Jump to content

CB Nations Cup


LInn

Recommended Posts

  • Replies 618
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne znam samo kako si dobio posle ovakvog posta inspiraciju da to napises. Zar je to bitno za njegov post?

mene smara cela ova prica, i zato se, kao sto vidis, nisam ni ukljucivao u raspravu.

samo mi je malo smetalo to sto lik isproziva ovu dvojicu kako nista nisu uradili, a on jos vise nije.

Link to comment
Share on other sites

:D

gavro sad ce 3. mart

brate racunaj me,dolazim :D

AJDE NEMOJ DA SMARATE VISE SA TOM REPKOM,NISU PROSLI GRUPU I STA SADA TREBA DA IH UBIJEMO JEBENO,ISQLIRAJTE SMARACI MRTVI

GAVRA KRALJ

1:37amAleksandar:

i ja sam se zajubio

ali sam popusio kurac :p

1:37amStefan

e jbg :/

1:37amAleksandar

rsmo ::)

ali nije bitnoooo

:P

1:38amStefan

opushteno, chekaj da milki raskine sa devojkom

pa smuvaj njega

1:39amAleksandar

hahahhahahhahahhahaa

1:39amStefan

ALI ONAKO LAGANO

nemoj puno da razmishljash samo

Link to comment
Share on other sites

znash kako,lepo sam napisao josh pre,nije bitno ko kako igra od nas "NAVIJACHA" nego da smo zaboravili shta to znachi...a to da li su bolji ili ne stvarno me ne zanima jer nema nikakve veze sa reprezentacijom,da sam ja u toj reprezentaciji pa da mozesh to da napishesh,nego sam stao na stranu repke zato shto mi je muka od svih pljuvanja i zlih komentara.

PS: neka svi budu bolji od mene ako ce neshto da urade za srbiju!

edit sad sam video :

pa ponavljam da si sve lepo prochitao shvatio bi da sam pokushao neshto pa na osnovu svog iskustva mogu da "pljujem" dvojcu koja bukvalno nishta nisu ni pokushali da urade nego samo da pljuju kako stignu. a vidim i ti si brate moj uchino toliko dobroga prevashodno za sebe kad necesh ni na sk da se javish [:D][^][;)][:)][xx(]

Edited by twisted system

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

hmm,neko je vec imao u signi...ne znam sad ko...

"never argue with an idiot!They drag you down to their level,and then beat you with experience".

ja sam zavrsio sa ovim topicom,necu vise nista preko neta...

sam si pocheo da se pravish "pametan" im sorry but jbg-a idi pucaj decu po serverima jer nikad necesh odrasti mali veseljache.

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

sam si pocheo da se pravish "pametan" im sorry but jbg-a idi pucaj decu po serverima jer nikad necesh odrasti mali veseljache.

bitno da si ti kompetetan da pricas da li ce on odrasti ili ne. ostavi leska na miru decko je car :)

meni kao nekome sa strane chudno dodje da redovno gubimo na vecim takmicenjima, i ne samo da gubimo vec su nam mecevi nocne more. ali jbg i to se desava iz razloga koje je kojot rekao. e sad shto su ljudi spopali lin, jebiga, pricao sam ja sa darkom pre svega i chovek je znao koliko je sati, a verujem da je i lin znala pre nego shto je usla u sve. ali ipak, tek je pocela da vodi to koliko kapiram, motivisala je ljude, okupila ih, shto je veliki plus za pocetak, idemo dalje. dok igra ne umre. :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

twisted mucenice istripovani, ja jesam i inteligentan i normalan prema ljudima, a prema takvima kao sto si ti, seratorima, sam takav kakav mi je post, a konstatacija da sam se pronasao u tvom postu je smesna, jer je to gomila nebuloza kao i svaki drugi post...

Edited by zH|Teshke.
0708567001268364039.gif
Link to comment
Share on other sites

twisted mucenice istripovani, ja jesam i inteligentan i normalan prema ljudima, a prema takvima kao sto si ti, seratorima, sam takav kakav mi je post, a konstatacija da sam se pronasao u tvom postu je smesna, jer je to gomila nebuloza kao i svaki drugi post...

...ne vredi...lik samog sebe demantuje...PA SHTO SI SE JAVIO NA MOJ POST AKO SE NISI NASHAO PROZVANIM!?

ma...shto bi se ja nervirao zbog nekolicine vizigota....

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

ok, nismo prosli grupe, to je sve zavrseno, valjalo bi lock ovde :)

sto se svadjate oko gluposti nije mi jasno :S

opustite se bree, svi smo mi pro :D

ali realno, ovaj skrimke jeste burzuj :(

Zivot je lep ^^

www.HDx-gaming.com

<@DPS|pecoNi> celo mi se najezilo

<@DPS|pecoNi> kolko mi se kenja

<@DPS|pecoNi> au znas koja je to sad situacija shokice

<@DPS|pecoNi> da ja odem do wc-a

<@DPS|pecoNi> i dignem nogu na kofu jebenu

<@DPS|pecoNi> jebeno :@:@:@

<@HDx|shok1ca> AHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH

<@DPS|pecoNi> a tek da se obrisem..

Link to comment
Share on other sites

Gotivne su mi ove svadje i prepucavanja, koja zapravo pokazuju da civilizovana rasprava u Srbiji ne postoji, i da je glavni argument u svim raspravama "neseri debilu jebacu ti mater" ili "cuti tu i pokri se usima"...

Posle se samo pitajte zashto niko nishta ne ogranizuje, zashto slabo ima turnira, i nagrada i to...

(mali hint: dosta je svima psovanja njihove materi ili pokrivanja ushima sta god pokusaju da urade)

U svakom sluchaju, moje mishljenje je da nebi bilo loshe da se ovaj topic zakljuca, poshto se sigurno vishe nishta produktivno/pametno/korisno nece desiti u njemu...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...