Jump to content

pričajte


Recommended Posts

male vinarije su skupe, ali kvalitetne, otkrio si ameriku.

osim što nisu skupe, za ~500 dinara kupiš odlično vino, u rangu stranih koja koštaju po nekoliko hiljada. naše vino je jeftino pre svega zato što ne možeš njime impresionirati novokomponovani nobles.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hell fuckin' yeah!

isplata stipendija pocinje 26. i dolaze *2* rate od jednom!

jao jao kako cu lepih stvari sebi da kupim ukljucujuci gomile alkohola za novaka i reprizu..

jao jao

kolika je ta stipendija !!!!!?!?!:D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

večeras je badnje veče onima koji božić slave po gregorijanskom kalendaru, te im želimo svu sreću. to takođe znači da je pomenutim ljudima sutra božić, ali i celokupnom čovečanstvu mnogo bitniji datum, ali o tome će vas laki već obavestiti (valjda) :)

Link to comment
Share on other sites

Pa kako je grčka pravoslavna prešla i šta im fali?

Pazi to bi samo dovelo do zbunjivanja naroda i preteranog zajebavanja , ni zbog cheg , jer se realno nishta ne bi promenilo .

Nego bi bilo , OMG PRESHLI SMO NA GREGORIJANSKI KALENDAR OMG !! SAD SMO TR00 KAO GRCI OMG...

Jednostavno svi smo navikli Bozhitj da slavimo 7. januara i srpsku novu godinu , i zamena kalendara bi dovela do konfuzije. Najbolje nam je ovako kako nam je sada ...

Link to comment
Share on other sites

večeras je badnje veče onima koji božić slave po gregorijanskom kalendaru, te im želimo svu sreću. to takođe znači da je pomenutim ljudima sutra božić, ali i celokupnom čovečanstvu mnogo bitniji datum, ali o tome će vas laki već obavestiti (valjda) :)

Stoga ja ocekujem strudlu, hvala! :)

Link to comment
Share on other sites

Pazi to bi samo dovelo do zbunjivanja naroda i preteranog zajebavanja , ni zbog cheg , jer se realno nishta ne bi promenilo .

Nego bi bilo , OMG PRESHLI SMO NA GREGORIJANSKI KALENDAR OMG !! SAD SMO TR00 KAO GRCI OMG...

Jednostavno svi smo navikli Bozhitj da slavimo 7. januara i srpsku novu godinu , i zamena kalendara bi dovela do konfuzije. Najbolje nam je ovako kako nam je sada ...

Ta navika ne traje ni sto godina. Do početka prošlog veka julijanski kalendar je kod nas korišćen i u RL-u a ne samo za crkvene potrebe (pogledaj npr. datume u "Kraju dinastije Obrenović"), što znači da smo Božić slavili 25. decembra. Dakle, kako smo se brzo navikli na premeštene datume, tako ćemo brzo i da se odviknemo. Ovo sa preračunavanjem datuma je veća konfuzija za mnoge nego prebacivanje na worldwide standard.

Naravno imalo bi to i negativne posledice, kao što je skresavanje 14 dana praznovanja na samo sedam :) al jebiga, ne može sve.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je Voodoo u pravu...Mislim, ajde, i 29.novembar se slavio 50 godina pa ga vise nema. I glupo je da zivimo po jednom kalendaru, a slavimo po drugom.

A, takodje, dobro je dok su mladi popovi u martinkama, s obzirom da matori cepaju audije...Timmy livin `a lie :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

blah...

umro mi proslu noc kum, jutros sam to cuo.

nije me nesto narocito potresla vest, tj nisam skenjan, vise sam nekako izgubljen...

sutra sahrana, treba leci ranije da ne izgledam ko da sam ustao iz nekog od obliznjih grobova...

celo vece nesto fantaziram i filozofiram, otis'o sam u kurac skroz.

:\

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...