Jump to content

ski oprema


Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

step in vezovi ne valjaju, or so i hear.

opet neki mohijev ortak koji je shampion uzbekistana u snowboardu? [:D]

profesionalci listom biraju standardne vezove, ali to je zato shto skachu sa vishe desetina metara i oprema mora da izdrzhi ekstremna opterecenja.

step in vezovi su i vishe nego dovoljni za prosechnu osobu, s tim da morash obratiti pazhnju kao i na skijama da na spojevima nema leda.

Link to comment
Share on other sites

Vratio se _ , bez'te u brda!!!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

skije >>> bord

To je sasvim subjektivno a i zivo me zanima da li si vozio bord, kad kazem vozio mislim 2-3 meseca, ja sam skijao od 6. godine, ni jednu godinu nisam propustio da odem na skijanje a 4 godine unazad vozim iskljucivo bord, meni je bord mnogo bolji od skija al to je subjektivno misljenje. ;)

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam ni shta je to zimovanje :(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

de1, svađaju mi se dva ortaka s kojima rado idem na skijanje, i ja ih malo podjebavam. vreme kada su na bord prelazili paceri koji nikad nisu naučili da skijaju kako valja je odavno prošlo, još da se malo smanji procenat kvazihardkor pozera i širokih pantalona među borderskom populacijom i moći ćemo da kažemo da su obe veštine podjednako tr00.

ali ostaje da na skijama možeš da uradiš više stvari.

Link to comment
Share on other sites

de1, svađaju mi se dva ortaka s kojima rado idem na skijanje, i ja ih malo podjebavam. vreme kada su na bord prelazili paceri koji nikad nisu naučili da skijaju kako valja je odavno prošlo, još da se malo smanji procenat kvazihardkor pozera i širokih pantalona među borderskom populacijom i moći ćemo da kažemo da su obe veštine podjednako tr00.

ali ostaje da na skijama možeš da uradiš više stvari.

Tacno je da ima tih napaljenih idiota koji se loze da ce karati vise ako voze bord, doduse ja sam na bord presao jer sam se malo smorio sa skijama, sta ja znam meni je lepsi feeling na bordu nego na skijama iako sa skijama mogu da razvijem vecu brzinu.

Edited by kolac u tiganju?NEMOGUCE!
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

MARCONI SPORT

SC 25. Maj

011/628-128

PLANET BIKE

Vojvode Stepe 2L

011/3974-998

a moze i kod mog rodjaka u Kobazz-u (Joze Jimenez zna o cemu pricam [:D] )

nauchi me, o veliki mocni magu

paa, viiidi nemanja, ovaaakooooo... uzmeees daasku, i staaavis veezooooove daa tiiii odgoooovaaaraaaju....

izvini, da li pricam dovoljno sporo? [:D]

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...