Jump to content

Secka mi cs 1.6


Cofi123

Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nisi napisao da li su u pitanju domacji ili strani serveri

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

kgb, maxnet-(znachi sve, i gg, dm,alfa, beta, public 1,2) serbiaprogamers. , a za 1.5( murka, beotel, imafex), u 1.6 sam pokushavao i neke strane i svuda je isto.

Kad preko net limitera proverim uvek samo counter radi, sad ne znam da li postoji neki bolji program da proverim da mi neshto ne oduzima, ali nishta ne skidam dok igram cs, skoro sam skenirao komp i nasho mi je jedan spyware i obrisao sam ga, ali i posle toga radi bukvalno isto

Link to comment
Share on other sites

onda moze da bude samo do rejtova,probar da podesis rejtove ovako,tako stoji kod mene,i igram kako na stranim tako i na domacjim serverima[1.6 steam je u pitanju]

usrani adsl 512Kb

cl_cmdrate 60

cl_updaterate 40

rate 10000

@LIn ti rejtovi su za LAN,mada s obzirom da ima cable mozda cje i uspeti da mu radi,mada sumLJam:)

p.s. lag i seckanje nisu jedno isto

Edited by M!ST!CX

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

Grafichka ti je extra, a procesor losh, nije bash dobra kombinacija...

kakve veze rejtovi imaju sa konfiguracijom????

sto se tice procesora to je tacno,djubre je,ali posto je igra iz '99,on je i vise nego dovoljan

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

1.6 bash i nije iz '99.

ne pazis,covek je rekao da igra i 1.5 i 1.6

a i 1.6 je izasao sada vecj davne 2003 god

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

onda moze da bude samo do rejtova,probar da podesis rejtove ovako,tako stoji kod mene,i igram kako na stranim tako i na domacjim serverima[1.6 steam je u pitanju]

usrani adsl 512Kb

cl_cmdrate 60

cl_updaterate 40

rate 10000

@LIn ti rejtovi su za LAN,mada s obzirom da ima cable mozda cje i uspeti da mu radi,mada sumLJam:)

p.s. lag i seckanje nisu jedno isto

pa evo kako meni secka ili laguje(sad ne znam shta je od ta dva) Udjem u counter 1.5(ugasim net) i kreiram sam neku mapu, kad kupim oruzje odma ga izvadim i kad ga punim metkovi se odma naslazu sa strane ekrana, a kad igram na netu(1.5 ili 1.6) kad kupim oruzje izvadi ga nekako ubagovano( dok se kad igram sam odma pojavi) isto tako kad krenem da ga punim metkovi se polako naslazu sa strane ekrana, dok se kad igram sam naslazu odma. Kad idem iza nekog igracha sve bude normalno i onda mi za sekundu zabaguje i on bude dva tri metra dalje nego shto je bio

Link to comment
Share on other sites

E a kad ukucam net_graph 1 jer zelena linija treba da bude skroz ravna?? Meni je non-stop izrezana

sad sam pokushao sa ovim rejtovima, i kad je 101, 101 i 25000 onda mi ping ne prelazi 50, kad je cmd 60, updaterate40 a rate 10000 onda je oko 70-80, ali bilo kako da namestim opet secka

Link to comment
Share on other sites

Ja igram sa tim rate-ovima i odlicno mi radi.

a to sa tim pricama stara igra ovo ono je smesno.

Naravno da su ljudi ranije manje ocekivali od igre, a sada je to drugacije.

Elem cofi niko ti nista nije pomogao, koliko ja vidim moraces da menjas neke komponente.

Poz

When i speak i cross my fingers, would you know you've been decieved ? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...