd key-em. U svakom slucaju imam dva pitanja:

1. Da li je bezbedno da preko kreditne kartice uzmem original COD4 ali sa E-bay (tipa neki koriscen primerak ali jako povoljno u odnosu na 50Eur koliko kosta kod nas) u smislu isporuke u Srbiju, sta se desava ako me vlasnik igre zajebe i ne posalje nista i slicno. Pitam jer svi moji drugovi i ja planiramo da narucimo preko moje kartice, znaci 4 ili 5 originalnih COD4. Molim za savet ili alternativno resenje.

2. Mozete li mi reci na kojim serverima igrate najcesce a na kojima se ne javlja PB problem i na kojima ste cesto, pa da mozemo da igramo zajedno moji drugovi i ja sa vama. Inace smo svi jaaaaaaako iskusni FPS-ovci jos od izlaska CS :)))

I moj mali doprinos samom threadu: Igra je svakako fantasticna! Igrivost, grafika koja na max izgleda abnormalno dobro, sistem cinova / lvl-a, MAPE, izbor oruzja....VRH! Jedina jako negativna strana je sto vise ginem od ubistava kroz zidove (CAK I OD GRANATE?!?!?!) nego od prepucavanja na otvorenom :) Takodje, jedino istinski priznajem hardcore mod, ali to naravno ne znaci da ne bih igrao i na non hc serverima. Krivo mi je sto nisam ranije prelistao RUR vezano za COD4 ali sta je tu je.

Izvinite zbog dugackog posta i unapred hvala na odgovorima i sugestijama!

Pozz

Link to comment
Share on other sites

Da je dolar još uvek 50 i nešto dinara, ja bih ti preporučio da uzmeš preko Steama, tamo je 50 dolara (x 65 = 3250 din po sadašnjem kursu), ovako ne znam, izvagaj šta ti je jeftinije. Ja svakako ne bih uzimao igre sa korišćenim CD keyem preko eBaya, da su moje pare.

Inače preko Steama je najlakše, sve može da se kupi preko iste kartice (kad kupuješ za druga, čekiraš "This is a gift" i navedeš kom accountu treba da se pošalje, i onaj tamo prihvati i instalira igru).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Ne znam kako je sada, ali do sada si morao i cd key često da menjaš, jer često stave taj što imaš na pb listu i više ne možeš da ga koristiš.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

I despise that comment, sir. Nikad nisam varao, meni se to dešava s vremena na vreme, da dotični key više ne može da uđe u neke servere, promenim ga i opet radi.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...