Jump to content

NEZAVISNO KOSOVO


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"Ako EU prihvati jedinstven stav i NATO prekorači svoj mandat na Kosovu, to će izazvati UN, pa ćemo i mi onda poći od činjenice da treba primenjivati grubu silu, koja se zove oružana sila, da bi nas poštovali", izjavio je ruski predstavnik u NATO-u na konferenciji u Briselu.

Zahutkava se situacija, nadam se samo da ne eskalira...

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

zaboravio si i: kostunica ce da se pretvori u sovu i da odleprsha na jug, ko sto sove rade. u bgdu vise nece biti pljachke, dobicemo tri mosta do kraja godine. DS ce postati reformaska stranka koja ce izbaciti sve lopove iz svojih redova. Velja ce se pokajati za sva svoja nedela, i oticice u isposnike. omladina ce da se prosvetli za sekund, opasce gledanost velikom bratu i grand paradi. ugasice se pink, nedugo potom i b92. EU ce biti toliko radosna sto smo postali kul da ce poslati svakome po tri opasne plavuse sa 10 mitja koke da ljudi izvlache sa njihovih nafuranih sisa. na chelu tog velikog mardi gra ce biti tadic, koji ce u medjuvremenu prestati da bude amorfna masa koja sedi na 8 stolica, i prica gluposti chim zine

eto

ali ja volim brinete [:D]

...

sad izvolte, pljujte me, vristitie i skichite... bice vam lakse a i dobro je kao terapija, cuo sam...

za tebe je dijagnozirano da nema leka

-sto si jednu patiku ukrao?

-jebiga suvenir

i ja sam isto isprva istripovo da je lik ispao carina,al...

kapiram da je ložio ćurke. mislim da bi bilo mnogo efektivnije da se objave na tv-u svi snimci krađa pa neka ih njihovi drugari čašćavaju.

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

na vestima b92 upravo mozete da cujete izjave dve akterke filma......pokusacu da citiram ukratko: Mi smo juce dosle samo zbog Kosova a ne da bi krale. Ali kad je 300k ljudi pocelo da krade, krenule smo i mi. I krale su zato sto nemaju, da imaju ne bi krale. I gde su deca ovih sto imaju? (wtf??). I kako sam shvatio ne mogu da veruju kakvi su komentari izasli povodom snimka, pa nisu nikoga ubile.....

Link to comment
Share on other sites

Kaze mi cale juce: " ne daj boze da te rus brani i kinez hrani" [8D]

Ne znam za Smederevo, ali da nije bilo Maršala Birjuzova ne znam kako bi se na kraju završile bitke za oslobođenje Beograda. Partizani sami to nikako nisu mogli da urade. Nacistička vojska koja je bila stacionirana bila je sastavljena od Italijana, Mađara, malim brojem Hrvata, a najviše Nemaca koji su u svojim sastavima imali i veliku količinu SchutzStaffel jedinica. Da ne navodim i koju su opremu koristili. Partizani su u to vreme imali nešto zarobljenje nemačke opreme i tehnike ali nedostatak iskustva u korišćenju bi ih previše koštalo. Da nije bilo Crvene armije koja je još od Porhorovke nije stala sa ofanzivom teško da bi Beograd bio oslobođen tada.

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

na vestima b92 upravo mozete da cujete izjave dve akterke filma......pokusacu da citiram ukratko: Mi smo juce dosle samo zbog Kosova a ne da bi krale. Ali kad je 300k ljudi pocelo da krade, krenule smo i mi. I krale su zato sto nemaju, da imaju ne bi krale. I gde su deca ovih sto imaju? (wtf??). I kako sam shvatio ne mogu da veruju kakvi su komentari izasli povodom snimka, pa nisu nikoga ubile.....

Genijalne su obe, kapiram da je neka pravno-birotehnicka ili poljoprivredna u pitanju :) Mis'im, njihov sklop razmisljanja je genijalan.

btw, sta se to desava o cemu prica igor? Mis'im, jel ocekujemo nekakvo bombardovanje? Ne gledam nesto vesti.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam za Smederevo, ali da nije bilo Maršala Birjuzova ne znam kako bi se na kraju završile bitke za oslobođenje Beograda. Partizani sami to nikako nisu mogli da urade. Nacistička vojska koja je bila stacionirana bila je sastavljena od Italijana, Mađara, malim brojem Hrvata, a najviše Nemaca koji su u svojim sastavima imali i veliku količinu SchutzStaffel jedinica. Da ne navodim i koju su opremu koristili. Partizani su u to vreme imali nešto zarobljenje nemačke opreme i tehnike ali nedostatak iskustva u korišćenju bi ih previše koštalo. Da nije bilo Crvene armije koja je još od Porhorovke nije stala sa ofanzivom teško da bi Beograd bio oslobođen tada.

