Jump to content

Prodata Robna Kuca Beograd


Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja ne znam ni ko je prvi ni ko je drugi ... tj. Milija i Radomir? Ne znam jel to dobro ili nije :))

Cena je ono, fiiiju, ali realno, stvarno kad pomislis koje sve objekte dobijas ... covece. Beogradjanka, Terazije, onaj poslovni centar kod mene u kraju, pa samo to je premija, a kamoli sve drugo.

Link to comment
Share on other sites

S obzirom da znam kakve sve objekte i na kojim lokacijama poseduje RB Beograd,mogu kazem da je i malo tih 360 mil. evra.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

360 miliona evra je podcenjena vrednost...

btw znam ovog drugog lika, odnosno direktora Verano motors Zivanica, jer sam radio za njega logo jednog trznog centra na trosarini kome je dao ime Zira po svojim inicijalima. Lik, ne mogu reci da je krimos jer ga ne znam toliko iako je to mozda glupo reci u zemlji srbiji, ali mu je zato ego neverovatne velichine.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

da se ne lazemo ovde, zna se ko je to kupio. problem u celoj prichi je shto delta javno ne moze da kupi jer bi onda imala monopol na trzishtu koji trenutno nema, jelte. ovako se on kao lepo pojavi, odustane i svi zadovoljni. zna se da je on suvlasnik verana ili je barem bio, tj zna se chije su pare u igri. neku su u prcesu omastili brke i kraj.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

kad se odradi matematika dodje se do toga da je za 1m2 prostora placeno u proseku 1500 evra, shta znam, nisu svi objekti an exluzivnim lokacijama, od toga ce verovatno najexkluzivni u knezu biti vracen pravom vlasniki restitucijom, , trebalo je vishe ali nije da smo sad ojadjeni za ne znam koliko, nije da se neko otima za brend rkbeograd.

@igi

a mishkovic sedi skrshtenih ruku dok mu otimaju posao decenije ispred nosa, i to oni koji imaju 2xmanje od njega.yeee right.

svi su oni u talu mamu im jebem.

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

A taj kesh mu je ras'o na charobnom drvetu u dvorishtu iza kuce?Ili mozda hocesh da kazesh da ga je poshteno zaradio?Daj molim te...

Edited by Savkeeeeeee...e!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam ni ko je prvi ni ko je drugi ... tj. Milija i Radomir? Ne znam jel to dobro ili nije :))

Pi bre, 'de ti zivis? :)

360 miliona evra je podcenjena vrednost...

Jebem li ga, ako racunamo da je kompanija u stecaju i sa veeelikim dugovima, trebalo bi da nije podcenjena vrednost.

Ne znam zasto svi toliko hejtuju Miskovica. Ok kapiram ja kiselo grozdje ali ako bi trebalo da se bira on vs npr onaj nesretni Karic mislim da je on daleko bolje resenje. + Da bilo ko od nas ima toliko kesa radio bi manje vise isto, da se ne lazemo.

Slazem se. Dokle god dasa otvara nova radna mesta i ne prodaje drogu u tim svojim shopping centrima - dobro je. Naravno, uvek postoji sansa da napravi taj monopol pa da zatre posao svim manjim firmama, ali mislim da je jos daleko od toga.

Btw, danas listam novine i naidjem na sledeci oglas:

oglas.jpg

mutna posla, a kapiram i da nemamo predstavu sta sve ljudi imaju. :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

lol parket ti se razilazi

Ovo mi deluje kao cisto izvikan naslov. Mozes misliti, ta i ta cena.

Mozda cena jeste mala ali pravo pitanje je u kakvom je stanju bila tj., konkretno, koliki su bili dugovi.

Svojevremeno je kruzila prica da to niko nece kupiti zbopg silnih dugovanja i nerasciscenih odnosa. Drugo pitanje jeste, za sta su se dogovorili oko uslova kupovine. Tih 360 m i nije mnogo ako se dogovorio da nece svi radnici leteti odma' sa posla, ako je uslovljen sta ce raditi sa objektima u narednom periodu, i ono najbolje, sta ce raditi sa silnim dugovanjima.

Cela prica podseca na onu dobru poznatu seceranu za 1 dinar, samo niko ne pita sta stoji iz tog, zvanicnog i izvikanog, dinara.

Link to comment
Share on other sites

Pa shto se tiche tih dugova ja koliko sam shvatio,dobar deo njih ostaje drzavi u smislu podmirivanja potraznje radnika,kompezacija za bivshe vlasnike...

"...U agenciji kažu da je 360 miliona evra odlična suma, jer će svi poverici biti namireni i posle preostalog dela koji će se isplatiti radnicima ostaće nešto i za budžet Srbije – jedan deo novca ide u Fond za restituciju, što je značajno pitanje jer "država mora da reši na koji način će se izvršiti naimirenje starih vlasnika...."

Izvor B92.net

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...