Jump to content

Music Videos


Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nikad nisam kapirao "suštinu" blek metala onako kako je npr. Mejhem postavio, jer je blek nastao "zato što je death metal postao fejk", što je totalno van pameti. Ako je ono što su svirali Darkthrone, Death, At The Gates itd. krajem osamdesetih bilo fejk, onda ne znam. Mislim realno, prešli su s konja na magarca, da kasnije nije bilo svetlih tačaka kao što su Emperor ili većim delom Dimmu Borgir, žanr bi crko samo tako + ga sad održavaju nove ruske, poljske i druge ne-skandinavske grupe koje do jaja bolje sviraju. Jebiga, razumem ja taj skandinavski paganizam, ne moš' ti nekog ko živi na hladnom severu ubediti da ga Džizus voli, al metal je prvo muzika pa ideologija (ako ista postoji), ako ja moram nešto da propustim kroz ekvilajzer da bih razaznao melodiju, zajebi takav pos'o.

Link to comment
Share on other sites

meni je do jaja konfuzan ovaj tvoj post:) ne znam jesam li ja glup ili si ti nakaradno iskonstruisao...

u svakom slucaju, rusi i poljaci svoju gotivnost duguju iskljucivo muzici i nicemu drugom, zato su i dobri. e sad, ja mislim da sam se slozio s tobom, koliko kontam, al i dalje mi je tvoj post navrat-nanos:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...