Jump to content

Recommended Posts

Zamisli mesto demona , beasta i tinkera i mase talonaca da ti dodju far seer , fire lord i beast master sa massom spirita hahah imba :)

Ne vidim u kkavoj su vezi demon i ekipa sa ovim drugim, ali dobro... :P

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Raduje me, ako je ovo istina, tj. da ce novi patch. Iskreno, nisam nesto optimistican . Dalje to da su spirit walkeri imuni na magije bacaj u vodu. Jedino da im izbace onu transformaciju , da mogu da napadaju/ne napadaju. Pazi ako jos budu i imuni na magije... Baci im shaman lighting shield, pa vozi misko po humanovoj bazi ROFL. KAKO BIH OVO VOLEO FFS. Btw. ko predje sa maticne rase ( elf , ud, hum ) na orka ... celava mu keva !!! ROFL

Link to comment
Share on other sites

"Imuni na magije pa im shaman BACI LS"

IMUNI NA MAGIJE!!!!!!!!!!!!! LS?????????????? MAGIJE? LS?????????????..... smor

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

30, samo sto nisu povecali jos jer nema patcha [:0]

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Moze magija, al ne moze ls :/

Tipa moze reju na dry/spellbreakera, moze starfall isto, al ne ls :)

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Pa generalno, sve ulti magije su invarijantne po pitanju imunosti, kao i hilerske tipa rejuv, holy itd. Sta znam, zapravo lichno bih i voleo kada bi se sve ovo izdesavalo, vise me boli dupe za balans, al' bi bilo ponovo zanimljivo igrati sa ovako boostovanim aurama i generalno svim promenama koje mi na prvu loptu izgledaju ok (ne bih komentarisao vishe od toga, ne dajem tol'ko sebi za pravo :)

A i walkeri bi bili sad pravi pravcati orkovski destroyeri, shto ghost stalno pricha, st00pid jew 'esi srecan!

Eee da, al' bez ovoga za himere, i vukove; 300 hp-a na 1. i 600 na 3. lvl-u, ma daj :)

:-)

Link to comment
Share on other sites

Creeps:

-If creeps are chasing a target for more than 5 seconds they will automatically switch to another target if they do not land a successful blow. Also if they cannot hit a target for more than 5 seconds they gain a Temporary True sight ability also to prevent abuse.

-Creeps will attack nearby critters if the above is true and there are no other units than critters to attack. They have to take their anger out on something.

Mislim da je ovo objasnilo svima, ili samo je uvidjam apsurdnu retardiranost u ovoj izjavi?

Mislim ovo za 5 sekundi ok, al ovo sa temp True Sight i ovo sa critterima...mislim...They have to take their anger out on something...mislim...OLOLOLOLOLOLOLOL.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Neam pojma, ja mislim da ce biti patcha ali da ce najveca promena biti sto creep na gnoll wood-u pravi psn dmg koji traje 2.5 sec umesto 3...ako me razumete..svima je jasno koliko blizzard boli K za wc3 sada, zasto bi sad izbacivali ptach koji menja vishe nego 5 patcheva unazad zajedno???

Videcemo, ali ja ipak mislim da ne treba ocekivati neke velike promene

(mada bi valjalo izbaciti masonary upgrade ^^)

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

Najcudnija mi je stvar, to sto je politika blizarda uvek bila nerfovati ono sto se previse koristi a boost-ovati ono sto je underused, i tako su radili uvek ( npr boostuju UD castere vec 10 patchova, ali totalno uzalud naravno)...

zato mi nisu jasne neke gluposti kao sto je DK agility povecan za 3????? Za koji Q? iovako ga svi UD igraci previse koriste...zbog cega ga boostovati...ili je blizzard iz korena promenio politiku patchevanja...ili ovo nisu isti ljudi koji donose odluke...ili je cela ta prica na linku totalni CRAP!

ja i dalje mislim da ce biti promenjene samo neke sitnice i disc hack sredjen (koliko god te stvari uopste mogu da se srede)

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

Brate, ti pricas kao 'povecan je dk agility' i casteri, kolko vam treba da shvatite da je ova prica fejk, i da sam ovo ja mogao da napisem, ili bilo ko od vas?...

Datum je odavno prosao, a blizzard nista od ovoga ne potvrdjuje :)

Tako da ono, zaboravite ovo, mozda i bude neki patch, ali nece ovo biti sigurno

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Brate, ti pricas kao 'povecan je dk agility' i casteri, kolko vam treba da shvatite da je ova prica fejk, i da sam ovo ja mogao da napisem, ili bilo ko od vas?...

Datum je odavno prosao, a blizzard nista od ovoga ne potvrdjuje :)

Tako da ono, zaboravite ovo, mozda i bude neki patch, ali nece ovo biti sigurno

Totalno tachno...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...