Jump to content

AI Gaming Tournament


konfuzni

Recommended Posts

Winner-Looser 1/4 final Round 1 de_nuke

kosturwinnerilooser.jpg

11:00h

WB-1 = Urban Expiriance vs Pacovi [16]:[4]

WB-2 = PoA vs kgg [13]:[16]

12:00h

WB-3 sMk vs vF [21]:[19]

WB-4 PaK vs 4gl [10]:[16]

-----------------------------

Round2 de_train

WB-5 = urban expirience vs kgg [16]:[9]

WB-6 = smk vs 4gl- 13:30h [13]:[16]

-------------------------------

Round 3 de_dust2

WB-7 = urban vs 4gl- 14:15h [3]:[16]

GRAND FINAL = 4gl vs sMk

---------------------------------------------------------------------

LOOSER BRACKET

Round1 de_inferno

LB-1 = pacovi vs PoA - 12:45h [13]:[16]

LB-2 = vF vs Pak - 13:30h [13]:[16]

Round2 de_train

LB-3 = smk vs PoA 14:15h [16]:[12]

LB-4 = kgg vs PaK 15:00h [9]:[16]

Round3 de_dust2

LB-5 = Pak vs sMk 16:00h [6]:[16]

Round4 de_nuke - 17:00h

LB-6 = urban vs sMk = FINAL [5]:[16]

GRAND FINAL = 1stmap de_dust2

sMk vs 4gl [16]:[10]

2nd map de_train

sMk vs 4gl [9]:[16]

WINNER 4gl Cestitam

Edited by c0nfy pG

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ct na nuke ftw :D

Zivot je lep ^^

www.HDx-gaming.com

<@DPS|pecoNi> celo mi se najezilo

<@DPS|pecoNi> kolko mi se kenja

<@DPS|pecoNi> au znas koja je to sad situacija shokice

<@DPS|pecoNi> da ja odem do wc-a

<@DPS|pecoNi> i dignem nogu na kofu jebenu

<@DPS|pecoNi> jebeno :@:@:@

<@HDx|shok1ca> AHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH

<@DPS|pecoNi> a tek da se obrisem..

Link to comment
Share on other sites

jbg ljudi glorija sabija dust2 realno...

ali mi je krivo protiv sMk, ne znam zashto nije Chadja cuvao sa ostalima kantinu kao shto treba i da stavi katanac na taj site a za napolje lagano kao i uvek shto je radio ali shta ja znam vishe ne igram sa njima mozda neka druga taktika... Sve u svemu odlicno su odigrali, 3. mesto do jaja prvi put u ovom sastavu i tako...

Cestitke 4GL za osvojen tour

Edited by urbanExp.ConflicT
Link to comment
Share on other sites

Moram nesto da pitam ljude koji se zale na hercazu...kako mislite da ne bude 60 hz, ako monitor ima DVI ulaz?

Jedina dozvoljena hercaza je 60, cak i nema opcije da se menja.

I kako je organizastor bilo kako odgovoran na neki standard donesen na nivou celog sveta (zemaljske kugle)?

Nerealno je da ocekujete od nekog netkafea, igraonice da kupuje za svaki racunar po 1 tft i jedan recimo hansol 701p za cs. I da sad svakoj musteriji donose monitor po zelji.

Mozda da se na sledeci turnir dozvoli pored nosenja svojih tastatura, miseva, sluski i licni monitor?

Mislim da je ovo dobra ideja koja bi doprinela razvoju nase cs scene.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

zashto svi chestitaju samo glorijancima? :@

BRAVO sMk BRE!!!!!!

odlichno ste igrali ;)

Zivot je lep ^^

www.HDx-gaming.com

<@DPS|pecoNi> celo mi se najezilo

<@DPS|pecoNi> kolko mi se kenja

<@DPS|pecoNi> au znas koja je to sad situacija shokice

<@DPS|pecoNi> da ja odem do wc-a

<@DPS|pecoNi> i dignem nogu na kofu jebenu

<@DPS|pecoNi> jebeno :@:@:@

<@HDx|shok1ca> AHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH

<@DPS|pecoNi> a tek da se obrisem..

Link to comment
Share on other sites

word :D

Zivot je lep ^^

www.HDx-gaming.com

<@DPS|pecoNi> celo mi se najezilo

<@DPS|pecoNi> kolko mi se kenja

<@DPS|pecoNi> au znas koja je to sad situacija shokice

<@DPS|pecoNi> da ja odem do wc-a

<@DPS|pecoNi> i dignem nogu na kofu jebenu

<@DPS|pecoNi> jebeno :@:@:@

<@HDx|shok1ca> AHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH

<@DPS|pecoNi> a tek da se obrisem..

