Jump to content

NEZAVISNO KOSOVO


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kod mene se sve chuje ovo propovedanje kroz prozor. Setio sam se onih filmova sa vanrednim stanjem a prvom mi je pao napamet sam pocetak Half-life 2, ne znam zasto. Ono sto mene zanima, posto svaki dan prolazim pored americke ambasade, jeste kako je toj zgradi-tvrdjavi iko uspeo da pridje i zapali je? Ono, tamo nema slobodnih prozora, sve je zabarikadirano, svugde je metal i tako to.

Link to comment
Share on other sites

sere mi se vise kad vidim likove sa kapuljacama na TVu

x2 ..

danas sam videla slichnu klinchariju kako se sqplja kod dragishe mishovitj.. btw.. shta se deshava sa albanskom ambasadom? chuh za kneza milosha.. jbn skenj..

jbn rezolucija 1244.. da nije nje lakshe bi sredili..

kontam da tje biti sranja..

=/

polako nam se zatvaraju vrata..

eo sad je i italija priznala nezavisnost.. fracunska.. velika britanija..

huh..

a ovih nashi tje raditi na pojachavanju institucija na kosovu..

i tako..

Edited by lazy*

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

Opet ti kazem, dozvoljeno im je i planirano. Sigurno nije neko derle upalo u ambasadu SAD. Ne voli teorije zavere, ali ovo sam prilicno siguran.

Inace, margi, evo krenuli su na zgradu b92. Ajde brate, nije red da ne pomognes. Ako vec nisi naravno na bojnom polju.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Kod mene se sve chuje ovo propovedanje kroz prozor. Setio sam se onih filmova sa vanrednim stanjem a prvom mi je pao napamet sam pocetak Half-life 2, ne znam zasto. Ono sto mene zanima, posto svaki dan prolazim pored americke ambasade, jeste kako je toj zgradi-tvrdjavi iko uspeo da pridje i zapali je? Ono, tamo nema slobodnih prozora, sve je zabarikadirano, svugde je metal i tako to.

Upravo moje razmišljanje. Debeli blindirani prozori, one metalne brane na ulici ... ne deluje kao da može tek tako da se uđe.

OK, isplanirano, nema nigde murije , i ostavili otključana vrata

Oh Bože, zašto? Kome odgovara da ambasada US bude spaljena?

Inače lol @ CNN gde u program uključuju ljude koji nabadaju engleski ko moja keva.

Link to comment
Share on other sites

Ono sto mene zanima, posto svaki dan prolazim pored americke ambasade, jeste kako je toj zgradi-tvrdjavi iko uspeo da pridje i zapali je? Ono, tamo nema slobodnih prozora, sve je zabarikadirano, svugde je metal i tako to.

Pa suvise su glupi da ukapiraju pre dva dana da je sve blindirano i da im ne bi zolja pomogla, a ne nike patike sa kojim sutnu neprobojni prozor. ne znas dal da placesz il da se smejesh. Al ostvarena je pobeda zapalili su (oprljili bakljom) fasadu. OMG tuzno stvarno tuzno. Ipak je za plakanje...

Link to comment
Share on other sites

od tebe sam najmanje ocekivao da podrzavas nasilje bilo kakve vrste, cak i preko foruma. nista to nece promeniti.

ne podrzavam ovo sranje bate, ali ako je to cena koja mora da se plati da bi se b92 spalila do temelja, onda neka bude tako.

@pertu

zajebavash, nismo mi te srece, daleko je nbgd.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

ahahahahhahahahahahahahahahha

vodic na cnnu je mentol

glupi mentol :)

upravo je rekao da je "veliki problem sto se ratko mladic i slobodan milosevic slobodno nalaze u srbiji a nikad nisu izruceni za ratne zlocine"

oh boze...

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Brate mili. Ali zašto je WTF Tadić pobegao iz zemlje! Ako time misli da izbegde odgovornost za ovo bolje da se ne vraća, a ako je pobegao da čuva živu nek se jebe ako mu je toliko stalo do prave demokratije i stvarnog dobrobita ovog naroda.

I vidiš Fatboy, dok ti sereš za Koštunicu da je Sova Lover, je sa ježim i grozim što taj čovek pokazuje da je lud jer je jedino on mogao da dozvoli da murija ne radi nešta svo ovo vreme i samo se šeta pored vandala. Jel on misli da će uplašiti USA i UK time što pusti ove idijote da napadnu ambasade? Kako je taj čovek toliko poludeo i izgubio svaki kontakt sa realnošću?

Ali WTF, Američka ambasada jeste trvrđava, kako je tu iko išta uradio mi nije jasno.

PS.

Na RTSu je sve lepo i sunčano. More marš u tri lepe... Bili smo jednom tamo gde nas vodite, ne ponovilo se.

A B92 je posebno gnjio. Pre nego što se išta dešavalo su samo pričali o srpskim divljanjima povodom nezavisnosti. Kada je bio miting ispred skupštine samo B92 nije prenosio. A sada su se ućutali kao miševi, strepeći za svoje gnusne novinarske živote.

Edited by grdja
Link to comment
Share on other sites

ah da to su huligani, jesu li to oni isti sto su palili i skupstinu i pola beograda? jbga navikli ljudi mora nesto da se dimi

a i ne kenjajte, i bolje da murija nije delovala odmah jer bi tek onda nastalo sranje i nastao bi jos veci bunt prema danashnjoj vlasti, ovako lepo ih pustili da se malo iskachu oni najretardiraniji zapale par kontejnera posle ih isprskaju suzavcem i cao

najgora varijanta bi bila da su odmah uzeli pendrek u ruke i da su opleli po narodu, po srpskom obicaju odmah bi se organizovale grupe u vecim razmerama da se shibaju dalje

pametno odigrano

ono sto je sada skrsheno nije nista sto se ne moze srediti za par dana. to sto gori usa ambasada bash i nije neka tragedija osim ovima sto valjaju usa iphone :]

edit: usa ambasadu su zapalili tako sto su polupali prozore na spratu i tuda usli i zapaili je :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jel postoji sansa da neko ukapira da je provala u americku ambasadu izvedena od db ili slicno?

Naravno ne iskljucujem mogucnost i da su namerno Ameri omogucili upad.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...