Naravno!! Za ruse u ww2 najveci moguci respect i zahvalnost. Ali zar nam nisu i francuzi u ww1 slali silnu municiju i dobrovoljce i brodove i ostala cuda, pa sad priznase kosovo?

Ova izreka je nastala povodom njihove odbrane kad su nas bombardovali... Ako se secas vesti u to vreme, skoro svaki dan je bilo "ruski razaraci, nosaci i ostala sila" krenula sa Crnog mora pa posle par dana u Bugarskoj su, pa posle par dana u grckoj su i jbg nikako da dodju. Da ne pominjem cuvene nikad vidjene a obecanje s300 rakete kojima bi se nato avionima najebali keve. :D

Bitno je da imaju para za iznadguznu tetovazu !!!

Sta reci kad ovo sve pokriva i o tim droljama nije potrebno dalje polemisati... Ako im daju jos malo medijskog vremena uocice ih Sasa iz granda pa eto njih za 2 meseca na koncertu. Imaju sve potrebne atribute da postanu super zvezde (IQ=broju cipela, tetovazu iznad dupeta i bele elanke sas tanga gace)...

Link to comment
Share on other sites

nisam siguran da li stejt dipart. moze ikome da naredi odlazak (pricam o gradjanima koji ne rade za vladu). to je vise preporuka, mada pretpostavljam da ce je svi poslusati.

ahahaha, ponovo nas cheka prmpanje, ovaj narod nista nije naucio :(

Vidi samo prenosim ono sto mi je sestra rekla. Njene kolege iz firme (ameri) su vec otisli, potpuno zbunjeni. Jedan je potpisao da ostaje na svoju odgovornost i ostao.

Sta reci kad ovo sve pokriva i o tim droljama nije potrebno dalje polemisati... Ako im daju jos malo medijskog vremena uocice ih Sasa iz granda pa eto njih za 2 meseca na koncertu. Imaju sve potrebne atribute da postanu super zvezde (IQ=broju cipela, tetovazu iznad dupeta i bele elanke sas tanga gace)...

Ako se sve smiri, za 2 nedelje pocinju da izlaze u skandalu i na pinku sigurno :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

pa moguce da americhke kompanije naredjuju svojim zaposlenima da napuste srbiju jer nece nikakvu odgovornost na sebi, amerika kao drzava moze smo da izda preporuku da se napusti zemlja, toga nije bilo, sad druga je stvar shta poruchuje gest evakuacije ambasadora.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Ono sto je takodje indikativno je da nas odjednom nema na CNN i BBC sajtovima kao vest, tek kad se malo prokopa

Onda ameri pre podne urlaju, sad izjavljuju da je to delo grupe huligana i da to nije prava srbija

Toliko oprecnih infoa da je to strasno

Ima li to veze sa ruskom pretnjom?

Ili su odlucili da me dekoncentrisu pred KARA RAID??

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ahahaha, ponovo nas cheka prmpanje, ovaj narod nista nije naucio :(

brate ja ne znam koliko si pratio shta se deshavalo poslednjih dana, od priznanja pa naovamo, izjave u SB u UN i sve to .. al evo npr.

“Sjedinjene Države će ovu priliku iskoristiti da potvrdi prijateljstvo sa Srbijom, saveznikom tokom oba svetska rata. Pozivamo srpske vođe da rade zajedno sa Sjedinjenim Drzavama i našim partnerima kako bi postigli zajedničke ciljeve, kao što su odbrana prava, bezbednost, kultura i izdrzavanje srpske zajednice na Kosovu”, saopštila je Rajsova.

mislim mozhemo mi da prichamo smirivanje lopte i sve to, al ovakve izjave shta ti da kazhesh posle toga ? kako ti da prichash kao zemlja sa tom drugom zemljom posle ovakvih izjava .. to vishe nije "zasrali smo trebaju da nas karaju" ako si u sado-mazo-retard fazonu, nego "shta prichash ti ?" ..

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...