Jump to content

AI-Gaming Tournament 01.12 December


konfuzni

Recommended Posts

kao prvo milorade ne lazi ponela su te moja pijana slova :P, kao drugo bio sam kuci a sada sam u centru... kao trece ne idme na turnir zato sto radim sledecu subotu i zato sto imam obaveze neke do 7 uvece... kao cetvrto mene brisi iz bilo koje ekipe posto mi cale ne da da igram kanter... kao peto isto sto i cetvrto... ajd sad pod sest ubio sam se kao zver i stvarno ne znam odkud ja u kumu kad sam bio kuci i legao sam da spavam... X FILES MOLDER I SKALI VARIJANTA !!!

@toma - n e znam kad sam to pisao

@milorad #2 - plagijatore

@bizha - "SALE" NE DOLAZI NA TURNIR, do 29. ces znati da li ovi dolazw

@ostali - znam da sam vas razocarao ali nemam zivaca vise, nemam vremena a i nemam strpljenja + a daaaaaaaa kako da zaboravim nemam ni fAKI n para :P

@ ko sme headsup po 100e ? :}

ko sme dva prsta na crtu ko izda zdapi :P ||??||??||??|/\/\\\||////||\\\|||

ovo nesto na nas racun?

;D

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 227
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A zasto ne bi bilo 6 grupa po 4 ekipe u jednu?Svi zadovoljni odje koji se bune :) i svakom banja ? Ovako sa 8 grupa i jednim timom u prolazu po grupi ce se zavrshit turnir vishe i nego brzo jer ce da se igra tri mecha u isto vrijeme(?). Nije da kazhem da meni smeta nesto ovaj vash novi sistem ali s obzirom da se masu njih buni onda mozda bi trebalo da im uslishite zelje i prebacite to na 6 grupa po 4.

Samo moja jedan predlog...nemojte me ubitttii :)

Link to comment
Share on other sites

8 grupa , po 3 ekipe..jedna prolazi :/

bolje da prodju prve 2 iz grupe,pa da se igra 1/8 finala... ;) mislim,ovako nema smisla za slabije ekipe i treba im se pruziti sansa..jer mozda i mogu da dobiju jachu,al na nekoj drugoj mapi,a ne na onoj koja im zapadne u grupi ;) tolko od mene ;)

A zasto ne bi bilo 6 grupa po 4 ekipe u jednu?Svi zadovoljni odje koji se bune :) i svakom banja ? Ovako sa 8 grupa i jednim timom u prolazu po grupi ce se zavrshit turnir vishe i nego brzo jer ce da se igra tri mecha u isto vrijeme(?). Nije da kazhem da meni smeta nesto ovaj vash novi sistem ali s obzirom da se masu njih buni onda mozda bi trebalo da im uslishite zelje i prebacite to na 6 grupa po 4.

Samo moja jedan predlog...nemojte me ubitttii :)

WORD ! ! ! [:D]

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

pa ako se igra 8 grupa po 3 ekipe,to je 24 meca ukupno u grupama...racunajuci sat vremena po mecu,tri meca u isto vreme,to je vec 8 sati...i posle viner,luzer...trajace tako ceo dan...

a ako bi imali 6 grupa po 4,to je 36 meceva u grupama,a to je 12 sati trajanja...

ja mislim da nisam pogresio nigde :))

a ovo sam izneo ne znam zasto,eto mozda da conf ima neki bolji uvid u satnicu (iako je mozda vec to sam izracunao:D ).

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pazi ovo, ne kazhem ja da treba to da se mijenja, moja ekipa dolazi svakako ali kazhem da moze da se iskombinuje to lagano da traje manje masu ako se igra tri mecha u isto vrijeme razumijesh ...

@ lesko - to sto kazhesh kad dodje winner-loser, pa nece posle zavrsetka grupa bit 30 ekipa nego masu manje i onda kad pocnu winneri i loseri da igraju 3 mecha u isto vrijeme to ide bash brzo.

Edit: Kako confy kazhe tako ce bit.Mi se ne pitamo nista tu na kraju krajeva! :)

@ confy Ako je moguce samo, mozesh li da izbachish prve dvije mape koje ce se igrat u grupama ?

Edited by hanbabz
Link to comment
Share on other sites

Evo ako se oslobodi neko mesto...rtp bi se malo igrao posle tri godine...

Pavle Pecelj-exterminator

Lazar Jovanovic-Wanderer

Jovan Bilic-W.Churchill

Milan Opsenica-RaveN

Aleksandar Radovanovic-watcheR:.

poz...

Mala izmena umesto Ravena ce igrati- Brajan Skarka-Brajan

potrudi se da upadnemo;), mi pare mozemo da damo kad oces...

da vam malo pokazemo kako se igra kada niko u ekipi nije igrao bar pola godine...;)

Neracunam Cherchu;))

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

sta pricate vi kakvih 6 grupa po 4?

Ocete da igrate turnir 12 dana?

To je 36 meceva ...LOL

Ovaj sistem sto je biza okacio je sasvim ok, jedino sto bi mogle da prolaze po 2 ekipe u grupi pa 1/8 finala ili tako nesto...

najbolja varijanta :D

prvi u grupi prolazi,najbolji,drugi prolazi srednje je klase,najgori ispada :D a u 1/8 da se vidi,i samo najbolji prolaze :D

Edited by -HogaR-

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

Realno, slabije ekipe, koje nisu nosioci ce odigrati 2 meca... Ako hoces da budes dobar i da budes visoko plasiran na turnirima i da se visoko kotiras u bilo cemu, moras da pobedjujes.. Tako da, ko pobedi nosioca, ide dalje... Iskreno mislim da nece svih 8 nosioca proci dalje.. Sigurno ce biti zanimljivosti u bar 2 grupe :) A winner-losser sistem je full... Mada ono.. I elim. je ok.. Koliko pobedjujes, toliko doguras.. Mislim da ce ova promena sistema da unese malo vise zanimljivosti u turnir :) Prognoziram da ce 4gl da osvoji bez vecih poteskoca, ali ce ostatak da bude dosta uravnotezeniji ovako...

@ Dejan : Mozes i tu svescicu sa linearnom da poneses da ti razobjasnim svasta ako treba :P

Edited by DuHast

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...