Jump to content

Sergio Bonelli ponovo u Srbiji


Recommended Posts

Hoću reći, pretresli su sve moguće teme, od života na divljem zapadu preko zombi-mumija u Egiptu do najluđih epizoda sa Helingenom i svemirskim brodom sa sve Manituom. Odakle im bre ideje za nove scenarije? :)

lsd_blotter_hofmann.jpg

:D

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Hoću reći, pretresli su sve moguće teme, od života na divljem zapadu preko zombi-mumija u Egiptu do najluđih epizoda sa Helingenom i svemirskim brodom sa sve Manituom. Odakle im bre ideje za nove scenarije? :)

Pa nisu iscrpli sve teme

Na primer dilan dog se registruje kao novi clan na rur. Tu bi umesto ksabarasa imao novog vijekovnog neprijatelja kjoota. Takodje umesto majora sveznalice ili one baba-medijumke moze se uvesti lik ololo-crnci-Koleta.

Mogucnosti su neiscrpne

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Gde ima da se skine zagor?

Izvini što moram da primetim ali post ti je veoma glup. Konačno se neko odvažio da počne ponovo sa izdavanjem stripova i sad treba da ih tako uništavamo. Kupi strip, uvek je lepše čitati u papirnom izdanju.

Btw, na hrvatskim forumima na kojima se mogu skidati skenirani stripovi ludensa i nekada slobodne dalmacije važilo je nepisano pravilo da nema skeniranja godinu dana od izlaska stripa. Time se čuva izdavačka kuća, inače ih neće nikako biti

Link to comment
Share on other sites

Pored ovog Veselog četvrtka, treba spomenuti i neku striparnicu iz Zemuna, mislim da i oni izdaju Zagora, ili su barem to radili pre neku godinu. Imam i par brojeva negde ali ih trenutno ne mogu naći...

E da, Gorane, jel si sto posto siguran da je ovo nova epizoda, još neobjavljena? Mogao bih da kupim, a ionako imamo iste skenove na onoj gomili DVD-ova pa verovatno znaš da li si tu epizodu već video...

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Pored ovog Veselog četvrtka, treba spomenuti i neku striparnicu iz Zemuna, mislim da i oni izdaju Zagora, ili su barem to radili pre neku godinu. Imam i par brojeva negde ali ih trenutno ne mogu naći...

E da, Gorane, jel si sto posto siguran da je ovo nova epizoda, još neobjavljena? Mogao bih da kupim, a ionako imamo iste skenove na onoj gomili DVD-ova pa verovatno znaš da li si tu epizodu već video...

Ne, ovo je novo. Znam i koja je epizoda. 469. po italijanskom redosledu. Ili 9 ispred poslednje Ludensove koja je izašla.

Btw, ovo je Narodna Biblioteka Srbije

Edited by goran.rs
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...