Link to comment
Share on other sites

jebo vas turnir

ceo vikend sam proveo na hltvu a imam ispit u sredu. kad dreknem F moji ce mi jebati mater i eto me u Srbiji opet.

ali je vredelo :)

ne znam zasto ali volim PAK kao svoj tim. :)

andrija lik - realno lud protiv obvliviona, ceo hltv je chekao da umres. kecman na trainu svaka cast. i ostali, ali realno najveca je fora bila kad je neko u hltvu dva puta bio u fazonu "50 evra da ce gavra da cvekne prvi".

nekoliko sekundi posle - gavra pao. :D

eto to, nekoliko reci o nekome ko nije 4gl. :)

eto ja ne igram cs u srbiji, i ne znam tacno tu nasu cs istoriju, ali zao mi je shto su momci iz urban experiencea igrali isuvise plasljivo u pocetku protiv 4gl.

smk su igrali odlicno - svaka cast.

navijao sam takodje i za xfiles protiv vf, ali to nije proslo bash najbolje :)

u svakom slucaju, zaista svaka cast svim timovima, i ono, za koju nedelju se vracam u srbiju za ng i Bozic i eto me na nekom turniru da gledam ;)

uzdravlje

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

"Overall" dobar turnir...Iskoristicu samo topic da se pozalim na to sto uopste nije bilo enable-ovan regedit sa kojeg bi mogao da se makne mouse fix jednom od nasih saigracha..Isto tako bih htio da se nadovezhem na post confya...Ne bih da se svadjam i da bacham odje nekakav "hate" kako li vi to vec zovete ali moram reci par stvari o steam packu tj. valve caffe-u.

Valve caffe sam generishe modele...to znachi da kad uzmesh i zamijenish modele sa valve caffe-a sa starim modelima iz cs 1.6 oni ce da ostanu tako dokle god neko ne izadje iz igre i tek kad neko izadje iz igre onda ce da se vrate valve caffe novi modeli ...to je posao od 3 minuta za 5 kompjutera na koje smo mi igrali i pitao sam ako moze to da se zamijeni...Na kraj sam dobio odgovor od tebe da si pokusao da nam izadjesh u suster al nije moglo da se zamijeni..ok nije problem..ne ljutim se na to, kad kazesh da ne mozhe onda ne mozhe :)

Drugazamjerka se odnosi na zagrijavanje...nismo imali vremena da se zagrijemo nego smo konstantno pozurivani od strane sudija...S obzirom da nismo navikli da igramo na TFT monitore trebalo nam je samo jos malo vremena da se fino podesimo i da odigramo kako treba a ne da izgubimo protiv ekipa koje su dvije klase nizhe od nas(nemojte mi zamjerit, ja sam uvijek iskren i kazhem sto mislim).

To se samo dalo primijetit kako je mech odmicao kraju da smo bolje igrali jer smo se bukvalno zagrijavali u toku mecha.I kad smo poceli igrat protiv pacova drugu mapu onako zagrijani, mogla se primijetit velika razlika, samo sto nismo mogli da im dozvolimo da nam uzmu preko 8 partija zbog komplikacija u grupi..itd itd ...

To je to od mene, sve ukupno je bio stvarno dobro...izvinite na ovolkom postuuuu

Link to comment
Share on other sites

"Overall" dobar turnir...Iskoristicu samo topic da se pozalim na to sto uopste nije bilo enable-ovan regedit sa kojeg bi mogao da se makne mouse fix jednom od nasih saigracha..Isto tako bih htio da se nadovezhem na post confya...Ne bih da se svadjam i da bacham odje nekakav "hate" kako li vi to vec zovete ali moram reci par stvari o steam packu tj. valve caffe-u.

Valve caffe sam generishe modele...to znachi da kad uzmesh i zamijenish modele sa valve caffe-a sa starim modelima iz cs 1.6 oni ce da ostanu tako dokle god neko ne izadje iz igre i tek kad neko izadje iz igre onda ce da se vrate valve caffe novi modeli ...to je posao od 3 minuta za 5 kompjutera na koje smo mi igrali i pitao sam ako moze to da se zamijeni...Na kraj sam dobio odgovor od tebe da si pokusao da nam izadjesh u suster al nije moglo da se zamijeni..ok nije problem..ne ljutim se na to, kad kazesh da ne mozhe onda ne mozhe :)

Drugazamjerka se odnosi na zagrijavanje...nismo imali vremena da se zagrijemo nego smo konstantno pozurivani od strane sudija...S obzirom da nismo navikli da igramo na TFT monitore trebalo nam je samo jos malo vremena da se fino podesimo i da odigramo kako treba a ne da izgubimo protiv ekipa koje su dvije klase nizhe od nas(nemojte mi zamjerit, ja sam uvijek iskren i kazhem sto mislim).

To se samo dalo primijetit kako je mech odmicao kraju da smo bolje igrali jer smo se bukvalno zagrijavali u toku mecha.I kad smo poceli igrat protiv pacova drugu mapu onako zagrijani, mogla se primijetit velika razlika, samo sto nismo mogli da im dozvolimo da nam uzmu preko 8 partija zbog komplikacija u grupi..itd itd ...

To je to od mene, sve ukupno je bio stvarno dobro...izvinite na ovolkom postuuuu

hahahahahahhahah

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...