Jump to content

CB Nations Cup


LInn

Recommended Posts

  • Replies 618
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo ja da vam objasnim par stvari. Momci su nas pregazili jednostavno zato sto niko od nas ne igra kanter. Oni momci igraju svi aktivno za svoje klanove i igraju redovno kanter . Ja igram kanter jednom u 2 nedelje i to public pola sata i izadjem prestao sam da igram pre 2,5 god aktivno. Otuda i dolaze moje ocajne partije o pucanju da i ne pricam. Bata isto ne igra kanter , udje par puta na ffa i to je to. Mileta ne igra kanter isto jedino ponekad mix neki odigra dole u metrou. Andria igra kanter svaki dan i igra redovno kao i cartman. Necu da pricam kako sam ja iste te Slovake jurcao po mapi svaki dan kada smo igrali kao kgb i dok sam igrao redovno kanter isti ti nisu mogli da mi/nam uzmu ni 3 runde. Ali jebiga kanter je igra koju moras da igras da bi pobedjivao ne mozes da da dodjes posle 100 godina i da ocekujes neke rezultate. To sto glorija uzima turnire ovde i ako ne igraju kanter to je zbog toga sto u zemlji nema ni jedna ekipa koja je spremna da sedne dobrih 4-5 sati i vezba pa bi ih mozda i dobila a i verujem da nemaju ni volje pogotovo u Srbiji. Ubijali su nas kako izadjemo tako dobijemo u glavu , verujem da su momci vezbali i da im kolko toliko znaci ovo takmicenje. Pitacete se zasto su igrali ljudi koji ne igraju kanter? Verovatno zbog iskustva i svega toga , ne znam to morate da pitate Lidiju jer je ona izabrala sve nas , pricali smo kako cemo da vezbamo ali opet bilo je slabo i nedovoljno i bezvoljno. Sta drugo da kazem sledeci put neka igraju oni koji igraju kanter a ne mi mucenici koji igramo po 3put mesecno. Moj nivo igranja je 20 % onoga sto sam nekada znao , jebiga kada ne igras ne mozes ni da ocekujes da cesh da ubijas. Ae poz papani :)

Edited by c0nfy pG

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

jebes ti iskustvo kad niko ne igra cs od vas.

svi zivite u 2003. godini, i po skillu klanova, i po skillu igracha, a to je bilo pre 5 godina, sada imaju novi igrachi i novi klanovi za koje naravno svi kazete da su noobovi/onlineri/klinci/debili itd.

al dobro, svi srecni

Zivot je lep ^^

www.HDx-gaming.com

<@DPS|pecoNi> celo mi se najezilo

<@DPS|pecoNi> kolko mi se kenja

<@DPS|pecoNi> au znas koja je to sad situacija shokice

<@DPS|pecoNi> da ja odem do wc-a

<@DPS|pecoNi> i dignem nogu na kofu jebenu

<@DPS|pecoNi> jebeno :@:@:@

<@HDx|shok1ca> AHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH

<@DPS|pecoNi> a tek da se obrisem..

Link to comment
Share on other sites

jebes ti iskustvo kad niko ne igra cs od vas.

svi zivite u 2003. godini, i po skillu klanova, i po skillu igracha, a to je bilo pre 5 godina, sada imaju novi igrachi i novi klanovi za koje naravno svi kazete da su noobovi/onlineri/klinci/debili itd.

al dobro, svi srecni

sve sto si naveo oko tih ljudi je i tacno , kada budu osvojili nesto i kada budu dobili nekog onda cu reci da je neki igrac...

bizha lazhov

jbg-a sta ces mora neko i to

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

jebes ti iskustvo kad niko ne igra cs od vas.

svi zivite u 2003. godini, i po skillu klanova, i po skillu igracha, a to je bilo pre 5 godina, sada imaju novi igrachi i novi klanovi za koje naravno svi kazete da su noobovi/onlineri/klinci/debili itd.

al dobro, svi srecni

old school -> new :)

Link to comment
Share on other sites

@ sokica :)

ja ne znam ni jednog onlinera / klinca / "NOVOG IGRACA"(to ne postoji) koji je dobar osim king-a...

jbg...

i uvek bi pre stavio confa umesto tog "novog igraca"

moje misljenje...

CS IS DEAD LONG AGO [;)]

NIKAD NIKOME IZVINI

...i ako jos na guzi

seva tetovaza

ti shvati da si onda

prava gotivaza...

Link to comment
Share on other sites

pa dobro, svako ima pravo na svoje misljenje ;)

Edited by shok1ca

Zivot je lep ^^

www.HDx-gaming.com

<@DPS|pecoNi> celo mi se najezilo

<@DPS|pecoNi> kolko mi se kenja

<@DPS|pecoNi> au znas koja je to sad situacija shokice

<@DPS|pecoNi> da ja odem do wc-a

<@DPS|pecoNi> i dignem nogu na kofu jebenu

<@DPS|pecoNi> jebeno :@:@:@

<@HDx|shok1ca> AHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH

<@DPS|pecoNi> a tek da se obrisem..

Link to comment
Share on other sites

bravo confe... tacno 100% i zato treba staviti ljude koji igraju cs a ne 4 ili 3 inactive i 1 ili 2 aktinvog igraca...

jer koji kurac tebi vredi tvoje iskustvo dugogodisnje kad ti on izadje u lupi te u glavu... ko sto rekoh u prethodnom postu

Slazem se pacovima.... mislim da zbog toga i propada nasa cs scena i niko nema volju da vezba neshto.... da su zvali neke druge likove da malo dobiju volju da vise vezbaju... mozda nebi sad bolje odigrali ali u buducnosti sigurno..... to vazi i za klanove da bi vise bili motivisani kad bi se borili neki igraci da igraju za repku.... ali opet ovo nije vreme sad da se prica kolko ste vi inactive nego kad se pravila repka.......

Link to comment
Share on other sites

ma sve te inactive[iskusne] treba skloniti iz repke...svaka chast confyu, i bati na onom shto su do sada radili i kako su do sada pucali, ali ako sami priznaju da ne igraju i da nisu u formi onda ne vidim zashto bi oni igrali u reprezentaciji...svaka cast denisu, extra odigrao momak...njega andriju i unkinda ostaviti obavezno...

nhf...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...