Jump to content

Assassin's Creed


Pipboy

Recommended Posts

znaci ono, igram igram igram igram jos pre skoro mesec dana... i samo dodjem skonjem u jerusalim pufffff! crash...

i onda sam ulazio bez konja crash, polako, crash na 1000nacina i nemere...

i onda na netu ima solutiona milion...

najbolji da patchjesh na rusku i onda predjesh jerus pa vratish na eng... ili uzmesh neciji save ko je presao jerusalim ali... 3 puta se vracas u njega u toku igre...

najavljeno je da ce izace u evropi 28 marta? where it is? mannnnnnnnnnnn! igra ubija...

neko ko je rekao da koci :D ma di koci ja igram na full sve da vi vidite kako to izgleda na 1280x1024! o.O :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Igrao sam gears of war i ovo sam probao sada i moram da kazem da ove dve xbox igre pate kao i vecina konzolnih naslova ...

Glavna stvar je sto na samom startu ponude mnogo dobre stvari fore i odrade pricu / akciju i sve do tancina lepo i predivno posle tih sat dva sve do samog kraja se non stop ponavlja i ponavlja i ponavlja dok sam kvalitet svega u igri neprestano opada.

Sux :(

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Za razliku od njih,vecina igara sa PC-a nemaju ponavljanje...riight.

Ne znam sta ocekujes...pogledaj prince of persia trilogiju sve se ponavlja,al su super igre.

Navedi mi par igara gde se stvari ne ponavljaju pa da ih igram :)

Anyway skida se ovaj Assassin Creed pa cemo da vidimo dal valja nesto.

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Prince of shit je prica za sebe.

Fora je sto su to jako isfurane igre i na veliko su ih hvalili itd... nije da nisam uzivao u njima ali samo to im kvari sveokupni utisak ... imam osecaj kao da ih je radio EA jer to je ono sto oni rade nikada ne izbace zavrenu igru pohlepna kapitalistichka govna.

Inace kada kazem poredim sa Crizom , CoD4 , BIoshock , Witcher itd.

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Fora je sto su to jako isfurane igre i na veliko su ih hvalili itd... nije da nisam uzivao u njima ali samo to im kvari sveokupni utisak ... imam osecaj kao da ih je radio EA jer to je ono sto oni rade nikada ne izbace zavrenu igru pohlepna kapitalistichka govna.

Heh slazem se,al jebiga ako tako gledas onda su i ove igre sto si ti spomenuo isfurane(jedino sto Witcher nije imao preveliki hype oko njega) ne kazem da nisu dobre,ali opet sve je to vec vidjeno.Kriza je meni licno djubre,igrao sam je na najvecoj tezini i opet mi nije bila zanimljiva,ali opet ljudi kazu da je za MP extra.Systemshock>Bioshock.

Mada kenjam i ja...realno muka mi je vishe od pucacina i ostalih sranja koja su izasla na PC-u u poslednje 4 god.Cenim da zato u startu i imam neko gadjenje prema svim novim igrama [:D]

Edit:

Nego on topic...kako vama ide skidanje ?? Meni se vuklo od 5-15 KB/s,ali sad je 60-80 ovaj link: http://torrents.thepiratebay.org/4123638/A...638.TPB.torrent

I samo malo obavestenje:

The 6.42GB release is infected with SHeur.BCDN!

The torrent thats full of trojans is the one with only the iso and nfo.

The *infected* releases are:

http://thepiratebay.org/tor/4123376/Assass...REPACK-RELOADED

http://www.newtorrents.info/torrent/40034/...K-RELOADED.html

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

this release works fine, i just finished the first assassination in Jerusalem.

ne rade sejvovi iz one procurele verzije, ali:

Guys...

Start a new game, this will create new profile in C:\Documents and Settings\user\Application Data\Ubisoft\Assassin's Creed. The retail creates them using numbers, not a name like before.

Take your original .sav, .opt and .map files, rename them with the numbers created by the new profile (match them to what is there with the .sav, .opt .map respectively) and go back into the game. You will now see your previous profile listed.

Performance is good, NPCs went from 120 to 105 to improve performance. There are now higher quality and graphic options it went from 3/3 in the leaked one to 4/4, setting 4 being HDR.

Link to comment
Share on other sites

Heh slazem se,al jebiga ako tako gledas onda su i ove igre sto si ti spomenuo isfurane(jedino sto Witcher nije imao preveliki hype oko njega) ne kazem da nisu dobre,ali opet sve je to vec vidjeno.Kriza je meni licno djubre,igrao sam je na najvecoj tezini i opet mi nije bila zanimljiva,ali opet ljudi kazu da je za MP extra.Systemshock>Bioshock.

Mada kenjam i ja...realno muka mi je vishe od pucacina i ostalih sranja koja su izasla na PC-u u poslednje 4 god.Cenim da zato u startu i imam neko gadjenje prema svim novim igrama [:D]

Edit:

Nego on topic...kako vama ide skidanje ?? Meni se vuklo od 5-15 KB/s,ali sad je 60-80 ovaj link: http://torrents.thepiratebay.org/4123638/A...638.TPB.torrent

I samo malo obavestenje:

The 6.42GB release is infected with SHeur.BCDN!

The torrent thats full of trojans is the one with only the iso and nfo.

The *infected* releases are:

http://thepiratebay.org/tor/4123376/Assass...REPACK-RELOADED

http://www.newtorrents.info/torrent/40034/...K-RELOADED.html

Ne znam ... ukusi su razliciti ... meni se recimo kriza svidela i call of duty dok mi se bioshock nije svideo ( ali to je zbog samog jebenog okruzenja koje nikada necu skapirati niti zelim na kraju krajeva ^^ ). Witcher je bio isfuran dosta ... ne koliko ove druge navedene igre ali je bio isfuran.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...